This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Asrael
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Szomb. Május 06, 2017 7:05 pm
Következő oldal

Asrael
Lépteidet vér követi, s az út, amelyen haladsz, nos nem ígérhet kegyelmet..
Nate Buzolic, de szabadon váltható!
Szerafim
•    •    •
kor: rád bízva!
Szabad/ Foglalt
25 éve

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Megveti a személyüket, avagy szimplán csak játékszernek tartja őket.

Gabriel vagy mihály?: Gabriel.

Város: Las Vegas.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

A halál angyalának is nevezhetnélek téged, ugyanis lépten-nyomon csak gyilkolsz. Tetteid a vérben nyilvánulnak meg, s minden szavad egyenlő a haraggal, amely szinte már-már teljesen felemésztet. Voltaképpen a bosszúdat éled ki az emberek nyugovóra küldésében, hiszen kicsit sem tetszik a számodra, hogy miattuk távozott az Úr, s most, hogy magadra maradtál nélküle, akárcsak mi, úgy látod ideje a szabadságodat valami igazán igényesre fordítani. Ezért is dühöngsz, ölsz, s az elméd képeit még az alattad beosztásra kerülő katonák is megsínylik. Nem fogadod kedvesen a rossz hírt, s utálod, ha valamelyik alád rendelt katona, elront valamit. Tehát a Te sereged jócskán tudja hol a helye, és ha egyetlen egyszer is vétkeznek, fejüket vétetted. Ugyanis Gabriel számára sikert akarsz, de ez csak úgy mehet, ha rend van, és minden a lehető legjobban halad.
Ám, egy nap titkos levelet kapsz, amelyben a tudtodra jut, hogy áruló van a köreinkben. Ez igazán elgondolkoztat, rájössz arra, hogy az események se előre, se hátra nem haladtak az eltelt 20 évben, s ekkor arra a következtetésre jutsz, hogy titokban, de utána jársz a dolgoknak.
A nyomozásod során össze is akadsz Seraphiel-el, aki vígan elhinti benned azt a gondolatot, miszerint én vagyok az a bizonyos áruló. Te persze rögtön kapsz az alkalmon, és a hátam mögött egyeztetsz a lánnyal. Lépten-nyomon követni kezdesz, és kitűrő örömmel várod a lebuktatásommal járó lehetőséget.
De a történtek után sem éred be pusztán ennyivel... nagyon nem, hiszen miután kikerülök a képből, nos céloddá válik elérni azt, miszerint vágják le a szárnyaim, és vegyék el végleg az erőm.
Mond csak képes vagy elmenni a végsőkig, s teljesíteni ezt az eszmédet? Ugyanis, ha megteszed, akkor ártatlanul ítélkezel felettem, mert nem én vagyok az árulód, hanem pontosan az, aki ellenem uszít.

// A név és a PB szabadon változtatható!
Ha megérkeztél dobj meg egy pm-el, rengeteg izgalmas szálat tartogattunk neked, sőt megannyi játékkal szolgálhatunk, amit nem fogsz megbánni, ígérhetem Wink 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal