☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Képesség nyilvántartó

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
Ω [url=lnk] Szakadárok vezére [/url]
☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Posztok :
131
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :
•• Testvérem, aki az ellenségem

[url=Link]•• Lincoln, kedvesem [/url]
☩ Képességem :

Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád,
másként elpusztítanak

☩ Rang :
Ω North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Pokol vagy menny? :
Ω Föld

Ω Deedra&Lincoln •• Egy népet csak úgy lehet vezetni, ha
jövőt mutatunk neki. A vezető: reménységmondó..

Hétf. Feb. 06, 2017 2:55 pm írtam neked utoljára

Képesség nyilvántartó

Ez nem egy foglaló, csak egy nyilvántartó Nephilimeknek. Itt olvashatjátok, hogy milyen képességekkel rendelkeznek a nephilim csoport tagjai.

Képesség börze: http://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t29-kepesseg-borze#35

Kód:

[code][b]Neved[/b] •• [i]Képesség megnevezése[/i]

[i]Leírás:[/i]

<div style="height: 80px!important;overflow: auto;padding: 10px;border: 3px solid #0E1D21; background: #;">Leírás. Miben vagy erős, miben gyenge. Mi váltja ki a képességed. </div>[/code]

utolsó frissítés: 2017.09.18.

•• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •• ••

Zoey Pharrish •• Titkos vágyak kifürkészése, erotikus víziók, hallucinációk keltése

Leírás:

Titkos vágyak kifürkészése, valamint erotikus víziók, és hallucinációk keltése, az emberekben. Igazán hazsnos, ha valakiből valamit kiakarnál szedni.

Maiara Arkwright •• Álommanipuláció:

Leírás:

Hüpnosz gyermeke is lehetnék, ha nem három fia született volna, és nem a görög mitológia egyik istene lenne. Igen, sok időt áldoztam a régi álomistenek és istennők felkutatásával mikor rájöttem pontosan mire is vagyok képes. Ha kell Morpheus vagyok, megalkotom, megformázom mások álmait. Ikeloszként elhitetem, hogy minden amit ott látsz valóságos... Phantaszoszként múzsád lehetek, inspirálód ebben a haldokló világban. Phobetor pedig akkor leszek, ha bűneid feketévé festik a lelked, és álmaidban vadászok majd rád, hogy végül saját elméd okozza végzeted. Mind én vagyok, és egyik sem. Csak egy lány vagyok, aki képes belelátni az álmaidba, aki felbukkanhat bennük, alakíthatja, formázhatja mint valami színdarabot, aminek te vagy a főszereplője!
Az őseim nagy jelentőséget tulajdonítottak az álmoknak. Talán ezért adta ezt a képességet számomra apám vére. Mindenesetre... félek, még én is félek attól, hogy elég egy érintés, hogy aztán az éjjeleid egy héten keresztül  az én jóindulatomtól függjön.

Sophia Nadine Haynes •• Felismerés

Leírás:

Felismerem az angyalokat, akár rejtett, emberinek álcázott formájukban is, viszont ez akár veszélyes is lehet rám, hiszen nem mindegyik angyal barátságos a féllényekkel szemben.

Nathaniel  Edwards •• Láthatatlanság

Leírás:

Láthatatlanná tudok válni. Mintha a képességem is csak azt szolgálná, hogy minél könnyebben el tudjak rejtőzni. Azonban nem szeretem használni, csak ha feltétlenül szükséges, mivel amennyire lehet, szeretnék megmaradni „normális” embernek. Talán ha gyakorolnék, képes lennék kiterjeszteni ezt másokra is, akikkel testi kontaktusba kerülök, így azonban csak saját magamat és a rajtam lévő ruhát, illetve a zsebemben lévő kisebb tárgyakat tudom magammal együtt láthatatlanná tenni és nem tovább, mindössze néhány órán át. De mint mondtam, ha tehetem, nem feszegetem a képességeim határait. Jobb lenne, ha nem is lenne egyáltalán….

Alexander Payne •• Pszichometria

Leírás:

Képes információkat megtudni egy tárgy, hely, netán egy személy múltjáról érintés által, vagy egyszerűen csak a közelében tartózkodással.
Egyelőre még meg sem jelent igazán a képessége, érintéssel is sok gyakorlásba fog telni neki felfedni egy közönséges tárgy történetét, nem hogy egy helyét.

Karma Delight •• Erőnyerő

Leírás:

Tulajdonképpen érintés útján elszívom bárki - legyen az ember valami kiemelkedő tehetséggel, vagy természetfeletti a fajtájára jellemző különleges erőkkel - képességeit és egy időre a sajátomként vagyok képes azt hasznosítani, tehát kölcsönveszem, míg az, akitől elszívtam, arra az időre elveszíti azokat. Ez az idő változó, eddig csak pár másodperc, meg néhány röpke perc volt, de gondolom ez húsz éves korom után, megfelelő gyakorlással fog növekedni (maximum fél, vagy egy órára).

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Képesség nyilvántartó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal