☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Kihívás Sorsoló

Lucifer
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
1

Szomb. Szept. 23, 2017 12:20 pm írtam neked utoljára

A következő reagodban minden egyes kimondott mondatot más és más nyelven kell kiejtened. Ehhez használhatsz bármilyen gagyi fordítót, nem a pontosság a lényeg. Very Happy Ha a partnered nem az általad választott nyelven válaszol, akkor nézz értetlenül, kérdezz vissza egy újabb idegen nyelven és csinálj úgy, mint aki nem érti, miről zagyvál a másik. Very Happy

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal

Csüt. Szept. 14, 2017 12:05 am írtam neked utoljára

A következő reagban valld be a partnerednek, hogy régen prostituált voltál, de mér nem vagy az, de nagyon sokat gondolkozol azon, hogy újra az leszel, mert nagyon sokat kerestél.
Hogy ha a partnered elítélően néz, vagy nem tetszik neki a dolog, akkor most sincs rajtad a vörös tangád, ami a kedvenc ruha darabod, és ha benne vagy, akkor ott egy eldugott hely, az ára pedig: 400$

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Liriel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
◘ harcos angyal
☩ Reagok :
3
☩ Korom :
517

Hétf. Szept. 11, 2017 8:24 pm írtam neked utoljára

A következő reagodba valld be a partnerednek, hogy van otthon egy nemi betegségben szenvedő varangyos békád, akit Phil-nek hívnak és vettél neki egy pink esőkabátot. Mindezt halálosan komolyan, majd ha a partnered bármilyen reakciója arról árulkodik, hogy nem hisz neked vagy hülyének néz, akadj ki és kezdj el bőgni, azt bizonygatva, hogy igazat mondtál és Phil a szomszéd városban élő Sandy nevű mókustól kapta el ezt a betegséget.
Fél Fél facepalm tánci

Hell or Heaven
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
admin
☩ Reagok :
108
☩ Keresett személy :

Szomb. Szept. 09, 2017 9:48 pm írtam neked utoljára

A sorsolás a következőképpen alakult:

Gráinne:
Fordulj ki magadból. Ha démon vagy viselkedj angyalkén, ha gyilkos vagy, akkor kegyelmezz meg.. a lényeg hogy szöges ellentettje legyél magadnak. Very Happy

Ramiél:
A következő két reagod során legyél naaaaaaaagyon bamba és szende. Félig nyitott száj, hosszas bámulás, akár nyálcsorgatás, öröm még a legapróbb dolgoknak is, mint például egy lepke.... Ühm.. iiiigen, kb mint egy retardált... Jó játékot! ^^ ;*

Alexander:
Légy te Mr.Monk, de ne a nyomozó, hanem a flúgos. ( https://www.youtube.com/watch?v=rafKTFBXoCg )
Azaz a következő reagodban pl. félj a magasságtól, a bezártságtól, a baciktól és még a tejtől is. Kínosan ügyelj arra, hogy minden párhuzamosan és párban legyen a közeledben. Pl. ha iszol egy pohár vizet akkor is két pohárral kérj. Ja, és ügyelj arra, hogy a beszélgető társadon is minden páros és szimmetrikus legyen, még a haja is középen legyen elválasztva. Wink

Sheina:
Legyél Dulifuli, akármit mondanak, az nem tetszik, te nem szereted. És utálsz nagyjából mindent és mindenkit!

Ian:
A következő reagodban valld be a partnerednek, hogy te vagy Isten. De nem elvicceskedően, hanem komoly meggyőződéssel és magyarázattal arra, hogy miért hagytad el a Mennyeket. Akár valami trükköt is megpróbálhatsz bemutatni az állításod alátámasztása érdekében Very Happy

Jó szórakozást mindenkinek! Ne felejtsétek majd szerkeszteni az itteni hozzászólásotokat!

Alexander Payne
WHISPERING AMEN

I am a Hunter. Clearly I am not afraid of the Dark.
☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
14

Vas. Szept. 03, 2017 5:27 pm írtam neked utoljára

Bedobom magamat én is méh

A következő reagodban valld be a partnerednek, hogy te vagy Isten. De nem elvicceskedően, hanem komoly meggyőződéssel és magyarázattal arra, hogy miért hagytad el a Mennyeket. Akár valami trükköt is megpróbálhatsz bemutatni az állításod alátámasztása érdekében Very Happy

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
61

Vas. Szept. 03, 2017 12:06 pm írtam neked utoljára

Kihívás teljesítve :-)

Szerk. by Ramiél:

1. reag
2. reag

#####################################################
Nah legyen, egyszer kipróbálom ezt is.

Az én feladatom a következő:

Legyél Dulifuli, akármit mondanak, az nem tetszik, te nem szereted. És utálsz nagyjából mindent és mindenkit!

(tudom, nem eredeti, de Törpojácánál egy fokkal érdekesebb karakter xD)

Gráinne Mhaol
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
49

Hétf. Aug. 21, 2017 9:19 pm írtam neked utoljára

Hát ha fun, miért ne! Very Happy

A következő két reagod során legyél naaaaaaaagyon bamba és szende. Félig nyitott száj, hosszas bámulás, akár nyálcsorgatás, öröm még a legapróbb dolgoknak is, mint például egy lepke.... Ühm.. iiiigen, kb mint egy retardált... Jó játékot! ^^ ;*

Kapott feladatomat teljesítettem. Very Happy Azt hiszem ennél eltérőbb saját magamtól ha akarnék se lehetnék. xD
http://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t896-pub-cheese#5437

Ian Baker
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember
☩ Reagok :
12
☩ Korom :
43

Hétf. Aug. 21, 2017 8:29 pm írtam neked utoljára

Én is adnék egy kis feladatott.

Fordulj ki magadból. Ha démon vagy viselkedj angyalkén, ha gyilkos vagy, akkor kegyelmezz meg.. a lényeg hogy szöges ellentettje legyél magadnak. Very Happy

Sheina
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Szakadárok / Ember
☩ Reagok :
5

Vas. Aug. 20, 2017 8:27 pm írtam neked utoljára

Kihívás teljesítve! Wink

Itt olvasható egy kis dulifuliság: Barlang

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Légy te Mr.Monk, de ne a nyomozó, hanem a flúgos. ( https://www.youtube.com/watch?v=rafKTFBXoCg )
Azaz a következő reagodban pl. félj a magasságtól, a bezártságtól, a baciktól és még a tejtől is. Kínosan ügyelj arra, hogy minden párhuzamosan és párban legyen a közeledben. Pl. ha iszol egy pohár vizet akkor is két pohárral kérj. Ja, és ügyelj arra, hogy a beszélgető társadon is minden páros és szimmetrikus legyen, még a haja is középen legyen elválasztva. Wink

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
128

Vas. Ápr. 16, 2017 9:10 pm írtam neked utoljára

Megtörtént a sorsolás!

Stamiel:
Egy reag erejéig képzeld magad Mr. Grey-nek/Ana Steele-nek (nemtől függ), a partneredet pedig a másik szereplőnek, a felsoroltak közül. A történet kimenetele rád van bízva.

Cassael:
Az egyik reagodban megpróbálod megvalósítani a Dirty Dancing utolsó táncjelenetéből az ugrást. Nő/Férfi szerep amelyiket szeretnéd.
A pillanat amelyre gondolnék, ha nem sikerült volna jól megfogalmaznom *azaz csak a szokásos* https://youtu.be/WpmILPAcRQo?t=3m13s

Ophilia:
Az egyik reagodba minden 10. mondatodba csak E betűs szavakat írhatsz. Szóval csak olyan szavakat írhatsz bele, melyekbe e magánhangzós betűk szerepelnek, semmi más. ^^ Sok sikert (akár magamnak is)

Loriel:
A következő reagodban a karakterednek sürgetően a vécére kell rohannia. Leszek oly kegyes, és az indokot az íróra bízom xD

Pandora:
Röviden: Egy reag erejéig úgy kell viselkedned, mint Törpojáca.
Hosszan: ha van a közelben egy tükör és virág, akkor a virágot a füled mögé kell tenni, a tükröt pedig magaddal cipelni és folyamatosan áradozni önmagadról, hogy te milyen tökéletes vagy (mindenféle tekintetben), mindezt lehetőleg a legaffektálóbb és idegesítőbb hangon.

Raguel:
Az elkövetkezendő reagodban akárkivel is játszol, nos nemtől, kortól, sőt fajtól is függetlenül, de mélyen a szemébe kell nézned, és azt kell neki mondanod, hogy: 'szeretlek'.

Jó szórakozást mindenkinek! Ne felejtsétek majd szerkeszteni az itteni hozzászólásotokat, ha elkészült a remekmű xD

Grace only exists to be fallen from

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Ápr. 16, 2017 6:07 pm írtam neked utoljára

Meg is érkeztem a kihívásra Cool

Az elkövetkezendő reagodban akárkivel is játszol, nos nemtől, kortól, sőt fajtól is függetlenül, de mélyen a szemébe kell nézned, és azt kell neki mondanod, hogy: 'szeretlek'.

Sok sikert kívánok mindenkinek! Very Happy

----

Kihívás Elfogadva:
Itt bátran megtekinthető! Very Happy

Raguel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angyal
☩ Reagok :
103

Vas. Ápr. 16, 2017 5:42 pm írtam neked utoljára

Én is csatlakozom! Very Happy

Röviden: Egy reag erejéig úgy kell viselkedned, mint Törpojáca.
( )
Hosszan: ha van a közelben egy tükör és virág, akkor a virágot a füled mögé kell tenni, a tükröt pedig magaddal cipelni és folyamatosan áradozni önmagadról, hogy te milyen tökéletes vagy (mindenféle tekintetben), mindezt lehetőleg a legaffektálóbb és idegesítőbb hangon. Very Happy luvu

White light fades to Red

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
128

Vas. Ápr. 16, 2017 5:22 pm írtam neked utoljára

Na jó, én sem tudom megállni Very Happy

A következő reagodban a karakterednek sürgetően a vécére kell rohannia. Very Happy Leszek oly kegyes, és az indokot az íróra bízom xD

Elkészült a Remekmű

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
159

Vas. Ápr. 16, 2017 12:38 am írtam neked utoljára

No hát én ebbe is beszállok, mert... miért is ne? Very Happy

A kihívásom a következő:

Az egyik reagodba minden 10. mondatodba csak E betűs szavakat írhatsz. bbb halááál Szóval csak olyan szavakat írhatsz bele, melyekbe e magánhangzós betűk szerepelnek, semmi más. ^^ Sok sikert (akár magamnak is)

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Ápr. 15, 2017 11:13 pm írtam neked utoljára

Az én kihívásom a következő:

Az egyik reagodban megpróbálod megvalósítani a Dirty Dancing utolsó táncjelenetéből az ugrást. Nő/Férfi szerep amelyiket szeretnéd. Razz

A pillanat amelyre gondolnék, ha nem sikerült volna jól megfogalmaznom *azaz csak a szokásos* https://youtu.be/WpmILPAcRQo?t=3m13s

Loriel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
17

Pént. Ápr. 14, 2017 1:18 pm írtam neked utoljára

Ahw, akkor kezdem én... <.<

A kihívás a következő:
Egy reag erejéig képzeld magad Mr. Grey-nek/Ana Steele-nek (nemtől függ), a partneredet pedig a másik szereplőnek, a felsoroltak közül. A történet kimenetele rád van bízva.

Sok sikert hozzá Wink

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
128

Pént. Ápr. 14, 2017 12:50 pm írtam neked utoljára

Kedves Tagok!

Pandora remek ötletének nyomán megszületett a Kihívás játékunk egy kicsit módosított verziója azok számára, akik nem szeretnének nyíltan, kizárólag egy karakterre vonatkoztatva feladatot kitalálni.

A lényeget nagyjából le is írtam, de akkor:

• • A játék során mindenki beír ide valami általa kitalált feladatot, ezáltal a játék részesévé is válik

• • Megvárunk mondjuk 6 db-ot, aztán kisorsoljuk a feladatokat a beírók között. A végeredményről egy itteni posztban fogtok értesülni, aztán lehet alkotni Wink

• • Az is előfordulhat, hogy az általad kitalált feladat rád fog esni, szóval csínján a szívatós jellegűekkel Very Happy

A szabályok ugyanazok:

• • A lehetőségek tárháza végtelen, viszont arra kérnénk benneteket,
hogy maradjunk a jó ízlés keretein belül, ne kérjünk lehetetlen, a világnak szögegyenesen ellentmondó dolgokat sem.

• • Senkinek nem kötelező az általa kapott feladat végrehajtása.

• • Amennyiben sor kerül a kihívás teljesítésére, szerkesszétek az itteni
posztotokat, és linkeljétek be az érintett reagot! Smile

Jó szórakozást!

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Kihívás Sorsoló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal