☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Központi blokád

Kaitlyn Zoé Payne
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Reagok :
17

Pént. Szept. 08, 2017 4:05 pm írtam neked utoljára

☽Lezárt játék                                                              

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Don't ask my opinion Don't ask me to lie

Some people got the real problems Some people out of luck Some people think I can solve them

Lord heavens above I'm only human after all I'm blind But I'm only human after all I'm only human after allDon't put your blame on me Don't put your blame on me....

Kaitlyn Zoé Payne
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Reagok :
17

Szomb. Aug. 12, 2017 4:56 pm írtam neked utoljára

THIS IS THE END
Drake XxX Kaitlyn
zene • szószám: xXx • Credit:

Gondolni se merek arra, hogy anyámék mit akarnak, csinálnak, ha Drake elmegy? Egyáltalán meddig megy el, mikor jönne vissza, és engem miért nem visz magával. Úgy tudom, hogy én vagyok az, akit külön képezett, úgy gondoltam azért, mert fontos vagyok neki, hogy jó harcos vagyok, akkor miért nem visz el engem is?
Ott állom a kezem már elzsibbadt, de nem érdekel, a félelem tükröződik a tekintettemben, hiszen Drake volt az, aki komolyan foglalkozott velem, aki nem szarta össze magát a Panye név hallatán, és nem gondolt rögtön a szadista testvéremre. Ő volt, az, aki esélyt adott nekem, aki keményen képzett.  

Érzéketlen, nem törődik velem. Hatalmas sóhajt egy gesztus követi, hogy üljek mellé. Most valami apa lánya dolgot akar, mert az morbid lenne, tekintve arra, hogy én máshogyan nézek rá.  
Mellé ülök, és rá meredek. Igen, jön a gyerekes duma. Megforgatom a szemem, mikor jön rá végre, hogy nem vagyok 10 éves?
- És én nem tudok segíteni? – Vetem fel a hülye kérdésem, és utána jövök rá, hogy mindjárt kirhög engem, hiszen ki vagyok én?
- De ez nem Fair! – Mondom, majd megcsuklik a hangom. Vissza fogom magamat, hogy ne kezdjek el bőgni. Nem vallana rém a sírás, így mindenképpen tartoztatnom kell magamat. Úgy érzem magam, mint egy dedós most már, köszönhetően a dumának is. Legszívesebben helyben leteperném, itt a platón, de vissza kell magam fognom.

Some people got the real problems Some people out of luck Some people think I can solve them

Lord heavens above I'm only human after all I'm blind But I'm only human after all I'm only human after allDon't put your blame on me Don't put your blame on me....

Mammon.,..
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Reagok :
59
☩ Korom :
36

Csüt. Aug. 03, 2017 6:07 pm írtam neked utoljára

Kaitlyn && Drake
Hogy tudom-e, mit jelentek Kaitlynnek? Talán. Legalábbis tudom, hogy mit gondol, mit jelentek neki. De elég ideje vagyok vezető és még régebben vadász ahhoz, hogy ez a két tény kiölje belőlem a bizalmat. Nehezemre esik bízni Kaitben, mindig is így volt. Nem azért, mert nem fontos számomra. Hisz az. Hanem azért, mert Payne. És ez a név többet mond minden szónál.
Fagyos tekintettel figyelem a vadászlány kirohanását, hallgatom az indulatos szavait. Nem arról van szó, hogy nem érdekel. Egyszerűen belefáradtam az utóbbi két napba. Nem tudok még ezzel is foglalkozni. Jelen pillanatban ez a hisztéria az utolsó, ami érdekel. Futólag mégis elgondolkodom. Vajon én gondolom ezt így, vagy a démoni ráhatás miatt van? Vajon tiszta fejjel is ennyire érzéketlen lennék Kaitlynnel szemben?
Egy nagy, férfias sóhajjal kísérve lenyitom a hátfalat, amit épp az imént csuktam fel. Leülök a platóra, és célzóan megpaskolom a mellettem lévő helyet. Jöjjön, üljön csak ide. Megvárom, hogy elhelyezkedjen, de mielőtt bármibe is belekezdenék, még titkon körbe pillantok, hogy biztosan kettesben vagyunk-e.
- Figyelj, Kait. Nagy dolgok történnek és nincs időm búcsúzkodásra. Elkaptunk egy nagyon. Nagyon fontos démont. – Bár azt magam sem tudom, miért úgy beszélek vele, mint egy gyerekkel. – De veszélyezteti a várost. El kell vinnem őt, messzire. Érted? Senki nem tudhat róla.

Kaitlyn Zoé Payne
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Reagok :
17

Szer. Júl. 26, 2017 5:35 pm írtam neked utoljára

THIS IS THE END
Drake XxX Kaitlyn
zene • szószám: xXx • Credit:

Érzelem mentes arca fordul felém, ez az, ami engem nagyon kiborít, végig játszódik benne, hogy vagy meg pofozom, vagy elkezdek sírni. Soha nem mutatót, érzelmet, soha nem láttam eddig vidámnak, félelem se mérgezte még lelkét, vagy is a szememben soha. Talán félt, hogy a családomnak eladnám a titkait, vagy csak ilyen ember, hogy soha nem tudna megnyílni senkinek, vagy csak nekem, mert amit ő hisz, az az, hogy gyerek vagyok. Hogy lehetett ennyire önző, amikor tudja, hogy mit jelent nekem, és tudja, hogy mindent megteszek neki. Plátói szerelem, nem hinném, de szeretett annál jobban.
-Mikor Drake? – Vonom fel a szemöldököm és kezeimmel gesztikulálok.
- Amikor, teljesen elmentél, és soha többé nem látlak, még egy levél se semmi. -Kezem fáj, de az adrenalin jobban éget most legbelül engem, és a harag.
- Ne kezel így! – Mondom, és tudja, hogy mire célzok. Nem vagyok már gyerek, ne lásson annak.
Nem is foglalkozik velem, mint ha a falnak beszélnék, semmit nem kapok viszonzásul.
- Nem számít mit mondott a szűk látásával. – csóválom meg a fejemet. Anyám mindig utálta, hogy nem az eredeti vadászok vezetik a várost, vagy talán jobban zavarta az, hogy nem ők irányítják. Nem neki felelnek az emberek, és nem nekik jár a dicsőség.

Mammon.,..
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Reagok :
59
☩ Korom :
36

Kedd Jún. 27, 2017 10:40 am írtam neked utoljára

A személyes készleteimet halmoztam fel a platón fegyverből és konzervből. A városomtól nem akarok elvenni semmit, akkor sem, ha a távozásommal az ő érdeküket szolgálom. Ez elvi kérdés. Hé Wallenberg! Hangzik el hamarosan az ismerős és igen paprikás kiáltás a hátam mögül, mire az irányába fordulok. A tekintetem minden érzelemtől mentes. Hosszú, nagyon hosszú éjjelem és napom volt. Még akkor is szeretném Kaitlynnel rövidre zárni a dolgot, ha most látjuk egymást utoljára. Fiatal és tapasztalatlan még ahhoz, hogy megértse, itt nagyobb dolgokról van szó, mint az ő szükségletei. De hallgatva és figyelve őt, még sincs szívem lendületből elhajtani.
- Kaitlyn, ne most. - Csóválom meg a fejem, mintha egy ostoba gyereket akarnék levakarni és visszahessegetni az anyjához, noha tudom, Kait rég kinőtt már abból a korból. De Mammonnal küzdök... nem biztos, hogy az ő lelki megterhelésére is szükségem van most a hegynyi problémám mellé. Elfordulok tőle, a platót felcsukva befejezem a pakolást és egy ronggyal törölgetem a kezeim, amit félredobok az egyik földön hagyott, üres rekeszre. Néhány dolgot hoztam benne, de már bepakoltam.
- Mit mondott neked anyád? - Az a nő sosem volt a szívem csücske, sőt. De Kait más. Idővel felhasználhattam volna, hogy a szemem és fülem legyen a Payne házban. Hogy hozzám legyen hű, ne a családjához. Valahol már most az volt. De ez a terv egyelőre elúszott.

Kaitlyn Zoé Payne
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Reagok :
17

Kedd Jún. 20, 2017 2:37 pm írtam neked utoljára

This is the end!
Drake && Kaitlyn
Zene linkje • szószám: Ide • Credit:

Anya mosollyal az arcán tért haza a mai napon. Érdeklődő pillantást vetettem rá, hiszen rég láttam ezt a msolyot.
- Mi történt? - Kérdezem izgatottan, hátha valami ami engem is érinthet.
- Wallenberg, elmegy.- Mosolyog majd tölt magának egy italt, a bátyám is csatlakozik, azzal a szörnyű ábrázatával.
- Vissza foglaljuk a városunkat!- Hallom fivérem hangját, egy hirtelen mozdulattal kiverem testvérem kezéből az italt, ami a földön végzi, a szilánkok szanaszét repülnek egy a kezembe is fúródik.
Kiviharzom az ajtón, magamra vágva azt.
- Kaithlyn!!! - Hallom anyám hangját, de nem érdekel. Nincs messze a hely, ahova feltételezem menni fog, ha még itt van.

Jól sejtettem, ott pakol, és csak így szó nélkül távozni akar!
- HÉ WALLENBERG! - Dühösen ordítok, hogy meghalljon, hiszen még nem voltam olyan közel.
- Ez most komoly? - Fordul felém, és én kihasználom az alkalmat, hogy rá mutassak a dolgokra, és kérdően emeljem fel a kezemet. Akkor veszem észre, hogy a szilánk hova is fúródik, amiből csepeg a vér. Király! Mormogok fel magamban, majd kitépem a szilánkot, és tekintettem újra őt nézi.
- Annyit se mondasz nekem, hogy Szia!!!?? - kérdezem, és mondom dühösen egyszerre, szemöldököm az égnek, és majd a fejemhez kapom a kezemet.
- Azt hittem, hogy jobban .... - Csuklik meg a hangom egy pillanatra.
- Hogy jobban kedvelsz, hogy más vagyok a többieknél, hogy érek annyit, ha elmész talán örökre nem az anyám vihogásából kell megtudnom. - MIndig is vágytak a hatalomra, amit nem értettem, hiszen a Payne név így is már elég sokat mondó, hála apámnak.

Mammon.,..
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Reagok :
59
☩ Korom :
36

Szer. Jún. 14, 2017 2:56 pm írtam neked utoljára

Egy tucatan ülünk a nagy, hosszú asztalnál. Hozzám közelebb fontosabb vadászok a régi családokból, a túlsó felén a közért felelős személyek, mint a rendőrkapitány, vagy a polgármester. Utóbbi lényegében csak azért lett kinevezve, hogy ne kelljen közügyekkel foglalkoznom. Neve van, de a döntés minden szempontból az enyém. Számomra előnyös felállás. [...] Lényegében elmondok mindent. Közben hol lassú tempóban körbejárom az asztalt, hogy érezzék, ki a domináns a teremben, hol az asztalfőnél állok, de nem ülök egyszer sem. Elmondom, hogy Mammon, a Pestis át akarta venni a testem és ezzel New York felett az uralmat. Elmondom, hogy egyedüli emberként néztem vele szembe és győztem. De győzelemnek nagy ára volt. Úgy csűröm csavarom a szavakat, hogy a történtek előnyömre váljanak. Egy lovas sem tudott kifogni rajtam, jobban teszik, ha ők sem állnak az utamba. Erősen érezhető a szavaimon. Puszta óvó figyelmeztetésként.
Majd áttérek arra, hogy úgy érzem, Mammon kezd veszélyessé válni. Ekkor Cassael mellé állok és leveszem róla a bilincset. Lépésemet sziszegő felháborodás követi néhány ember részéről, de senki nem ad konkrétan hangot az ellenvéleményének. Ők még ott tartanak, hogy Mammon. Idő kell, hogy mindent feldolgozzanak. Ezt én meg is értem. De a bilincses húzással azt is meg akarom mutatni, hogy megbízom Cassaelben. Nem jelent ránk veszélyt.
- Továbbra sem bánunk az angyalokkal kesztyűs kézzel és a protokoll marad az eddigi. De ez az angyal sokat tett a városért azzal, hogy ma megfékezett. Mammon ma kis híján – itt egyetlen múló pillanatra megcsuklik a hangom, de nem feltűnő, talán csak Cassael veheti észre a kifinomult érzékeivel – elvette három vadászunk életét. – Majd a lényegre térek. Biztosítom őket, hogy a pecsét stabilan tart, de nem vagyok hajlandó ketyegő bombaként a városban maradni. Falakon kívüli projektre hivatkozva elhagyom a várost. Csak mi tizenketten fogunk tudni arról, hogy valójában mi a helyzet.
- Határainkon kívül fogom védeni a várost. Cassaellel végleges megoldást fogunk találni a Pestis problémára. Addig pedig annyi mocskot tüntetünk el, amennyit lehet. – És van egy nagyon, nagyon fontos dolog, amire még figyelmeztetem őket. – Továbbra is én vagyok New York vezetője. – Lesz szemem és fülem. Ha bárki megpróbálja elvenni tőlem a posztomat, visszajövök és megetetem a vadászkutyákkal. Őt és mindenkit, akit szeret.

Annak ellenére, hogy huszonhat éve az apokalipszist éljük, nem tudnám megmondani, hogy mikor volt legutóbb ennyire rossz napom, mint ma. Talán egy évtizedre visszamenőleg is mindent visz. A lelkemhez láncolt démon ma majdnem legyőzött. Még ha végül képes is voltam megfékezni ő, bántottam Cassaelt, bántottam a vadászaimat. Hagytam, hogy Mammon addig hergeljen, amíg elég erőt nem tudott meríteni a negatív érzéseimből ahhoz, hogy felül kerekedjen. Olyan helyzetbe kerültem, ahonnan angyal trükkökkel kihátrálhatnék ugyan, de nem vagyok hajlandó. Nem érzem biztonságban a városomat. És farokméregetés ide, vagy oda, New York az első. Ha itt elszabadul a Pestis... nos, bármilyen értelemben is... azt már nem.
Nagyjából három óra telt el azóta, hogy megosztottam a város vezetőségével a helyzetet. Elég volt arra, hogy elintézzem a legfontosabb dolgokat és felkészítsük a járművemet. Igen, Cassael társaságában zeppelhetnék is, de az teljességgel ki van zárva. Mammon túl sokat vesz most el tőlem, a megmaradt büszkeségem nem adom. Az én módszereimmel fogunk dolgozni és utazni, amíg lehet. Így marad a terepjáróm. Régi darab, de jól karban volt tartva és elegendő üzemanyagunk van néhány-száz mérföld megtételére.
Kértem Cassaelt, hogy a városon kívül várjon meg. Már én is az utolsó fegyvereket pakolom fel, a belvárost védő blokádnál, amikor ismerős hangot hallok loholni a hátam mögül, és nem tetszik a tónusa. Kathlyn. Az anyján keresztül bizonyára hozzá is eljutott a hír, hogy elhagyom a várost, bár azt nem tudhatja miért. Mélyet sóhajtok, mielőtt a hang irányába fordulnék. Ez az, amit szerettem volna elkerülni.

Mammon.,..
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Reagok :
59
☩ Korom :
36

Szer. Jún. 14, 2017 2:47 pm írtam neked utoljára

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára