☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Szer. Júl. 26, 2017 5:12 pm írtam neked utoljára

Nem értemmiért gyülölsz
Amy xXx Michael
zene • szószám: xXx • Credit:

Gúnyos mosoly jelenik meg arcán, ami kiborít. Hogy lehet ennyire makacs egy ember, apánk nem éppen jól teremtette őket, néha a modoruk kiborít.
Égnek emelem a szemem, ezt még Fayetől tanultam, annak a jele, amikor nem akarsz vitatkozni, csak kimutatod ezzel a mozdulattal, vagy is azt hiszem ez így van. Magamtól soha nem tudok ilyeneket, mindent másolok.
- Fizikailag is hatalmas erő lakozik benne! – Mondom, majd bele nézek szemeibe, amiben csak a fajdalom tükröződik vissza.
Kutyás dologra már nem is reagálok, gyermeteg viselkedés nem tetszik nekem. Már már azt se tudom, hogy miért vagyok még itt.
- Amber, kérlek, fejezd be! – mondom, hiszen a hisztije egyre hatalmasabb lesz, látom, hogy én itt beszélhetnék nap hosszat, de ő nem változna meg.
- Ám legyen. – Mondom, majd elengedem, s pillanatig még nézem őt, majd hátrálok, kieresztem fekete szárnyaim, amik az égbe emelnek engem, megállok a feje felett.
- Én megpróbáltam, de ha nem akarsz, gyűlölj engem, nem számít. Számomra fontos vagy, és a családom leszel, hiszen apád így kérte. – mondom, már nem várom meg a válaszát, mondjon akármit is, nekem mennem kell. Így csapok a szárnyaimmal, majd elsuhannók innen.

Comment: Köszönöm a játékot! Remélem még lesz szerencsém! Wink

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Miss Cartelle
You

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Vas. Jún. 25, 2017 11:47 pm írtam neked utoljára

T

Michael & Amber

"Isten azért teremtette a macskát, hogy az ember átélhesse, milyen gyönyörűség átölelni egy tigrist."

Gúnyosan elmosolyodom a szavaira. Felesleges ezt a témát tovább boncolgatni. Túl makacs hozzá, ami szintén emberi tulajdonság. Ha ezt tudná… Azt hiszem rendesen kiakadna…
-Tudod azt hiszed, hogy mindent tudsz, pedig nem így van.-Többet nem is akarok erről beszélgetni. Nagyon is jól látom, hogy nem közömbös neki a nővérem és biztos vagyok benne, hogy idővel ő is rájön erre. Ha boldoggá eszi őt akkor elfogadom, de akkor tegye is azzá.
-Igen talán a lelke erős, a kiállása, a határozottsága… De fizikailag? Apa is erős volt mégis megölték… Nem attól félek, hogy összezuhan a nyomástól. Cartelle vér folyik benne, természetes, hogy erős. De nem halhatatlan.-Magamat nem féltem. Miért félteném? Faye van a központban. Lehet valaki úgy akarna keresztbe tenni neki, hogy engem kiiktat… De az még mindig a jobb eset. Jobb, mintha őt kapnák el… Nah meg abban is biztos vagyok, hogy fűt-fát megmozgatna azért, hogy megtalálja a gyilkos. Még az ördöggel is alkut kötne amilyen bolond.
-Valóban?...Tényleg? Mindenki?... Ő is?-Mutatok le a kutyára, majd ismét az arkra pillantok.
-Ha ez igaz volna, akkor nem az utcáról szedtem volna össze, ahogyan a társait. Nem ő az egyetlen, aki védelmet érdemelne… E helyett vagy levadásszák, vagy hagyják meghalni pedig ők aztán semmi rosszat nem csináltak. Mégis mikor néztél le rájuk, mikor gondoltál rájuk?... Szerinted nem akarnék innen elhúzni a francba? Igen már nem egyszer jutott az eszembe, hogy csatlakozom hozzájuk… De nővéremnek köszönhetően semmi esélyem kijutni ebből a börtönből. Vagy esetleg te segítenél nekem?... Azt nem hinném. Akkor megszegnéd a fogadalmad.-Milyen kellemesen indult ez az este. Olyan szép volt a kilátás, olyan békés volt a hangulat. Erre megjött ő és mindent tönkre tett. Nem értem miért nem tud békén hagyni. Nem vagyok rá kíváncsi, csak még jobban feldühít.
Mikor megérzem a körém fonódó karjait azonnal ellenkezni kezdek. Minden erőmmel próbálok kiszabadulni a szorításából. Egy másodperccel tovább sem akarok a közelében lenni.
-Azonnal eresz el!-Mondom neki kissé parancsoló hangon.

Öltözet: - ʘ Zene: - ʘ Megjegyzés: -

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Szer. Május 10, 2017 11:14 pm írtam neked utoljára

• AMY && MICHAEL •
Születése óta ismerem Amy-t. Tudom, hogy miket követett el,
milyen hiábak, vagy milyen volt annó kicsiként, szinte minden tudok róla, amit csak lehet.

Szemeim elkerekednek, amikor Amy szájából kitör a káromkodás. Felvonom a szemöldököm, majd hagyom, hogy tovább tomboljon.
- Nekem nincs lelkem, nem lehet olyan, mit ti. - Suttogom. Nagyot sóhajtok, és látom a lányon, hogy nem éppen higgadt.Nem értem mire fel mérges, hiszen mindig vigyázok a nővérére, ahogyan ő is Amyre, sőt nem régibenn megkért, hogy őrangyallal figyeltessem a húgát, amit én megtettem, hiszen megérdemli a rendes védelmet.
- Erősebb, mint bármilyen férfi. Te tudod a legjobban. - Fonom össze két karom magam elött, és helyezem egyik lábamra a súlyt. Fúj a szél, és bele kap a lány hajába, ahogyan ő éppen nekem mondja a mesét. Nem veszem magamra, hiszen nem rám mérges, hanem a nővérére, és az apjára, hiszen egyedül érzi magát. A szülei meghaltak az egyetlen élő rokona pedig minden nap csak azt kockáztatja. Én szeretem Amyt, ahogyan Faye... is kedvelem. De Amy engem mindig el lök, pedig nálam jobban senki nem vigyázz rá, azt teszem, amit az apja kért tőlem, hogy óvjam őt, s ne hagyjam magukra a lányait, és betartom ezt az ígéretem is, ahogyan azt is betartom, hogy az emberek védelmére esküdtem, és nem hagyom hogy gabriel felül kerekedjen ezen a világon, s az emberek bajban legyenek.
- Akit megviselt a háború és nincs hova menni, és nem emberi gyűlölő, befogadunk,
ha ennyire nem tetszik választhatod New Yorkot, mehetsz Wallenbergékhez vadásznak!
-
Mondom, majd elpillantok tőle, s ismét vissza.
Könnyeire ismét közelebb lépek, hát ha engedi, hogy megöleljem, vagy valami lehessen végre és ne utálna engem. Húgaimat láttam még sírni, de jó magam még nem megvetemedettem ilyenre. Uriel rendszeresen elsírja magát, ha apánk kerül a szóba, de a meleg könnyek, amik most Amy arcát mossák, engem is meghatnak. Egy furcsa gombóc képződik a torkomban, és még közelebb lépek szinte már majdnem elkapom,
de aztán el is kapom, és magamhoz húzom egyik kezemmel a haját fogom. Szinte biztos vagyok benne, hogy el fog lökni, sőt tudom, de nem akarom, hogy megtegye,
hiszen törődni akarok vele azt akarom, hogy érezze, hogy itt vagyok neki, és rám is számíthat bármiben.

Miss Cartelle
You

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Vas. Május 07, 2017 8:21 pm írtam neked utoljára

T

Michael & Amber

"Isten azért teremtette a macskát, hogy az ember átélhesse, milyen gyönyörűség átölelni egy tigrist."

-Ez faszság. Hazudhatsz magadnak, de igen szerelmes vagy. Különben nem foglalkoznál ennyit Fayeel. De ahogy mondtam ezzel nincs baj. Legalább van mellette valaki.-Rántom meg a vállam. Oké választhatott volna magának valaki jobbat, de azok után, hogy nekem kiket sikerült kifognom nincs jogom Faye ízlését kritizálnom.
-Persze csak együtt dolgoztok. Ne nézz engem hülyének Michael. Nincs semmi rossz abban, ha érzel valamit. Persze igaz sokszor csak gátol téged, de el kell fogadnod, vagy csak rosszabb lesz.-De miért is győzködöm őt? Miért segítek neki? Ha ennyire idióta, hogy nem fogadja el a dolgokat az nem az én hibám… De igaz szeretném már boldognak látni Fayet, és ha neki ehhez az kell, hogy végre egymáséi legye hát akkor legyen… Segítek.
-De ezzel őt is veszélynek tettétek ki. Nem hiszem el, hogy nem lett volna más ember ugyanennyire alkalmas erre a posztra. Vagy apám minden kollégája csak hazudott volna? De mindegy is. Bármit mondok az neked úgy is csak hülyeség.-Már Fayeel is nem egyszer veszekedtem e miatt. Akkor sem fogok velük egyetérteni. Lehet, hogy jól csinálja a munkáját, de nem neki kellene. Féltem őt ez természetes. Apánkat megölték, nem tudjuk ki volt és erre ő lép a helyére. Nagy eséllyel vele is végezni akarnak majd. Hogy nem gondolnak erre?
-Nem csak az emberek az apád teremtettjei. Ezt ne felejtsd el. Nem csak mi emberek élünk itt, nem csak nekünk van szükségünk segítségre.-Egy pillanatra lepillantok Balu felé, majd vissza rá.
Hogy gyűlölöm őt? Szerintem túlzást ezt kijelenteni. Inkább haragot érzek, mikor ő eszembe jut. Talán ezért érződik a gyűlölet. Sokszor nehéz megkülönböztetni a kettőt.
-Mellesleg ha nincsenek érzéseid honnan tudod, hogy mi a gyűlölet, vagy a méreg? Néha jó lenne, ha a helyembe képzelnétek magatokat. A testvérednek köszönhetően be vagyunk ide zárva. Pedig annyi minden felfedezni való van. Olyan sok helyre eljutottak régebben az emberek. De nem mi rabok vagyunk a városunkban. Fogalmam sincs milyen a kinti világ, csak azt tudom róla, amit mesélnek nekem, de honnan tudjam, hogy az igaz e?... Aztán megölik az apánkat, árvák leszünk. A legjobb barátnőmet és egyben a nővéremet is elveszítem, mert kinevezik polgármesternek… Igen az emberek Isten teremtményei, de mindenki megérdemli a védelmet? Ha Fayet megölnék akkor is ezt gondolnád? Vagy végre észhez térsz és teszel valamit az érdekében, hogy megtaláljuk azt a gyilkost?-Könnyek szöknek a szemeimben, így a kérdésem végén elfordulok és megtörlöm arcomat.

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Hétf. Ápr. 03, 2017 1:37 pm írtam neked utoljára

• AMY && MICHAEL •
Felvonom szemöldököm, és kérdően pillantok rá.
- Nem értelek, az angyaloknak nincsenek érzéseik, mivel nincs lelkünk. - Oktatom ki angyal biológiából, már ha nevezhetem ezt annak. De igaza van, nem tudom milyen a szerelem, de valami más, ha Faye közelében vagyok. Minden jobb, és féltem őt. Nem lehetnek érzéseim képtelenség, atyánk ezt csak az embereknek adta, hogy lehetnék jó vezér, ha az érzéseim, a lelkem irányít engem?
- A nővéred, és én ... - veszek egy nagy levegőt, közelebb akarnék menni, de látom, hogy nem éppen erre vágynak, ahogyan az előbb is ellépett mellölem.
- Közösen irányítjuk a várost, és védelmezzük az emberi fajt, már, akik akarják. - Fejezem be a mondatom, de talán csak magam győzködöm. És ha még is érzéseim lennének, még szép, hogy nem tudnám elrejteni, hiszen a világ létezése óta élek, és ezzel még csak mostanában az elmúlt 3 éveben találkoztam. Hogyan rejtsem el azt, amit most tanulok kezelni?

- Amber... mit tehettem volna? Egy olyan álljon a helyére, aki nem tördik az emberekkel? Én nem lehettem egyedüli kormányzó, hiszen nem minden ember bízik bennünk angyalokban, hiába mentettem meg őket. Így is látod mi megy New Yorkban, megvetnek mindent, oda menni tárgyalni csak Faye tud. Én nem tehetem be a lábam se, vagy a szárnyam. - Olyan, mint egy megsértett óvodás. Megrázom a fejem.

- Ti vagytok, apám utolsó hagyatéka. Apám teremtett titeket és magatoktól forálódtatok olyanná, amilyenek vagytok. Ilyen életet csak óvni lehet. Azért, mert Gabriel játsza a sértettet, nekem nem kell. És neked se kellene azért gyűlölnöd engem, mert a nővéred kormányzó. - Fejtem ki a véleményem az ifjú hölgynek. De tudom,
hogy süket fülekre fog találni.

Miss Cartelle
You

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Hétf. Márc. 27, 2017 10:22 pm írtam neked utoljára

T

Michael & Amber

Elmosolyodom a szavain. Persze, hogy nem tudja, hogy tudok róluk. Nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy szeretik egymást, csak az ostoba törvények miatt nem lépnek már. Mondjuk én nem tudom mit lát benne Faye, de ízlések és pofonok. Az én választottjaim sem voltak valami jók, így nem ítélkezem a nővérem felett.
-Tudod régebben Fayeel mi mindent megbeszéltünk. Nem voltak titkaink egymás előtt. Minden érzéséről tudtam, ahogyan arról is, hogy nem vagy közömbös a számára. Rád meg elég rád nézni… De nem egyáltalán nem ez a bajom.-Rázom meg a fejem. Ezért miért kellene őt gyűlölnöm?
-Ahogy mondtad jó barátja voltál apánknak, mégis meghalt és azt sem tudjuk ki, vagy mi tette. Te voltál mellette, neked lett volna hatalmad vigyázni rá mégsem tetted!... És hagytad, hogy Faye a helyére lépjen. Nem lett volna szabad! Nem neki kellene…-Lehet kissé önző vagyok, de nagyon is hiányzik a nővérem, a barátnőm és igen féltem őt, mert aki megölte apánkat lehet, hogy majd a nővéremet is meg akarja ölni.
-Aztán nem igazán értek egyet a gondolkodásoddal, de ez már a saját dolgom. Nem hiszem, hogy egy ilyen hatalmas angyalt érdekelne egy egyszerű halandó véleménye…-Elfordulok és elsétálok. Nem küldöm el. Most már kíváncsi vagyok a reakciójára. Elsétálok a helyemre, majd szépen leülök és a naplementét kezdem el figyelni.

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Pént. Márc. 17, 2017 4:29 pm írtam neked utoljára

• AMY && MICHAEL •
Egyre jobban kezdem megbánni, hgy szóba álltam vele, miért akartam itt leszállni istenem. Forgatom a szeme, és már legszívesebben betapasztanám a száját, még nyugodt vagyok. Természetem amúgy se egy hamar dühbe jövős.
- Elmondanád miért gyűlölsz engem? Apád és én jóbarátok voltunk, mindig vigyáztam rád és a nővéredre. - Nem értem, igyekszem nem mutatni Faye iránti vonzalmam,
de talán megtudhatta? Nem értek semmit. Nem akarom, hogy az egyik Cartelle utáljon engem, azt akarom, hogy mind a ketten mellettem álljanka, hogy ne legyen bajuk,
ahogyan az apajuknak ígértem annak idején.

- Nem akartam, hogy bajod essen ezért szálltam le hozzád. De ha nem akarsz elmehetek, és gondolom ez a válasz az lesz, hogy menj, de én meg akarom tudni,
hogy miért utálsz engem. -
Mondom, majd megtorpanok, és nem mozdulok, kezd sötéttedni, tényleg nem akarom, hogy baja essen.

[/quote]

Miss Cartelle
You

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Pént. Márc. 03, 2017 9:50 pm írtam neked utoljára

T

Michael & Amber

Hogy mi a gondom vele? Nos régebben bírtam őt. Oké mindig az a megfontolt, kissé számomra rideg fickó volt, akiért Faye már kislány kora óta imádott… De még most is belé van zúgva… Hogy mi a bajom vele? Nos először is nem teljesen értek vele egyet, szerintem kicsit sokra tartja magát. Másrészt meg úgy érzem neki is köze van ahhoz, hogy Faye elvállalta ezt a munkát. A helyett, hogy vigyázna rá, ha én már nem tudok…
-De igen pontosan ezt a hangot szerettem volna Michael!-A nevét kicsit megnyomom, majd ahogy felém közeledik én egy lépést teszek hátra. Felszökik egyik szemöldököm a kérdésén.
-Biztos van. Senki sem tökéletes, de ilyenek vagyunk mi emberek… Jah meg ti is. Akármennyire is azt gondoljátok ti sem vagytok tökéletesek. De amúgy köszönöm a nem túl őszinte kérdésed jól vagyok… Tudod én is a Cartelle családból származom, még ha ez meg is lep. Én is tudok magamra vigyázni.-Balu közben ismét elkezdi rágcsálni a talált tárgyat. Nem is foglalkozik velünk.
-Mit akarsz tőlem Michael?-Biztosan akar valamit. Különben nem szállt volna le ide mellém. Komolyan mondom néha többre értékelem a védenceim társaságát, mint az emberekét. Sokaknak ciki lehet, de náluk nincs semmilyen elvárás. Csak szeretnek és elfogadnak.

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Hétf. Feb. 27, 2017 5:37 pm írtam neked utoljára

• AMY && MICHAEL •
Hallva a lány monológján és a stílusán keresztbe fonom karom, és rosszaló pillantásom vettem rá. majd megforgatom a szemem.
- Úgy vélem nem ezt a hangot szeretted volna. - Mondom, tanultam néhány trükköt az emberektől. Nyugodt maradok, hiszen nagyon ritkán húz fel engem valaki, vagy valami. Kifele nézek a városra, majd közelebb sétálok a lányhoz.
- Faye tud magára vigyázni, van veled valami baj? - Kérdezem, hiszen azért felmérni nagyon nehéz néhol az emberi viselkedést. Talán azért ilyen bonyolult őket megértenem, mert a lellük jobban befolyásolja őket, vagy nem tudom. De soha nem akarnék egy olyan dologkkal élni, ami befolyásol, bár ... talán még is?

Miss Cartelle
You

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Szomb. Feb. 25, 2017 9:09 pm írtam neked utoljára

Fayenek általában sok dolga van és alig tudunk egymással eltölteni egy kis időt, de ha már ha végre rám is tud fordítani pár percet akkor meg megy a veszekedés és a féltés. Vajon mikor lesz minden, ha nem is ugyanolyan, mint régen, de jobb? Néha tényleg azt kívánom, hogy bárcsak lemondana a posztjáról és átadná valaki másnak. De közben meg tudom, hogy szereti és fontosnak érzi a dolgot… Nah meg talán apánk miatt sem adja fel.
Ezért is kerestem valami nyugis helyet, hogy ne kelljen állandóan otthon ülnöm egyedül és arra várnom mikor tudok beszélgetni a nővéremmel. Tudom ezzel csak még jobban felidegesítem őt, de igazán nem várhatja el tőlem, hogy egész nap otthon maradjak. Nagyon jól tudja, hogy nem vagyok az az egyhelyben ülős. Tudom néha nagyon is kíváncsi vagyok, de ha nem lennék az akkor nem tudnék már ennyi mindent az előző világunkról.
Éppen nagyban játszom Baluval, mikor valaki megszólal mögöttem. A hangot felismerve egy fintor terül el arcomon. Felállok, majd hátra fordulok.
-Mégis mióta tartozom neked beszámolóval arról, hogy mikor és hova megyek? Nem vagy az apám, nem vagy senkim!... Amúgy is neked nem Faye mellett kellene lenned?-Kérdezem tőle kissé gúnyosan. Majd ismét Baluval kezdek el foglalkozni.

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Hétf. Feb. 20, 2017 12:13 pm írtam neked utoljára

• AMY && MICHAEL •
Néha úgy felbosszant Faye, ahogyan igyekszik elő adni, hogy ő sérthetetlen, és inkább a testőreiben bízik, mint bennem. Én tényleg sérthetetlen vagyok, de ők nem. Rendben van, hogy nem akar velem menni mindig, de most is majdnem meghalt. Mi lesz a húgával, vagy a várossal nélküle? Néha oda láncolnám valamihez, hogy ne menjen sehova, de ő hajthatatlan. Katonai kiképzést kapott, remekül bánik a fegyverrel.

Repülés olyan felszabadító, vannak angyalok, akik már talán nem is eresztik ki szárnyukat, csak talán én vagyok ilyen, hogy repülök még. Megpillantom Ambert, ahogyan egy kutya társaságában üldögél. Fékezni kezdek, majd lassan le ereszkedek a háta mögé.
- Mit csinálsz itt? - Kérdezem. Tudom, hogy a lány vágyik arra, hogy megnézze mi van a falon túl, de csupa veszély. A város biztonsági rendszere jobban megvéd minket. Nem engedhetem, hogy ilyeneken gondolkodjon.  

Miss Cartelle
You

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Vas. Feb. 12, 2017 7:07 pm írtam neked utoljára

to Michael

A szokásos helyemen ülök, a szokásos időben, de most nem vagyok egyedül. Egy kis vidám, lökött rottweiler kísért el engem ide. Meglepődtem mikor Faye megengedte, hogy velem maradhat. Azt hittem, hogy majd valami hatalmas beszédet kell tartanom és megint veszekedni fogunk. De e helyett… Úgy láttam, mintha az ő szívét is elrabolta volna ez a kis bolhás. Majd szépen kiképzem őt. Ha már a rendőrségnél dolgozom kihasználom az előnyöket. A rottweilereket szeretik a rendőrök. Okos kutyák és veszélyesek. Segítséget fogok kérni tőlük, hogy igazi házőrző válhasson belőle.
-Balu merre vagy?-Felállok a földről, hogy megkeressem ezt a kis ördögöt, aki képes pillanatok alatt eltűnni. Ide most hoztam először, így minden új neki, mindent fel kell fedeznie.
-Balu! Gyere ide!... Merre kóborolsz te kis rosszcsont?-A tető másik oldalára érve meg is találom a kis lököttet. Éppen valamit rágcsál nagy erővel. Közelebbről is szemügyre veszem. Szerencsére csak valami fa darab az. Vigyorogva guggolok le mellé és simizem meg a buksiját, majd ölembe veszem őt és visszasétálok a helyemre, ahol előveszek neki egy kis finomságot.
-Nézd mit hoztam neked!-Azzal elő is halász a finom kis falatokat, amiket én készítettem neki. Először csak egy kis darabot kap, hogy lássam ízlik e neki, bár sejtéseim szerint seperc alatt befalná az egész adagot. Amióta befogadtam őt is hízott jó pár kilót, de jól áll neki.
Ahogy látom nagyon is ízlik neki, amit készítettem a számára. Oda is adom a maradékot, majd magamnak egy szendvicset veszek elő, miközben a lenyugvó napot szemlélem a falon túl.

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Vas. Feb. 12, 2017 4:27 pm írtam neked utoljára

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Romos ház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére