☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Ardat Lili & Surgath - My past

Lelaniath
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Demon
☩ Reagok :
2

Hétf. Május 15, 2017 5:19 pm írtam neked utoljára

Ardat Lili
We are all going to die. I intend to deserve it.
Caitlin Stasey
-
• • •
kor: 1000+
Szabad
Pokoli

Személyes adatok

Porhüvely neve: Pokolban született, saját teste van

Gabriel vagy mihály?: Rád bízva

Város:  Rád bízva

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Sok ezer évvel ezelőtt, mikor a Pokol és a Mennyország megteremtetett, Te, Surgath és én egyazon törzshöz tartoztunk. Elszigetelődve éltünk más civilizációktól, a kezdetek kezdetén. A törzsek úgy tekintettek a Lovasokra, mintha istenek volnának, mi pedig Astarte-t, a Halál Lovasát követtük. A halál része volt a mindennapjainknak, rituálékat végeztünk, s sohasem féltük azt.
Mi voltunk az első olyan törzs, mit egy másik egyetlen éjszaka alatt lekaszabolt. A férfiakat mind megölték, a nőket pedig rabszolgasorsra ítélték. Míg Surgath volt népünk sámánja, a démoni okkult tudás vezető alakja kultúránkban, addig te voltál az asszonya. Az egyik asszonya. Ti ketten voltatok a meghatározó érő, s mikor láttátok, hogy népünkért már semmit sem tehettek, valahogy elmenekültetek, együtt. Hátrahagyva civilizációnkat, velem ellentétben a földre mentetek, hol démoni feladataitokat kezdtétek végezni.
Mindhárman éjdémonok vagyunk, a sötétség és a halál közel áll hozzánk. Te magad a rémálmok démona vagy, dolgod a földön pedig az, hogy éjjel olyan rémálmokat okozz, mi öngyilkosságig hajszolja szerencsétlen emberek elméjét.
Fogalmam sincs, hogy életben vagytok, bár hallottam az évek során történeteket néhány túlélőről, így vagy úgy. Mivel én is tőletek tanultam az okkult mágiát (profi szinten vagytok már), így a törzsből ti ketten áltatok hozzám a legközelebb.
//Nagyon várom ezt a két jómadarat, úgy hogy tessék csak érkezni. Az ET-m elolvasása szinte kötelező, a törzsi életről és a dolgok egyéb alakulásáról ott olvashattok többet. Minden alkuképes, megfelelő indokkal persze. Ők ketten az Én, Frankenstein című filmben játszottak, szóval onnan lehet csemegézni gifeket, képeket, amik közösek. Nyugodtan lehet érdeklődni nálam pm-ben Smile. //

Surgath
We are all going to die. I intend to deserve it.
Mamesh Jadu
-
• • •
kor: 1000+
Szabad
Pokoli

Személyes adatok

Porhüvely neve: Pokolban született, saját teste van

Gabriel vagy mihály?: Rád bízva

Város: Rád bízva

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Sok ezer évvel ezelőtt, mikor a Pokol és a Mennyország megteremtetett, Te, Ardat Lili és én egyazon törzshöz tartoztunk. Elszigetelődve éltünk más civilizációktól, a kezdetek kezdetén. A törzsek úgy tekintettek a Lovasokra, mintha istenek volnának, mi pedig Astarte-t, a Halál Lovasát követtük. A halál része volt a mindennapjainknak, rituálékat végeztünk, s sohasem féltük azt.
Mi voltunk az első olyan törzs, mit egy másik egyetlen éjszaka alatt lekaszabolt. A férfiakat mind megölték, a nőket pedig rabszolgasorsra ítélték. Te voltál népünk sámánja, a démoni okkult tudás vezető alakja kultúránkban, Lili pedig az asszonyod. Az egyik asszonyod. Ti ketten voltatok a meghatározó érő, s mikor láttátok, hogy népünkért már semmit sem tehettek, valahogy elmenekültetek, együtt. Hátrahagyva civilizációnkat, velem ellentétben a földre mentetek, hol démoni feladataitokat kezdtétek végezni.
Mindhárman éjdémonok vagyunk, a sötétség és a halál közel áll hozzánk. Te azon gyermekek démona vagy, kik félnek a sötétben. Az a bizonyos szörny az ágy alatt. Így az is elhíresült rólad, hogy nincs az a zár, amit ne tudnál kinyitni, hisz ha a gyermekek szülei duplán is zárják az ajtót, de akkor is be fogsz jutni.
Fogalmam sincs, hogy életben vagytok, bár hallottam az évek során történeteket néhány túlélőről, így vagy úgy. Mivel én is tőletek tanultam az okkult mágiát (profi szinten vagytok már), így a törzsből ti ketten áltatok hozzám a legközelebb.
//Nagyon várom ezt a két jómadarat, úgy hogy tessék csak érkezni. Az ET-m elolvasása szinte kötelező, a törzsi életről és a dolgok egyéb alakulásáról ott olvashattok többet. Minden alkuképes, megfelelő indokkal persze. Ők ketten az Én, Frankenstein című filmben játszottak, szóval onnan lehet csemegézni gifeket, képeket, amik közösek. Nyugodtan lehet érdeklődni nálam pm-ben Smile. //

Ardat Lili & Surgath - My past
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal