☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Jún. 07, 2017 7:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Bizonytalan ideig nem tudok reagesővel elárasztani titeket, ennek pedig több oka is van, többek között az ihlethiány. Néha fel-felbukkanok chaten, és talán a nyári szünet kezdetéig sikerül teljesen aktivizálnom magamat... Sad Addig is elnézést kérek azoktól, akiket megvárattatok, és sok ezer puszi mindenkinek! k76k

Sai és Loribogyó somuchlove

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Jún. 07, 2017 5:36 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Üdv!

Mától számítva két hétre eltűnök. Okok magánjellegűek.
Köszönöm a türelmet az én angyali Ophiliámnak! Razz

Jack V.

Aliyah
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos angyal
☩ Reagok :
77

Kedd Jún. 06, 2017 1:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

A következő három napban vizsgáim lesznek, a szombatot meg kivenném, úgyhogy előre láthatóan leghamarabb vasárnap érkezhetnek tőlem reagok. Türelmet kérek mindenkitől akinek tartozok/tartozni fogok!

Addig is jó játékot mindenkinek
Aliyah

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Pént. Jún. 02, 2017 12:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Na hali!

Ismét barátommal töltöm az időmet, ma érkezik és kedden megy is vissza sajnos. Na, de csak szeretném tudatni veletek, hogy ezért nem leszek.
Nem tudom, hogy a többi adminnak hogy lesz a hétvége, de úgy tudom lehet ők sem lesznek, de nem messze leszek a géptől, ha elfogadás, vagy nagy baj lenne, akkor igyekszem feljönni! ^^

Remélem pihentek sokat, puszi

Michael, Raiden, Deedra, Kaitlyn

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
179

Csüt. Jún. 01, 2017 9:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

A hétvégét kivenném magamnak szabinak. Holnap még leszek - remélhetőleg - estefelé de a hétvégén nem nagyon, legfeljebb csak fel-felkukkantok. Így mindenkitől - kinek majd lesz tartozásom addigra - szívélyes türelmét kérem. ^^
És inkább most szólok, mert halmemóriámmal holnapra tuti elfelejtem Very Happy

Köszöntem szépen,
Ophy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Május 31, 2017 7:29 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

A legtöbben tudjátok, de akadhat, aki nem, úgyhogy hagyok itt én is egy lábjegyzetet. A különösebb indoklást kihagynám. Még egy, max két hétre szükségem van, hogy felvegyem a szálakat és tudjak írni mindenkinek. Addig a főszálamon kívül takaréklángon üzemelek. Köszi a türelmet. Smile

Maiara Arkwright
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
13

Hétf. Május 29, 2017 10:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Emlékeztetőül: Május 31-ig zombi üzemmódban a munkahelyen tengetem az időm nagy részét.
Ezen felül: június 13-án vizsgázom.
Utána pótlom a reagokat, senkiről nem feledkeztem meg.

Üdv,
Maiara/Inanna/Morbus

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
65

Hétf. Május 29, 2017 5:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

A héten én is kevesebbett vagyok, illetve nem fognak írásaim érkezni, tekintve hogy még tart a karibi őrület a mozikban, és a kevés szabadidőm nagyrészét ott tengetem, de nagyjából hét közepétől ismét írásra vetemedem Smile

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
268

Hétf. Május 29, 2017 10:35 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Helló!

Véget ért a hétvégi melóm. Még ezt a napot kiveszem pihinapnak (3x15óra után úgy érzem ez szükséges), aztán már leszek!

Addig is jó játékot nektek

Ashtaroth'n multies

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Pént. Május 26, 2017 5:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Szokásos hétvégi dolgom lesz, csak most itthon. Jön a barátom, szóval ritkábban leszek fenn, hétfőn megy haza.

Addig is puszi s4h4h

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Gráinne Mhaol
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
50

Csüt. Május 25, 2017 7:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Helló!

Ismét munka! Péntek-szombat-vasárnap nem leszek sajnos. Utána igyekszem vissza és pótolni a befolyó reagokat!

Ashtaroth'n multies

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
56
☩ Keresett személy :

Csüt. Május 25, 2017 11:54 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!
Bár annyira elmaradva most nem vagyok semmivel, de azért szeretném itt jelezni, hogy betegeskedünk egy kicsit. Először én betegedtem le, aztán a pici is, ma meg az orvosnál szigorú ágynyugalomra ítéltek, úgy tűnik, túl virgonc voltam. Szóval most megint nem leszek túl aktív, de azért nem tűnök el, és írok is majd, ahogy tudok.

Asty, Cora, Zad

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
133

Kedd Május 23, 2017 11:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hola!

Péntektől számítottan kb három hét tömény szo... vizsgaidőszak következik, szóval úgy fognak suhanni a reagok, hogy sehogy. Egyedül a főszálamhoz szeretnék írni, amikor lesz időm, bocsássátok meg vétkeimet ˇ.ˇ Persze, ha valami csoda folytán lenne kapacitásom többre, akkor érthető módon írok, de tényleg szíves türelmeteket szeretném kérni, amíg túlélem a félév végi darálót.

Admini teendőimet azért igyekszem továbbra is ellátni Wink

Grace only exists to be fallen from

Lilith
WHISPERING AMEN

Vas. Május 21, 2017 10:30 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Mint minden egyetemistának, így nekem is eljött a várva várt vizsgaidőszak, amellett záróvizsgázom is. Így valószínű, hogy keveset leszek az oldalon június 14-ig, ha néha fenn leszek az valószínű zombi üzemmód lesz. Nem tudom mennyire fog menni egy-egy reag írása. Tudom, hogy eddig se sokat voltam, de reményeim szerint ha végetér ez az időszak, akkor aktívabb leszek.
Türelmet kérek a játékostársaimtól és az adminoktól - ne utáljatok nagyon - is újfent.

Lilith/ Azura / Seraphiel

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
268

Szomb. Május 20, 2017 6:21 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok! SZIAAA

A hétvégén előre láthatóan nem leszek az oldalon munka miatt. Fb-n talán elérhető leszek (fene tudja rá tudok-e nézni, vagy nem merülök-e le) de nem ígérem ezt se. Addig is türelmet kérek a reagokhoz!

Köszi

Ashtaroth'n multies

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next