• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Hiányzásnapló
SzerzőÜzenet

Phelgor
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :
The child without a name grew up to be the hand

To watch you, to shield you...

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

Please forgive me for the sorrow, for leaving you in fear
For the dreams we had to silence, that's all they'll ever be
Still I'll be the hand that serves you
Though you'll not see that it is me...

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Ápr. 29, 2017 10:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

A biztonság kedvéért jelzem még egyszer, hogy továbbra is igen lassú leszek, főleg, mert rohamosan közeledik a következő vizsgaidőszak, felőröli az idegeimet a bürokrácia szörnye, ezért nekem is szükségem lenne még időre. Smile Köszönöm ezúton is a türelmeteket, sokat jelent nekem!

Pusszancs:

Sariel, Phelgor és Agramon

Lilith

☩ Történetem :
☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
31
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

•we're fallen angels •

Szomb. Ápr. 29, 2017 3:26 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Még mindig szeretnék kérni időt, május első két hetében tuti nem leszek, hála a beadandóimnak és a szakdolgozatnak. De utána apránként megpróbálok visszatérni. Akivel van játékom - bocsánat -, akikkel megbeszéltem, hogy lesz, azoktól is még egy kis türelmet kérek. Senkit sem felejtettem el. Chaten addig is próbálok lenni, ahogy időm engedi.
Köszönöm, hogy nem dobtok ki.

xoxo: Lilith, Azura, Seraphiel

@Azura írta:
Sziasztok!

Ahogy azt egy páran tudjátok a szakdolgozatomon ügyködök, amellett nyakamba szakadt egy pár előadás, beadandó és a szakmai gyakorlat. Ebből kifolyólag egy kis türelmet kérnék mindenkitől, bocsánat azoktól akikkel megkezdett játékom van. Nem tűnök el, de előfordulhat, hogy egy-egy reagra később válaszolok. Megpróbálok minél többet itt lenni, nagyon a szivemhezkis nőtt az oldal és tagjai.
Előre is köszönöm a türelmet!

Lincoln

☩ Történetem :
☩ Faj :
SZAKADÁR / VADÁSZ / EMBER
☩ Posztok :
32
☩ Rólam :

☩ Képességem :

☩ Rang :
Katonai Vezető ☩ Deedra jobbkeze
☩ Play by :
Ricky Whittle
☩ Pokol vagy menny? :
Now you're stuck in my world! Trust me, this gonna hurt!

Rest while bosom is still untouched, unveiled
Hold another hand while the hand's still without a tool

Drown into eyes while they're still blind
Love while the night still hides the withering dawn

•we're fallen angels •

Csüt. Ápr. 27, 2017 8:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Ismét itt, most éppen a gépem mondta be az unalmast. Bizonytalan időre -míg meg nem oldódik a helyzete- kiírnám magam.
Jöttömre előre láthatóan kb egy/másfél hét múlva számítsatok Smile

Lincoln és a készülő Seth

Vendég

•we're fallen angels •

Kedd. Ápr. 25, 2017 4:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok.

Elnézést a pajtiktól, kis türelmet kérnék még.

luvu

Szombat estig nem leszek se gép, se netközelben.
A reagjaim vasárnap mindenképpen érkeznek a megbeszéltek alapján.

Ugyanitt Rhamiel-től is vasárnap érkeznek reagok Mindenkinek, kikkel megbeszélt és megkezdett játékaim vannak.

Legyetek jók és ne dolgozzatok ( vagy ne tanuljatok) sokat... nagyon sokat árthat XD

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Ápr. 17, 2017 4:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziaszok!

Csak jelezni szeretném, hogy úgy előreláthatólag két hónapig lassabb, szakadozottabb tempóban tudok jelen lenni, mert már közelednek a vizsgák, amelyeknek most már kicsit nagyobb tétje van, szóval nagyon rájuk kell gyúrnom, ami miatt lassan és kicsit döcögősen leszek jelen az oldal életében, de eltűnni nem fogok.

xoxo Panda. ♥

Deedra

☩ Történetem :
Ω [url=lnk] Szakadárok vezére [/url]
☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Posztok :
110
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :

Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád,
másként elpusztítanak

☩ Rang :
Ω North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Pokol vagy menny? :
Ω Föld

Ω Deedra&Lincoln •• Egy népet csak úgy lehet vezetni, ha
jövőt mutatunk neki. A vezető: reménységmondó..

•we're fallen angels •

Pént. Ápr. 14, 2017 2:19 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

Április 14 - 19 - ig Bécsben leszek megint, szokásos Smile
Sajnos nem sokáig, engem ott keressen a nyuszi Smile

Gép most is nálam lesz, de nem leszek fenn sokat :/

Deedra, Raiden, Michael, Mazikeen, kaitlyn

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Deedra North commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Maiara Arkwright

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
30
☩ Képességem :
Az álmaid az enyémek!
☩ Play by :
Tanaya Beatty
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

Az, aki uralja az álmokat, uralja a világot.

Álmaink rejtett titkaink hordozói. Minden mese egy rejtekhely. A fantázia köntösébe burkolt, életbevágóan fontos titok.

A rémálomból nincs ébredés, nem suttogja senki a sötétben, hogy ne féljen, mert a veszély a képzelet játéka.

•we're fallen angels •

Csüt. Ápr. 13, 2017 11:55 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Csak ismételni tudom az előttem szólót, bár nekem csak a napi 36 óra munka marad, a vizsga (1db) júniusban esedékes.
Szóval elnézést, ha kicsit szaggatottan mennek a válaszok. Smile

Maiara/Inanna/Morbus
(Cuki/Még cukibb/Legcukibb)

@Azazel írta:
Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ramiél

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
75
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Csüt. Ápr. 13, 2017 11:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hétfőig eltávon leszek, mert az ünnepekre hazautazom!

Vendég

•we're fallen angels •

Csüt. Ápr. 13, 2017 3:25 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ahoj!

Most egy ideig a netem is meg a szabad időm is be kavar. De elvileg 27-ére már megint tudok aktív lenni újra. Addig türelmet kérek.

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Ápr. 12, 2017 10:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hello!
Megint itt, mert a kezem ugyan rendbe jött, de mellé feltolult nagyon sok munkám és amikor éppen nem a húsvéti előkészületekben segítek be, akkor dolgozom, hogy tartani tudjam a határidőket. Egészen biztos, hogy még egy hétig semmi időm nem lesz írni, utána majd igyekszem szépen lassan visszaszivárogni az oldalra. Elnézést minden játszótársamtól miatta!
üdv,
Lucy

Azazel

☩ Történetem :
☩ Faj :
Bukott
☩ Posztok :
93
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :
Számos mesterséghez értek,
amikre mások már nem is emlékeznek.
Mindemellett halhatatlan vagyok.
☩ Rang :
Pokoli kovács és kínzómester
☩ Play by :
Josh Hartnett
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Kedd. Ápr. 11, 2017 9:14 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Abaddon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
94
☩ Rólam :
☩ Rang :
Démonherceg, A Harmadik
☩ Play by :
Cam Gigandet
☩ Pokol vagy menny? :
Attól függ, ki kérdi.
•we're fallen angels •

Vas. Ápr. 09, 2017 9:37 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Egy kisebb munkahelyi változás miatt egy ideig most csökkentett módban leszek. Ez egészen pontosan 4 hetet tesz majd ki. Reagot tudok majd írogatni, de nyilván kevesebbet, szóval el nem tűnök, nem szabadultok meg tőlem Wink Cool csupán a játékostársaktól kis türelmet kérek!

Üdv
Abaddon User

Azura

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
11
☩ Rólam :
"Az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent."

☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Agramon tanácsadója
☩ Play by :
Jennifer Morrison
☩ Pokol vagy menny? :
Agramon, of course

"Téged gyűlöllek leginkább, mivelhogy vonzol,
de nem vagy elég erős, hogy egészen magadhoz ragadj."

•we're fallen angels •

Pént. Ápr. 07, 2017 1:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Ahogy azt egy páran tudjátok a szakdolgozatomon ügyködök, amellett nyakamba szakadt egy pár előadás, beadandó és a szakmai gyakorlat. Ebből kifolyólag egy kis türelmet kérnék mindenkitől, bocsánat azoktól akikkel megkezdett játékom van. Nem tűnök el, de előfordulhat, hogy egy-egy reagra később válaszolok. Megpróbálok minél többet itt lenni, nagyon a szivemhezkis nőtt az oldal és tagjai.
Előre is köszönöm a türelmet!

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Szer. Márc. 29, 2017 1:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Sokan már tudhatjátok, az adminokat is beleértve, de azok kedvéért, akiket még érint a visszavonulásom, és még nem értesültek róla, elárulom, babát várok, a terhességből pedig már csak pár hét van hátra. Ez az oka annak, hogy az utóbbi időben nem voltam túl aktív, és egyelőre nem is leszek, még néhány hétig biztosan nem. Elpárologni innen viszont nem szeretnék,  időnként továbbra is fel-felnézek, néha-néha talán egy-egy reagra is futja még tőlem, és amint alkalmazkodtam a rám váró új élethez, ahogy majd időm engedi, mindenképpen visszatérek. Addig is köszönöm a türelmeteket! ♥
Legyetek rosszak! Twisted Evil sdad

Asty & Cora

Stamiel

☩ Történetem :
☩ Faj :
warrior psychopath
☩ Posztok :
68
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :

☩ Rang :
fated to fail
☩ Play by :
mr. chris wood
☩ Pokol vagy menny? :
in the hell, darls'

•we're fallen angels •

Hétf. Márc. 27, 2017 11:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Good Night!

So sorry, guys!
Először is elnézést kérnék azoktól, akiknek tartózom, és régóta várakoznak. Míg másodsorban pedig az adminoktól, hogy mindez eddig nem írtam ki magam. [You must be registered and logged in to see this image.]
Mindenesetre, szerencsétlenségemre a nyakamba szakadt minden..
Épp, hogy befejeztem az egyik nagyobb lélegzetvételű beadandóm, nos erre jön a többi, nem beszélve a felelésekről, amely rengeteg tételszámot igényel, ugyanakkor pedig az írásbelikről. Sad
Igen, igen, utolsó hónap következik, és pont, hogy ekkor kell mindenből minden... - nem fejezem ki mit is gondolok -, de remélhetőleg igyekszem összeszedni magam. Csak még egy kis türelmet kérnék, és apránként megkezdem a pótlást, noha nem gyors ütemben, de lépésenként haladva.

Előre is köszönöm szépen mindenkitől,
Szeretettel,
Stamy'

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Márc. 26, 2017 6:48 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hello!
Nem éppen a szokásos jelentéssel jövök, mert technikailag ugyan leszek továbbra is, de posztolni nagy eséllyel nem fogok a következő hét folyamán (túl gyakran). Ennek oka, hogy userem kisebb háztartási balesetet szenvedett és jelenleg a jobb kezét nem tudja rendeltetés szerűen használni, így rövidebb, chaten jelenlét ugyan még belefér, de nagyobb lélegzetvételű hozzászólás megalkotása már nincs a lehetőségei között. Elnézést minden játszótársamtól és kis türelmet.
üdv,
Lucy

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
260
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

❝Légy bátor, hallj meg úgy ahogyan kell ❞.

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

❝Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!❞.

•we're fallen angels •

Szer. Márc. 22, 2017 6:34 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Szokásos Bécsi utamra indulok.
Múltkor is a tervezettnél később jöttem,
de Holnaptól: 2017.03.23 - 2017.03.26-ig távol leszek, de lehet később, de ez a tervezett.

Michael, Mazikeen, Nefertiti, Deedra, Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Márc. 17, 2017 8:44 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Trinity írta:
Halihó!

Tudom, nagyon eltűntem, de azért mégsem teljesen.
Nem szabadultok meg tőlem.
Viszont kérnék egy kis türelmet. Szét vagyok esve, nem is kicsit. Ráadásul vizsgákra kell tanulnom, amik mindjárt itt vannak egymás után.
Január 11-ig nem igazán leszek.
A karácsonyi bálba igyekszem még a hét első felében írni, legkésőbb péntekig, de ezen kívül nem nagyon leszek aktív.
Elnézést még egyszer, és kérnék egy kis türelmet.

Trinity, Eris.

UPDATE:
Fogalmam sincs, mikor leszek, de amint tudok, jövök. Egy kicsit hosszabb időre fogok eltűnni magánéleti, családi és egyéb okok miatt, amiért megértéseteket kérem

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
260
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

❝Légy bátor, hallj meg úgy ahogyan kell ❞.

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

❝Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!❞.

•we're fallen angels •

Csüt. Márc. 09, 2017 1:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Ki írnám magam a hétvégére, bár gép nálam lesz, de azért jelzem, hogy Bécsben leszek.

Tudom, hogy mostanában nem írtam, ennek oka az, hogy tele van a ... puttonyom.. a költözéssel, ami már halasztódik, ha jól megy minden akkor 15.-én költözzünk, de munka híján nem biztos. De, ahogyan Azi én is fenn tartom ezt a lehetőséget!

Deedra, Michael, Nefertiti, Mazikeen, Raiden

Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Anael

☩ Történetem :
☩ Faj :
angel
☩ Posztok :
59
☩ Keresett személy :
Csak önmagamat keresem
☩ Képességem :
Pimaszság
☩ Rang :
kerub
☩ Play by :
Gal Gadot
☩ Pokol vagy menny? :
föld

•we're fallen angels •

Szer. Márc. 08, 2017 1:26 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Csak a rend kedvéért ezzel az arccal is írom, hogy: valószínűleg a költözés miatt csökkent internet elérésben lesz részünk, szíves türelmeteket szeretném kérni a játéktéren, míg beáll az új világrend!

Üdv,
A. Smile

@Azazel írta:
Sziasztok!

Minden eshetőségre felkészülve:

Nem arról van szó, hogy nem leszek, hanem arról, hogy jönnek a záróvizsgáim, ezért előfordulhat, hogy az írásbelikig kevesebbet leszek.  Sad  Persze ez általában fordítva szokott megtörténni,  Very Happy  és még többet vagyok chaten,  Very Happy  viszont lassabban válaszolok a reagokra.  Sad

Utána viszont költözünk, és ezért lehet, hogy pár hétig nem vagy csak csekély mértékben lesz internetünk.  Sad

Aztán jönnek a szóbelik, de ez nem hiszem, hogy nálam akadályt jelentene.

Szerintem ez az egész nagyjából március 27-ig lezajlik.

Üdv,
Azazel voltam.  :playcat:

Ui.: Várom a Chiet március 1-én, 7-én, 8-án. Razz Cool

Lincoln

☩ Történetem :
☩ Faj :
SZAKADÁR / VADÁSZ / EMBER
☩ Posztok :
32
☩ Rólam :

☩ Képességem :

☩ Rang :
Katonai Vezető ☩ Deedra jobbkeze
☩ Play by :
Ricky Whittle
☩ Pokol vagy menny? :
Now you're stuck in my world! Trust me, this gonna hurt!

Rest while bosom is still untouched, unveiled
Hold another hand while the hand's still without a tool

Drown into eyes while they're still blind
Love while the night still hides the withering dawn

•we're fallen angels •

Csüt. Márc. 02, 2017 7:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, én is szeretnék egy kis türelmet kérni, szintén az előléptetéssel járó munkalavina áldozata lettem, s jelenleg próbálom kiásni magam a levegőre. Igyekszem mielőbb visszatérni.

Köszi a türelmet!

Vendég

•we're fallen angels •

Csüt. Márc. 02, 2017 1:36 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Szeretnék egy kis türelmet kérni, most léptettek elő, és nagyon sok a munka, és kevés az energiám!

Köszönöm a megértést. s4h4h

Neilla Armstrong

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
16
☩ Képességem :
Empátia - érzések átvétele, befolyásolása
☩ Play by :
Felicity Jones
☩ Korom :
26
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Kedd. Feb. 28, 2017 8:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Üdvözlégy Cupidó

Hétvégén elutazom.(érkezés: vasárnap)
( a mobilom buta, én így szeretem Very Happy értsd.: nem élek mobil nettel)
Így fellépni sem fogok az oldalra egyik karakteremmel sem.

A/A

Visszatértem s4h4h

Azazel

☩ Történetem :
☩ Faj :
Bukott
☩ Posztok :
93
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :
Számos mesterséghez értek,
amikre mások már nem is emlékeznek.
Mindemellett halhatatlan vagyok.
☩ Rang :
Pokoli kovács és kínzómester
☩ Play by :
Josh Hartnett
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Csüt. Feb. 23, 2017 7:11 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Minden eshetőségre felkészülve:

Nem arról van szó, hogy nem leszek, hanem arról, hogy jönnek a záróvizsgáim, ezért előfordulhat, hogy az írásbelikig kevesebbet leszek.  Sad  Persze ez általában fordítva szokott megtörténni,  Very Happy  és még többet vagyok chaten,  Very Happy  viszont lassabban válaszolok a reagokra.  Sad

Utána viszont költözünk, és ezért lehet, hogy pár hétig nem vagy csak csekély mértékben lesz internetünk.  Sad

Aztán jönnek a szóbelik, de ez nem hiszem, hogy nálam akadályt jelentene.

Szerintem ez az egész nagyjából március 27-ig lezajlik.

Üdv,
Azazel voltam. :playcat:

Ui.: Várom a Chiet március 1-én, 7-én, 8-án. Razz Cool

Neilla Armstrong

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
16
☩ Képességem :
Empátia - érzések átvétele, befolyásolása
☩ Play by :
Felicity Jones
☩ Korom :
26
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Csüt. Feb. 23, 2017 9:30 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hello-hello shy angel

Elnézést kérek egy kisebb ideig tartó távollétért. A hirtelensége miatt sajnos nem volt lehetőségem itt jelezni (egészségügyi okok szóltak közbe).
Ez a része megoldódott és visszatérnék, nem szándékozom elhagyni az oldalt.

Csak itt is jelezni szerettem volna, hogy visszajöttem és maradok.
Köszönöm szépen a megértést!

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next