• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Cassael
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
205
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Feb. 18, 2017 10:57 pm írtam neked utoljára

Jofiel
PB: Richard Jr. Speight; Eddie Redmayne; Bárki pasi
Richard Jr. Speight/Eddie Redmayne
Katona/Szeráf
•    •    •
kor: ?
Szabad
-

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Kedveli őket

Gabriel vagy Mihály?: Mihály/Semleges

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Neved összefonódik a fondorlat, ravaszság és a rafináltság fogalmaival, nálad játékosabb angyalt keresve sem találni az univerzumban! Katona létedre irigylésre méltóan alkalmazod az angyali mágia megmaradt lehetőségeit, talán köze van hozzá annak, idődnek egy bizonyos részét sokakkal ellentétben még mindig a Mennyországban töltöd. Na nem azért, mert hűen szolgálnád Gábrielt, éppen ellenkezőleg, kizárólagos hatalmát az orra előtt igyekszed megtörni azáltal, hogy a Mennyből kirekesztett angyaloknak biztosítasz feljárást.
Az összes földi Kapu helyzetét ismered (amely kivételes tudás, talán te magad készítetted őket egykoron?), és odafent is remek zugokat tudsz a biztonságos feljutáshoz, kijátszva az ottani őröket.

Ebben még nem merülnek ki lázadó cselekedeteid, a Mennyországban remekül tudod bújtatni a hosszabb időre maradókat, vagy azokat, akiknek már elegük van az elnyomásból, de még nincsenek készen arra, hogy a Földre meneküljenek. Pofátlanul egyszerűen ki tudsz cselezni akárkit, voltaképpen egy árnyék vagy, akit mindenki lát, de mégsem.

Persze mindezt azért nem teszed ingyen, szenvedélyed a Földi, tudományos csecsebecsék, érdekes tárgyak gyűjtése. Legyen szó a Biblia legelső példányáról, vagy a kor legfejlettebb vívmányairól, bármit elfogadsz fizetség gyanánt.

Kiegészítőül:
Isten távozása, és a világ rendjének felborulása előtt mellettem szolgáltál; néhány társunkkal egyetemben felügyeltük a Földet és az embereket. Nem kötötted senkinek az orrára, de mindig is lenyűgöztek a halandók, leginkább az elméjük, a tudományuk, a felfedezéseik. Nem csoda, hogy a szabadság lehetőségét megragadva manapság te is ezen hóbortoknak élsz.

//Ez lenne hát az alapelképzelés, de a PB-től kezdve szinte bármilyen változtatásban benne vagyok. A karakter története nem merülne ki ennyiben, Cassael szövetségest szeretne belőle faragni, ugyanis a Mennyország elfoglalásának álmát dédelgeti, amihez szüksége lesz jó katonákra. Hogy Jofiel hajlandó-e rá, vagy sem, majd a játéktéren kiderül Smile

Amennyiben nem tiszták a fentebb írtak, vagy elvesztél a világunk megfejtésében, nyugodtan dobj meg egy pm-mel, bármilyen kérdésre szívesen válaszolok! Smile

Nagyon várlak! *-*

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Grace only exists to be fallen from

Jofiel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal