• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Raiden
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

❝Légy bátor, hallj meg úgy ahogyan kell ❞.

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

❝Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!❞.

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szer. Máj. 10, 2017 10:48 pm írtam neked utoljára

• SOFIEL & RAIDEN •
Világéletemben nem tudtam volna jobb barátot elképzelni, mint Sofiel. Még ugyan nem jött bele ebbe, de ki tudja, nem tarthat sokáig, hogy bele rázódjon az emberi viselkedésbe. Nekem se volt egyszerű. Leginkább harag volt bennem Sea elvesztése, és árulása után. Mázli, hogy akkor még atyánk itt volt, és Sariel lesújtott rá. Megérdemelte, hogy elvessze szárnyait, és örök bukésra ítéltessen.

- rendben.- Mondom, s azzal arcom megkomolyodik, igyekszem tiszteletben tartani, még akkor is, ha legszívesebben még nevetnék, de nem teszem. Sofielnek szüksége van rám, s lehet, hogy olyan miatt, ami komolyan fontos.

Komoly hangja, még jobban sziláditja bennem, hogy fontos.
- Nos, sajnos ezt kell tennünk ebben a világban, 1991 óta itt élünk, és alkalmazkodunk, ahogyan az emberek is ezt teszik. Segítek persze, de hogyan akarod ezt véghez vinni? - Kerekedik el a szemem, majd kezemet mellkasom előtt össze kulcsolom.
- Valakin gyakorolnál? - Kérdezem, mutatok egyik kezemmel rá, majd vissza az eredeti helyére.
- Nos,- Mosolyodom el egy percre.
- HIába vagy te jobb, soha nem éreztesd ezt egy emberrel, mert ő máshogyan lett teremtve, neki van lelke, amit megtudsz bántani egyes szavakkal. - Mondom neki, s ezzel talán el kis kezdtem a tanítását kicsit.
De tényleg nem tudom, hogyan gondolja, hogy megtanítom, kivel, hogyan? De a legjobb barátomért mindent, s talán Michael-nek sem lesz annyi gondja Sofiel viselkedésével. Mondjuk a főnök úrnak is tanulnia kellene egykét fogást még az emberektől, az iváson kívül.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Ápr. 16, 2017 10:37 am írtam neked utoljára

Raiden & Sofiel
Aren't you afraid of the pieces you'll find
Persze tudom, hogy igazi fájdalmat ezzel az aprócska ütéssel nem okozok neki, hiába rogyna össze tőle egy közönséges ember a földön, őt sajnos nem ilyen egyszerű leszerelni. Bizony évek kemény munkájába telt, mire eljutottam arra a szintre, hogy néha azért sikerül a padlóra kényszerítenem ezt a nagy állatot. Akit persze pont így szeretek… legalább kihívást okoz, hogy fájdalmat okozzak neki, nem elég egy egyszerű nyakleves.
Megingatom a fejem, ahogy a humorérzékemről beszél. Nem, mintha úgy alapvetően bőségesen meg lennék vele áldva, de most még annyira se vagyok vicces kedvemben, mint amit ki tud belőlem hozni.
- Nem, Raiden, én most komoly dologról akarok beszélni. – Megpróbálok nem szemrehányóan szólni, tudom, hogy szereti elviccelni a dolgokat én pedig minden erőmet összeszedem, hogy ne dühös legyek rá, amiért most is vicceskedik. Feszültség oldás, tudom én, csak nem mindig sikerül értékelnem, vagy megértenem, hogy ez miért is jó.
Azért, amikor elkezd felé közeledni elmosolyodok, de csak lökök rajta egy aprót, ugyanolyan apró mosollyal arcomon. Voltam én már ilyen közel hozzá, csak más szituációban… mondjuk amikor épp a kezét próbáltam kicsavarni a helyéről… ő biztosan nem fog zavarba hozni, hálistennek.
- Csak szeretnéd, hogy arra keljél nekem… - Ingatom meg a fejem majd visszaváltok a komoly arckifejezésemre, hogy kinyögjem végre, amit ki akarok. Nem olyan könnyű ez nekem, sőt… kifejezetten nehéz, de nem szeretem feladni, amit eltervezek.
- Tudom… és igazából ez olyan furcsa nekem is… de idegesít, hogy nem tudok alkalmazkodni. Jó, tegyük hozzá az is idegesít, hogy alkalmazkodnom kell, de abba már beletörődtem. Ez a feladatunk, itt kell élnünk… és ha már így van, lehet kicsit jobban kéne ismernem a hülyeségeiket.
Te ugyanúgy éltél, ahogy én… neked mégis olyan könnyedén ment, mintha köztük éltél volna mindig. Én pedig érzem, hogy kívülálló vagyok… persze leszámítva azt, hogy mindig is jobb leszek náluk, ehhez kétség se fér, ezen sajnos nem tudunk változtatni.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Pént. Márc. 31, 2017 5:15 pm írtam neked utoljára

• SOFIEL & RAIDEN •
- Áucs..- csattanok fel, s majd nevetek bele a képébe. Persze, nem fájt ez a kis nyakleves, de mit lehet tenni. Emlékszem a régi időkre, amikor még a mennyben éltünk, akkor is ott voltunk mindig egymásnak, mindig tudta, hogy Sea és köztem mi van, s soha nem tartotta ezt jó ötletnek, és lám igaza lett.

Végig nézem a nőt, minden férfi boldog lehetne egy ilyen nővel, mint ő, de még is neki olyan kell, akit soha nem fog megkapni. Talán olyan kicsit, mint én szereti a tiltott gyümölcsöt.
- Áucs, fejezd be! - Mosolygok megint, de arca kicsit már csúnyácskább a megszokottnál. Mérges, körbe pillant, hogy valaki meghallotta e a kis monológom, de nem, ennyire nem vagyok hülye, na jó de. De hát vicceltem, na jó úgy tűnik a humor érzéke elveszett útközben.
Elkezdek úgy csinálni, mint ha keresnék valamit, majd felkiáltok.
- Nem nincs meg.- Mire rá pillantok látom az értetlenségét.
- A humor érzéked teljesen elveszett!- Nevetek fel iszonyat hangosan.

- Úh cica, na mire kellek- Megyek közelebb hozzá, mint egy macsó, szinte az arcában veszem a levegőt már, de arrébb lépek nehogy félre értse, hiszen megállapítottam, a humorérzéke teljesen elveszett.

Elkerekedett a szemem, szemöldököm össze ráncoltam. Lassan ingattam oldalra a fejem, miközben kicsit talán tátva is maradt a szám a kijelentése után.
- Hogy mi van! - Elmosolyodom.
- Megtisztelsz egyébként, de miért is akarod ezt? Én így szeretlek, a kedves furcsa lánykám - fogom át egyik kezemmel a vállát fél oldalasan ölelve meg őt.

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Márc. 26, 2017 5:23 pm írtam neked utoljára

Raiden & Sofiel

- Na ná, hogy én vagyok! – Jelentem ki határozottan és jól nyakon is vágom a drága Raident még csak a feltételezésért is. Még, hogy engem utánozni… arra senki nem képen, én utánozhatatlan és egyedi vagyok.
Nagyot sóhajtok, mielőtt belekezdek a kis dumámba, nehéz rávennem magam, hogy erről beszéljek. Maga az érzés is eléggé kellemetlen számomra, főleg, hogy beszélnem kell róla, de valakinek muszáj, ha már bennem van. Ha pedig valakinek muszáj, akkor az egyértelműen ez a tökfej lesz itt előttem. Rajta kívül soha senkinek nem tudtam őszintén beszélni az érzéseimről.
Nagy nehezen elkezdem mondani a mondandómat… mit is várok mást, úgy reagálja le, hogy én rögtön ideges leszek.
Ököllel bele is ütök egyet vállába, nem visszafogva magam a második visszakérdezésre pedig még csúnyább arckifejezés kíséretében a másik vállába is beleütök egyet.
- Dehogyis! – Mérgesen szólok rá és körbe nézek, hogy látott vagy hallott e valaki. Na nem, mintha zavarna, hogy mások is meghallják, hogy megölök valakit, vagy bármi. Azért életem során volt már rá példa, hogy életet kellett elvennem és nem ért túl nagy sokként a dolog, ez a dolgom, ebbe teremtettek. De azt nem akarom, hogy azt gondolják, hogy egy katonámat öltem meg, főleg nem ezt a kisfiút.
- Nem… nem bántottam, edzettem. Nincs vele semmi baj, azon kívül, hogy jól kifárasztottam. – Vonom meg a vállam, majd ismét komolyítok arckifejezésemen és felsóhajtok.
- Másra kellesz…
Egy kicsit még azért csöndben maradok, miután ismét belekezdek, végül saját magamat bosszantom fel azzal, hogy ilyen kis nyuszi vagyok, én nem vagyok ilyen, nekem ez se fog problémát okozni…
- Utálom, hogy ez van… de ha már az emberek között kell élnem… én meg akarom tanulni hogyan kell… neked olyan könnyen megy. Én is ezt akarom.  – Jelentem ki végül határozottan és tudom, hogy ez nem olyan egyszerű, mint gondolnám, de ha Raidennek sikerült, akkor bizony nekem is fog és kész. Ha valamit a fejembe veszek azt úgyis véghez fogom vinni, addig nem állok meg.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Pént. Márc. 17, 2017 4:52 pm írtam neked utoljára

• SOFIEL & RAIDEN •
Nagyon hiányzott nekem a legjobb barátom. Mindig azt mondják nekem az emberek, hogy nő és férfi között nincs barátság, ha angyal fajba és még inkább Harcos angyal fajba tartozol, akkor nincs ilyen, nálunk van barátság, sőt testvériség. Persze ezt Sealiah és rám nem lehetett elmondani soha sem.
- Jaj de rég hallottam az egymániás dumád, hát tényleg te vagy az, és nem valami klón! - Nevetek fel hangosan.
Kitágultak a pupilláim, és léptem egyet felé, majd kezembe temettem arcom, és felsóhajtok.

- Jézusom Sofiel mit csináltál szegény kölyökkel? - Csapok egyet a homlokomra, majd ismét sóhajtok.
- Kinyírtad? - Nevetek fel, majd komoly arcára azt hittem komolyan kinyírta.
- KINYÍRTAD? - kerekedik el a szemem még jobban, és emelem meg a hangom egy fokkal.

•Comment:• Igyekszem többet, ígérem  l98l9l

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Márc. 10, 2017 8:58 pm írtam neked utoljára

Raiden & Sofiel
Széles lesz a mosolyom, ahogy látom, hogyan püföli azt a zsákot… teljesen átérzem az érzés, nincs is jobb, mint amikor úgy istenigazából, kiadva magadból mindenedet csak ütöd, oda se figyelve semmire és senkire. Persze ezek a kis gyenge emberek még mindig meg tudnak lepődni azon, hogy mekkora fizikai erő lakozik bennünk, angyalokban, főleg a mi fajtánkban… de én ezen csak jót szórakozok, sőt, még talán rá is játszok néha. De pont ezt a koncentrálást használom ki, hogy drága barátom mögé osonjak és elkapjam karjait, tudom, hogy szereti…
Ahogy érzem, hogy megemel, egyből belekapaszkodok karjába és megfeszítem magam, hogy tompítsam az esést, de hát egy ilyen mozdulat meg se kottyan, ez nekünk csak a bemelegítés szokott lenni… kaptam én már ennél sokkal nagyobb ütéseket is.
Széles vigyort kap cserébe, ahelyett, hogy mérges lennék, vagy éppen kifejezném fájdalmamat. Még ha pokoli kínt élnék át se mutatnám meg arcomon, tökéletesen megtanultam rezzenéstelen arccal tűrni a fájdalmat, ha éppen ellenféllel állok szemben. Nem mutathatod, hogy gyenge vagy…
Miután felsegít egy pillanatra átfut az agyamon, hogy a revanson is revansot vegyek, de amikor átölel inkább csak hagyom és visszaölelek. Lesz még idő játszani, úgyis olyan rég láttam ezt a tökfejet… igenis hiányzott. Már nem is tudnám elképzelni a napjaimat nélküle… idejét se tudom mióta boldogítjuk egymást, de nem is kell ezt számolni.
- Mindegy a helyzet, engem csak hiányolni lehet – Felelem magabiztosan, de azért egy keserű sóhajt is elejtek. Gyűlölöm az érzést, hogy ő sose fog úgy hiányolni, ahogy én szeretném… gyűlölöm, hogy ettől gyengébb vagyok, mint kéne… mint az emberek. Ez a hülye érzés befolyásol abban, amit teszek, elront. Nem akarom, de nem tudom kitörölni a fejemből.
- Amúgy Elijaht edzettem egy kicsit… kezd túl nagy lenni az arca, le kellett törnöm a szarvát, hogy lássa még sehol sincs ahhoz képest, amit elvárok tőle. – Zökkenek vissza, eltörölve azt a keserű fintort… aztán eszembe jut az a mérhetetlenül kínos eset, amikor megpróbáltam utánozni az embereket a kisfiúval.
- Te… kellesz nekem… segítened kell rajtam. – Kissé habozok, mielőtt megszólalok, mert tudom, hogy ki fog nevetni… ismerem már, de ő az egyetlen ember, akihez ilyesmivel hajlandó vagyok fordulni, mert ő megért akkor is, ha előszeretettel szórakozik rajtam ilyen esetekben. Az egyetlen ember, akit nem tépek szét ezért… sőt, általában ő állít le, ha mást hasonló helyzetben ki akarok nyiffantani.

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Szomb. Márc. 04, 2017 2:38 pm írtam neked utoljára

• SOFIEL & RAIDEN •
Minden haragom a box zsákra irányítom. Nem akartam látni őt, de még is megláttam, Sealiah már azóta kísért engem. Megöltem volna olyan könnyen képes lehettem volna rá a képességei nélkül, de nem ilyen vagyok. Úgy érzem néha gyenge vagyok, és ezt nem akarom.   Olyan erőseket ütök abba a zsákba, hogy néha néha be néz a portás fiú, hogy nem e éppen ölök valakit, de hát az emberek ezt az erő kifejtést még nem szokták meg. És ez a zsák, már úgy csinálták, hogy Rainden papát is elviselje. Kedves tőle, talán azért csinálták, hogy Michaelnél jó pontot szerezzenek.

Ahogy ütöm, s ütöm, hirtelen valaki elkapja a kezem. Sofiel, elmosolyodom, majd elkapom a kezét és a földre vágom, majd rá nehezedem.
- Hát hol voltál cicám ennyi ideig? - Mosolygok, majd felsegítem, és megölelem. Nekem ő a testvérem, és nem csak mert egy a fajunk, hanem, mert ő az, aki nélkül nem élnék, aki velem van jóban rosszban, s megosztok vele mindent.
- Michael már hiányolt, vagy ő küldött el? Én ezt nem tudom követni... - Rázom meg a fejem és ismét elmosolyodom.  

ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Feb. 27, 2017 11:29 pm írtam neked utoljára

Raiden & Sofiel

Amióta Elijahval megtörtént az a bizonyos eset, azóta bosszant ez a dolog. Nem is találkoztam vele, de lehet jobb is neki, az a helyzet, hogy biztosan megbánná… haragudnék magamra, amit úgy fejeznék ki, hogy levezetem rajta és jól megdolgoztatom. Kifejezetten nem szerencsés néha, hogy akarata ellenére megtaláltam magamnak. Mellette meg azért piszok mázlista is mégis, mert egy napon biztosan szeráf lesz belőle, a potenciál bőven megvan benne. Már csak az alázatot kell megtanulnia, meg azt, hogy a hatalom nem jelenti azt, hogy ő több lett, mint eddig volt. Ugyanúgy parancsot teljesít és ugyanúgy katona, ahogy én is az vagyok még mindig, ha kell, nem félek bemocskolni a kezem, sőt, kifejezetten szeretem is.
Kell nekem Raiden… ezer éve nem láttam… ami nálam ugyan lehetne szó szerint is értve, de most kivételesen még csak évek se teltek el. Lehet be is kattannék. Nekem szükségem van rá, hogy legalább egyvalaki megértse, hogy mi zajlik bennem, még ha jókat is tud rajtam szórakozni, amiért én jól tarkón szoktam verni…
El is indulok a lakóhelye felé, nem értem, hogy miért tölti idejét egy ilyen helyen… de hát az ő dolga… megállok a portásfiúval szemben, aki furcsán néz rám, pedig már nem először lát, de mindig így viselkedik. Kicsit olyan, mint egy állat, aki sóvárog valami után.
- Raiden? – Teszem fel az egyszerű kérdést, majd miután a drága barátunk magához tér megrázza a fejét.
- Tessék?
- Nincs itt, elment. – Kapom meg végre a szavakkal dúsított választ és sarkon is fordulok. Merre mászkálsz már megint? Nem bújhatsz el előlem, ha akarsz, akkor sem…
Nem is kell sok idő, mire rájövök, hogy merre is találom, edzőterem… tökéletes hely, lehet nekem se ártana, ha püfölhetnék valamit, vagy valakit.
Amikor rátalálok, éppen a boxzsákot veri, mintha muszáj lenne neki. Úgyis régen látott, hát lepjük meg egy kicsit… Kibújok cipőmből és halk, óvatos léptekkel lépek mellé, remélhetőleg elmerült annyira a zsákok ütlegelésében, hogy ne fedezzen fel rögtön… csak egy gyors, aprócska mozdulatnyi időre van szükségem.
Ahogy mögé lépek, még ha rá is jön, hogy mögötte vagyok, ha minden úgy történik, ahogy én szeretném, akkor a kezei alá nyúlok és feje mögé feszítem azokat, mondhatni lefegyverezve őt.
- Ugye hiányoztam? – Súgom a fülébe a tőlem telhető legkedvesebb hangon. Ennyi idő után ez a minimum, amit kaphat… amúgy is szeretek vele edzeni, tudja, hogy nem vagyok porcelánból és nem kell féltenie, van, aki ezt még mindig nem szokta meg…

zene©

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Hétf. Feb. 27, 2017 5:27 pm írtam neked utoljára

• SOFIEL & RAIDEN •
Ismét egy újabb nap. Itt az ideje, hogy újabb edzésbe kezdjek, talán ez eltereli a figyelmem Sofielről vagy Sealiahról. Még nem volt alkalmam elmondani Sofielnek, hogy össze futottam vele, bár tuti az lenne a véleménye, hogy nyirtam volna ki, hiszen Gabriel oldalán van, de hogyan is tettem volna, hiszen anno sok minden fűzött ahhoz a nőhöz.
Elindulok hát a lakásomból mondhatni, az emberek így hívják aki kicsit, azt hiszem. A piactéren hangos mindenki, ahogyan eladni készülnek a dolgaikat, én ügyet sem vettek rájuk, hiszen még is csak edzeni megyek na!

- Raiden!- Köszönt engem a portán lévő srác, aki nagyon mosolyog, talán a lehengerlő humorérzékem az ami ezt a helyet fenn tartja, és persze az is, hogy az emberek szeretnek minket angyalokat bámulni. Még szerintem nem szokták meg ezt, hogy szárnyunk van erősek vagyunk ilyenek, de nem vagyok vásári majom, hogy engem bámuljanak.

Előveszem a súlyokat, és elkezdem a tréninget. Többet emelek, mint egy átlag ember. Oda megyek a box zsákhoz is, és elkezdtem azt püfölni.

ha egyedül vagyunk ott.

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára

Edző termek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal