• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Hiányzásnapló
SzerzőÜzenet

Vendég
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Feb. 18, 2017 6:29 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Bár nem vagyok teljes mértékben inaktív, ami azt jelenti, hogy fel-fel nézegetek az oldalra, pm-eket is olvasok, sőt még játékba is szívesen kezdenék a továbbiakban is, ha sikerül végre partnert találnom, de azért mindenképpen jelezném, hogy csakúgy félgőzzel vagyok jelen munka és egyebek miatt az elkövetkezendő hetekben. De élek és élni fogok. (Legalábbis szeretnék.)

Michael

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
45
☩ Rólam :

◖A Tejút a szerelem csillagfényből szőtt hídja,
amelyet száműzött arkangyalok feszítettek ki két
csillag közé.◗

☩ Rang :
Hadak vezére
☩ Play by :
Keanu Reeves
☩ Pokol vagy menny? :
SF Városa

Az ember szíve éjszakai madár. Csendesen vár valamire,
és ha eljött az idő, egyenesen elrepül felé.

•we're fallen angels •

Pént. Feb. 17, 2017 11:46 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!SZIAAA

A hétvégén barátokhoz megyünk látogatóba. Telefonon fel fel nézzek, de reagok nem igazán lesznek. Tudom, hogy tartozom sajnálom igyekszem kissé szét estem. wtf

Deedra, Raiden, Mazikeen, Michael

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Miss Cartelle
You

Cassael

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
206
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins

•we're fallen angels •

Hétf. Feb. 13, 2017 7:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Nem tudom, mennyire volt feltűnő az utóbbi időben gyakorolt aktivitáscsökkenésem, de a múlt héten elég sok minden összejött. Még nem igazán találom magamat, ezért egy kis türelmet szeretnék kérni azoktól, akiknek reaggal tartozok!
(Nem kell hosszú időre számítani, rajta vagyok az ügyön Very Happy)

Admini teendőimet igyekszem változatlan lelkesedéssel és aktivitással ellátni, keressetek bátran! Smile

Cass(tanyette)

Grace only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Posztok :
157
☩ Rólam :
☩ Play by :
Blake Lively
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Pént. Feb. 10, 2017 5:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Követem Abaddon példáját, s szombattól én sem leszek előreláthatóan a következő hét vasárnapjáig. ^^
Mindenkitől egy picike kis türelmet kérek, s igyekszem majd vissza hozzátok, ha csak közbe nem szól a sors s a Lord Razz Wink

Abaddon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
94
☩ Rólam :
☩ Rang :
Démonherceg, A Harmadik
☩ Play by :
Cam Gigandet
☩ Pokol vagy menny? :
Attól függ, ki kérdi.
•we're fallen angels •

Szer. Feb. 08, 2017 9:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ugyan a héten még vagyok, de azért gondoltam előre jelzem, hogy: most szombattól egy hétig nem vagyok, külföldre utazom. Utána természetesen ott folytatok mindent ahol abbahagytam Smile

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Feb. 05, 2017 6:30 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kissé már eleve el vagyok maradva, de gondoltam jelzem, hogy a jövő hét is necces még, viszont nem felejtettem el az oldalt, és köszönöm a türelmet (utólag és előre is). Smile

Neilla Armstrong

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
16
☩ Képességem :
Empátia - érzések átvétele, befolyásolása
☩ Play by :
Felicity Jones
☩ Korom :
26
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Kedd. Jan. 31, 2017 8:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ehelyen is jelezni szeretném, hogy péntektől vasárnapig szórványosan leszek jelen az oldalon (bár inkább a "nem leszek elérhető" felé hajolnék).

Ambriel  3

Deedra

☩ Történetem :
Ω [url=lnk] Szakadárok vezére [/url]
☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Posztok :
110
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :

Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád,
másként elpusztítanak

☩ Rang :
Ω North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Pokol vagy menny? :
Ω Föld

Ω Deedra&Lincoln •• Egy népet csak úgy lehet vezetni, ha
jövőt mutatunk neki. A vezető: reménységmondó..

•we're fallen angels •

Kedd. Jan. 31, 2017 2:21 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

Na, holnap megyek ismét Ausztriába, megint lakást nézni barátommal, így fél év után már nagyon jó lenne, ha ez össze jönne.
Viszem magammal a laptopom így este gépen leszek, és a reagok kicsit le lesznek korlátozódva.

Vagy az lesz, hogy az nap már haza is jövök vagy vasárnapig el leszek.

szóval : 2017.02.01 - 2017.02.05 ami között elszórtan leszek.

Deedra, Michael, Mazikeen, Raiden

Deedra North commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Kedd. Jan. 10, 2017 4:08 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hahó!

Szeretném jelezni, hogy bár a hétvégén sikeresen hazaértem az egy hónapos kiruccanásomból, az elmúlt pár hétben alaposan elhavazódtam minden téren, a személyes ügyeimben, és a reagtartozásokkal is, melyek száma már kétjegyűre rúg ki. Időbe fog telni, amíg utolérem magam, egy-két hét, vagy több, ezért kérném a játszótársak és az adminok türelmét. Ne selejtezzetek ki, nem tűnök el, ígérem. Very Happy 3  s4h4h

Asty, Cora, Gabriel

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 4:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Napocskát.

Tény és való, hogy nem vagyok valami aktív mostanság és akad egy-két tartozásom (ha jól tudom, jelen pillanatban csak Uriellel), csak gondoltam ide biggyesztem, hogy a héten még biztosan nem tudom őket pótolni, bármennyire is szeretném. Jelen pillanatban a szalagavatóra készülés minden időmet elveszi, ezzel párhuzamosan pedig az idegeim is kezdik feladni a szolgálatot, lassan, de biztosan. De igyekszem jövőhéten mindent pótolni, és újra aktívkodni az oldalon. (Az érettségi hajrá kezdetéig biztosan.)

Addig is puszi pá mindenkinek;
Uriel, Rosier és Olisha

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Dec. 26, 2016 11:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Halihó!

Tudom, nagyon eltűntem, de azért mégsem teljesen.
Nem szabadultok meg tőlem.
Viszont kérnék egy kis türelmet. Szét vagyok esve, nem is kicsit. Ráadásul vizsgákra kell tanulnom, amik mindjárt itt vannak egymás után.
Január 11-ig nem igazán leszek.
A karácsonyi bálba igyekszem még a hét első felében írni, legkésőbb péntekig, de ezen kívül nem nagyon leszek aktív.
Elnézést még egyszer, és kérnék egy kis türelmet.

Trinity, Eris.
.

Ramiél

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
75
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Pént. Dec. 23, 2016 3:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

December 24.-től 26-ig offline leszek, tekintve hogy hazautazom az ősi vámpírokhoz (szülők), és nem lesz se gépem, se netem. Igyekszem vissza o/
Tárgytalan! Megjöttem!

Sealiah...

☩ Történetem :
☩ Faj :
Bukott angyal
☩ Posztok :
105
☩ Képességem :
Már nincsenek
☩ Rang :
Gabriel közelében szeretnék lenni
☩ Play by :
Emilia Clarke
☩ Korom :
851
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Csüt. Dec. 22, 2016 1:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!
A hétvégétől kezdve, körülbelül egy hónapig ( remélem kevesebb ideig ) nem tudok majd lenni. Költözöm és kérdőjel még az internet és az is, hogy milyen melót kapok és hogy lesz időm mellette.
Türelmeteket kérem Smile

Köszi!

Loki

☩ Posztok :
59
•we're fallen angels •

Szer. Dec. 21, 2016 11:07 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Élek még, de a karácsony végéig már tuti nem leszek, utána viszont visszatérek =)

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Dec. 12, 2016 6:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Úgy néz ki, hogy a holnapi nap folyamán ismét elutazom, és csak péntek hajnalban érek haza, tehát hétvégén már leszek, de addig felnézni sem fogok tudni majd, úgyhogy bármi van, csak később tudok válaszolni, amikor már itthon vagyok.

xoxo, Ruby k76k

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Csüt. Dec. 08, 2016 2:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Mostanában szégyentelen rendszerességgel írogatok ebbe a topicba, de ez sajnos egy ilyen időszak. Holnap hajnalban indulok Németországba, és maradok is január elejéig, így ezen a hétvégén a készülődés, az út, és a többi miatt valószínűleg már nem sokszor fogok jelt adni magamról, illetve a következő egy hónapban is a családi, ünnepi elfoglaltságok miatt elég hullámzó lehet majd az aktívságom, amiért előre is elnézést. Azért teljesen eltűnni biztos nem fogok, amikor csak tudok, reagolok, felnézek, a jövőévtől viszont igyekszem majd mindent hamar behozni, amivel elmaradnék.

Astarte, Gabriel, Coralyn

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Nov. 30, 2016 12:18 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Nem akartam ide írni, de muszáj sajnos.
Gondolom feltűnt, hogy az utóbbi időben nem nagyon voltam fent, megvannak az okai.
Sulis dolgok, zh-k stb. Magán dolgok is. Beteg is vagyok. Szét is vagyok esve. Ki vagyok merülve.
Kell egy kis szünet. Felnézni fel fogok, de írni nem.
A jövőhét az utolsó hetem a suliban, ezt a másfél hetet még éberkómával kihúzom, aztán feltöltöm magam 48 óra alvással és visszatérek.
Addig is elnézést a játékos társaimtól, a reagok érkeznek, amint visszatérek.

Trinity, Eris.

Vendég

•we're fallen angels •

Kedd. Nov. 29, 2016 7:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nem akartam ilyen hamar kiírni magam, de mivel elérkezett a második zh időszakom és még a beadandómon is át kell küzdenem magam szeretném erre a hétre és a jövőhétre kiírni magam, utána pedig ígérem jövök teljes lendülettel. s4h4h

Sealiah...

☩ Történetem :
☩ Faj :
Bukott angyal
☩ Posztok :
105
☩ Képességem :
Már nincsenek
☩ Rang :
Gabriel közelében szeretnék lenni
☩ Play by :
Emilia Clarke
☩ Korom :
851
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

•we're fallen angels •

Szomb. Nov. 26, 2016 2:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Családi okok miatt egész hétvégére, sőt lehet, hogy még a hét elejére is kiírom magam.
Köszi a megértést!

Sealiah

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Vas. Nov. 20, 2016 11:44 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Éééés megint itt vagyok. Neutral Holnap sajnos ismét be kell vonulnom a kórházba egy-két napra, ismét vár rám néhány izgi vizsgálat meg vérvételek, ennél fogva a hét elején legjobb esetben csak telefonról tudok majd jelentkezni, talán chatelni is, reagokat viszont leghamarabb most csak a következő hétvégére ígérhetek. Van még néhány tartozásom, amelyeket megpróbálok a mai nap folyamán törleszteni, de ha nem jönne össze, akkor igyekszem azokkal is egy héten belül érkezni. :3

Asty és a másik kettő

Asmodeus

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
181
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :
Wrath

and Pleasure

☩ Rang :
Demon Prince of Wrath and Pleasure
☩ Play by :
Manu Bennett
☩ Pokol vagy menny? :
Team Hell
•we're fallen angels •

Pént. Nov. 18, 2016 6:26 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!
Nos az a helyzet, hogy megőrült a munkahelyemen a főnökség, elővettek az elmúlt héten minket többször is a kollégáimmal. Tegnap megint ment az oltári lecseszés és nagyon meg lettünk szorongatva, ezért sem tudok lenni sokat mostanában. Nem tűnök el, amint tudom pótolom a dolgaim.
Köszönöm előre is a türelmeteket.
Asmodeus & Belphegor

Ramiél

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
75
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Hétf. Nov. 14, 2016 7:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nov. 15 - Nov. 29-ig hiányzok (valószínűleg előbb vissza jövök).

Tárgytalan! Visszatértem!

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Nov. 09, 2016 9:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Tudom, hogy még csak most érkeztem nemrégiben az oldalra, de a hétvégén nem leszek egyáltalán gépközelben, úgyhogy szerintem jobb, ha inkább kiírom magam. (:

xoxo

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :
The child without a name grew up to be the hand

To watch you, to shield you...

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

Please forgive me for the sorrow, for leaving you in fear
For the dreams we had to silence, that's all they'll ever be
Still I'll be the hand that serves you
Though you'll not see that it is me...

•we're fallen angels •

Kedd. Nov. 08, 2016 9:24 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Nehéz szívvel írok ide.
Kezdeném talán azzal, hogy elnézést kérek minden játékostársamtól, akivel jelenleg fut valamiféle játékunk. Sajnos idő- és ihlethiány miatt nem nagyon volt alkalmam írni nektek.
Nos, továbbra sem lesz... Egy időre ugyanis elhagyom az oldalt. Nem tudom, mikor térek vissza, vagy hogy egyáltalán visszatérek-e, de sajnos az élet úgy hozta, hogy el kell mennem. Talán egy-egy alkalommal megtaláltok majd chaten, az esti órákban, de azok az alkalmak nem fognak sűrűn előfordulni.
Hogy mi az oka ennek? Hát, nem túlzottan publikus a dolog, de hogy mégis mondjak valamit, annyit elárulok, hogy tanulással, családdal, élettel kapcsolatosak az indokok. Nem kívánom részletezni, mert, mint írtam is, nem nyilvános téma, másrészt pedig lehet eláztatnám a könnyeimmel a billentyűzetet. Tudom, ez így talán túlzásnak hangzik, de akik kicsit közelebbről ismernek, valószínűleg sejtik, hogy mi lappanghat a háttérben.
Minden esetre, vissza fogok térni hozzátok, remélhetőleg. Addig is puszilok mindenkit, valamint még egyszer bocsánatot kérek azoktól, akikkel van megkezdett játékunk és nem írtam rá választ.

Ölel benneteket:
Phelgor, Agramon és Sariel

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Szomb. Nov. 05, 2016 1:31 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

A hétvégét vidéken töltöm messze a gépemtől, így reagolni sajnos nem áll módomban sem ma, sem holnap, talán csak késő este.

Pmekre tudok válaszolni, habár iszonyú lassan, illetve néhányszor cseten is meglelhettek.

Pusz, Ashtaroth n' multies

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next