☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Jake .... || The hunter without fear

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Ápr. 26, 2017 7:23 pm írtam neked utoljára

Jake …
Sebastian Stan (maybe?)
vadász
egyedülálló
28-30 között
Szabad
hetero

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Spontaneitása roppant kifinomult, bármilyen helyzetben feltalálja magát. Könnyen megbirkózik a nehéz helyzetekkel és sosem hezitál. Önfejűsége gyakran sodorta veszélybe. Jól bánik a fegyverekkel, közelharcban szinte verhetetlen. Sebezhetetlensége miatt megkérdőjelezték emberi mivoltát, de én tudom, hogy semmi természetfeletti nem lakozik benne. Jó nyom olvasó, de pocsék helyzet felismerő. Nehezen érti meg a szarkasztikus viselkedést és bizony komoly fejtörést okoz neki egy nő meghódítása. Egész pici kora óta a vadászat és a gyűlölet éltette, így érzelmeit és dühét nem könnyű kontrollálnia.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Városi vadászként nyitottabb elmével rendelkezel, mint mások. Nem szégyellsz egyezséget kötni démonokkal, ha az ügy úgy szolgálja. Gyűlöld az összes angyalt, hisz elvették tőled a családod. Kicsi voltál, nagybátyád nevelt, míg nem őt is elragadták mellőled. Fiatal korod óta egyre csak gyűlik benned a harag, amit olykor úgy engedsz ki, hogy egyszemélyes hadjáratot indítasz ellenségeid ellen. Az évek elmúltával sem csillapodik benned a fájdalom, még az sem hozott lelki békét, hogy te magad végezted ki a családodat lemészároló angyalt. A csapatban az a hír járja, hogy magányos farkasként csapódtál hozzájuk, amolyan magának való férfiként, aki könnyen szembenéz a halállal és az arcába nevet. Olykor megmagyarázhatatlanul kedves vagy velem, máskor ellenséges és visszataszító. De sosem lépted át a képzeletbeli határt. Sosem erőszakoskodtál velem és sosem használtad ki erőfölényedet. Különös módon én vagyok az egyetlen, akire hallgatsz, bár nem tudom, mivel érdemeltem ki. A csapat női tagjai gyűlölnek engem, féltékenységükben nem egyszer megátkoztak miattad. A mennybe már nem jutok vissza, a Pokolban pedig kevés az ismerős, így kérlek, tégy valamit ezek ellen az ostoba némberek ellen.
Az alkohol mindennapi társad, talán csak így tudod elfelejteni édesanyád halálsikolyt, apád hörgését és a húgod könyörgését. Senki nem szól érte, hisz tudják, bármikor számíthatnak rád.

Na hát akkor, lassú lefolyású egymásra találást tervezek, bonyodalmakkal, vérrel, verejtékkel, harccal. Nem hétköznapi kapcsolat lenne, melynek a végé kiderülne származásom. Aztán majd tovább szőjük, ha megérkeztél.
A pb-t szeretném, van egy halom közös kép és gif, de amúgy meggyőzhető vagyok, szóval ér alkudozni. (:

Jake .... || The hunter without fear
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal