This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Hiányzásnapló
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Ramiél
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101

Utolsó Poszt Hétf. Május 29, 2017 5:39 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

A héten én is kevesebbett vagyok, illetve nem fognak írásaim érkezni, tekintve hogy még tart a karibi őrület a mozikban, és a kevés szabadidőm nagyrészét ott tengetem, de nagyjából hét közepétől ismét írásra vetemedem Smile

Ashtaroth
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
273

Utolsó Poszt Hétf. Május 29, 2017 10:35 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Helló!

Véget ért a hétvégi melóm. Még ezt a napot kiveszem pihinapnak (3x15óra után úgy érzem ez szükséges), aztán már leszek!

Addig is jó játékot nektek

Ashtaroth'n multies

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Pént. Május 26, 2017 5:17 pm

Sziasztok!

Szokásos hétvégi dolgom lesz, csak most itthon. Jön a barátom, szóval ritkábban leszek fenn, hétfőn megy haza.

Addig is puszi s4h4h

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

North Commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Csüt. Május 25, 2017 7:54 pm

Helló!

Ismét munka! Péntek-szombat-vasárnap nem leszek sajnos. Utána igyekszem vissza és pótolni a befolyó reagokat!

Ashtaroth'n multies

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Csüt. Május 25, 2017 11:54 am

Sziasztok!
Bár annyira elmaradva most nem vagyok semmivel, de azért szeretném itt jelezni, hogy betegeskedünk egy kicsit. Először én betegedtem le, aztán a pici is, ma meg az orvosnál szigorú ágynyugalomra ítéltek, úgy tűnik, túl virgonc voltam. Szóval most megint nem leszek túl aktív, de azért nem tűnök el, és írok is majd, ahogy tudok.

Asty, Cora, Zad

Cassael
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
164

Utolsó Poszt Kedd Május 23, 2017 11:47 pm

Hola!

Péntektől számítottan kb három hét tömény szo... vizsgaidőszak következik, szóval úgy fognak suhanni a reagok, hogy sehogy. Egyedül a főszálamhoz szeretnék írni, amikor lesz időm, bocsássátok meg vétkeimet ˇ.ˇ Persze, ha valami csoda folytán lenne kapacitásom többre, akkor érthető módon írok, de tényleg szíves türelmeteket szeretném kérni, amíg túlélem a félév végi darálót.

Admini teendőimet azért igyekszem továbbra is ellátni Wink

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Grace only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Utolsó Poszt Vas. Május 21, 2017 10:30 pm

Sziasztok!

Mint minden egyetemistának, így nekem is eljött a várva várt vizsgaidőszak, amellett záróvizsgázom is. Így valószínű, hogy keveset leszek az oldalon június 14-ig, ha néha fenn leszek az valószínű zombi üzemmód lesz. Nem tudom mennyire fog menni egy-egy reag írása. Tudom, hogy eddig se sokat voltam, de reményeim szerint ha végetér ez az időszak, akkor aktívabb leszek.
Türelmet kérek a játékostársaimtól és az adminoktól - ne utáljatok nagyon - is újfent.

Lilith/ Azura / Seraphiel

Ashtaroth
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
273

Utolsó Poszt Szomb. Május 20, 2017 6:21 am

Sziasztok! SZIAAA

A hétvégén előre láthatóan nem leszek az oldalon munka miatt. Fb-n talán elérhető leszek (fene tudja rá tudok-e nézni, vagy nem merülök-e le) de nem ígérem ezt se. Addig is türelmet kérek a reagokhoz!

Köszi

Ashtaroth'n multies

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Május 16, 2017 10:19 am

Kedves Adminisztrátorok, Kedves Játékostársak!

Mint azt már páran tudjátok a szakmámban a májusi hónap felér egy véres pszicho horror filmmel, de legalábbis egy rabszolga-munkatáborral mindenképpen. Sajnos ebben az időszakban kétszer annyit kell dolgozunk, mint az év bármely más szakában. Nem panaszkodni akarok, de ez nem ritkán heti 6 napon, napi 17 óra masszív szellemi munkát igényel tőlünk, amibe nem minden esetben fér bele pihenés. Sajnos ezt még az is tetézi, hogy az NGM szabályozása alapján pont ebben az időszakban érhető el a szakmai záró vizsgája a képzésemnek, amire gyakran még tanulni sincs időm. Ha véletlen értelmem vesztve a chaten tévelygek, az a fáradtságból adódik.

A fenti leírásból talán nem következik egyértelműen, ezért inkább leírom: ez már alapvetően egy nagyon feszült, stresszes időszak a számomra. (Amikor 10-ből 9 embert simán, gondolkodás nélkül elküldök egy másik planétára.) Pláne, mivel sikeresen elvéreztem az első vizsgámon, ami előfeltétele a vizsgáim kétharmadának. A javító vizsgám június 6-án lesz, melyet 1-2 hét eltéréssel követnek a záró vizsgák, - ha átmegyek, - így a kvázi vizsgaidőszakom kitolódott június második feléig, amikor is eredetileg nyaralnék.

Szeretném a játékostársaim, valamint az adminisztrátorok további türelmét kérni! Könnyen lehet, hogy ez időszak alatt életjelent se adok magamról.

A korábbi szavaimhoz még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy habár ilyesmiről nem szeretek nagy közönség előtt írni, de az utóbbi hónapokban gyülekező baljós fellegek miatt egyre ritkábban látom a napot az égen ragyogni.

Köszönettel,
Anael / Azazel / Cyros

Cyros Marquess írta:
Drukkoljatok, plíz, kedden lesz az első vizsgám!  :pompom:

Azazel írta:
Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ophilia
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
270

Utolsó Poszt Vas. Május 14, 2017 9:39 pm

Személlyes okok miatt csökkentett üzemmódba fogok tudni csak írni. Kérek minden játékostársamtól türelmet.
A főszálamat (Egyiptom) fogom tudni egyelőre csak normális tempóba vinni, a többieknek pedig ígérem, ahogy energiám és ihletem engedi fogok írni. Smile

Még egyszer kérem szívélyes türelmeteket.

Köszi.

Ophy/Tasy

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Pént. Május 12, 2017 5:39 pm

Nem így kalkuláltam, de sajnos úgy jött ki a lépés, miszerint teljesen elfogok havazódni, ugyanis a helyzet a következőképpen alakul:

- A jövő héttől kezdve megindul a vizsgaidőszakom, és kihúzódik egészen Június közepéig.

- Aztán pedig esélyes, hogy nyári szezonális munkára megyek a Balatonra, ami röviden annyit tesz, hogy Június 15.-től - Szeptember, sőt akár Október végéig, nem is leszek elérhető állapotú. Fogalmam sincs egyébként arról, hogy egyáltalán lesz-e net, avagy sem. Illetve egy jó tíz órán felüli munkaidőszak nem hinném, hogy hagyna bennem kellő energiát, még neki állni az íráshoz.

Ezért is elnézést szeretnék kérni a játszótársaimtól, és leginkább az adminoktól, ugyanis jelentős idő kihagyást eredményezek ezáltal.
Remélhetőleg megtudom oldani a helyzetet, és még, ha csak ritkán is, de valahogy alkotni egy-két reagot, amennyiben nem, úgy totálisan leállnak a velem folytatott játékok.

Előre is köszönöm a megértéseket, sőt a türelmet, mert én tényleg nem ezt akartam, de mégis... állandóan ilyen balszerencsétlen vagyok Rolling Eyes

Üdv.,
Stamy' & Robert

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Szomb. Május 06, 2017 8:47 pm

Drukkoljatok, plíz, kedden lesz az első vizsgám!  :pompom:

Azazel írta:
Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ashtaroth
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
273

Utolsó Poszt Pént. Május 05, 2017 12:39 pm

Sziasztok! SZIAAA

Ezúttal magam miatt írok ide. A hétvégén vidékre utazom, így nem leszek jelen az oldalon vasárnap estig. Talán chatre felnézek, pm-ekre válaszolok és facebookon elérhető leszek továbbra is, de reagolni nem fogok tudni. Emiatt egy kis türelmet kérek minden játékostársamtól erre a kis időre. Smile

Home sweet home!

Ash, Raguel, Iliana

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Csüt. Május 04, 2017 4:49 pm

Szombattól nyaralni megyek két hétre (de rossz nekem), úgyhogy kicsit kibillenek a megszokott rutinomból. Ha minden igaz, lesz netem úgyhogy szerintem ugyanúgy feljárok majd és írni is tudok... de azért így a tuti, hogy jelzek. Ha valakit elhanyagolnék, az ezért van (de nem fogok!!Very Happy csak ha másnapos leszek)

Kivéve Gabriel részéről. Neki szimplán ki kell pihennie, hogy senki nem szereti.

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Szer. Május 03, 2017 5:14 pm

Trinity írta:
Trinity írta:
Halihó!

Tudom, nagyon eltűntem, de azért mégsem teljesen.
Nem szabadultok meg tőlem.
Viszont kérnék egy kis türelmet. Szét vagyok esve, nem is kicsit. Ráadásul vizsgákra kell tanulnom, amik mindjárt itt vannak egymás után.
Január 11-ig nem igazán leszek.
A karácsonyi bálba igyekszem még a hét első felében írni, legkésőbb péntekig, de ezen kívül nem nagyon leszek aktív.
Elnézést még egyszer, és kérnék egy kis türelmet.

Trinity, Eris.

UPDATE:
Fogalmam sincs, mikor leszek, de amint tudok, jövök. Egy kicsit hosszabb időre fogok eltűnni magánéleti, családi és egyéb okok miatt, amiért megértéseteket kérem

Tudom, fura, de még élek, mint olyan Very Happy :"D
Már csak 6 zh, 1 szóbeli, aztán visszatérek. vérnyúúúl

Loki
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
68

Utolsó Poszt Kedd Május 02, 2017 9:45 pm

Hali!

Bár ezzel a karakterrel speciel sehol sem én jövök, viszont ihlet és időhiány miatt se vele, se rafael-el nem tudtam írni egy ideje, légyszi ne töröljetek Sad

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Május 02, 2017 8:22 pm

Hali mindenki!

Ambernek szól elsősorban, meg az Adminoknak!
Május 10-én műtik a kezem, emiatt 6-10 hétig biztos nem fogok tudni írni. Előre is bocsi! Néha majd fellesek.

Ashtaroth
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
273

Utolsó Poszt Kedd Május 02, 2017 6:40 pm

Kiírom ide is, mert oldalchatről eltűnik egy idő után:

Lucifer üzeni minden játékostársának, hogy türelmet kér, mert habár internete már lesz, történt vele egy kis baleset, ami miatt nem fog tudni írni.

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Május 01, 2017 7:41 am

Szép napot!
Azok kedvéért, akik hetek óta izgatottan várják a híreket, szeretném bejelenteni - bár néhányan már tudják is -, hogy tegnap délután 1.05-kor végre megszületett a kisfiam.
Ebből kifolyólag a következő napokban nemigen leszek aktív, de majd igyekszem vissza hozzátok. Csók, drágák! ❤

Phelgor
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Reagok :
36

Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 29, 2017 10:07 pm

Sziasztok!

A biztonság kedvéért jelzem még egyszer, hogy továbbra is igen lassú leszek, főleg, mert rohamosan közeledik a következő vizsgaidőszak, felőröli az idegeimet a bürokrácia szörnye, ezért nekem is szükségem lenne még időre. Smile Köszönöm ezúton is a türelmeteket, sokat jelent nekem!

Pusszancs:

Sariel, Phelgor és Agramon

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next