☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Azazel
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
Bukott
☩ Posztok :
93
☩ Reagok :
77
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :
Számos mesterséghez értek,
amikre mások már nem is emlékeznek.
Mindemellett halhatatlan vagyok.
☩ Rang :
Pokoli kovács és kínzómester
☩ Play by :
Josh Hartnett
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

Szomb. Május 20, 2017 9:07 am írtam neked utoljára

Becses Neved
idézet idézet idézet
Play by Billie Piper
Démoni rangja
• • •
kor: sok
Szabad/ Foglalt
megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: Megalkotóra bízva.

Gabriel vagy mihály?: Megalkotóra bízva.

Város: ide

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

A legtöbb emberből lett démon pusztán azzal kérkedhet, hogy valamikor a középkorban (vagy azt követően) vitte új útra a létezése. Te azonban... Hát, te pontosan tudod, hogy milyen volt az a kor, mikor még a kultúra csak halványan égni kezdett az emberek szívében, amikor még angyalok jártak közöttük, hogy tanítsák őket. Egy ilyen tanító volt Azazel is.

Az első asszonyok közül kerültél ki.
Még Noé előtt éltél.
És az első voltál azok között is, akiket lépre csaltak a démonok.

Mit szépítsünk a dolgon? Beleszerettél egy angyalba (nevezetesen: Azazelbe), és a benned gyökeret vert érzés olyan mélyre hatolt, hogy még vétkezni is hajlandó voltál azért, hogy beteljesítsd vágyaidat. Egy démon (Inanna) alkut ígért számodra. Azt állította, hogy olyanná válhatsz, akire hasonló epekedéssel tekint majd az isteni lény, ahogy te pillantasz rá. És a démon teljesítette az alku rá eső részét:

Minden szépséges asszony közül éppen rád esett a választásom, ami eleinte számodra (és részben számomra is), maga  volt a mennyei gyönyör. Együtt éltünk, ahogy férfi él nővel és nő férfival. Éveken át boldogságban, Istentől háborítatlanul neveltük gyermekeinket. Ám a tíz évnek hamar végeszakadt, így míg én özveggyé lettem, neked feladatod lett egy másik, lángokkal borított világban. Új mesterednek tervei voltak veled. Hogy mik voltak azok? Ezt a részt már rád bízom. Talán napjainkra már nincs is jelentőségük.

Démonként hosszú ideig - talán olykor még ma is - engem hibáztattál mindenért, kezdve a gyermekeink elpusztítását. A létezésünk folyamán - hiszen végül mindketten a pokolban kötöttünk ki - számos alkalommal dörgölted az orrom alá ezt a számodra oly fájdalmas veszteséget.

// Legyenek saját ügyeid, terveid, ötleteid, szövetségeseid, ellenségeid. Várok minden kreatív ötletet! Örülnék, ha olyan démon lenne a mestered, akinek valamilyen módon köze van hozzám vagy/és az egykori kapcsolatunkhoz. Nem szeretnék szerelmes szálat vinni a karakterekkel, sőt egy csípősebb, kárörvendőbb olykor gyűlölködő, máskor megenyhülő viszonynak jobban örülnék.

+ Extra! Akár gyűlölheted Istent és Sarielt is, hiszen ők mindennek okozói!

Play by csak egy ötlet, hiszen bármikor cserélhetsz testet.

A következő ET-ket érdemes elolvasni: Azazel, Sariel, Inanna//

Ex-nejem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal