☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Egy régi ellenfelem...

Saiva
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
7

Vas. Május 07, 2017 6:51 pm írtam neked utoljára

Ardarel/Baradiel/válassz
Let’s do something fun...
Colin Farrell (csak ötlet)
Mióta bukott?: a Maja Birodalom elpusztulása óta
•       •      •
kor: rád bízom
Szabad/ Foglalt
bukása oka egy szóban: Saiva

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Eleinte nem volt velük különösebb baja, csak aztán már kezdte megelégelni a sok öldöklést.

Gabriel vagy mihály?: Hát, mivel nem szereti az embereket...

Város: Itt is, ott is... De előbb vagy utóbb úgyis sikerül egymásba botlanunk.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Te szemét. Igen, jól hallottad! Nagyon meggyűlt veled a bajom, és ne aggódj, még kapni fogsz azért, amit tettél! Azt hitted, majd olyan könnyen megúszod, hogy keresztbe húztad a számításaimat? Hát nagyon tévedsz.
De mi is az oka, hogy haragszom rád? Nagyon egyszerű. Tekintsünk csak vissza egy kicsit a múltba...
Még az amerikai kontinens meghódítása idején kezdődött az egész. Már évszázadok óta élveztem népem hű szolgálatát, minden nap meghallgattam ostoba imáikat, s egyre csak éheztem áldozataikra. Ez téged azonban egyre inkább zavart, hiszen tudtad, hogy ha sikerül kiterjesztenem „istennői” uralmamat, akár az egész Újvilág fejet hajthatott volna előttem. Ezt meg kívántad akadályozni, ezért megmozgattál néhány követ, hogy az emberek hiszékenysége által kipaterolhass a maják területéről. Ez nagyon gonosz volt tőled, ugye tudod? Másokat elüldözni az otthonukból...
Ez még rendben is lett volna. A szándék megvolt, a terv is. Csupán arra nem gondoltál, hogy mi lesz majd a következménye.
Sikerült a spanyol konkvisztádorokat India helyett Amerikába irányítanod, s ezzel mondhatni támadást indítottál alattvalóim ellen. Te, a tökéletes kis angyalka, összeugrasztottál két népcsoportot. Micsoda meggondolatlanság!
Miattad oda lett a kényelmem. A maják elpusztultak, a birodalmam összedőlt, és a te kis sereged elfoglalt mindent, amit valaha a sajátomnak nevezhettem. Egymagam mit is tehettem volna ellenük, amikor ott voltál köztük te magad is? Úgy tettél, mintha egy lennél közülük, ők pedig természetesen hallgattak rád. De a bosszú édesebb, mint a méz, és hidd el, kapni fogsz belőle.
Csak épp arra nem számítottál, hogy ezzel a tetteddel haragra gerjeszted atyádat, s ő száműzni fog a Mennyből. Pedig így történt, aranyom, mivel már így is pengeélen táncoltál a szemében. Korábban is próbáltál egy-két embercsoportot elpusztítani, mert valamilyen oknál fogva nem találtad őket méltónak az életre... Ugyanez volt a véleményed az enyéimről is, a rituális módszereik, az áldozataik nem voltak épp kedvedre valók. Úgy vélted, inkább ez az egy nép kerüljön a föld alá, minthogy az egész kontinens ilyenné váljon. Így most bukottként jársz azok között, akiket valaha könnyedén elítéltél, s mára már esküdt ellenségüknek vallod magad. Kellett neked annyiszor beleszólnod az életükbe...

// !!!A PB CSAK EGY ÖTLET!!!
Nagyon várlak már, hiszen szükségem van az én kis játszó pajtimra! OMG Írj, ha megérkeztél, és megbeszéljük a részleteket! //

Egy régi ellenfelem...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal