☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

♥ Sara Wallenberg ♥

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Május 12, 2017 12:48 pm írtam neked utoljára

Sara Wallenberg
I have a hero I call him dad
Summer Fontana
Apa angyal
•       •      •
7 éves
beregisztrált
nincs képesség

Személyes adatok

Képessége leírása: A korod miatt nincs képességed.

Gabriel vagy mihály?: Lényegében egyikük sem. Gabriel miatt halottak a szüleid. Mihály eszméivel szimpatizálsz, legalábbis szimpatizálnál, de próbállak távol tartani a falakon kívül zajló eseményektől, és a saját eszméim szerint nevelni.

Város: New York

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Egy angyal férfi és ember nő gyermeke vagy. Gabriel parancsai nyomán egy csoport angyal mindkettőjüket megölte aznap, amikor én magamhoz vettelek. A szüleid New Yorkhoz közel húzták meg magukat, egy elszigetelt farmon. Tudtunk róluk, de nem háborgattuk őket. Különösen miattad nem, hiszen olyan apró voltál.
A közelben járőröztünk aznap, amikor eljöttek értetek. Először apád ölték meg, majd anyád. És te következtél volna. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy szíven ütött a dolog, hisz figyelmeztettem anyádat előre, hogy előbb utóbb el fognak jönni értetek és nagyobb biztonságban lenne ő és a gyermeke New York falain belül. De ő nem volt hajlandó elhagyni a kedvesét. Hát, azt hiszem erre mondják, hogy egye meg, amit főzött.
Nem feltétlenül volt egyszerű, de visszavertük az angyalokat, mielőtt bánthattak volna téged. A nagy kérdés ez után jött, mit kezdjünk egy három évessel?
Van, aki ott akart hagyni. Én is húztam a szám, de a döntés az enyém volt. Magunkkal hoztunk a városba és egy idősődő asszony gondjaira bíztalak, aki Gabriel ámokfutása kezdetén veszítette el a családját. Ezzel én le is akartam zárni a dolgot. De néhányszor meglátogattalak, később pedig, ahogy időm engedte, egyre sűrűbben. Ahogy nőttél, a kötelékünk elmélyült és mára apaként tekintesz rám. Aki nem ismeri a teljes történetet, azt hiheti, hogy tényleg az én lányom vagy. Hisz a neved is Wallenberg. Rám apaként tekintesz, arra, aki nevel téged nagymamaként. A te kis családod.
Veled gyengéd vagyok - igyekszem lenni - de azt sosem titkoltam előled, a korod ellenére sem, hogy milyen keménykezű vadász is vagyok valójában. Tudod jól, milyen odakint a világ. Talán aprócska vagy, de az sosem állt szándékomban, hogy álomvilágban tartsalak. Sokat tudsz és ez így van jól.
Mammonról természetesen nem tudsz, de az feltűnhetett, hogy mostanában hanyagollak. Csak azt remélem, hogy okos lány vagy és megérted, hogy a papának fontos teendői vannak ilyen nehéz időkben és az az első, hogy vigyázzunk a városra.
Most még egyikünk sem sejti, hogy milyen nagy veszélyben is vagy valójában. (Mammon hamarosan fel lesz szabadítva, ekkor egy időre a karakterem is Mammon névre lesz keresztelve Drake Wallenberg helyett. És biztos vagyok benne, hogy te leszel a bosszúja első számú célpontja...)

(A legtöbb gyerek színésszel ellentétben, a PB-ről rengeteg jó gif és kép van. ITT pedig rólam olvashatsz néhány alap dolgot, főként hogy mi is ez a Mammon dolog.)
NAGYON NAGYON VÁRLAK  luvu

♥ Sara Wallenberg ♥
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal