☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Márc. 08, 2017 12:27 am írtam neked utoljára

Nathaniel

Véleménye az emberekről
Alapvetően nincs velük baja, de nem igazán érti, hogy miért bonyolítják túl az életüket... miért vonják be érzelmeiket szinte minden döntéshozatalba.
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Rangja
Szeráf/Katona
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Mihály vagy Gabriel, semleges?
inkább Mihály, de lehet semleges is, alkotóra bízva Smile
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Sose voltam jó ezekben az eladó szövegekben, de hátha...
Adott egy nephilim, akire ugyebár pusztán a létezése miatt is vadásznak, nem csak vadászok, angyalok is... meg adott egy túl aggodó apuka (legalábbis Sophie részéről biztosan az), aki nem nézi jó szemmel, hogy lánya inkább menekül és nem akarja, de nem is tudja felvenni a harcot a komolyabb ellenfelekkel... Ezért jön a képbe eme csodás karakter, akinek a feladata elsősorban, hogy kiképezze kicsit a lánykát és megmutassa neki, hogy igenis szüksége van arra, hogy megvédje magát, mert az apukára nem hallgat... másodsorban pedig, hogy vigyázzon rá kicsit, ha apuka éppen nem tud.
Ez a helyzet sem Nathaniel, sem Sophie számára nem ideális, mert az egyik nem szeretne bébiszitterkedni, inkább hasznosabb dologgal elfoglalni magát, a másik pedig nem igazán szereti, ha bárki dirigál neki, vagy a nyomában van.
Ahogy én gondolom lehet itt több jó játék is, van már a fejemben nem egy ötlet, szóval léccike léccike *-*

Szabad/
Stephen Amell, de alkuképes
kora alkotóra bízva
xx

Nathaniel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal