• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Stamiel
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
warrior psychopath
☩ Posztok :
68
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :

☩ Rang :
fated to fail
☩ Play by :
mr. chris wood
☩ Pokol vagy menny? :
in the hell, darls'

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Máj. 06, 2017 7:05 pm írtam neked utoljára

Asrael
Lépteidet vér követi, s az út, amelyen haladsz, nos nem ígérhet kegyelmet..
Nate Buzolic, de szabadon váltható!
Szerafim
•    •    •
kor: rád bízva!
Szabad/ Foglalt
25 éve

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Megveti a személyüket, avagy szimplán csak játékszernek tartja őket.

Gabriel vagy mihály?: Gabriel.

Város: Las Vegas.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

A halál angyalának is nevezhetnélek téged, ugyanis lépten-nyomon csak gyilkolsz. Tetteid a vérben nyilvánulnak meg, s minden szavad egyenlő a haraggal, amely szinte már-már teljesen felemésztet. Voltaképpen a bosszúdat éled ki az emberek nyugovóra küldésében, hiszen kicsit sem tetszik a számodra, hogy miattuk távozott az Úr, s most, hogy magadra maradtál nélküle, akárcsak mi, úgy látod ideje a szabadságodat valami igazán igényesre fordítani. Ezért is dühöngsz, ölsz, s az elméd képeit még az alattad beosztásra kerülő katonák is megsínylik. Nem fogadod kedvesen a rossz hírt, s utálod, ha valamelyik alád rendelt katona, elront valamit. Tehát a Te sereged jócskán tudja hol a helye, és ha egyetlen egyszer is vétkeznek, fejüket vétetted. Ugyanis Gabriel számára sikert akarsz, de ez csak úgy mehet, ha rend van, és minden a lehető legjobban halad.
Ám, egy nap titkos levelet kapsz, amelyben a tudtodra jut, hogy áruló van a köreinkben. Ez igazán elgondolkoztat, rájössz arra, hogy az események se előre, se hátra nem haladtak az eltelt 20 évben, s ekkor arra a következtetésre jutsz, hogy titokban, de utána jársz a dolgoknak.
A nyomozásod során össze is akadsz Seraphiel-el, aki vígan elhinti benned azt a gondolatot, miszerint én vagyok az a bizonyos áruló. Te persze rögtön kapsz az alkalmon, és a hátam mögött egyeztetsz a lánnyal. Lépten-nyomon követni kezdesz, és kitűrő örömmel várod a lebuktatásommal járó lehetőséget.
De a történtek után sem éred be pusztán ennyivel... nagyon nem, hiszen miután kikerülök a képből, nos céloddá válik elérni azt, miszerint vágják le a szárnyaim, és vegyék el végleg az erőm.
Mond csak képes vagy elmenni a végsőkig, s teljesíteni ezt az eszmédet? Ugyanis, ha megteszed, akkor ártatlanul ítélkezel felettem, mert nem én vagyok az árulód, hanem pontosan az, aki ellenem uszít.

// A név és a PB szabadon változtatható!
Ha megérkeztél dobj meg egy pm-el, rengeteg izgalmas szálat tartogattunk neked, sőt megannyi játékkal szolgálhatunk, amit nem fogsz megbánni, ígérhetem Wink 

Asrael
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal