☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Daji Daren - A "Titkárnőm"

Efreet
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
12
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Negyedik Electorat
☩ Play by :
Logan Lerman
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

Vas. Május 07, 2017 4:16 pm írtam neked utoljára

Daji Daren
All suffering in the world is born from an individual's incompetence.
Mai Ping Guo
Démoni rangja
• • •
Kor: Több ezer éves akárcsak én
Szabad
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: User-re bízom Smile

Gabriel vagy mihály?:Efreet…

Város: Mindig ott ahol Én is Smile

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Egy alsóbbrendú, porhüvely nélküli démon voltál, akinek esélye sem volt rá, hogy valaha is jusson valamire mielőtt feldobod a talpadat a démonok valamelyik háborújában vagy egy angyal jótékony közbelépésének hála. Én nekem szükségem volt egy társra, aki segít igazgatni a Birodalmamat, és mellettem marad mindig. Belementél az alkuba, és ezzel megkezdődött kettőnk több ezer éven átívelő kapcsolatunk. Ahogy telt az idő te magad is erősebbé váltál, és a tudásom nagy részét átadtam Neked, miközben pedig szorgalmasan toltam rád a hivatalos ügyek intézését. Ugyanakkor a hozzám legközelebb álló személy, és a legfőbb tanácsadóm voltál, akinek a véleményére mindig adtam, és akire mindig számítottam, ahogy Te is énrám. A hűséged irántam megkérdőjelezhetetlen, mindig készen állsz, hogy teljesítsd bármilyen parancsomat. Néha neheztelsz rám a sok meló miatt, amit rád nyomok, de ugyanakkor tudod, hogy mindent megteszek a kedvedért. Elválaszthatatlanok vagyunk, egyenrangú felek, és a pokolban mindenfelé csak úgy ismernek, mint Efreet Pokoli Titkárnője.
Ha bármilyen kérdésed van csak küldj egy PM-t Smile

Daji Daren - A "Titkárnőm"
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal