☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Natasya Alaskeevich
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
I'm only human
☩ Reagok :
67

Hétf. Május 15, 2017 10:32 pm írtam neked utoljára

Zephyr
I guess you bring out the worst in me.
Kris Holden-Ried
Szeráf / Katona
•    •    •
kor: nagyon sok
Szabad
Mióta él emberek között?: 20-25 éve

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Jó ideje együtt él már velük, általában teljesen elvegyülve közöttük, mert nem akarja hogy rájöjjenek kicsoda ő valójában. Úgy véli az angyalok és az emberek képesek lennének együtt élni, de jobb lett volna, ha mindez a halandók tudatlanságában történik. Bár velük él, nem hagyja hogy jelentős befolyással bírjanak életére vagy gondolatvitelére. Ha választania kell, bármikor az angyalokat választja, tekintve hogy az emberek csak emberek. El lehet velük játszadozni, de akkor sem érhetnek fel egy halhatatlanhoz.

Gabriel vagy Mihály?: Mihály / Semleges

Város: SF

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Drága Zephyr, Zeph-zeph, eme történetet Aliyah meséli el most neked: Barátinak mondható a viszonyunk. (khm by Tasy) Számtalan alkalommal edzettünk együtt leérkezésünk előtt és azóta is. Nézeteinkben ugyan van némi különbség, de egymás elhivatottságát egyikünk sem vitatja. Nem nézed jó szemmel, hogy érzelmileg kezdek kötődni egy halandóhoz. (de azért ne tagadd, hogy a cukiságom eléggé megfog téged is ><)Te ettől mindig próbáltad távol tartani magad, ahogyan én is, mégis kifogott rajtam a földi lét. Próbálsz rávenni arra, hogy engedjem el azt a lányt és vegyem le róla oltalmazó kezem.(Viszont tudod hogy mennyire szeretem Aliyaht. No meg ha leveszi rólam a kezét megszűnök létezni. S amúgy is... Mellettem sokkal vidámabb az éle Razz) Végtére is csupán egy emberről van szó, mikor egy egész városnyira kell vigyáznunk, ha nem többre.(hamar rájössz majd ám, hogy segítségetekre lehetek) Azt hiszem, talán védeni akarsz. Azoktól a bizonyos "mi lesz ha..." dolgoktól, mik során lelkem sérülhet egy halandó bajkeverő miatt.(tipikus mi lesz ha... Az élet rövid - mármint nekünk halandóknak - de nektek megadott, hogy éljetek... használjátok ki!)

//Gyere mert nagyon várunk ám Aliyahval!!!!  fanolos  fanolos A pb abszolúta nem alku tárgya sajnos, már csak a sok közös gifek és képek miatt sem, no meg mert Kris!!!!  fanolos S meg mert valakinek be kell még bizonyítanom, hogy mennyire érdemes vagyok a szeretetre *-*
Az életed eseményét úgy alakíthatod a jövőben, ahogy csak szeretnéd, semmi hasonlóba nem fogunk beleszólni. A lényeg csak elsősorban az Aliyahoz fűződő viszonyod, no meg majd az enyémhez *-* Mert kizárt, hogy ne találkozzunk majd, teljesen rá fogok akaszkodni kedves kis angyaltársadra *-* Szóval gyere légysziiiii nagyon várunk rengeteg játékötlettel ám!!!!!  fanolos  luvu  

Zephyr
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal