☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
159

Vas. Május 14, 2017 9:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Személlyes okok miatt csökkentett üzemmódba fogok tudni csak írni. Kérek minden játékostársamtól türelmet.
A főszálamat (Egyiptom) fogom tudni egyelőre csak normális tempóba vinni, a többieknek pedig ígérem, ahogy energiám és ihletem engedi fogok írni. Smile

Még egyszer kérem szívélyes türelmeteket.

Köszi.

Ophy/Tasy

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Május 12, 2017 5:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nem így kalkuláltam, de sajnos úgy jött ki a lépés, miszerint teljesen elfogok havazódni, ugyanis a helyzet a következőképpen alakul:

- A jövő héttől kezdve megindul a vizsgaidőszakom, és kihúzódik egészen Június közepéig.

- Aztán pedig esélyes, hogy nyári szezonális munkára megyek a Balatonra, ami röviden annyit tesz, hogy Június 15.-től - Szeptember, sőt akár Október végéig, nem is leszek elérhető állapotú. Fogalmam sincs egyébként arról, hogy egyáltalán lesz-e net, avagy sem. Illetve egy jó tíz órán felüli munkaidőszak nem hinném, hogy hagyna bennem kellő energiát, még neki állni az íráshoz.

Ezért is elnézést szeretnék kérni a játszótársaimtól, és leginkább az adminoktól, ugyanis jelentős idő kihagyást eredményezek ezáltal.
Remélhetőleg megtudom oldani a helyzetet, és még, ha csak ritkán is, de valahogy alkotni egy-két reagot, amennyiben nem, úgy totálisan leállnak a velem folytatott játékok.

Előre is köszönöm a megértéseket, sőt a türelmet, mert én tényleg nem ezt akartam, de mégis... állandóan ilyen balszerencsétlen vagyok Rolling Eyes

Üdv.,
Stamy' & Robert

Cyros Marquess
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
0
☩ Keresett személy :
Keresem a kishúgomat, remélem, megérkezik!

Szomb. Május 06, 2017 8:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drukkoljatok, plíz, kedden lesz az első vizsgám!  :pompom:

Azazel írta:
Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
267

Pént. Május 05, 2017 12:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok! SZIAAA

Ezúttal magam miatt írok ide. A hétvégén vidékre utazom, így nem leszek jelen az oldalon vasárnap estig. Talán chatre felnézek, pm-ekre válaszolok és facebookon elérhető leszek továbbra is, de reagolni nem fogok tudni. Emiatt egy kis türelmet kérek minden játékostársamtól erre a kis időre. Smile

Home sweet home!

Ash, Raguel, Iliana

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Mammon.,..
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Reagok :
59
☩ Korom :
36

Csüt. Május 04, 2017 4:49 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Szombattól nyaralni megyek két hétre (de rossz nekem), úgyhogy kicsit kibillenek a megszokott rutinomból. Ha minden igaz, lesz netem úgyhogy szerintem ugyanúgy feljárok majd és írni is tudok... de azért így a tuti, hogy jelzek. Ha valakit elhanyagolnék, az ezért van (de nem fogok!!Very Happy csak ha másnapos leszek)

Kivéve Gabriel részéről. Neki szimplán ki kell pihennie, hogy senki nem szereti.

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Május 03, 2017 5:14 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Trinity írta:
Trinity írta:
Halihó!

Tudom, nagyon eltűntem, de azért mégsem teljesen.
Nem szabadultok meg tőlem.
Viszont kérnék egy kis türelmet. Szét vagyok esve, nem is kicsit. Ráadásul vizsgákra kell tanulnom, amik mindjárt itt vannak egymás után.
Január 11-ig nem igazán leszek.
A karácsonyi bálba igyekszem még a hét első felében írni, legkésőbb péntekig, de ezen kívül nem nagyon leszek aktív.
Elnézést még egyszer, és kérnék egy kis türelmet.

Trinity, Eris.

UPDATE:
Fogalmam sincs, mikor leszek, de amint tudok, jövök. Egy kicsit hosszabb időre fogok eltűnni magánéleti, családi és egyéb okok miatt, amiért megértéseteket kérem

Tudom, fura, de még élek, mint olyan Very Happy :"D
Már csak 6 zh, 1 szóbeli, aztán visszatérek. vérnyúúúl

Loki
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
54

Kedd Május 02, 2017 9:45 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

Bár ezzel a karakterrel speciel sehol sem én jövök, viszont ihlet és időhiány miatt se vele, se rafael-el nem tudtam írni egy ideje, légyszi ne töröljetek Sad

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Május 02, 2017 8:22 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali mindenki!

Ambernek szól elsősorban, meg az Adminoknak!
Május 10-én műtik a kezem, emiatt 6-10 hétig biztos nem fogok tudni írni. Előre is bocsi! Néha majd fellesek.

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
267

Kedd Május 02, 2017 6:40 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kiírom ide is, mert oldalchatről eltűnik egy idő után:

Lucifer üzeni minden játékostársának, hogy türelmet kér, mert habár internete már lesz, történt vele egy kis baleset, ami miatt nem fog tudni írni.

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
49
☩ Keresett személy :

Hétf. Május 01, 2017 7:41 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Szép napot!
Azok kedvéért, akik hetek óta izgatottan várják a híreket, szeretném bejelenteni - bár néhányan már tudják is -, hogy tegnap délután 1.05-kor végre megszületett a kisfiam.
Ebből kifolyólag a következő napokban nemigen leszek aktív, de majd igyekszem vissza hozzátok. Csók, drágák! ❤

Phelgor
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
35
☩ Keresett személy :
Még nincs.

Szomb. Ápr. 29, 2017 10:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

A biztonság kedvéért jelzem még egyszer, hogy továbbra is igen lassú leszek, főleg, mert rohamosan közeledik a következő vizsgaidőszak, felőröli az idegeimet a bürokrácia szörnye, ezért nekem is szükségem lenne még időre. Smile Köszönöm ezúton is a türelmeteket, sokat jelent nekem!

Pusszancs:

Sariel, Phelgor és Agramon

Lilith
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
démon

Szomb. Ápr. 29, 2017 3:26 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Még mindig szeretnék kérni időt, május első két hetében tuti nem leszek, hála a beadandóimnak és a szakdolgozatnak. De utána apránként megpróbálok visszatérni. Akivel van játékom - bocsánat -, akikkel megbeszéltem, hogy lesz, azoktól is még egy kis türelmet kérek. Senkit sem felejtettem el. Chaten addig is próbálok lenni, ahogy időm engedi.
Köszönöm, hogy nem dobtok ki.

xoxo: Lilith, Azura, Seraphiel

Azura írta:
Sziasztok!

Ahogy azt egy páran tudjátok a szakdolgozatomon ügyködök, amellett nyakamba szakadt egy pár előadás, beadandó és a szakmai gyakorlat. Ebből kifolyólag egy kis türelmet kérnék mindenkitől, bocsánat azoktól akikkel megkezdett játékom van. Nem tűnök el, de előfordulhat, hogy egy-egy reagra később válaszolok. Megpróbálok minél többet itt lenni, nagyon a szivemhezkis nőtt az oldal és tagjai.
Előre is köszönöm a türelmet!

Lincoln.......
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
SZAKADÁR / VADÁSZ / EMBER
☩ Reagok :
34

Csüt. Ápr. 27, 2017 8:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Ismét itt, most éppen a gépem mondta be az unalmast. Bizonytalan időre -míg meg nem oldódik a helyzete- kiírnám magam.
Jöttömre előre láthatóan kb egy/másfél hét múlva számítsatok Smile

Lincoln és a készülő Seth

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Ápr. 25, 2017 4:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok.

Elnézést a pajtiktól, kis türelmet kérnék még.

luvu

Szombat estig nem leszek se gép, se netközelben.
A reagjaim vasárnap mindenképpen érkeznek a megbeszéltek alapján.

Ugyanitt Rhamiel-től is vasárnap érkeznek reagok Mindenkinek, kikkel megbeszélt és megkezdett játékaim vannak.

Legyetek jók és ne dolgozzatok ( vagy ne tanuljatok) sokat... nagyon sokat árthat XD

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Ápr. 17, 2017 4:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziaszok!

Csak jelezni szeretném, hogy úgy előreláthatólag két hónapig lassabb, szakadozottabb tempóban tudok jelen lenni, mert már közelednek a vizsgák, amelyeknek most már kicsit nagyobb tétje van, szóval nagyon rájuk kell gyúrnom, ami miatt lassan és kicsit döcögősen leszek jelen az oldal életében, de eltűnni nem fogok.

xoxo Panda. ♥

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :
•• Testvérem, aki az ellenségem

[url=Link]•• Lincoln, kedvesem [/url]

Pént. Ápr. 14, 2017 2:19 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

Április 14 - 19 - ig Bécsben leszek megint, szokásos Smile
Sajnos nem sokáig, engem ott keressen a nyuszi Smile

Gép most is nálam lesz, de nem leszek fenn sokat :/

Deedra, Raiden, Michael, Mazikeen, kaitlyn

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Maiara Arkwright
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
13

Csüt. Ápr. 13, 2017 11:55 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Csak ismételni tudom az előttem szólót, bár nekem csak a napi 36 óra munka marad, a vizsga (1db) júniusban esedékes.
Szóval elnézést, ha kicsit szaggatottan mennek a válaszok. Smile

Maiara/Inanna/Morbus
(Cuki/Még cukibb/Legcukibb)

Azazel írta:

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
61

Csüt. Ápr. 13, 2017 11:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hétfőig eltávon leszek, mert az ünnepekre hazautazom!

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Ápr. 13, 2017 3:25 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ahoj!

Most egy ideig a netem is meg a szabad időm is be kavar. De elvileg 27-ére már megint tudok aktív lenni újra. Addig türelmet kérek.

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Ápr. 12, 2017 10:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hello!
Megint itt, mert a kezem ugyan rendbe jött, de mellé feltolult nagyon sok munkám és amikor éppen nem a húsvéti előkészületekben segítek be, akkor dolgozom, hogy tartani tudjam a határidőket. Egészen biztos, hogy még egy hétig semmi időm nem lesz írni, utána majd igyekszem szépen lassan visszaszivárogni az oldalra. Elnézést minden játszótársamtól miatta!
üdv,
Lucy

Azazel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Bukott
☩ Reagok :
77
☩ Keresett személy :

Kedd Ápr. 11, 2017 9:14 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Abaddon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
88

Vas. Ápr. 09, 2017 9:37 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Egy kisebb munkahelyi változás miatt egy ideig most csökkentett módban leszek. Ez egészen pontosan 4 hetet tesz majd ki. Reagot tudok majd írogatni, de nyilván kevesebbet, szóval el nem tűnök, nem szabadultok meg tőlem Wink Cool csupán a játékostársaktól kis türelmet kérek!

Üdv
Abaddon User

Azura
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
8

Pént. Ápr. 07, 2017 1:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Ahogy azt egy páran tudjátok a szakdolgozatomon ügyködök, amellett nyakamba szakadt egy pár előadás, beadandó és a szakmai gyakorlat. Ebből kifolyólag egy kis türelmet kérnék mindenkitől, bocsánat azoktól akikkel megkezdett játékom van. Nem tűnök el, de előfordulhat, hogy egy-egy reagra később válaszolok. Megpróbálok minél többet itt lenni, nagyon a szivemhezkis nőtt az oldal és tagjai.
Előre is köszönöm a türelmet!

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
49
☩ Keresett személy :

Szer. Márc. 29, 2017 1:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Sokan már tudhatjátok, az adminokat is beleértve, de azok kedvéért, akiket még érint a visszavonulásom, és még nem értesültek róla, elárulom, babát várok, a terhességből pedig már csak pár hét van hátra. Ez az oka annak, hogy az utóbbi időben nem voltam túl aktív, és egyelőre nem is leszek, még néhány hétig biztosan nem. Elpárologni innen viszont nem szeretnék,  időnként továbbra is fel-felnézek, néha-néha talán egy-egy reagra is futja még tőlem, és amint alkalmazkodtam a rám váró új élethez, ahogy majd időm engedi, mindenképpen visszatérek. Addig is köszönöm a türelmeteket! ♥️
Legyetek rosszak! Twisted Evil sdad

Asty & Cora

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Márc. 27, 2017 11:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Good Night!

So sorry, guys!
Először is elnézést kérnék azoktól, akiknek tartózom, és régóta várakoznak. Míg másodsorban pedig az adminoktól, hogy mindez eddig nem írtam ki magam.
Mindenesetre, szerencsétlenségemre a nyakamba szakadt minden..
Épp, hogy befejeztem az egyik nagyobb lélegzetvételű beadandóm, nos erre jön a többi, nem beszélve a felelésekről, amely rengeteg tételszámot igényel, ugyanakkor pedig az írásbelikről. Sad
Igen, igen, utolsó hónap következik, és pont, hogy ekkor kell mindenből minden... - nem fejezem ki mit is gondolok -, de remélhetőleg igyekszem összeszedni magam. Csak még egy kis türelmet kérnék, és apránként megkezdem a pótlást, noha nem gyors ütemben, de lépésenként haladva.

Előre is köszönöm szépen mindenkitől,
Szeretettel,
Stamy'

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next