☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Társ kereső

Beanie Barlow
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
nephilim
☩ Reagok :
0

Szomb. Júl. 29, 2017 10:08 am írtam neked utoljára

Halihó!

Bocsánat, ha rossz helyen írok, de kicsit még elveszett vagyok és ez volt a legmegfelelőbb topic, amit találtam. Ha esetleg van kifejezetten a következőre kijelölt kereső, nem veszem zokon, ha a staff áthelyezi a hozzászólásom.
Azon gondolkoztam, előbb inkább házon belül keresek, és csak akkor dobok be új keresettet, ha nem járok sikerrel! Az illető, akire pedig szükségem lenne nem más, mint édesapám. Van köztetek olyan angyal, aki úgy gondolja, szerelmes lehetett egy halandóba, és akár az életét is el tudta volna képzelni vele, csakhogy a háború a boldogságuk útjába állt? Jelentkezz kérlek pm-ben, ha magadra ismertél! *-*

Apu megtalálva! *-*

Zarzahl
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
24
☩ Keresett személy :

Hétf. Júl. 24, 2017 2:09 pm írtam neked utoljára

Sziasztok!

Unatkozó angyalokat és/vagy vadászokat keresünk(Az Irigység és A Harag) lehetőséget adva egy kis bunyóra valamint lelketek megnyugtatására, hogy valami jót cselekedtek. Mert mi ilyen nagylelkűek vagyunk. Very Happy

A sztori végül is a következő: Jelenleg éppen SF városában egy nyilvános helyen próbáljuk elrendezni nézeteltéréseinket, nem törődve az emberek biztonságával s bátran használjunk képességeinket. Ide keresnénk magunk ellen 2-3 bátor jelentkezőt, akik a rendfenntartó szerepét bevállalnák.

Egy pm Morginak vagy nekem, de ha meglepetést szeretnél okozni: http://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t923-smuggler-s-cove#5057  itt tudsz csatlakozni.

Várunk szeretettel Wink Twisted Evil

Morgaine
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Demon
☩ Reagok :
33

Kedd Júl. 18, 2017 7:53 pm írtam neked utoljára

Lábjegyzetes posztot szánok csak. Nem akarok erre hirdetni senki, felesleges lenne, amúgy is jobban érdekel a jelenlegi felhozatal. Szóval:
Keresem ama bátor démont, kinek egykoron becses lelkem adtam el. bbb

Elkeltem halááál

Ian Baker
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember
☩ Reagok :
12
☩ Korom :
43

Csüt. Jún. 22, 2017 10:44 am írtam neked utoljára

Üdvözletem!

Keresek két egyedet/lényt/izét.. Very Happy Egy "barátot" és egy ellenséget.

Barát [Foglalt]: Vadász vagy, az biztos, méghozzá a keménykötésű fajtából, hiszen nem most kezdted az szakmát. Ölsz, hogy megszabadítsad a világot a förtelemtől. Hogy szakadár vagy vagy városi az édes mindegy.
Ha a másik segítséget kér, akkor megyünk, de a saját módszereinkkel dolgozunk. Ha a másik információt szeretne, megadjuk amit lehet (és nem veszélyeztet semmi olyan ami számunkra fontos)
Történetünk/Kapcsolatunk: Ugyan arra a démonra "vadásztunk" bár a te módszereid sokkal véresebbek mint az enyémek. Amikor először találkoztunk a vadászat során, akkor nem örültünk egymásnak, hiszen mind a ketten az akadályozó elemet láttuk a másikban, de de mivel a cél közös volt, így nem lőttél agyon. Very Happy "Békésen megegyeztünk", hogy ha közéd és a démon közé állok, lelősz mint egy lovat. Illetve én is leszögeztem, ha már űzöm, akkor nem lőheted le. És persze győzzön a jobbik, nem voltunk hajlandóak összedolgozni.
Balszerencsédre te bukkantál rá, de a kis rafinált dög megszállt téged. De így legalább, amikor rád találtam, hamar felmértem a helyzetet, s kiűztem belőled egy maratoni űzés során a dögöt. Nem köszönted meg, csak közölted, hogy ügyes trükk. Persze legbelül hálát mondtál mindenkinek, hogy nem egy magad fajta vadász vagyok, aki csak úgy lelő. Még mázli, hogy nem én bukkantam rá először, mert te simán lelőttél volna a démonnal együtt.
Az évek során többször összefutottunk véletlenül, de volt már olyan, hogy szándékosan kerestük a másik társaságát.
Nem vagyunk a világ legjobb cimborái, de idővel tisztelni kezdtük a másikat, s kimondatlan szabályokat kezdtünk betartani a másik jelenlétében. pl.: én nem kezdek el papolni, hogy ölni bűn, ha megölsz valakit (bár nem biztos, hogy nem teszem szóvá kicsit később, hogy lehetett volna másképpen is), te pedig próbálod kerülni az olyan káromkodásokat amik az Úrral kapcsolatosak.

Ellenség [Foglalt]: Te vagy a Nemezisem. A sorsom, a végzetem. Hogy szánt szándékoddal, vagy a véletlen, de mindig összefutunk az idők során.
Te nem az a faja démon vagy, aki a tucathoz tartozik, te valahogy más vagy, mint azok a kis szánalmas senkik akiket legtöbbször elűzök. Te erős vagy, ravasz vagy, és kegyetlen...
Az biztos, hogy te nem az ölést élvezed, hanem ha megtörhetsz valakit lelkileg, ha azt láthatod, hogy összeomlik, ez éltet téged.
Történetünk/Kapcsolatunk:
Először még az árvaházban találkoztunk, hiszen akkor éppen a hatalmas Moongabu. Élvezted, hogy kisgyermekek életét tehetted tönkre.
Később az árvaházi éveim után ismét keresztezték egymást az utaink. Te voltál az, aki "biztattad" Ben Williams-t, hogy nyugodtan mondja ki az "N" betűs szót, rábízattad, hogy fajgyűlölet jó. Hogy az apja voltál, vagy az egyik tanárunk, vagy esetleg az egyik játszó pajtik, vagy kink, azt nem tudom. Azt sem tudom, hogy csak napok óta fertőzted szegény Ben elméjét, vagy évek óta, de ez számomra mindegy. Viszont te is meglepődtél a dolgok alakulásán, s élvezted a kínomat, megint sikert értél el...
Hogy azóta hányszor találkoztunk azt már nem tudnám megmondani, hiszen soha nem jöttél oda bemutatkozni, s azt sem tudom, hogy mikor kerültem fel a listádra, de az biztos, hogy rajta vagyok. Hogy honnét tudom? Hagytál egy üzenetet. Hiszen a mesteremet is te végezted ki, hogy üzenj nekem. Megkaptam az üzenetedet. Nem értem teljesen, de abban biztos vagyok, hogy nekem szólt... Hiszen még élt a mesterem, amikor oda értem, de csak pont annyira, hogy lássam a halálát. Felfogtam, hogy ez nem véletlen volt, szánt szándékkal tartottad addig életbe...

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Márc. 20, 2017 5:16 pm írtam neked utoljára

Sziasztok,

Olyan egyén -, akarom mondani démon - jelentkezését várom, aki jártas a kínzásban, és aki nem riadna vissza attól, ha az a bizonyos áldozat, nos én magam lennék.
Lehet bármilyen célból -, rád bízom!
Mindösszesen annyi kötött, hogy a múltban jelentősebb értékű, de persze a jelenben is biztosítok a számodra lehetőséget, kedves... azaz gonosz kis démon! Very Happy

Ha úgy érzed benne lennél, akkor dobj meg egy PM-el. Thanks'! Very Happy

El is kelt az ajánlat, köszönöm szépen! Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Feb. 01, 2017 1:41 pm írtam neked utoljára

Halihó Smile
Nem tudom, hogy szabad-e et nélkül ide írni, de megpróbálkozom ^^
Mielőtt hirdetnék, úgy gondoltam esetleg jelenlegi tagok közül is kereshetnék. A karakterem félvér, démon apukával rendelkezik és hát rá lenne szükségem, ha esetleg valaki magára vállalna eme nemes feladatot Smile

Jelentkezni a "apuci" jeligével priviben Wink

Váó, villámgyorsan elkelt *-*

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
61

Szer. Feb. 01, 2017 11:32 am írtam neked utoljára

Amiért változtak a szabályok és lehetőség nyílt tanácsnokokat választani ark-ként, úgy ezért írok most ide. Nincs kapcsolat kereső topik, gondoltam erre a célra ez is megteszi, szóval:

- első körben a már beregisztrált és az elvárásoknak megfelelő ranggal rendelkező harcos angyalokhoz szólnék, ha valakinek szimpatikus Ramiél és lenne a bizalmasa, az írjon rám.

Az ok egyszerű, szerintem a már beregizett karaktereket kellene mozgatni minthogy folyton új beregisztrálásokkal mulassuk az időt, én úgy vagyok vele, ha valaki jelentkezik erre a hirdetésre az nagyon jó nekem. Ha nem, akkor vannak ötleteim a hirdetésre is, de jobb lenne már beregisztrált, esetleg játékban is jelenlévő emberrel egyeztetni.

Tárgytalan, inkább meghirdetem Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 15, 2016 10:55 am írtam neked utoljára

Noss hát sziasztok!

Keresek egy Férfit magam mellé. Numie eléggé visszafogott jellem és szeretném ha valaki felpörgetné az életét, aki kicsit belevinné a rosszba és megtanítaná vele, hogy a világ nem csak csupa jóság, és kicsit rávenné arra, hogy álljon ki magáért. Természetesen szerelmi szálat szeretnék, amit szépen kijátszhatunk azaz nem egyből a közepébe ugrunk.
Számomra mindegy, hogy milyen fajt képviselsz, nagyon rugalmas vagyok. Minden téren. Rengeteg ötletem lenne a kapcsolatunk fejlődéséhez szóval ha valaki kedvet érez magában akkor dobjon meg egy üzenettel. Smile

Ezzel egyidejűleg azonban van egy keresettem is, de természetesen ha meg tudunk egyezni akkor a keresettem törlésre kerül. Szóval siess. :3

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Hell Or Heaven Vezetőségébe tartozó fiók
☩ Reagok :
133

Szomb. Aug. 20, 2016 4:03 pm írtam neked utoljára

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Born in Hell Miss Daemon
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
- Bitch...
- true, But not yours...

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Társ kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal