• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

leghűbb harcosom, Deedra testvére
SzerzőÜzenet

Wanheda
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Faj :
Szakadár.
☩ Posztok :
6
☩ Rólam :

☩ Rang :
Vezér.
☩ Play by :
Eliza Taylor
☩ Pokol vagy menny? :
Föld.

From the earth we will grow,

from the ashes we will rise.
•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Pént. Jún. 09, 2017 5:50 pm írtam neked utoljára

Karakter teljes neve
Slay your demons when you're awake, they won't be there to get you in your sleep.
Bob Morley
Mikor csatlakozott?: születése után.
•       •      •
kor: 28
Szabad/ Foglalt
Beosztás: harcos, vadász, kiképző

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Kiváló vadászom és kiképzőm. A tanoncokkal keményen bánik, a munkája eredményes, közelharcban sokszor használja testi fölényét, ami egyben előnye és hátránya is.
Késsel a kezében hidegvérű gyilkossá válik, ő azon kivételesek egyike, akik íjászatban is remekelnek.

Kapcsolat: Példakép vagy a gyerekek számára, oltalmazó és megértő barát a társaid számára, nekem pedig hű katonám, aki a világ végéig követné nyomaimat. Be nem ismert gyengéd érzelmek kötnek minket egymáshoz. Te nem mersz lépni felém, én pedig nem fogom felvállalni ezt a női gyengeséget.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Aprócska csecsemő voltál, amikor egy özvegy asszony átlépte veled a határunkat. Ő sebekkel, fertőzésekkel kűzdött, és hiába küldtek téged, hogy Mihály katonája légy már sosem érkeztél meg. Az asszony meghalt, te azonban életben maradtál és anyám oltalmát élvezted születésemig. Addigra azonban már a várostól távol, önálló közösséget létrehozva szakadárokként éltünk. Én oda születtem.
A példaképem voltál, hiszen gúnyolódva tudtad még az idősebbeket is földre kényszeríteni. Lenyűgözött a magabiztosságod, de valahol taszított a gőgöd. Én sosem edzettem veled. Nekem másfajta kiképzés jutott, de anyám bukásának napján, amikor a szívébe merítettem a pengémet te már mellettem álltál. Hozzám hasonlóan ellenezted a klánok egyesülését és talán rokonszenves volt számodra a vérszomjam.
Amit egyikünk sem tud az az, hogy te Deedra testvére vagy. Elsőszülött fiúgyermek, akit születése után Mihály arkangyal seregébe szántak. Szerencsétlen események sorozata folytán azonban a saját néped ellenségévé váltál. Vajon kiderül valaha ez az elátkozott titok?

//nagyon várjuk a fiatalembert!//

leghűbb harcosom, Deedra testvére
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal