This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Asztalok
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Vas. Márc. 19, 2017 11:17 pm
Következő oldal

- Megint elmész? - tekint rám érdeklődve Kuroka az én drága "Titkárnőm" bár igazából inkább a "Társam" a megfelelő kifejezés rá az eltelt hosszú évek után, amelyek alatt közösen fáradoztunk a kis mini birodalmam azaz, a Dél-keleti Régió irányításán, és felvirágoztatásán. Na jó az utóbbi egy kicsit talán erős kifejezés, de jómagam mindig is ügyeltem rá, hogy az én régióm területén gördülékenyen menjenek a dolgok, és ne legyenek túlzottan nagy problémák. Nem egyszerű dolog, de igyekeztem mindig is a legtöbbet kihozni abból, ami a rendelkezésemre állt. - Igen muszáj, de ígérem igyekszem nem sokáig elmaradni. - felelek neki egy fél-mosollyal. - De ne aggódj maradt némi papírmunka az irodámban, szóval nem fogsz unatkozni. - kacsintok rá a lányra. - Vagyis megint minden melót velem akarsz elvégeztetni. - vonja fel a szemöldökét. - Nem mindent csak amire nincs időm. - vonom meg a vállamat, miközben magamra terítem a kabátomat. - Ha valaki keresne, akkor a könyvtáramban vagyok, és ne zargassanak. - fordulok még egyszer a lány felé, aki bólint a szavaimra. Tudja már, hogy mi a dörgés, szóval nem kell magyarázkodni Neki. És a másik legjobb tulajdonsága, hogy nem kérdezősködik. Tisztában van vele, hogy amiről tudnia kell, arról tudni is fog...
Nem sokkal később egy kapu segítségével immár New York utcáit rovom. Mivel van saját testem szerencsére, így nem kell más emberek megszállásával vesződnöm, ami csak plusz macera meg kockázat lenne, és nyugodt szívvel sétálgatok fel s alá az emberek világában. Persze most már ez sem olyan biztonságos sajnos, mint régen. Pedig jómagam szerettem időt tölteni az emberek között, mert érdekesnek találtam őket, és mindig volt valami csetlő botló dolguk, amivel elszórakoztattak főleg ott Keleten. Ott mindig kitaláltak valamit a kis szentjeim...Elég átlagos ruhákat viselek így még csak ki sem lógok igazán a sorból, és fütyörészve haladok az úti célom felé. Nemrég egy bukott angyal vette fel velem a kapcsolatot - pedig rájuk annyira nem jellemző, hogy olyan nagyon lelkesednének értem, és bájcsevejre hívnának - mégpedig azért mert üzletet akar velem kötni. Bevallom őszintén felkeltette az érdeklődésemet a dolog, szóval ha más nem legalább meghallgatom, amit akar. Amúgy is már fel akartam nézni egy ideje. Mostanában úgyis csak akkor jártam idefent ha "Apu"-val akartam találkozni...
- Ez most komoly? - szalad ki a számon, amikor végre elérek a bukott által megadott találkaponthoz, amiről kiderül, hogy nem más - peregjenek a dobok - mint egy...sztriptízbár. Bár be kell, hogy valljam a BeelzeBoobs nagyon kis hangzatos név. Kíváncsi vagyok, hogy az ötlet ihletőjének is ennyire tetszene-e...Mindazonáltal nem habozok tovább hanem fogom magamat, és belépek a "vendéglátóipari egységbe",ahol aztán először a pulthoz sétálok, és rendelek magamnak egy szimpla italt, hogy ezután egy félreeső asztalnál foglaljak helyet, hacsak nem jelenik meg az újdonsült, potenciális "üzlettársam", hogy máshol foglaljunk helyet.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal