• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Képesség nyilvántartó
SzerzőÜzenet

Vendég
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Vas. Máj. 14, 2017 11:38 am írtam neked utoljára

Kód:
Katheryn Cyril •• [i]Láthatatlanság[/i]

[i]Leírás:[/i]

<div style="height: 80px!important;overflow: auto;padding: 10px;border: 3px solid rgba(2, 8, 9, 0.14);background: #19190f;">Mások szaladnak, menekülnek, én csupán láthatatlanná válok és szépen odébb sétálok. Remek taktika, mikor megakarnak ölni. Láthatatlanságom ám nem örökké tartó, a bennem folydogáló angyali vér termelte energiával tudom előidézni ezt a "jelenséget", de mihelyt gyengül ez az energia, a láthatatlanságom is lehull, akár egy álca. Ez pedig életviszonyoktól függő, van hogy egy teljes óráig is láthatatlan tudok maradni, azonban van, hogy csak másodperceim, perceim vannak elmenekülni. </div>

Deedra
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
Ω [url=lnk] Szakadárok vezére [/url]
☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Posztok :
107
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :

Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád,
másként elpusztítanak

☩ Rang :
Ω North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Pokol vagy menny? :
Ω Föld

Ω Deedra&Lincoln •• Egy népet csak úgy lehet vezetni, ha
jövőt mutatunk neki. A vezető: reménységmondó..

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Feb. 06, 2017 2:55 pm írtam neked utoljára

Képesség nyilvántartó

Ez nem egy foglaló, csak egy nyilvántartó Nephilimeknek. Itt olvashatjátok, hogy milyen képességekkel rendelkeznek a nephilim csoport tagjai.

Képesség börze: http://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t29-kepesseg-borze#35

Kód:

[code]Neved •• [i]Képesség megnevezése[/i]

[i]Leírás:[/i]

<div style="height: 80px!important;overflow: auto;padding: 10px;border: 3px solid rgba(2, 8, 9, 0.14);background: #19190f;">Leírás. Miben vagy erős, miben gyenge. Mi váltja ki a képességed. </div>[/code]

utolsó frissítés: 2017.03.09.

•• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •••• •• •• ••
Ambrosia Lovelace •• Energiavámpír

Leírás:
Érintésemmel gyakran betegséget, rossz közérzetet, néha enyhe bénulást, máskor hányingert, ájulást okozok. Az emberek elsorvadnak körülöttem, és néha úgy érzem, ehhez nincs is szükségük az érintésemre - mintha már a közelségem is bomlasztaná őket... Az egészben a legrosszabb pedig, hogy úgy tűnik, ez éltet engem. Mások boldogságából táplálkozom, elcsenem tőlük a bátorságukat és az ambíciójukat, mint egy neveletlen kisgyermek - belőlük pedig nem marad más, mint egy gyengélkedő roncs.

Zoey Pharrish •• Titkos vágyak kifürkészése, erotikus víziók, hallucinációk keltése

Leírás:

Titkos vágyak kifürkészése, valamint erotikus víziók, és hallucinációk keltése, az emberekben. Igazán hazsnos, ha valakiből valamit kiakarnál szedni.

Maiara Arkwright •• Álommanipuláció:

Leírás:
Hüpnosz gyermeke is lehetnék, ha nem három fia született volna, és nem a görög mitológia egyik istene lenne. Igen, sok időt áldoztam a régi álomistenek és istennők felkutatásával mikor rájöttem pontosan mire is vagyok képes. Ha kell Morpheus vagyok, megalkotom, megformázom mások álmait. Ikeloszként elhitetem, hogy minden amit ott látsz valóságos... Phantaszoszként múzsád lehetek, inspirálód ebben a haldokló világban. Phobetor pedig akkor leszek, ha bűneid feketévé festik a lelked, és álmaidban vadászok majd rád, hogy végül saját elméd okozza végzeted. Mind én vagyok, és egyik sem. Csak egy lány vagyok, aki képes belelátni az álmaidba, aki felbukkanhat bennük, alakíthatja, formázhatja mint valami színdarabot, aminek te vagy a főszereplője!
Az őseim nagy jelentőséget tulajdonítottak az álmoknak. Talán ezért adta ezt a képességet számomra apám vére. Mindenesetre... félek, még én is félek attól, hogy elég egy érintés, hogy aztán az éjjeleid egy héten keresztül  az én jóindulatomtól függjön.

Sophie Amelié Haynes •• Láthatatlanság+ pajzs

Képes vagyok önmagamat láthatatlanná tenni és  a környezetem bizonyos részét, a láthatatlan mezőmet egyfajta pajzsként tudom használni.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Deedra North commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Képesség nyilvántartó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal