☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Márc. 15, 2017 10:55 pm írtam neked utoljára

Satarel
A titkok egészen mélyen lappanganak, s csak igen ritkán derül fény rájuk
Alkudható! - Paul Wesley
Katona
•    •    •
kor: rád bízva!
Szabad/ Foglalt
25 éve

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Kétséges.

Gabriel vagy mihály?: Gabriel.

Város: Las Vegas.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Őszintén? Nos egy hazug, sőt már-már képmutató angyal vagy! Legalábbis ahányszor találkozol másokkal, előadod a hű katonát, miközben szépen bájologsz, és két mosoly között, nos elátkozod a pokol legmélyebb bugyraiba. S miért mondanám azt, hogy akárkinél is jobb vagy? Hiszen nagyon nem, sőt.. mindegyikünk közül a lehető legnagyobb csaló rejlik a személyiséged mögött! A színészi tehetséged igazán páratlan kivitelezésű értékkel bír, s ha már itt tartunk, akkor ott vágsz hátba másokat, ahol csak tudsz!
Vakul hiszel az érzelmeidben, ezáltal a szerelemben is, amit Seraphiel felé táplálsz. Ugyanis szentül meg vagy győződve arról, hogy magasabb pozícióba lépve, nos elnyerheted a lány kegyeit. Nem hiába pályázol már oly' régóta szerafim posztra, mely által seregeket vezethetnél, és magasabb beosztást is kaphatnál. A céljaid elől nem hátrálsz meg, tökéletesen értesz a trükközéshez. Mintha csak erre születtél volna!
S hogy velem hogyan is állsz? Utálsz!
Ugyanis jóba vagyok Sera-val, ezáltal egyféle féltékenységet érzel. S mondhatni a lány ellen is hangolsz jócskán, bármit kitalálsz, amit csak kell. Besározod a személyemet előtte. Sőt támogatod a később történteket, és még rá is helyezel egy-két lapáttal, csak hogy nekem rosszabb legyen.
Mond meddig vagy hajlandó elmenni, mert ez jócskán csak véres harcnak ígérkezik?

// Ha megérkeztél dobj meg egy pm-el, rengeteg izgalmas szálat tartogattunk neked, sőt megannyi játékkal szolgálhatunk, amit nem fogsz megbánni, ígérhetem Wink 

Satarel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal