• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Ophilia
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Posztok :
155
☩ Rólam :
☩ Play by :
Blake Lively
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Márc. 04, 2017 4:01 pm írtam neked utoljára

Jack
There's no shame in having to fight every day
Play by Jared Padalecki
Mióta bukott?: hosszú ideje
•       •      •
kor: teremtés óta?
Foglal
alkotóra bízva

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Alkotóra bízva

Gabriel vagy mihály?:Alkotóra bízva

Város: SF/NY/LV

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Teremtésünk óta ismerjük egymást. Habár te harcos voltál, én meg egy közönséges angyal, ez sosem gátolt meg minket, hogy egyfajta mély baráti viszony alakuljon ki közöttünk. Minden feladatod előtt hosszú időt töltöttél el az irattárba. Mindig mindent tudni akartál, s nem csak arról, hogy épp hova készülsz. A távolléted ideje alatt történtekről is mindig alapos beszámolót kértél tőlem. Szinte semmi sem kerülte el a figyelmedet. Rengeteget segítettünk egymásnak. Én az információimmal, te a történeteiddel.
Épp ezért élveztük egymás társaságát. Órákat, vagy napokat? – a mennyben oly furcsán telik az idő – képesek voltunk beszélgetni, megvitatni a történéseket. Olykor-olykor vehemensen védted saját álláspontodat, fel-alá sétálgatva képes voltál emelt hangon magyarázni nekem. Ekkor én csak félrehajtott fejjel, nyugodtan hallgattalak, melytől még jobban a saját idegeidre mentél. De amint kiadtad magadból az elképzelt dühödet, már csak jót nevettünk a történéseken.
Azonban ahogy az idő múlt, úgy kezdtél el változni. Az évszázadok alatt minél többször mentél le a Földre annál komorabban tértél vissza. Már nem élvezted a harcos életet, mint egykoron, habár erről sose beszéltél nekem. Nem tudom, hogy csak engem akartál-e védeni vele, vagy egyébek miatt nem beszéltél róluk. De nem voltam vak. Láttam el-elrévedő tekinteteden a bánatot, a keserűséget. Egyre kevesebb örömet leltél angyali létedbe.
Emlékszem utolsó találkozásunkra. Szokatlanul kedves voltál, melyet meg is jegyeztem. Viccelődtem, hogy beteg vagy, te pedig szelíd mosollyal adóztál. Búcsúzáskor hosszan öleltél, melyet akkor még nem értettem. Hirtelen bontottál szárnyat és vissza sem nézve szálltál alá a Földre, akkor utoljára.
Vártam visszatértedet, de te nem érkeztél meg. Akkor még nem tudtam, hogy mi történhetett veled, az aggodalom marta a szívemet, mire kiderült: elbuktál. Képtelen voltam megszólalni. Hiába kérdeztem, hogy mi történt, senki sem felelt, senki sem adott magyarázatot. Nem engedték, hogy megtudjam.
Aztán egy nap furcsa dolog történt. Több harcos is ellátogatott hozzám az irattárba, mind rólad kérdezősködött. Nem értettem, hogy miért teszik, s hiába faggattam őket, nem adtak magyarázatot.
Mintha megszűntél volna létezni a mennyekbe. Ekkor lázas kutatásba kezdtem utánad, ha máshonnan nem, legalább innen fentről láthassalak téged. Nagy küzdelmek árán találtalak meg…
Az évek teltek, én pedig képtelen voltam elérni téged. Mosolyogva szemléltem életedet, de tudtam, hogy már nem vagyok részese.
Azonban a háború kitört. Ahogy engem, úgy téged is megérintett, de én onnantól már nem tudtam a Földre tekinteni. Nem tudom, hogy mi történt odalent, ahogy azt sem, hogy veled mi történt. De most én is a Földre érkeztem és szándékomban áll megkeresni téged. Segítségedet kérem, ugyanakkor a régi barátomat is. Testvéreim közül a legjobb testvérei voltunk egymásnak.

//A bukásod okait és az életutadat nem részletezném, ezt teljes mértékben rád bíznám. A pb-ben és pártfoglalásodban alkuképes vagyok, nem ragaszkodom a leírtakhoz. Ahogy kőbe sincs vésve, hogy jó viszonyunk ne változott volna, ez mind a jövőre – és rád – van bízva.
Gyere, mert rengeteg játékötletem van, hisz még csak most érkeztem le a Földre és semmit sem tudok semmiről, minden idegen és új nekem. ^^ És meg mert nagyon várlak ám   fanolos  Hiperaktívspeedesang
>

Jack
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal