• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Seraphiel
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
angyal
☩ Posztok :
17
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
"Az angyalok Isten legtisztább gondolatai, melyek az igazság és a szeretet szárnyán szállnak."

☩ Képességem :
Angel powers
☩ Rang :
Kerub
☩ Play by :
Candice King
☩ Pokol vagy menny? :
Gabriel

Szelek szárnyán érkeztem meg hozzád
"Akarunk dolgokat mélyen a tudatunk és az érzéseink alá rejtve. Van, amit a lelkünk akar, és az enyémnek te kellesz."

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Máj. 22, 2017 4:55 pm írtam neked utoljára

Rhamiel (?)
Amit ma megölhetsz, azt ne szalaszd holnapra
Joseph Morgan
Szerafim
•    •    •
kor: IDE
Szabad/ Foglalt
Mióta él emberek között?: Gabriel után érzkezett

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Gyűlöli őket

Gabriel vagy mihály?: Gabriel

Város: Las Vegas

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Hello, Brother!
Hűséges, lojális szerafim vagy, aki nem ismeri az emberi motívumok felvételét, és aki nem hátrál meg az utolsó pillanatban sem! Szereted a szenvedés látványát, imádod, ahogy egyesével eljátszhatsz az áldozatokkal, aprólékos munkát végzel, aminek minden percét kiélvezed. Vérbeli gyilkos vagy, akárcsak a többi pszichopata testvéred. Gabrielhez vagy hűséges, ugyanakkor nem tetszik, ami Stamiel testvérünkkel történt, biztos vagy az ártatlanságában, az ő pártján is állsz. Persze azt hozzá kell tenni, hogy sosem mennél szembe Gabriellel, még Stamiel kedvéért sem! Hűséged megingathatatlan! Annak ellenére, hogy Gabriel seregét szolgálom sosem öltem meg egy embert sem, inkább az érzéseiket manipuláltam, kapcsolatokat tettem tönkre, de egyetlen ujjal sem értem hozzájuk. A közösségben én képviselem a fényt, a fehérséget míg ti a vért. Mondhatni, hogy te vagy a másik felem, az ellentétem. A nézeteink miatt számtalanszor vesztünk össze, de a kisebb viták ellenére is van közöttünk valami feszültség. Nyílt titok, hogy csakis Gabriel iránt érzett plátói szerelmem miatt választottam oldalt. De az érzelmek változnak, ahogy az angyalok is.

A pb nem alkuképes! A név csak egy ötlet, nem kötelező. Minden másban szabadkezet adunk. Rengeteg tervünk van veled, ami azt illeti, és megannyi játék is vár rád ezáltal!  fanolos  luvu

Rhamiel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal