☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Sofiel - Adrianne Palicki

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Kedd Jún. 20, 2017 1:43 pm írtam neked utoljára

Sofiel
IDÉZET IDÉZET IDÉZET
Adrianne Palicki
Szerafim
•    •    •
kor: IDE
Szabad/
Mióta él emberek között?: 25 éve

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Új neki ez a világ, és nem képes megérteni őket, ami vicces helyzeteket szülhet.

Gabriel vagy mihály?:Nem kérdés, hogy Michael

Város: SF város természetesen

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Raiden, és ő a legjobb harcosaim, és ők azok, akik világ kezdete óta, s létezésük óta. Titkon szerelmes belém, de tudja, hogy a szívem inkább Faye fele húz, persze ezt én még nem nyilatkoztattam ki. Gyűlöli ezért Miss Cartellet, tudja, hogy nem hozzám való, s mindig ideges lesz, ha neve szóba kerül. Raiden és közte nagy barátság van, talán egyszer elmondja majd neki, hogy mit érezz irántam, de ez a jövő zenéje. Nők közül ő a legjobb és legerősebb harcos angyal, nem jó vele packázni. Raiden és rá van bízva a város katonai részlege: Kiképzés, kordában tartás, szabályok.

Az előző userel úgy fogalmaztuk meg a jellemét, hogy Sheldon Cooper. Valahogy úgy kell elképzelni az egyéniségét, hogy erős, bátor harcos, viszont mivel új neki az emberi kapcsolatok, és emberi érzelmek megértése, ezért vicces szituációkba is keveredik. Raiden igyekszik neki útmutatást nyújtani az emberi világról, de persze nem hagyja ezt élcelődés nélkül.

Íme a játék:
http://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t633-edzo-termek#3962

Azért szeretném ezt a hölgyet arcának, mert meseszép, és sok harcos képe van valamint, közös képeik is vannak saját avatárommal.
Név változtatható, ha nem nyerte el a tetszésed!

avatárok:
http://blondiesweety.e-monsite.com/pages/content/avatars-200-300/adrianne-palicki.html

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Miss Cartelle
You

Sofiel - Adrianne Palicki
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal