☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

XVIII. század - London

Lilith
WHISPERING AMEN

Vas. Május 21, 2017 9:59 pm írtam neked utoljára

Azazel & Lilith

Kihúzott háttal ülök a hosszú ruhámban, körülöttem beszélgetnek nők és férfiak egyaránt. Édesen mosolygok és néha bólogatok, hogy azt higgyék figyelek. De sosem tudhatják meg mi jár romlott elmémben. Hosszú élet áll mögöttem, évszázadokon át éltem hol a földön, hol a pokolban attól függően, mikor volt rám szüksége Lucifernek. Pár éve már "szabadságon" vagyok, hogy megismerhessem a halandókat, minden titkuk és gyengepontjuk érdekel. London a maga társasági életével tűnt a legjobbnak erre, azok az édes kis szalonok, úri modor, kellemes értelmiségi társaság borral és beszélgetéssel üti el az időd, úgysincs más dolguk. A petróleum lámpák világítják meg angyali arcom, amit még az Úr alkotott egykoron. A szemem sarkából látom, hogy az egyik férfi pillantása elkalandozott rajtam, de nem foglalkozok vele. Máskor talán igen, sőt magam csábítanám el, majd hosszasan kínoznám. Élvezném, ahogy könyörök, sopánkodik, üvölt a fájdalomtól. Gondolataim egyből el is kalandoznak, elképzelem, ahogy kínzókamrám mélyén áll kikötözve a férfi, végtagjait apró vágások borítják, ruhája cafatokban van, míg én kellő távolságból célba dobósat játszok. Apró mosoly bujkál a szám sarkában, igen ez egészen kellemse elfogllatság lehetne. Kár, hogy mostanság nem boldogít az ilyesmi, mindennapjaimat egyetlen személynek szentelek. A halandók azt hiszik ő a vőlegényem, boldogan tervezgetjük a mennyegzőnket, társaságba járunk és élvezzük az életet. Az utóbbi meg is állja a helyét, de a többi. Nevetséges. Bár be kell vallanom élvezem a hónapok óta tartó kis románcot a bukottal. Persze mindezt titokban tartjuk a természetfelettiek előtt, mondhatni bujkálunk a földön. Gondolataimból az ajtó nyikorgása szakít ki, egy halk bocsánatkéréssel távozok is a szobából, a folyosón gyorsan szedem a lábaimat. A lépcső tetején megpillantom őt, gondolkodás nélkül szaladok elé, hogy a karjaiba vethessem magam. Karjaimat a nyakára kulcsolom, úgy ölellem magamhoz.
- Zel, végre itt vagy. Azt hittem megfeledkeztél rólam - suttogom a fülébe, hogy csak ő halhassa. Nem mintha bárki látna minket, de a társaság nem nézné jó szemmel, sem a cselekedetemet, sem azt, hogy tegezem a velem szemben álló férfit. De ha kettesben vagyunk semmi sem tud érdekelni, csak ő és én.

"A démon. Egyeseknek megközelíthetetlen, elérhetetlen - másoknak a tálcán kínált gyönyör."

Lilith
WHISPERING AMEN

Szomb. Május 06, 2017 11:57 pm írtam neked utoljára

XVIII. század - London
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal