☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Demonic twins - My dear daughters

Bathym
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Demon
☩ Reagok :
22
☩ Keresett személy :

Szer. Márc. 22, 2017 10:19 pm írtam neked utoljára

Sura
Demons don't kill people. Dads with pretty daughters DO.
Miranda Kerr
-
• • •
kor: Sok ezer
Szabad
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: Alkotóra bízva

Gabriel vagy mihály?:Nem érdekli egyik sem

Város: Északi régió (pokol), New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Az ókori Róma volt az otthonunk. Emberként ott születtünk mindhárman. Nemesként, gazdag emberként több feleségem is volt, egy kivételével jó kapcsolatot ápoltam velük. Ti a második feleségemtől születtetek, Letha-tól. Csodás, ám annál romlottabb leányok voltatok mindig is, ezen pedig semmit sem változtat a tény, hogy eladtam a lelkem egy démonnak, a tiétekkel együtt.
Mindez Leviathan miatt történt. Ő volt a harmadik feleségem, akitől fiú gyermeket vártam volna, ám ezt nem tudta megadni nekem. Emiatt eladtam földesuraknak pénzért vagy árengedményért, gyakran meg is vertem. Végül eltűnt s mint később kiderült, eladta a lelkét egy démonnak és ezt követően megkeserítette az életemet. Később én is ezt tettem, titeket viszont nem akartalak hátrahagyni, így jöttetek velem a pokolba.
Ami Sura-t illeti:
Nem vagyok a kedvenced, mióta a Pokolba kárhozódtunk nekem köszönhetően. Egyikőtök sem egy szent, semmilyen élvezetet nem vettek meg, de beléd talán több emberség szorult. Sosem tetszett neked, ahogyan Leviathan-nal bánok és mindig az ő pártját fogod. Anyaként tekintesz rá.
// Név természetes változtatható, a PB is alkuképes, de azt beszéljük meg előtte Smile. Itt elolvashatjátok az ET-m, sokat segíthet. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok PM-ben. Leviathannal nagyon várunk titeket! Smile //

Rhea
Demons don't kill people. Dads with pretty daughters DO.
Miranda Kerr
-
• • •
kor: Sok ezer
Szabad
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: Alkotóra bízva

Gabriel vagy mihály?:Nem érdekli egyik sem

Város: Északi régió (Pokol), New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Az ókori Róma volt az otthonunk. Emberként ott születtünk mindhárman. Nemesként, gazdag emberként több feleségem is volt, egy kivételével jó kapcsolatot ápoltam velük. Ti a második feleségemtől születtetek, Letha-tól. Csodás, ám annál romlottabb leányok voltatok mindig is, ezen pedig semmit sem változtat a tény, hogy eladtam a lelkem egy démonnak, a tiétekkel együtt.
Mindez Leviathan miatt történt. Ő volt a harmadik feleségem, akitől fiú gyermeket vártam volna, ám ezt nem tudta megadni nekem. Emiatt eladtam földesuraknak pénzért vagy árengedményért, gyakran meg is vertem. Végül eltűnt s mint később kiderült, eladta a lelkét egy démonnak és ezt követően megkeserítette az életemet. Később én is ezt tettem, titeket viszont nem akartalak hátrahagyni, így jöttetek velem a pokolba.
Ami Rhea-t illeti:
Apuci pici lánya, talán ez a legjobb megfogalmazás. Mindenben velem értesz egyet, felnézel rám, nem kérdőjelezel meg soha. Sokkal romlottabb vagy, mint testvéred, bár köztetek nem éleződik ki ellentét miattam.
// Név természetes változtatható, a PB is alkuképes, de azt beszéljük meg előtte Smile. Itt elolvashatjátok az ET-m, sokat segíthet. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok PM-ben. Leviathannal nagyon várunk titeket! Smile //

Demonic twins - My dear daughters
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal