☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Rhamiel - Elkelt karakter!

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Márc. 14, 2017 12:40 am írtam neked utoljára

Shakziel or Rhamiel?
Amit ma megölhetsz, azt ne halaszd holnapra!
Ian Somerhalder?!
Szerafim
•    •    •
Kor: Rád bízva!
Szabad/ Foglalt
Velem érkezett!

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Gyűlöli őket

Gabriel vagy mihály?: Gabriel

Város: Las Vegas

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

// A PB szabadon változtatható, ahogy maga a név, és a történet sem igazán megkötött szerepkörű!
Csak a rangját tekintve, és mégis egyedüli módon a nézeteit kívánom szabályozni, avagy jó erősen megkötni! Very Happy

Hello, Brother!

Hűséges, lojális szerafim vagy, aki nem ismeri az emberi motívumok felvételét, és aki nem hátrál meg az utolsó pillanatban sem! Szereted a szenvedés látványát, imádod, ahogy egyesével eljátszhatsz az áldozatokkal -, vérbeli gyilkos vagy, akárcsak én.
Jelentős szerepkör van nálad - a kezedben -, ugyanis a sereg nagy részének osztaga, a Te irányításod alatt áll. S bár mindegyik szerafim-mal tárgyalok, mégis téged tartalak többre a többieknél, de ez szerintem látszik a katonaszám felosztásán is.
A rangodat Gabriel-től kaptad, már a kezdetektől az ő seregét szolgáltad, és igen sok akadályon mentél keresztül ahhoz, hogy idáig eljuthass! Bár azt nem tagadhatod te sem, és én sem, hogy némi közöm van az érdemedhez, ugyanis az előző szerafim mily' véletlen, hogy meghalt, nem de? De, shh! Hiszen ez, nos a mi kis titkunk marad!
Rengeteg tervem van veled, ami azt illeti, és megannyi játék is vár rád ezáltal!

// Ha megérkeztél, akkor dobj meg egy pm-el, kérlek!
Mindenképpen várlak fanolos  

Megérkezett, elkészült, köszönöm! Cool

Rhamiel - Elkelt karakter!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal