We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Nephilim képesség nyilvántartó
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Hell or Heaven

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
294

Utolsó Poszt Vas. Márc. 11, 2018 12:12 am
Következő oldal

Képesség nyilvántartó

Ez nem egy foglaló, csak egy nyilvántartó Nephilimeknek. Itt olvashatjátok, hogy milyen képességekkel rendelkeznek a nephilim csoport tagjai.

Képesség börze: http://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t29-kepesseg-borze#35

Kód:

[code][b]Neved[/b] •• [i]Képesség megnevezése[/i]

[i]Leírás:[/i]
<center><div style="height: 80px!important; width: 400px!important;overflow: auto;padding: 10px;border: 3px solid #73705e;text-align: justify;">Leírás. Miben vagy erős, miben gyenge. Mi váltja ki a képességed. </div></center>[/code]

utolsó frissítés: 2018.06.01.

••• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •••

Alexander Payne •• Pszichometria

Leírás:
Képes információkat megtudni egy tárgy, hely, netán egy személy múltjáról érintés által, vagy egyszerűen csak a közelében tartózkodással.
Egyelőre még meg sem jelent igazán a képessége, érintéssel is sok gyakorlásba fog telni neki felfedni egy közönséges tárgy történetét, nem hogy egy helyét.

Karma Delight •• Erőnyerő

Leírás:
Tulajdonképpen érintés útján elszívom bárki - legyen az ember valami kiemelkedő tehetséggel, vagy természetfeletti a fajtájára jellemző különleges erőkkel - képességeit és egy időre a sajátomként vagyok képes azt hasznosítani, tehát kölcsönveszem, míg az, akitől elszívtam, arra az időre elveszíti azokat. Ez az idő változó, eddig csak pár másodperc, meg néhány röpke perc volt, de gondolom ez húsz éves korom után, megfelelő gyakorlással fog növekedni (maximum fél, vagy egy órára).

Lorenzo Harbut •• Állati forma

Leírás:
Képes vagyok bármilyen, a világon élő állat alakját felvenni, viszont bármilyen állatról is legyen szó, kezdve a kutyától, a flamingón át, egészen a zsiráfig, az fekete színű lesz. Igaz, a zsiráfot még nem próbáltam, de az elmúlt két évben sok egyéb állatot már igen, és mind fekete volt, pedig sokról tudom, hogy fajilag nem olyannak kéne lennie. Másra nem tudtam gondolni, azt tippeltem, hogy talán a sötét hajammal függhet össze a dolog, vagy a természet poénja akar lenni, mindenesetre... hülye vicc, bár tény, tulajdonképpen megtaláltam az előnyét is, amellett is, hogy néhány állattal gondot jelentene, ha hitelesen akarnám hozni őket, de mikor éjjelente a sötétben bujkálok, ez igazából hasznos. Egy fekete kutya például sokkal kevésbé feltűnő a sötét utcán, mint egy bármilyen más színű.
Emellett hozzá tartozik az is a trükkhöz, hogy nem addig tart a "varázslat", amíg én akarom, vagy míg szükségem van rá. Általában cirka 1-2 órát sikerül megtartanom a felvett formám, megfigyeléseim szerint, minél nagyobb testű egy állat, annál kevesebb ideig megy, illetve, ha elfeledkezem magamról, az is elvesz az időből. Ha erősen összpontosítok, pár percet még nyerhetek pluszban. De az nagyon sok erőmet kiveszi.

Rick Lloyd •• Képesség blokkoló

Leírás:
Ez a képesség sokkalta inkább egy önvédelmi reakció, semmint támadó. Az egész lényege, hogy egy blokádot hozzon létre, ami lehet kisebb nagyobb területű, de ez idáig csak 500 m-es sugarú körben sikerült létrehoznom. Ez a blokád pedig amolyan pajzsként funkcionál azok ellen, akik hasonló emberfeletti képességekkel rendelkeznek. Egyszerűen megszűnik az erejük a körön belül. Ez persze csak addig tart, míg ki nem merülök, vagy le nem sérülök annyira, hogy képtelen legyen fenntartani a kört. Olykor azonban automatikusan bekapcsol és ilyenkor is csak azt veszem észre, hogy előbb kimerülők, mint kéne. Még nem vagyok a magam ura e téren, egyrészről, mert - hála égnek - nincs is kin gyakorolnom, másrészt nem is tudom így hogyan tudnék fejlődni.  

Leona Archer •• Utazó

Leírás:
Van egy kis saját dimenzióm (még senkivel sem találkoztam odabent, szóval az enyém), amibe részlegesen vagy teljesen be tudok lépni. Az idő és a tér itt a megszokottól eltérő, a fizika törvényei látszólag felborultak benne, ezért elsőre egy kicsit deformálódottnak és bizarrnak tűnik az egész, de meg lehet szokni. Részlegesen vagy teljesen el tudok merülni ebben a világban, és ettől függően hatással lehetek a kinti világra is.

Ha teljesen belépek oda, pillanatok alatt eljuthatok bárhová. Ha eléggé koncentrálok még a falra futás vagy rövid ideg tartó lebegés is megy, mivel különféle-fajta és erősségű impulzusokkal hathatok a környezetemre. Ezekkel minimális szinten deformálhatok dolgokat, de leginkább pusztításra jó. Nem tudok határtalanul törni-zúzni, bár nem a végtagjaimat használom hozzá, a fizikai erőmnél sokkal nagyobb erőt nem tudok kifejteni, ha túlzásba viszem komoly fájdalmat okoz és gyorsan kimerülhetek. A deformálással ugyanígy van, ahhoz, hogy alaposan összekuszáljam a dolgokat rengeteg energia kell. Vagy csak túl erősen próbálom, nem tudom.

Ha részben lépek be oda, akkor is hatással lehetek a környezetemre, de ilyenkor semmi paranormálisat nem tudok azon kívül, hogy mások nem érzékelik a jelenlétem, mert csak részben vagyok jelen az általuk ismert dimenziókban.

Eddig ennyi hasznát fedeztem fel, nem tudom, hogy még ki tudnék-e hozni belőle valamit, folyamatosan kísérletezek új dolgokkal és próbálom megszokni az ottani viszonyokat, hogy hosszabb időt tölthessek ott. Minél tovább  maradok benne a dolgok annál furcsábbak lesznek. A színek, formák, illatok és hangok változnak, torzulnak és összemosódnak, ha túl sokáig maradok itt rosszul leszek. Másokat is magammal ránthatok ide, de nagyon fárasztó, ráadásul az első pár látogatás minden szervezetet sokként ér, és utána még egy ideig érezni fognak különféle mellékhatásokat: rosszullét, hallucináció, szédülés, fájdalom... ugyanez van, ha túlzásba viszem a képességem használatát is

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal