☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Quinlan, my partner in crime

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Ápr. 12, 2017 6:57 pm írtam neked utoljára

Quinlan
warriors don't show their heart until the axe reveals it
CHARLIE HUNNAM
(Travis Fimmel)
régen
•       •      •
31
vitték! luvu
harcos

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: A legtöbb szakadárhoz hasonlóan te is kiválóan bánsz a karddal, de nem vagy elveszve bárddal a kezedben sem. Közelharcokban fegyver nélkül is kiválóan megállod a helyed, erős fizikumod és masszív testfelépítésed miatt. Erős vagy és bátor, de ha önfejűségről van szó, te sem panaszkodhatsz.

Kapcsolat: Megveted Deedrát, mellém álltál, hogy letaszítsuk őt a "trónról"; nem véletlenül. A vezetőnkkel kapcsolatos érzéseidben nem befolyásoltalak, mert nem volt rá szükség, de az is tény, hogy kettőnk kapcsolata nem csak tegnapig nyúlik vissza. Szeretők vagyunk, és ezt nem is titkoljuk, de azért a dolog nem ennyire egyszerű...

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Természetesen nem csak nők "uralkodnak" az északi szakadárok klánjánál, még ha több vezető is kikerült a "gyengébbik" nem képviselői közül. Még gyermekkorodban érkeztél a szakadárokhoz a szüleiddel együtt, ezért bőven volt időd fejlődni: ma már az egyik legkiemelkedőbb harcosunk vagy, amit mindenki elismer, még Deedra is, és te ezt nem is szégyelled kihasználni. Rangidős és ifjonc szakadárok egyaránt felnéznek rád, és ha mi összefogunk... Nos, igen, gonosz cselszövésben állunk mi ketten: meg akarom dönteni Deedra hatalmát, és te támogatsz ebben, mert tudod, hogy jobb vezetője lennék a klánunknak. A családunknak. Egyetértünk abban, hogy Deedra alkalmatlan, nem elég kegyetlen, és emberi érzései elvakítják, köztük az is, hogy meg akarja találni a nővérét – az érzéseidnek pedig nem vagy rest hangot is adni, méghozzá igen gyakran. Te tudod, hogy egy sokkal erősebb vezetőre van szükségünk, ha túl akarunk élni és győztesen akarunk kikerülni ebből a csatából, és azt is tudod, hogy ezt én megadhatnám a népünknek. A te segítségeddel. Te értesz engem...

[random kedvcsináló]

Remek harcos vagy, bőven kiérdemelted a szakadár címet, puszta kézzel is képes vagy gyilkolni, de valljuk be: elfordul, hogy átesel a ló túloldalára. Van, aki azt hiszi, pszichopata vagy – talán igazuk van, de én inkább dühkezelési problémának nevezném. Nem mindig tudsz uralkodni az indulataidon, és ez hamar ahhoz vezet, hogy valahol vér fog folyni, de ha van melletted egy horgony, aki vissza tud tartani, ez is javítható. És én melletted vagyok, már hosszú ideje; nem csak Deedra uralmának megdöntése miatt ragaszkodsz hozzám. Mindketten lobbanékonyak és makacsok vagyunk, a kapcsolatunk ezért szenvedélyes és vad, de hát minket is éppen ez a két jelző határoz meg. Képesek vagyunk megnyugtatni és a végletekig is feldühíteni egymást, de ez utóbbi után is ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Vállt vállnak vetve harcolunk, segítesz nekem az újoncok kiképzésében is – tudom, hogy az életed adnád értem, és te is tudod, hogy ugyanez fordítva is igaz.
Mostanában mégis megváltozott valami. Távolságtartást érzékelek az irányodból, még úgy is, hogy továbbra is teljes vállszéleséggel mellettem állsz a terveimben, engem pedig ez valamiért megnyugtat. Érzek valami megmagyarázhatatlan változást az irányodba, olyasmit, amit félnék szavakba önteni, márpedig én nem félek a haláltól sem. Pedig tudom, mi történik. Tudom, hogy túl fontos lettél számomra, hogy nem uralkodtam eléggé magamon és az érzéseimen, de ha ezt kimondanám, azzal mindent romba dönthetnék.
És te sem mondasz semmit, mert van még valami, amiben egyetértünk: az érzelmek gyengepontot szolgáltatnak, ezáltal gyengévé tesznek. A gyengeséget viszont nem engedhetjük meg magunknak.

A play by olyan mértékben változtatható, hogy Charlie Hunnam és Travis Fimmel olyanok, mint az eltitkolt ikertestvérek. Suspect Rengeteg közös gif és mindenféle van a Vikings sorozat miatt, ezért nagyon-nagyon szeretném, ha közülük kerülne ki a delikvens! fanolos Travis Fimmellel van egy másik keresett is, de hiszem, hogy ha te vele szeretnéd hozni a karaktert, meg tudjuk beszélni. 3 (Persze ha csak ez lenne az akadálya, tárgyalunk a dologról.) Egyébiránt mindent az alkotóra bíznék, van sok ötletem, és szívesen várok javaslatokat is. szemöldökemelgetés Ha érdekel a karakter, írj bátran! s4h4h Kanon karakterből lettél hirdetett, szóval igazából mindenki vár, főleg a szakadárok között, de nálam azért senki nem szeretne jobban a játéktéren látni. Hmmm

Quinlan, my partner in crime
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal