☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

rowena || katheryn winnick

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Pént. Júl. 28, 2017 1:13 pm írtam neked utoljára

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Május 23, 2017 4:06 pm írtam neked utoljára

Rowena
A pusztulás legrövidebb útja a bosszú.
KATHERYN WINNICK
Mikor csatlakozott? kezdetben
•       •      •
30 éves
Szabad
Harcosaink kiképzéséért felelős vezető.

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Lobbanékony és önfejű. Érzelmei a végletek között ingáznak. Egy pillanatban akár a szemével is képes lenne megölni, a másikban igazi keze báránnyá szelídül.  Nem szeret csapatban dolgozni, nehezen viseli, ha irányítani akarják, a támadások legtöbbjét ő vezeti. Gyors, ügyes és alapos. Nem hezitál, sokszor hamarabb jár a szája, mint kellene, de sosem érez megbánást kimondott szavai miatt.

Kapcsolat: Gyűlöli Deedra-t, azt gondolja, ő jobb vezető lenne, talán össze is jön neki, ha megtalálja a megfelelő szövetségeseket. Titokban munkálkodik, igyekszik mindenkit a saját oldalára állítani, de nehéz fába vágta fejszéjét. Elhatározta, letaszítja a vezetőt képzeletbeli trónjáról és ehhez a legmegfelelőbb embert találta meg bennem. Ő az a nő, akire nem lehet azt mondani, hogy nyugodt természete lenne. Felelős harcosaink kiképzéséért, figyelnek és hallgatnak rá.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Nem tudom, kapcsolatunk pontosan merre halad, de szenvedélyes viszonyba bonyolódtunk nem sokkal azután, hogy fejébe vette, vezetővé válik. Ketten szövögetjük ezt az orbitálisan ostoba tervet, de legalább van mibe kapaszkodnunk. Fontos helyet foglalsz el a szívemben, de eszem ágában sincs ezt bárki tudtára adni. Fogalmam sincs, mi lesz ebből, egyáltalán komoly érzelmeket mutatsz felém vagy én is csak egy bábu vagyok sunyi terved sakktábláján.  
Ha nem jönne össze ostoba terve és nem sikerül parancsnokká válnia, talán elhagyja a kolóniát és saját klán szervez. Meg van benne a vezetői hajlam, az emberek odafigyelnek szavaira.

Rosalie Weston-Nash. Rowena.
Rowena csak egy mozaiknév, és hogy a szülei valaha a Rosalie nevet választották neki, de ez így is van jól. Miután a szakadárok közé került, napokig nem szólalt meg, és amikor végül hajlandó volt elmondani a nevét, ő a Rowena nevet választotta magának.
Credit: Régi(legelső) Rowena lapjából egy momentum.

Bármi kérdésed lenne, bátran fordulj hozzám vagy Deedra-hoz. (:
Oh és fontos elolvasnod a csoport leírásokat, meg mindent, hogy tiszta képet kapj az oldal működéséről, de úgyis segítek, ha elakadnál.  luvu

Több kép:
http://ferrumhunts.tumblr.com/post/148809087314/katheryn-winnick-gif-hunt-under-the-cut-youll

rowena || katheryn winnick
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal