☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Szakadárok területe

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Szer. Okt. 18, 2017 2:56 pm írtam neked utoljára

** Archivált, lezárt játék **

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Hétf. Okt. 09, 2017 6:59 am írtam neked utoljára

Deedra

never let you down

Nem fogok naív csacska érzésekbe bocsátkozni, elvégre létezésem elsődleges értelme a klán szolgálata, és ebbe sajnos vagy nem sajnos minden részlet beletartoik. Diplomáciai cselekedetek. Új területek meghódítása. Házasság. Örökös. Még arra is figyelnem kell, hogy kire nézek ferde szemmel és kire nem. Minden kötött. Minden alaposan átgondolt. Mégis valahogyan képes voltam beleidomulni ebbe az egész világba.
Kérdése egyetlen rövid pillanatra mondhatni szíven üt. Régen kellett ilyesmiről beszélgetnem és ugyan könnyű jól éreznem magamat Sig környezetében, de ilyen mélységekben még nem gondoltam bele. Jót tesz majd a klánnak. Jót tesz majd nekem. Szóra nyitom a számat, de vissza is zárom. Valamiért felépült bennem már egy agyi korlát, hogy az érzelgős kamaszlány valahogy eltűnjün. Mégsem akarom megbántani húgomat azzal, hogy nem válaszolok erre a fontos kérdésre.
Köhintek egyet. Rendezem a gondolataimat.
-Jó férj lesz... jó vezető és jó apa.-mosolygok rá. Nem kell aggódnia miattam. Apánk úgysem kényszerít bele olyasmibe, ami akár testileg akár lelkileg fájdalmat okozna. Az, hogy az ő és Lincoln esetében hogyan dönt majd az másik kérdés.
-És igen.. szerintem szemrevaló férfi.-nyugodtan közlöm vele mindezt, bár szívesen csacsognék erről, de eszembe jut, hogy feladatunk van még a fák között. Élelem a népnek.. és egy előrelépés Deedra számára.

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :

Kedd Szept. 19, 2017 2:42 pm írtam neked utoljára

My sweet Sis
Kathleen && Deedra
Zene linkje • szószám: Ide • Credit:

Nevetésben törtem ki a mese hallatán. Signek mindig is tetszett Klepoth és mindig azt akarta apánk, hogy egyesüljön a két klán, nem tudom, hogy nővérem hogyan érez iránta, de mosolyából úgy érzékelem, hogy nem közömbös. Apánk mindig tudja, hogy mi kell a lányainak. Biztosra tudom, hogy látja, hogy Lincoln nekem mennyire fontos. És tudja, hogy nekem még sokat kell tanulnom, ha a nővérem után én akarnék következni. Van, akinek nem tetszik ez az öröklési sorrend, van, kinek igen.

- Igazán mókás lehetett. - Mosolygom és sajnálkozva pillantok, hogy nem lehettem ott.
-De neked tetszik? - Kérdezem, majd elmosolyodom, hiszen nem szoktunk ilyeneket tárgyalni testvérkémmel.

Vadászat ezek szerint még várhat, és csak most mi vagyunk itt az erdőben. Félelem mindig felettem lebeg, amikor az jut eszembe, mi lesz, ha Rowena felül kerekedik apánkon, vagy nővéremen, és azt akarja majd, hogy ővé lehessen a vezetés.

I am Broken..

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Kedd Szept. 05, 2017 8:54 am írtam neked utoljára

Deedra

never let you down

Van aki csak nyomokat tanul meg olvasni. Én arcokról is tanultam. Látom a szenvedést, a sötétülő íriszek örvénylő tengerében. Látom a boldogságot egyetlen pillantásban és látom a szerelmet, akkor is ha csak két lélek kapaszkodik híddá a tiltakozó testek között. Szenved. Mert a boldogságának feltétele a szerelmük beteljesülése lenne. Valahol pedig kötelességemnek érzem tenni valamit az érdekükben. Miért? Mert számomra a húgom a legfontosabb a világon. Én arra születtem, hogy egy olyan életet biztosíthassak a számára, amiben nem kell féltenie sem az életét sem pedig az érzéseit. Az apánk mellett ezt nem teheti meg. Ahogyan én sem. Senki sem. A legjobb változásokat apánk hozta el, de a műve még messze áll a tökéletességtől. De már közel van. Már közel van a változás ideje. Érzem a fákban. Érzem a szélben. Érzem a csontjaimban.
-Sig?-egyetlen pillanatra megrezzennek vonásaim mielőtt rendezném őket. Kissé meglep, hogy Deedra tud ilyesmiről. Mosoly bújik meg ajkaim szegletében. Sig a keletiek vezetője. Határozott, erős elgondolású felnőtt férfi. Hogy a viharba ne akadt volna már meg a szemem rajta? Mégis szeretem játszadozni kicsit. Próbálgatom milyen hatást tudok kiváltani belőle.
-A múltkor elmentünk vadászni... a legutóbb, amikor itt járt. Apám diplomáciai vadászatnak nevezte. Szerintem egész egyszerűen hívhatta volna férjvadászatnak is..-kuncogok egyet.
-Komorebinek szólítottam. Ha emlékszel még.. napfényt jelent.. ami áttör a lombkoronán, hogy lesüssön ránk. Sigurd, a keleti klán vezetője... elpirult.-vigyorgok rá. Őszintén szólva jól esett kimondani. Egyetlen pillanatra gyermek lehettem, aki kuncoghat az ilyesmin, anélkül, hogy ezt bárki vezetőhöz méltatlannak nevezné.
Elnyomom testemben visongó kamaszlányt, aki szeretett volna még csacsogni. Egy férfiról beszélni. Ennél most komolyabb dolgom is van. Legyőzni a húgomat, hogy apánk elé álljon.
Talán ez a pillanat már sosem jön el. Talán a sötétség végleg elnyel.

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :

Szomb. Aug. 12, 2017 5:04 pm írtam neked utoljára

My sweet Sis
Kathleen && Deedra

Talán hiába hazudok neki, hiszen ő minden tud rólam, és bele lát a lelkembe. Nagyon jó emberismerő, és talán ezért is lesz remek vezető, és én? Nos, nem. Remélem, nem kerülök a vezetői pozícióba, hiszen félelmetes számomra az egész, és nem értettem meg magam annyira, mint ő. Más klánok vezetői pedig barbárok, talán Signurt kivéve. De nem tudja elrejteni előlem, hogy Kathleenbe szerelmes, hiszen bor hatására azt is sikerült belőle kiszednem, hogy elveszi feleségül.

- És mi van veled? Sig eléggé érdeklődött utánad. – Mosolyodom el, hogy ne csak én kapjam már a heccelést neki is jusson egy kicsike.
Elveszitem, ahogyan belemerülök a sűrű erdőbe, nem akartam ezt a játékot nem volt kedvem, hogy megalázzon megint. Hiába neki a játék számomra ez a szégyen, hiszen mindenki tudja, hogy Nykon lányai közül ki a jobb. Félelmetes látnom, ahogyan beleveti magát és csak halad. Félek, hogy ha valaki megtámadnak mindent, akkor nem járna jól, hiszen olyan harcos nő az én testvérem!
„azt nem hinném” mondja, majd vetődöm én is, de nekem ebben a játékban nincs szerencsém.

I am Broken..

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Szer. Aug. 02, 2017 8:13 am írtam neked utoljára

Deedra

never let you down

Gyermekek még. Talán nem is értik, hogy mi az a kincs, amire rátaláltak. Szerelem, vonzalom egy kegyelem nélküli világban. Kevesen érezhetik ezt át igazán, és még kevesebben burkolózhatnak ebbe a meleg érzésbe hosszú időn át.
Nem áltatom magam. Valószínüleg elrendezett házasságom lesz, még mielőtt megtapasztalhatnám ezt az érzést. De a hatalom velem született jog, így legalább Deedra számára biztosíthatom a szabad akaratot, a szabad szerelmet. Érte pedig bármit megtennék, hiszen nekem ő a legfontosabb a világon.
-Úgy értem ahogyan mondtam..-emelem rá ismét a tekintetem. Szegénykém. Sajnos rossz ember elől akarja eltitkolni szíve vágyát. Talán előbb észrevettem már, mint ő maga. Hiszen ő nem reménykedik. Így csak fantáziájára fogja a magától értetődő jeleket is.
Gyorsan nyeli el testünket a zöld rengeteg. Nincs szükségem engedélyre ahhoz, hogy az ismerős fák közé merészkedjek.
Játék az egész. Legalábbis számomra. Nem véletlenül hallom ki a mérhetetlen pánikot szavaim hallatán Deedra gyenge tiltakozásából. A Rowenás résszel együtt azonban már módosul a hozzáállása.
Ő nyomokat keres, én hangokat. Eltávolodok tőle, hogy ne ugyanarra a nyomra bukkanjunk.
Reccsen egy ág. De csak halkan. A távolból. Hátrapillantok Deedrara, de nem habozok tovább gyors, de néma léptekkel tűnök el a fák között. Akkor még nem is sejthettem, hogy akkor látom utoljára húgomat.
Sötét gomolygó felleg, amiből két rubint szempár nézett rám. Szavakat suttog, de nem értem. Ajkaim zárva maradnak. Deedra nem kerülhet veszélybe miattam. Lassan húzom elő kardomat és szegezem az árnyéknak.
-Enyém-enyém-enyém-enyém.-megforgatom a kardot a kezembe és halvány mosoly kúszik ajkaim szegletébe.
-Azt nem hinném.-utolsó szavaim mielőtt az árnyék elzárja előlem a napvilágot. Kizár a világból, gondolati síkra szorít. Nézővé váltam saját testemben. Erős. Túlságosan.

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :

Vas. Jún. 25, 2017 12:36 am írtam neked utoljára

My sweet Sis
Kathleen && Deedra

Ha neki árt? Egy pillanatra tekintettem hirtelen rá vetem. Szemöldök össze ráncolom.
- Ilyet ne is mondj..- Közel álltam hozzá, és az elvesztése fájdalmat okozott volna, valamint hatalmas terhet, hiszen én nekem kellene a vezetői székben helyet foglalnom, és nem állok készen!
Ismét össze ráncolom a szemöldökömet.
- Mindketten? - Kérdem, majd elmosolyodok, és a földre nézek, hogy befejezzem ezt a gyermeteg viselkedést.
- Úgy érted, ő... nem..- Rázom meg a fejem. Lincoln soha nem vetemedne erre, és én hogyan is tetszhetnék neki, amikor nekem van a legszebb nővérem a klánok között, sőt még a világon is. Vannak nálam szebbek, erősebbek, bátrabbak. Hiába gyűlölöm Rowenát szépsége mindig feleteti velem pár másodpercre aljasságát.

Elindulunk, és gyors tempóban haladunk, a szél bele kap időnként loboncos hajamba, amit most össze fogva viselek. A nap csak úgy marja az ember bőrét.
- Kathleen! Ne tedd ezt velem, mind a ketten tudjuk, hogy te nyersz! - Mondom rémült arccal, nem hagyhatom, hogy nyerjen, nem mehetek oda, nem! Apánk mérges lenne.. nem!
Aztán meghallom az alku másik felét. Tekintettem harcias lesz.
- Legyen. - Mondom, majd neki lódulók, és nyom olvasásba kezdek.

I am Broken..

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Szer. Jún. 14, 2017 7:05 am írtam neked utoljára

Deedra

never let you down

Harag bújkál a lelkében, jól látom. Végtelen tűz perzseli. Egyik oldalról az elérhetetlen szerelem, a másik oldalról az árulás lehetősége szaggatja darabokra a lelkét. Gyermek még. Kis szerencsével miután én leszek a vezető már egyikkel sem kell foglalkoznia, hiszen én engedélyezhetem majd szerelmüket, Rowena pedig sosem válik ténylegesen a problémájával. Én kordában tudom tartani a vadállatot ami a határainkon belül él.
Tekintete még mindig a férfit kutatja. Talán megnyugtatja, talán éppen feltüzeli, de mindenesetre vágyik a közelségére. Én azonban erről nem fogok kettőjük helyett tárgyalni apánkkal. Ha tudják megoldják... ha nem akkor várniuk kell, amíg én nem leszek a klán vezetője.
-Te is tudod. Ha árt neki, akkor felvágom a torkát. Ha nekem árt akkor apánk áll értem bosszút.. ez nem az a klán, amiben ő győzedelmeskedhet. A nép szeretete az ami minket tart hatalmon. Nem tudja ezt elvenni tőlünk...-nyugtatom csitulni nem akaró lelkét. Vágyja a harcot, Rowena vérét, az elővigyázatosságot. De a béke törékeny kincs, amit vigyáznunk kell, amíg csak lehet.
Az ő szemében apánk az a kincs, amit nekünk kell megvédenünk minden külső fenyegetéstől és a belsőktől is egyaránt. Az én szememben azonban ő az a férfi, aki mindent le tud győzni és nincs oka félelemre, rettegésre. Majd egyszer talán kiderül, hogy melyikünknek van igaza.
-Ezen nincs semmi szégyellnivaló Deedra. Csak jó lenne, ha ezt ti is mindketten belátnátok.-pillantok rá türelmesen. Magamhoz veszem az íjjamat, amikor ő is összeszedte a felszereléseit. Vár az erdő. Várnak a lombok. Vár egy percnyi szabadság. Gyors léptekkel hagyjuk el a klán területeit és elnyel bennünket a zöldellő rengeteg. Csak néhány perc múlva lassítunk, ahol már zsákmány is lapulhat a burjánzó ágak között.
-Kössünk egy fogadást... ha én ölök meg valamit először, akkor te és Lincoln szépen apánk elé álltok és beszéltek vele... ha te ejtesz először zsákmányt, akkor én Rowenát vádolom meg nyílvánosan... Benne vagy?-kérdezem felhúzva szemöldökeimet.

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :

Kedd Jún. 13, 2017 1:26 pm írtam neked utoljára

My sweet Sis
Kathleen && Deedra

Ki engedem a levegőt, nemm tetszésem jeléül. Elpillantok a távolba, megint csak arra a kígyóra, és vizsgálgatom őt. Kér, hogy Lincolt már nem tudom, hiszen a sátor eltakarja, de egyszer kétszel, ahogyan a szél belekap a sátor polyvájába, ami ajtóként szolgál, néhányszor még meg meg pillantom őt.
- Én nem vallom ezt nővérem. - Mormogom az orrom alatt.
- És, ha csak a halálát tervezgeti, szövögeti? - Emelem égnek a tekintettem.
- Ez igaz, és Rowenára vadászunk, mert akkor szívesen megyek. - Mosolyodom el.
Féltem apánkat, tudom, hogy vigyázz magára, és tudom, hogy ő még látta a régi kort, amiért néha irigylem, hiszen én nem tudom elképzelni azt a kort, milyen lehet egy autó, amiről mesélt apánk, egyszer még láttam egy olyat, amit a nap sugari hajtottak, de apánk szerint régen máshogyan működtek. Milyen letehet egy film, mik voltak a szabályok a szerelemre. Elmélázva meghallom nővérem csipkelődését.
- Jó, na.. igyekszem. - Mosolyodom el.  felkapom kardom, és a kulacsom is, amit a megfelelő helyére teszek, a kardom a tegezébe kerül a hátamon.
- Igen. - Mondom, majd szedem is a lábam.

I am Broken..

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Hétf. Jún. 12, 2017 9:18 am írtam neked utoljára

Deedra

never let you down

A jövendőbeli életem sok kötelezettséggel jár. Női születésem miatt pedig kétszer keményebbnek kell lennem, mint bárkinek a klánban. A férfi vezetőséget egy női követi majd, ami nem biztos, hogy mindenkinek szimpatikus lesz. Így azonban már előre kell megalapoznom, hogy senki ne vitathassa jogomat, amit a születésem óta magamban hordozok. Néha azért irigylem Deedrát. Ő talán bizonytalannak érezheti a jövőjét, de amíg én élek és két lábbal taposom a földet, addig neki mindig lesz helye mellettem. Ráadásul testvérhez méltó. Hiszen... ki másban bízhatnék még meg ebben a világon? Rowenában? Aki a kemény kiképzés ellenére még mindig remeg a hatalomért, de azt hiszem az az idő, amikor még nem voltam elég erős, hogy elvágjam a torkát, ha bármi ilyesmire készül az már elmúlt. Eddig pám oltalmát élvezhettem. Már magamért is helyt tudok állni.
-Tudod miért kedvelem Rowenát? Mert fortyog benne a düh és a hatalomvágy, de fejet hajtva követte apánkat, és képzett ki engem. Ha nem félteném tőle minden edzésen az életemet, akkor nem is váltam volna olyan harcossá, aki el tudja majd őt taposni, ha elárul.-pillantok rá türelmesen. Természetesen az embernek látnia kell a lába körül tekergő kígyót, de azt is tudna kell, hogy mikor kell kegyetlenül lecsapni a fejét.
Deedra gyönyörű nővé érett az évek során és ezt vak aki nem látja.
-Nem... el akartalak csábítani egy rövid vadászatra... olyan régen volt már időnk ilyesmire kettesben.-apánk valószínüleg lassan a hatalomról való lemondásról készül. Vágyik már a békés öregkorra és szeretné valaki olyanra hagyni a klánt, aki készen áll a vállán cipelni a terhet és képes kiállni a klán érdekeiért.
Következő megjegyzése megmosolyogtat.
-Ugye tudod, hogy éppen a nővérednek próbálod beadni ezt a sületlenséget?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet. Valójában sosem értettem miért ilyen nyámnyilák, hogy nem vállalják nyíltan kötődésüket. Lehet, hogy csak az én szemem van erre kiéleződve, de a szeretetben én soha semmilyen szégyellnivalót nem láttam.
-Na? Megyünk?

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :

Szer. Jún. 07, 2017 7:39 pm írtam neked utoljára

My sweet Sis
Kathleen && Deedra

Nővérem mosolya mindig nyugodtsággal áraszt el, olyan, mint anyánk mosolya. Mindig őt látom benne, bár a természete egyértelműen apánké. Kardom magam mellé helyezem, és nővérem idióta mozdulatára csak megforgatom a szemem.
- Hahaha, nagyon vicces...- Morgom.
- Miért szereted azt a némbert annyira? - Kérdezem, Rowena számomra maga volt a gyűlölet, ahogyan rám vetette pillantását, vagy ahogyan apánkat kémlelte.
- Sokak szerint szívesen megölné Nykont, vagy téged, hogy öve lehessen a hatalom.
-
Mondom, majd felállok, és ében fekete hajamat eligazítom oldalra.

Tekintettem össze is akad az éppen kardforgató Rowenáéval, és mérgesen kémlelem őt,
majd vissza nézek amazon nővéremre.
- Miért jöttél? Meg akartad nézni, hogy élek e még? - Vonom fel szemöldökömet kérdően. Érdekesnek tartom, ha meglátogat, mellette valahogy sokkal gyöngébbnek, semmire valónak érzem, hiszen kemény és még gyönyörű is. Mindig irigyeltem őt, főleg, ahogyan néhány férfi kémleli. Soha nem törödik velük, ő arra készül, hogy övé lesz a klán.
- Egyébként, Lincoln-t nem érdeklem. - Suttogom, majd lesütöm a szemem. Apánk tanította őt, mindig utána lohol, szóval látni se láthatom annyit, mint akarnám

I am Broken..

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Kedd Jún. 06, 2017 8:08 am írtam neked utoljára

Deedra

never let you down

Elsőszülöttnek lenni a klánban felelőséggel, kötelességgel jár. Mindigis tudtam, hogy mire születtem, és mire vagyok hivatott. Sosem akartam kitáncolni a születésem által rámruházott kötelességek alól. Tudtam, hogy el fog jönni a nap, amikor már nem lesz senki, aki felettem állna a hierarchiában, egy nép súlya fog a vállaimon nyugodni, és minden amit csak teszek az másokra is hatással lesz.
Az apám, Nyko, mindig büszkén vállalta, hogy kit nevel utódjának. Sosem próbált a házasság útjára terelni, bízott bennem, hogy azzá a vezetővé és harcossá válok, aki képes átvenni egy nép terhét az ő válláról.
Rowena kemény tanár. Mellette harcolsz vagy meghalsz. Az első reggeli napsugarakkal már meg is kezdődött az edzésem. Elvonultan, a kiváncsiskodó tekintetektől távol készített fel arra, hogy egyszer majd az életemért kűzdjek. Kardja keményen csattan az enyémen. Akkor sem ad pihenőt, ha már a földre kerültem. Én pedig akkor sem adom fel, ha már a torkomon tapos.
-Felejtsd el, hogy a barátod vagyok... akard az életemet... akard a halálomat!-keményen köpi az arcomba szavait. Féltérdelő helyzetből lököm fel magam felé. Mindkettőnk kezéből kirepül a penge, de az ő teste kontrolálatlanul megy tovább miközben én az övemből már kést rántok elő. Vicsorba torzul az arcom miközben saját testemmel viszem tovább az övét, amint földre kerül betámasztom a pengék finoman ívelt torkához. Ekkor állok csak meg és kezdem el rendezni a légzésemet.
Jobb lábammal mellkasán, ballal pedig a jobb karján térdelek, és várok. Megveregeti a bal kezével a combomat, ekkor hátrálok csak el.
-Ezt akartam látni... a mai napra elengedlek.-közben felül. Nem vagyok benne biztos, de szerintem egy félmosoly bújkál szája szegletében. Nem kérdezek rá, csak biccentek és összeszedem a felszereléseimet. Puha léptekkel szelem át az erdőt az ismerős fák között.
Tekintetem megakad a húgomon, aki a kardját élezve legeltetei a szemét... Lincolnon. Annyira egyértelmű, annyira nyílvánvaló. Mégis kinőttem már a gyermeteg viháncolásból ahhoz, hogy különösebb figyelmet fordítsak erre. Megállok. Közvetlenül mellette. Mégis hosszú másodpercek telnek el, mire érzékeli a jelenlétemet. Mosolyra húzódnak ajkaim, hogy ennyivel ki tudtam zökkenteni.
-Mára elengedett. Azt hiszem életemben először sikerült megfelelnem az elvárásainak.-vonom meg a vállimat, miközben helyet foglalok mellette.
-Várj csak.... itt egy kicsit-hüvelykujjammal megtörlöm a szája szélét.-kifolyt a nyálad....-vigyorgok rá pimaszul. Mégsem bírtam ki. De pont erre vannak a testvérek nem igaz?

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :

Csüt. Jún. 01, 2017 9:13 pm írtam neked utoljára

My sweet Sis
Kathleen && Deedra

Világ életemben szakadár voltam, harcos. mindig azt hittem mi valami elit emberek vagyunk, akik megtagadva az 1991-es szabályokat, vissza tértek a nomád útra. Tiszteltem a klánom, az Északiak,
akik kiállnak egymásért.

Kardomat élezzem, amikor apámat Nyko-t elsétálni. Emlékszem gyermek voltam még,
amikor a tűzkörül ölve mesélte a klánok alapítását. Nyko, az apám, aki okos volt és  bátor, Becca, aki mindig királynőnek hitte magát, Alycia, a vérengző, talán lánya Wanheda a nyugatiak vérengző asszonya, és Danta, akinek a jósága híres volt, ahogyan a fiáé is, na meg az, hogy szerelmes a nővérembe, habár ő ezt nem is sejti.
A férfi, akit tiszteltem, rám mosolyog, és tovább megy, halad befele a tanácsos sátorba,
mögötte Lincoln, aki most is megdobogtatja a szívem. Felnézzek ismét kardom élezése alól, és Lincoln szemét kapom el, ahogyan szinte bele égnek az enyéimbe. Elkapom pillantásom, majd lehulló kócos kis tincsemet igazítom meg.
A gyerekek viháncolnak, ez a mai nap egy csodás nap lesz. Hirtelen oldalra fordítom pillantásom, amikor is a nővéremmel találom szenbe magam.
- Szent is.. - Folytom el isten nevét, hiszen megtiltották nekünk, ő elment mi magunkra maradtunk. Így csak hatalmas sóhajjal fejeztem be azt. Biztosan látta, ahogyan Lincoln-t bámultam.
- Kathleen, hát te. Most Nem Rowenával gyakorolsz, vagy valami ilyes fajta dolgod van?
-
Kérdezem. Mindig tudtam, hogy nővérem nyomába se érhetek. ő erős volt, és hatalmas harcos, olyan volt, mint apánk. Én meg anyánkra ütöttem, aki réges régen meghalt. Jó szívem van, amit gyakran ki is használnak. Tudom, hogy egy napon Kathleen lesz apánk után a vezetője ennek a klánnak, s én meg..hát én nem tudom hol állok majd a ranglétrán. Kathleen mindig jó testvér volt, imádom, az egyetlen család tagom, apánk után.

I am Broken..

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Szakadárok területe
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az álom "elmélete(i)"