• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

A harcos, aki végül mégis elbukott
SzerzőÜzenet

Aliyah
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos angyal
☩ Posztok :
82
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Anna Silk
•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Feb. 27, 2017 12:09 pm írtam neked utoljára

Neved
°°°
Claire Holt
Mióta bukott?: …
•       •      •
kor: sok
Foglalt
bukása oka: alkotóra bízva

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Alkotóra bízva

Gabriel vagy mihály?:Alkotóra bízva

Város: Alkotóra bízva

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Mikor az angyalok legjava még a Mennyben járt, az emberek megrohamozása, s kettéválásuk előtt, egy csapat voltunk. Nem csupán testvérem voltál, de társam is, ki ugyan beosztottamként szerepelt a hierarchiában, egyenrangúnak ítéltetett. A különbség az volt közöttünk, hogy te túl sokszor, túl közel kerültél a bukáshoz, mi végül be is következett. Ha ez nem lett volna, minden bizonnyal feljebb lépsz a harcosok között. Szeráf válhatott volna belőled, csapatot vezethettél volna testvéreink megmentésére, ugyanakkor még én magam is úgy láttam, korlátozottnak érzed magad szabályaink által. Végig kellett néznem, miként szabadítanak meg szárnyaidtól, az "ítéletet" azonban nem bántam. Úgy vélem, ennek így kellett történnie. Boldogságod érdekében fel kellett szabadulnod szárnyaid terhétől, hogy ne kelljen állandóan életviteled miatt aggódnod. Nagyszerű harcos voltál és vagy a mai napig, a káosz bekövetkezte óta azonban nyomodat vesztettem. Fogalmam sincs, mely oldalra álltál, vagy hogyan alakult sorsod.

Név és a többi paraméter szabadon választható, ahogyan a PB is, a megadott csupán egy ötlet. Nagyon várom hogy megérkezz!!! Smile

A harcos, aki végül mégis elbukott
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal