☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Lilith
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :

☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
34
☩ Reagok :
14
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

Csüt. Márc. 30, 2017 10:31 pm írtam neked utoljára

Gadreel  
"Viszontlátjuk egymást, megtaláljuk egymást, mi minden alakban felismerjük egymást."
Play by: Charlie Hunnam / Sullivan Stapleton / Jordan Patrick Smith / Jeffrey Dean Morgan
Mióta bukott?: rád bízom
•       •      •
kor: teremtés után
Szabad/ Foglalt
bukása oka egy szóban: ?

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Nem szabom meg

Gabriel vagy mihály?: Te válaszd ki

Város: New Orleans  

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Ádám után te voltál az első férfi, akit közel engedtem magamhoz. Tetszett a karizmád, határozottságod és mindaz, amit képviseltél. Mindketten a Földön jártunk abban az időben és pechedre egy helyen. Az embereket ijesztgettem, kínoztam, mikor először összefutottunk, te angyalként próbáltad menteni a menthetőt és az emberek maradékát. Vonzott az angyali fényed, tisztaságod, míg téged az én szépségem ejtett rabul. Fél évig tartott a románcunk, szenvedélyes, kaotikus éjszakákat éltünk át együtt. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy elgyengültem és olyanná váltam, mint az egyik általam valaha legjobban gyűlölt lény, Éva. Egy esetlen, befolyásolható nő lett belőlem melletted... Tudtam, hogy ez nem mehet tovább, el fogom veszíteni önmagam. Így egyetlen szó nélkül faképnél hagytalak és visszatértem Lucifer mellé a Pokolba. Az érzéseimet elnyomtam magamban, eltemettem olyan mélyre ahová csak tudtam. Azóta férfiak kínzásában lelem örömöm. Nem tudom mi történt veled és nem is érdekelt. Megöltem minden érzést, ami hozzád fűzött, kiszakítottam magamból a gyengédség minden apró morzsáját. Hiszen egy kegyetlen démon vagyok, még hozzá az elsők közül, nincs szükségem férfira, főleg nem egy angyalra...

- Elsődlegesen egy régi szerelmi viszonyra gondoltam a két karakter között, amit most már inkább a bosszú, harag hajt, DE még fellehet szítani a tüzet. Semmi rossznak nem vagyok elrontója!-

A PB szeretném, ha valamelyikük közül kerülne ki. Charlie Hunnam szerepel az aláírásomban,  Sullivannal van egy-két közös gif kép, Jordan Patrick Smith tökéletes lenne szerintem bukottnak, Jeffrey Dean Morgan pedig bármilyen formában megállj a helyét. A név sem kötelező csak egy ötlet volt, bár én örülnék, ha maradna. A többit nem szabnám meg. A leírtakhoz viszont ragaszkodnék. Egyszer már meghirdettem a karaktert, így olyan játékos jelentkezését várom, aki nem tűnik el 1-3 hét után és tolerálja azt, hogy néha nagyon csiga tudok lenni. Ha megérkeztél és kérdésed lenne dobj meg egy PM-el.
Nagyon várlak szerelmem!
  fanolos  k76k  

Gadreel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal