Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Valahol a Szaharában Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 04, 2019 9:36 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys

Choose Hell, or Heaven
Volgan

Valahol a Szaharában Tumblr_p3g8fl9Rjq1uutgwwo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
Szokásos, meg egy kicsit több
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 05, 2019 5:14 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
A dobás következtében élettelen testtel hullok bele a meleg homokba. Azt hiszem, még egyet tán fordultam is közben, hiszen a hátamon landoltam. Végtagjaimat próbálom mozgatni, esélytelen... Francba! Hallottam egy kis reccsenést, de reménykedtem benne, hogy nem a gerincem volt az. Sajna. Ő is mellém zuhan, viszont kevésbé kellemetlenül érkezik. Könnyedén kel fel, majd szárnyait portörlőként használva távolítja el testéről a homokot. A széllökést követően, a földtől elálló részeim nekem is le lettek porolva. Kösz tollas. A mozdulatsor után mellém ér, és térdein támaszkodik meg, és beszélni kezd. Miután abbahagyta a maradék homokot kiköpöm a számból, ami a szerencsétlenség miatt a lábán köt ki. Nem tudok mit csinálni, hiszen nem mozognak a tagjaim.
- Tudod tollas. Eddig nem értettem, de fáj kimondani, hogy jó harcos vagy... legalábbis, tudsz helyzetet felismerni. - mondom ki a szavakat kissé undorodva saját magamtól amiért ilyenek hagyják el számat. Ahogy kezd egybeforrni a nyakam úgy kezd a fájdalom előtörni a mellkasomból. Fogaimat kissé össze szorítom, és veszek egy mélyebb lélegzetet.
- Azura nem hülye, hogy hagyná ezeket a láncokat, esetleg szándékosan, figyelemelterelésképp. - teszem hozzá, közben a lábujjaimat, már óvatosan tudom mozgatni.
-Miként tervezed támogatni az ügyünket? - fordítom felé szemgolyómat, nagyon kellemetlen így társalogni, és ezt remélem ő is felismeri.   

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 04, 2019 12:09 pm

Kívülről igazán komikusan nézhet ki, amit művelünk. Egy viszonylag rangos démon és egy viszonylag rangos angyal a puszta fizikai erőt kimerítve birkózik a sivatag közepén. Mert erre nem lehet mást mondani, birkózás. Mint a gyerekek, a homokban. Különösen, amikor igyekszik fogást találni rajtam, míg én a nyakát törném. Nincsenek szárnyak, bőrt felhasító széllöketek, egymás arcába repülő pengék, pecsétek. Semmi, amihez hozzá vagyunk szokva. Illetve, az ő nevében nem beszélhetek, a sajátomban igen, kemény ütközetek edzettek meg. A fogást végül úgy tűnik megtalálja, még úgy is átdob a hátán, hogy mögötte állok egy érdekes mozdulattal. Legyen. Rántom magammal és esés közben sem engedem. Vége van. Fél úton roppantom a nyakát és míg én tompa robajjal csapódok a homokba, ő valószínűleg elernyedt testtel, mozdulatlanul, amíg vissza nem forr a nyaka a helyére. De az nem két másodperc ugyebár. Őt ott hagyom, én felállok és szárnyaim előhívva egy erőteljes széllökettel lepergetek magamról minden homokot. Üthetnénk egymást napestig, de én ennyivel is megelégszem. Egy kevés gőzt sikerült kieresztenem, tudom hol kell megállni.
- Na, hol is tartottunk? – Támaszkodom térdeimre a homokban fekvő Volgan mellett kifújva magam. – Az a kérdésed, hogy miért segítek nektek. Tudod, örülhetnél, hogy Azura mellém pártolt az ark helyett. El tudod képzelni Gabriel módszereit? A láncok súlyát, amiket az árnyékból a démonlordodra vetne? – Mert én igen.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 10:09 am

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Na úgy tűnik csak földre lehet vinni Rassilont. Miután felállt kiköpte a kellemetlen homokot a szájából, és hirtelenjében esik nekem. Ütései csak úgy záporoznak felém. Egyet kettőt be is kapok, de szerencsére nem kellemetlen helyre érkeznek meg. Folyamatosan koncentrálok, az ütésekre. Várok arra az egy pillanatra amikor megnyílik a lehetőség kapuja. Ami meg is látszódik, az egyik fejre készülő csapása elől elhajolok, és egy jól időzített állassal hálálom meg ütéseit. Sajnos ő sem tágít, ütésem után satuba fogja fejemet, oly rövidke pillanat alatt, hogy felfogni nehézkes. Véget akar vetni a bunyónak. Ááá nem most jöttem le a falvédőről tollas. Lábammal az ő lábai mögé támasztok, kezemmel mellkasánál átfogom, és úgy dobom át magamon a földre, ha a nyakamat ez után sem ereszti levegőbe emelem a két lábam, és térdeimmel a mellkasát kívánom megroppantani.   

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 9:26 am

Á, szóval a démon mellkasán éktelenkedik egy sérülés. Legalábbis a reakciója az eddigiekhez képest erre enged következtetni. Adok időt neki, hogy összeszedje magát, most az egyszer. Nagylelkűségem ára nem más, mint hogy hamarosan arccal a homokban landolok. Érzem, ahogy ajkaimban keveredik a homok molekuláinak íze a saját véremével. Az ütés helye persze már gyógyul is, hisz nem angyalpenge okozta a felületes bőrhasadást. Felállva kiköpöm, ami a kellemetlen ízt váltja ki, de én magam már nem viszonzom a démon ráérős farkasszemezését. Nem várakoztatom tovább. Súlyos ütéseket mérek rá, időt sem hagyva a feleszmélésre. Volgan első kézből tapasztalhatja, hogy szikár termetem a legkevésbé sem lassít le. Hol a mellkasa, ami úgy tűnik fáj neki, hol a torka, ami így a levegő útját zárja el, hol egyéb funkcionális pontok kapnak, ha nem kapja össze magát és védekezik megfelelően. Én nem hagyom abba. Egészen addig, amíg ellencsapás nem érkezik. Ekkor sem védekezek, helyette harcmodort váltok és a saját támadásának erejét fordítom ellene, egy rutinos mozdulattal satuba fogva a fejét. Ha pedig nincs egy trükk a tarsolyában, a nyakát töröm és átmeneti kakaskodásunknak annyi.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 28, 2019 7:58 am

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Elégetett fejet vág mikor a tőr a fa törzsébe fúródik. Nyilván most azt gondolja, hogy az ő szabályai szerint játszunk, de ez pont nem így van. Ütéseimet könnyedén hárítja, majd ismét megfejel. Kemény fejű alak. Kis angyal korában biztos sokat mondogatták neki, hogy használd a fejed. Viszont nem is ez esett szarul, hanem az utána következő rúgás. Mikor a talpa, és a mellkasom összetalálkoztak, heves fájdalomtól szisszenek fel. Három lépést hátra, kezemet a mellkasomhoz tapasztom. Két három mély lélegzet után rontok rá ismét mit sem foglalkozva a kínnal amit a seb okoz. Rohanok felé, majd az utolsó pillanatban elcsúszok mellette, és kezemmel a lábát célzom meg. Ha minden jól megy pofával a homokba zuhanva végzi. Miután fölállok, és várom a támadását.     

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 9:33 pm

Elégedetten figyelem, ahogy fegyvere mélyen a pálmafa törzsébe fúródik és Volgan elfogadja az íratlan játékszabályokat. Egy részem még meg is érti a szándékait. Hogy bosszantja a jelenlétem a felettese életében, hogy veszélyben érzi tőle, hogy nem tetszik neki az angyalokkal való szövetkezés. De a megértésem nem jelenti azt, hogy tolerálom is azt, hogy megpróbál beleköpni a levesembe. Mégsem zavar a dolgok alakulása. Valami különös okból ez most mindkettőnknek jól esik.
Nem tudom, hogy ez a démon milyen ellenfelekkel szokta összerúgni a port, de egy sokat tapasztalt szeráffal szemben azért kicsit jobban kellene próbálkoznia. Akkor is, ha szokatlan módon egyszerű ökölharcról van szó. Egyik alkarommal az elterelésnek szánt ütését blokkolom, másik kezemmel a valóban ütésre célzott öklét kapom el, melyen angyaloktól is szoktalan erővel török egyet. Ebben a helyzetben nincs mivel megragadnia a fejem, így - ha már ilyen kemény a fejem minden értelemben, bár bevallom az övé is - ismét erőteljesen megfejelem, majd mellkason talpalom. Mit sem tudva az ott éktelenkedő sérülésről.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 7:19 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Bár nem minden úgy sikerült, ahogy terveztem, mégis élvezettel látom mikor ütésem után meggörnyed. Az amikor karomat megragadva hajított át a vállán az már kevésbé. Míg a levegőbe vagyok fordulok egyet, hogy a hátamra érkezzek, így tompítva az esést. Szép húzás meg kell hagyni, de nem elég jó. Felkelek, és a kezembe lévő tőrt egy közeli fába állítom, nem kell ez ide. Ökleit maga elé emelve hátrál pár lépést, miközben érdekes vigyor mászik arcára. Úgy látom neki is ez kell.
- Nem kell kétszer kérned - teszem fel én is a kezeimet majd megindulok felé. Bal kezemmel hamis mozdulatot lendítek elterelés ként, ha beválik jobb kezemmel jól arcondörgölöm, ha esetleg mind a kettőt hárítja, megragadom fejét, és kis ugrás segítségével térdelem meg.    

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 7:04 pm

Nem ez jellemző a harcmodoromra, mégis várom az ellencsapását. Más esetben mihelyt a földre kerül újra és újra lesújtanék rá, lélegzetvételnyi időt nem adva a válaszra, amíg lélegzik vagy mozog. Ő mégis megkapja azt az ezredmásodpercet, amit úgy tűnik ki is használ, hisz bár tompítom az ütését, rúgása még így is a gyomromat találja. Így a jó. Azt akarom, hogy megüssön. Tudat alatt talán azt akarom, hisz nem védekezek úgy, ahogy megtehetném. Mondjuk ezt egy felebaráti adok-kapoknak fegyverek nélkül, ököllel.
Meggörnyedek, a karját viszont hamar megragadom és gyakorlott mozdulattal vetem őt át a hátamon, ha nem elég óvatos, kiugrott vállal csapódik ismét a sivatag homokjába. Ahelyett, hogy a torkára lépnék elvigyorodok és hátrálni kezdek, ökleimet magam elé emelve.
- Gyere. - Sziszegem felé. Bűn az, hogy kezdem élvezni?

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 6:04 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Tőröm látványa nem nagyon hatja meg, sőt erősebben kezdi el szorítani a torkomat. Ő igen gyere csak Rassilon. Végre egy méltónak tűnő ellenfél. Bár többre számítottam, szorítása nem éri el a célját, ám mikor megfejelt majd kirúgta a lábam annál inkább. Földre érve éreztem, hogy itt más stílusú harc lesz mint ezelőtt. Főképp azért, mert úgy kell legyőzni a másikat, hogy közben nem kap nagyobb sérülést, hiszen ez mindent elronthat.
- Köszönöm - kezemmel törlök le egy kis homokot az arcomról. Mosolyom szélesre húzódik, amolyan megszállott szerű. Fordulok egyet, és én is megcélzom a lábait, ha levegőbe kerül a másik lábammal megpróbálom eltalálni a gyomrát, hogy minél messzebb kerüljön. Ha ezek sikerültek akkor felállok, és felkészülök a következő támadására. Higgadtnak kell maradnom, hiszen jól felkészült ellenfelem sem tesz másképp.     

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 5:43 pm

Azon az úton, ahol ez a felszínes beszélgetés elindult, nem telne sok időbe, hogy itt hagyjam a démont, vagy a nyakát törve vessem a parancsolója lábai elé. Én azonban ezt megelőzve úgy döntök, hogy megadom neki, amit valóban akar. Még ha a problémája velem nem is személyes, esetleg szimplán csak az, hogy angyalokkal szövetkezik a felettese, akkor is szinte érzem, ahogy viszket a tenyere egy küzdelemért. Bár azt is érzem, nem csak a szövetségünk, hanem valami más is visszatartja egy harctól.
Elhaló kérdésére nem felelek, mikor kése torkomhoz szorul pedig csak visszataszító angyalisággal mosolyodok el az arcába, még inkább a pengéjének feszülve. Nem féltem a bőröm felszínét attól, hogy felsérti, miközben az én ujjaim is még inkább a nyakára szorulnak, elzárva a levegő útját. Egyikünk sem kezd fékevesztett védekezésbe, sem támadásba, hiába mindkettőnk részéről a kiszolgáltatott tartás. Ami annyit jelent, hogy mindketten tudjuk, hogy nem árthatunk egymásnak. Legalábbis maradandóan nem. Angyali erővel fejelem meg, ezzel egyszerre elengedem a torkát és kirúgom alóla a lábait, e hármassal pedig kizárt, hogy nem fog padlót azonnal a homokba harapva.
- Erre vágytál, nem? Vedd ajándéknak. - Ha lehűti magát, illetve lehűtjük magunkat talán több értelemmel beszélhetünk majd.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 5:29 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Látszólag jobban tetszik neki ez a fajta beszélgetés, ámbár üres fenyegetőzésekkel nem leszünk előrébb. Kisebb mosoly hagyja el arcát, majd fegyveréhez nyúl. A nyomorult, megbízhatatlan tollas. Ha már nem a nagyfőnökkel beszél azt hiszi mindent megtehet. A következő mondatával viszont kiverte a biztosítékot.
- Pff te magadtól vagy ennyire gyökér vagy segít valaki? - teszem fel a kérdést kissé sértődötten – Hidd el ha el akarnálak tüntetni a képből nem így csinálnám, ez nem az én asztalom. - forgatom szemeimet, majd bal kezemet hátam mögött rejlő tőrre helyezem. Biztos ami biztos. Megváltozott tekintete arról árulkodik, hogy készül valamire. Szárnyait elrejti, úgy néz ki hosszas megbeszélés lesz. Megindul felém, egy darabig furcsán nézek rá, majd megemeli a karját, és nyakamat ujjai közt találom. Gúnyos vigyorral nézek rá.
- Komolyan… ennyire futja...- nevetek bele a képébe, majd sebes mozdulattal kapom elő a tőrömet egyenesen a torkának szegezve.
- Nem most jöttem le a falvédőről tollas -nézek bele elszántan a szemébe. Pontosan az van amire legbelül vágytam, viszont el akartam kerülni.    

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 3:56 pm

Ez a spiritusz, amibe hirtelen átcsap már hitelesebbnek tűnik. Akkor is, ha csak ugat, de nem harap. Ami azt illeti, egyikünk sem igazán haraphat, nem vagyunk abban a helyzetben. De ez nem jelenti azt, hogy ne használhatnánk ki a sivatag adta előnyöket. Hisz ami a sivatagban történik, a sivatagban marad. Erre a gondolatra és újabb kérdésére apró mosoly fut át vonásaimon, a futó kifejezéssel pedig egyik ujjaim is végig húzom a helyén pihenő fegyveremen. Egy cseppet sem aggódom, Azurával sem kezdődött kevésbé ellenségesen a kapcsolatunk, s lám mivé nőtte ki magát. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a démonnőnek feltételezhetően több sütnivalója van, mint ennek itt. Ha naiv lennék azt gondolnám, hogy rózsaszín köd lepi el az agyát.
- Vagy úgy. - Bólintok színészies megvilágosodással. - Szóval azért vagyok itt, hogy kihúzz belőlem valami olyat, amit kiforgathatsz, aztán loholhatsz vele a gazdádhoz, mint egy hűséges kutya. - Hát ez… kedves gondolat. Én viszont nem szeretem, ha szórakoznak velem. Az eddigi könnyelműségem eltűnik és fenyegető szigor veszi át a helyét. Ezzel együtt pedig szárnyaim is visszahúzódnak, immár teljes emberi alakot öltök, jelezve, hogy nem áll szándékomban távozni. Abban azonban nem vagyok biztos, hogy elég nagy kettőnknek a sivatag. Súlyos léptekkel közeledek felé, a démonnak pedig két választása marad. Védekezik vagy támad, amikor egyik karom megemelve, telekinézissel ujjaim közé rántom a torkát.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 2:11 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Hiába fejezem ki őszinte sajnálatomat, ő azt is pökhendin reagálja le. Idegesítő példánya a fajának. Nem elég, hogy azt képzeli ő a legcsodásabb, és legerősebb, még rá is tesz egy lapáttal. Kölcsönös nemkedvelésünk tisztán látszódik. Egy egy pillantásból, és persze a szavak hangsúlyából. Mikor közöltem vele a tényállást, pislogott vagy kettőt, és megrázta a fejét. Mivan? Angyal uraságának már az se tetszik, ha nem hosszas, és felesleges körökkel kezdjük a témát, hanem egyenesen bele? Felsőbbrendűségét azzal próbálja megtartani, hogy a szárnyait nem pakolja el. Mintha érdekelne. Szárnyakkal vagy anélkül, ugyan az mint a többi. Kérdései jobban meglepnek mint gondoltam volna. Forgatok egyet a szemeimen. Komolyan ennyire telik tőle? Idejön, és azzal akarja megmutatni mekkora sztár is ő, hogy nekem esne?
- Ó hidd el én lennék a legboldogabb, ha itt helybe kitéphetném a féltve őrzött szárnyacskáidat,… viszont azzal még várnod kell. - húzom félre a szám szélét. Látszik rajta, hogy nem mindennapi szeráf, de azzal, hogy alábecsül megteszi a legnagyobb hibát amit elkövethet. Kérdésemet kérdés követi.
- Mi okod lenne hazudnod nekem? - halk hümmögés után kezdek bele mondanivalómba. - Csodás elméddel gondolhatnád, hogy ezután a beszélgetés után beszámolok Azurának a hallottakról, még ha őt megkerülve jutottunk is el ide. - fejezem be a mondatot, amolyan démoni magabiztossággal. Egyébként, ha később kiderül, hogy hazudott nekem, még mindig ott az az opció, hogy tollpárnát csináljak belőle Azunak.  

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 11:40 am

Ingoványos talajon kezd a démon a kijelentéseivel. Bizonyára nyeregben érzi magát, mert szükségem van a felettesére, így az ő nyelőcsövét sem téphetem ki a helyéről. Vagy szimplán ennyire ostoba. Tulajdonképpen egyre megy, hisz az eredményen nem változtat. Állam megemelkedik a sajnálkozására, és angyali felsőbbrendűséggel reagálom le.
- Nocsak, milyen gyorsan terjednek a hírek. - Szavaimat az övéhez hasonló irónia itatja át. Nem olyan meglepő azért, hogy tudatában van a megváltozott körülményeknek, hisz Azura nyilvánvalóan felvilágosította róla, miért ne tette volna. A hirtelen jött őszintesége azonban egészen meglep. Az a része nem, hogy trükközni próbál és a felettesét megkerülve szaglászik utánam, ó az a legkevésbé sem. De hogy fogja a teljes pakliját és kihajítsa elém, az már egészen érdekes lépés. Nem akar megsérteni, de nem bízik bennem? Mi ez a szóhasználat? Valóban összetöri a nem létező lelkem, hogy egy démon nem bízik bennem, szörnyű. Érdekesen pislantok egyet, ahogy megrázom a fejem. Szárnyaim továbbra is magasztosan pihennek hátamon, nem öltök emberi alakot, miért tenném. És bár fegyver nincs a kezemben, azért biztos közelségre van, hogy szükség esetén azonnal támadhassak vele.
- Mit vársz tőlem? Harcolni akarsz? Rossz ötlet. - Valóban az, és nem számomra. Egyszerűen hátat kellene fordítanom és távoznom, mégsem teszem. Ha már eljöttem idáig a démon karjaiba sétálva, hát lássuk mi fog kisülni belőle. Kérdésemre a választ hamar megkapom, de nem egészen úgy, ahogy vártam volna. A démon szavai egymást cáfolják, én pedig kimérten figyelem őt. Azt hiszem, versenyezhetnénk, hogy ki bízik kevésbé a másikban. Végső kérdésére pedig magam is kérdéssel felelek.
- Még ha választ is kapnál, miből gondolod, hogy az igazat mondanám? - Halott logika. Mellesleg nem akarom Azura vesztét, remek szövetséges, sok potenciált látok kettőnk kapcsolatában, de ez nem jelenti azt, hogy mindent a láthatóan fejjel falnak menő típusú kutyája orrára kellene kötnöm.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 26, 2019 6:25 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Ahogy sejtettem, a széllökés az ő megérkeztét jelezte. Szárnyait kitárva landol a földre, utolsó csapásával a fa melynek árnyékában pihentem meg kitért nyugodt pozíciójából, majd vissza. Óvatos léptekkel közelít felém, és biztosnak tűnő távolságba megállt előttem. Mit gondol, hogy majd ész nélkül neki esek? Még, ha el is gondolkodom rajta, nem tenném meg, már csak Azura miatt sem. Van elég bajom így is nem hiányzik még egy sérülés. Valahogy másabb mint képzeltem. Nehéz lenne körülírni miket is gondoltam róla előtte, de másabb. Gyanakvónak tűnik tekintete, gondolom szarul esett neki, hogy nem Azu van itt személyesen, hanem én. Ám mégis eljött, amit tudtam is, csak arra nem számítottam, hogy lesz benne annyi vér, hogy személyesen jelenik meg. Ez mondjuk úgy, hogy egy jó pont. Már egy fokkal kevésbé utálom, mint előtte. Az első mondatával bebizonyította, hogy volt gyerekszobája, viszont valahogy több „kedvességet” vártam volna tőle, hiszen nem egy nyomorult démonnal áll szembe, még ha most a sérülésem azzá is tett kissé.
- Te pedig mindenbizonnyal a… híres Rassilon, Gabriel ex csatlósa. - kezdek üdvözlöm én is, próbálva hasonlóképp mint ő tette velem.
- Sajnálatos ami veled történt. A volt főnököd nem tudja mit vesztett.- folytatom kimérten, kissé gúnyos mosollyal az arcomon. Rögtön a tárgyra akar térni. Úgy látom nem igazán vagyok neki kívánatos társaság. Nem is csodálom. Ő csak egy átlagos beosztottnak tekint engem, nincs tisztába a képességeimmel, és még nagyon sok dologgal. Sebaj majd rájön.
- Szóval, őszinte leszek veled…- kisebb szünetet tartok mondanivalóm közben- Azunak semmi köze nincs ehhez a találkozóhoz. Én szerveztem az egészet, hogy tudjam miféle angyallal van dolgunk. Nem akarlak megsérteni, de nem bízok benned, még ha ő máshogy is tesz. Szerinte erős szövetséges vagy. - fejezem be a mondatot. Próbálom magam finomra fogni, hiszen most egy szemtől szembeni harcban esélyem se lenne. Nem is úgy készültem. Egy árva tőrt hoztam magammal, esetleges ellenséges támadás esetén, de ki keresne a sivatagban?
- Azért hívtalak ide, hogy ne keltsünk feltűnést, hiszen senki nem keresne se téged, se engem itt a kietlen sivatagban. - tárom szét a karjaimat úgy mutatok körbe.
- Miért segítesz nekünk? - lényegre törően teszem fel a kérdést, hiszen jelenleg ez érdekel engem legjobban.    

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 26, 2019 1:59 pm

Nem most jöttem le a falvédőről, valami bűzlik nekem ebben az invitálásban. Már csak az Azurával való legutóbbi találkozásom kényessége miatt is. Megkaptam az üzenetet, miszerint fontos információi vannak számomra, amit a jobb keze ad majd át nekem. Ez eddig nem volt rá jellemző, hisz mindig előszeretettel kínálta fel a társaságát. De ahogy mondtam, jó indulattal rá lehet fogni legutóbbi találkozásunk kényességére az óvatosságát. És egyszer én is lepasszoltam Jaesanak a kapcsolattartást. Sajnos már nem vagyok a gabrielista hírszerzés feje, ami feljogosít a magaslovon való ülésre. Eljöttem hát a sivatagba - még ha fokozott gyanakvással is szállok alá a felhőnélküli égből. Szárnyaim kitárva érek földet, érkezésembe a környék beleremeg, ezzel is tanúsítva, hogy egy erőteli szeráf érkezett, nem pedig egy kivetülés, ami csak a szem érzékei számára van itt. Szárnyaim utolsó csapása a szele irányába hajlítja a burjánzó pálmafákat, mielőtt újra kiegyenesednének. Majd kiállásomhoz képest finom léptekkel indulok meg az engem váró démon felé, biztos méterekre megállva tőle.
- Volgan, ha jól sejtem. - És ezzel így le is tudom az illendőség köreit a magam angyalos hűvösségével. Arról már megbizonyosodhattam a Jordán vize segítségével, hogy Azurának nincsenek felém ártó szándékai. Legalábbis elárulni nem fog Gabriel javára, az én kvalitásaim többre értékeli. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne kellene óvatosnak lennem a kutyáival. Ha ezt itt személyesen nem is, a magafajtákat jól ismerem. - Szóval? - Térjünk a tárgyra, milyen információi vannak számomra és köszönjünk el. Már önmagában az aggasztó, hogy a sivatag közepén kellett találkoznunk. Túl elszigetelt, túl csendes. Túl gyanús. Mégis egyedül jöttem, hogy bizonyosságot tegyek Azurának arról, hogy tisztességesen kívánok játszani.

Choose Hell, or Heaven
Volgan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 25, 2019 5:33 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Most, hogy megtudtam kivel is áll kapcsolatban Azura látni akartam őt. Tudni, hogy mit is lát benne, amiért szövetségbe lép vele. Hiszen csak egy nyomorult tollasról van szó. Mégis úgy beszél néha róla mintha a világot váltaná meg. Komolyan nem értem mért kell foglalkozni ilyenekkel. Van elég démon aki utálja Lucifert, bőven elegen lennénk ahhoz, hogy megbuktassuk, nem… nekünk angyalokkal kell foglalkozni. Forrongok magamban miközben valahol a sivatag egy árnyékosabb oázisában várok rá. Biztos vagyok benne, hogy eljön, hiszen Azurára hivatkoztam a levélben amit küldtem neki, csak nem vakmerő annyira, hogy nemet mondjon neki. Felettébb felháborító lenne. Kivételesen most tényleg nem megölni akarom. Azu szerint jó szövetséges, csak pusztán kíváncsi vagyok miért. Nézem a maradék vízben a tükörképemet. Nem épültem föl még teljesen a támadás óta. Gondolok itt a lyukra a mellkasomon, ami már csak ritkán fáj mégis elég ahhoz, hogy ne tudjak egy jól képzett angyal ellen harcolni. Szeráf vagy hogy is hívja magát. Elméletileg az arkok után ők a legjobb harcosok. Ám ez most nem fog kiderülni. Vagy ha mégis, akkor biztos vagyok benne, hogy ő rosszabbul jár. Belenyúlok a vízbe mely kellemesen hideg. Iszok egy kortyot majd ledőlök a pálmafa tövébe. Vizsgálom az eget, a nap már magasan jár, lassan itt kell lennie. Veszek egy mélyebb levegőt, majd a tátongó lyukra nézek a mellkasomon. Vajon ez már örökre ott marad? Bár ha igen az se érdekel. Inkább én mint ő. Gondolok vissza az éjszakára, és a történtekre. Mely rosszabbul is végződhetett volna. Sebes széllökés kavarja fel a homok nyugalmát. Felkelek a fa adta kényelemből, hogy illően várjam Rassilont.        

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Valahol a Szaharában Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 16, 2018 5:51 pm

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 15, 2017 12:27 am

Azazel & Sariel
Sparkling angel, couldn't see your dark intentions, your feelings for me...

M
iért most? Miért most kellett elkövetkeznie ennek a pillanatnak? Szívem olyan gyorsan ver, olyan feszültnek érzem magam, hogy legszívesebben szárnyra kelnék és elmennék innen, amilyen gyorsan csak lehet. Lábaimat azonban mintha mágiával kötnék a talajhoz, csak dermedten állok, kezemben kardommal, oldalamon az erszényemmel, amiben a kő lapul. Igen... Most így hirtelen belegondolva nem csoda, hogy ő maga is felbukkant, hiszen értékes ez az érc, ő pedig nagyon is ért hozzájuk... Hogy hogyan kovácsoljon fegyvert belőle, bár, ebből maximum egy tört lenne képes, de az is éppen elegendő. Különösen nagy baj lenne, ha... A Pokol javára szolgálna vele. Hova máshova mehetett volna börtönéből, ha nem bukott bátyámhoz, hogy fogadja magához? Talán én is így tennék, ha az ő helyében volnék, Lucifer pedig nyilván fogadná, hiszen tudása a kovácsolás terén nem elhanyagolható. Ezt nagyon jól tudom.
Röviden és tömören válaszol. Ez nem túl megszokott tőle, de ennél többet nem is igazán mondhat jelenleg. Természetes, hogy fenyegetésnek érezték jelenlétem a démonok, hiszen kivont karddal repültem közéjük. Olykor a támadás a legjobb védekezés, de ez esetben ez a taktika nem igazán jött be számukra. Gondolom, nem volt elég idejük felmérni, hogy miféle erővel is állnak szemben - túl gyorsan történt minden... De mindegy is már, halottak. Kivéve azt az egyet, akit azonban hiába ölnék meg, Azazel még ugyanúgy informálhat bárki mást is Pokolból, hogy nálam van az érc. Őt viszont nem akarom megölni... Nem... Nem lennék rá képest. A szárnyaitól megfosztottam, engedtem, hogy börtönbe vigyék, de hogy megöljem... Pedig lehet, jobb megoldás lett volna a több százévnyi szenvedés helyett. Ilyen könnyen azonban nem akartam elveszíteni, s ez talán önzőségnek hangzik, de... Így volt akkor. Talán még az is megfordult a fejemben, hogy meglátogassam... Nem tudom, miért nem tettem meg. Illetve... De. Megtettem. Még Azazel sem tudta, hogy ott vagyok, kivetülésképp jelentem csak meg elrejtőzve. Igen... Szenvedését látva viszont nem voltam képes sokáig maradni. Pár alkalom után nem tudtam tovább nézni. Bizonyára ezért nem tűnt fel, mikor megszökött, vagy megszöktették... Amilyen állapotban volt, biztos voltam benne, hogy valamiféle úton-módon meg fog halni, hogy meg fogja találni rá a módját... Azt pedig nem akartam látni.
S lám, mégis itt áll előttem. Épen és erősen, már amennyire erősnek nevezhető képességei nélkül. Kérdésére sóhajtok egyet.
- Tudod nagyon jól... Tudom, hogy ezért jöttél, és tudom, hogy azok a démonok hozzád tartoztak. Ennyire azért nem vagyok vak.
Ilyen könnyen nem fog átverni. Ugyan mi másért jött volna ide? Vagy csak azt akarja elhitetni velem, hogy a démonoktól függetlenül jött ő maga is a kőért? Valamiért kételkedve fogadom ezt a gondolatot. Többről van szó ennél a véletlennél, érzem.
S hogy mit hittem? Csak azt tudom válaszolni, ami pár perce is eszembe jutott az emlékek hada közt.
- Azt, hogy valahogy véget fogsz vetni a szenvedésednek... Nem éppen szökésre gondoltam, de... Úgy tűnik, alábecsültem a képességeid börtönöd biztosításához képest.
Talán örülnöm kellene, hogy inkább így alakult? Nem tudom, tényleg nem. Valahol jó érzés őt újra látni, de a múlt, amit a szememben képvisel, olyan fájdalommal tölt el, amit nehezen tudok elviselni. Kész csoda, hogy ilyen sokáig bírtam eddig a közelében maradni. Bizonyára még a kezdeti sokk hatása teszi, hogy nem bírom megemelni szárnyaim és elmenni.
Kijelentésére biccentek. Igen, itt vagyunk, s talán nem hiába. Vajon Atyánk rendezte úgy a szálakat, hogy az idő előrehaladtával ismét összefussunk, vagy ez tényleg csupán a véletlen műve? Az a gond, hogy én ez utóbbiban nem hiszek. Vannak dolgok, amik maguktól történnek, de azok előzménye viszont biztosan tervezett volt. Most is úgy érzem, hogy Azazel szökése azért történhetett meg, hogy aztán a dolgok alakulásával ismét találkozhassunk. Hogy ezzel mit is akar Atyánk elérni, egyelőre rejtély számomra. Lehet, hogy ez csak egy utolsó szóváltás köztünk, hogy könnyebben elengedhessük a másik emlékét? Lehet, hogy ezek után rendszeressé válnak az efféle találkák? Isten útjai kifürkészhetetlenek, ahogy az emberek szokták mondani... És milyen igazuk van ebben!
Azok az arcvonások... Milyen rég láttam őket. Azok s szemeinek csillanása elárulják, hogy ő is hasonlóan érez jelenleg, mint én, bár... Az ő íriszeiben gyűlöletet is látok. Én nem gyűlölöm őt... Csak haragszom rá, amiért olyat tett a múltban, ami elválasztott minket örökre. Nem mintha lett volna köztünk bármiféle komoly dolog, csak... Mégis. Szerettem vele lenni, még ha ez annyira nem is látszott rajtam az esetek többségében. Ő valahogy mégis sejtette, hogy így van, hiszen olyan kedvességgel mosolygott rám mindig, olyan szeretettel, ahogy senki. Most pedig... Vegyes érzéseket fedezek fel benne. Ki tudja, melyik tombol benne erősebben... Jobb lesz azért vigyázni, bár nem hiszem, hogy nyíltan nekem akarna támadni. Az nem lenne bölcs döntés.
Gondolataimból azonban újabb megjegyzése ránt a felszínre. Hogy... Jól nézek ki? Kissé kérdőn pillantok rá.
- Attól függ, mihez képest.
A háború kitöréséhez, vagy a jelenlegi sokkhoz képest? Vagy másra célzott? Nem tudom, tekintetem azonban egy pillanatra a bujkáló démonra esik. Szemmel tartva őt teszem el kardom. Nincs értelme tovább kivonva tartani, de minden eshetőségre készen állok, a biztonság kedvéért. Ismét Azazelre pillantok.
- Szóval, a Pokolban szolgálsz most... Valaki küldött az ércért, vagy magad kerekedtél útra érte?
Nem valószínű, hogy elárulja, de ha mégis, jobb tudni róla. Nem mindegy, hogy például a Halál vagy a Háború démonát haragítja magára a sikertelen küldetéssel, vagy pedig csak a saját maga szemében bukik el. Nem mintha előbbi esetben odaadnám neki a követ, vagy bármelyik másikban, de... Nem, nem engedhetem, hogy megtudják, hogy az angyalpenge egy csekély forrása nálam van. Az alattomos okkultizmusukkal lehet tudnák sokszorosítani az anyagot, és...
Tudom már, mit fogok tenni.
- Velem kell jönnöd.
Jelentem ki hirtelen, miután előbbi kérdésemre megkaptam a választ, avagy csak a némaságot. A démont megölöm, őt pedig elviszem magammal. Senki, senki nem tudhatja meg, hogy nálam van. Beszélni fogok azzal az angyallal is, akitől megkaptam az információt. Bár, azóta nem hiszem, hogy bárkinek is elárulta volna a dolgot. Túlságosan is megijedt a haragomtól.

Kyrie EleisonOutfit ❦ 960 ❦ ×

Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next