• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Egyetlen lányom
SzerzőÜzenet

Lilith
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
31
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Máj. 22, 2017 1:44 pm írtam neked utoljára

Shekinah
Minden lány életében eljön a pillanat, mikor rájön, hogy az anyja sokkal rosszabb, mint ő maga.
: Darya Goncharova
Démoni rangja
• • •
kor: vén vagy
Szabad/ Foglalt
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: te válaszd ki

Gabriel vagy mihály?: Lucifer (?)

Város: NO / Pokol

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Drága kislányom!
Emlékszem a napra, mikor megszöktem a paradicsomból, le földre, hogy ott új életet kezdhessek, férjem hisztijeitől mentesen. De arra nem számítottam, hogy bennem is növekedni kezdett egy új élet. Te voltál az kicsikém, az egyetlen, aki odafennt fogant. Igen Ádám gyermeke vagy, így az elsőszülött. Gyűlöltem őt, amiért sosem értett meg, mindent el akartam pusztítani magamban, ami hozzá kötött. Kivéve téged, egy csoda voltál számomra, amit az életem árán is óvtam. Te voltál az egyetlen gyermekem, aki emberi testet öltött, a többiek torzszülöttek voltak. Gyönyörű kislány, akit jósággal ruháztam fel, neveltelek és megtanítottalak mindenre, amit tudtam. Az évek lassan teltek, mi pedig vándoroltunk, nehogy ránk bukkanjanak. De egy hibát vétettem és megtaláltak. Talán négy esztendős lehettél, mikor arra kértelek bujj el, nem tudhatnak a létezésedről. Ostoba, makacs nő voltam már akkor is, megtagadtam a parancsot, így a szemem láttára mészárolták le gyermekeimet. Teljesen összetörtem, magatehetetlenül rogytam a földre, tudtam téged is megtalálnak és kivégeznek. Legalábbis én azt hittem egész életemben.
Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna! Az egyik angyal megszánhatott, látva benned azt a temérdek fényt, így magához vett és titokban nevelt, azt hazudva neked, hogy anyád meghalt. Fiatal nővé cseperedtél, de nem tudtad elnyomni magadban, azt aki vagy, nevelőd bárhogy próbált a jó útra terelni. Anyád lánya. Valahogy megtudtad, hogy életben vagyok és immár démonként töltöm vígan a napjaimat. Alkut kötöttél egy démonnagyúrral, eladtad a lelked, hogy te is olyanná válhass, mint én. Mikor már benépesedett a föld, letelepedtél a virágzó Egyiptomban, erőt akartál gyűjteni mielőtt találkoznál velem. A csábítás mestere vagy, sikamlós, hűvös és még úgy is mozogsz akár egy kígyó. Tökéletes méregkeverő voltál/agy, amihez a skorpiók, kígyók mérgét használtad fel, majd jó pénzért eladtad őket. Persze mások is próbálkoztak a mérgek keverésével, de mindegyiken túl tettél, percre pontosan megtudtad határozni egy-egy ember halálát attól függően, hogy mennyi méreg jut a szervezetükbe. Az emberek egy idő után tisztelni, imádni kezdtek. Mafdet - kígyók, skorpiók - instennő reinkarnációjának tekintettek és istenítettek, te voltál a mindenük.  
Fogalmam sincs mi történt veled, ezek is csak mesék. Egészen addig, míg meg nem jelentél nálam. Tombolt bennem a düh, harag az irányomba. Szent meggyőződésed - hála az angyali nevelődnek -, hogy elhagytalak akkor... Szeretnék mindent előről kezdeni és az édesanyád lenni, mint egykor. De mondd mégis hogyan tehetném, mikor gyűlölsz és megvetsz?

A pb-t nagyon szeretném, ha ő maradna, de meggyőzhető vagyok. A név változtatható, de legyen valami angyalibb. A leírtakhoz nem ragaszkodom, inkább csak kedvcsináló. Egy másik történetet is kialakíthatunk együtt vagy ha van konkrét elképzelésed annak is örülök. Sok-sok játékot tervezek vele. Ha megérkeztél és kérdésed van nyugodtan dobj meg egy PM-el.
Nagyon várlak hercegnőm!
 luv  luvu  

Egyetlen lányom
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal