• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Hiányzásnapló
SzerzőÜzenet

Jack Velion
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Posztok :
8
☩ Play by :
Jared Padalecki
•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szer. Jún. 07, 2017 5:36 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Üdv!

Mától számítva két hétre eltűnök. Okok magánjellegűek.
Köszönöm a türelmet az én angyali Ophiliámnak! Razz

Jack V.

Aliyah

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos angyal
☩ Posztok :
82
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Anna Silk
•we're fallen angels •

Kedd. Jún. 06, 2017 1:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

A következő három napban vizsgáim lesznek, a szombatot meg kivenném, úgyhogy előre láthatóan leghamarabb vasárnap érkezhetnek tőlem reagok. Türelmet kérek mindenkitől akinek tartozok/tartozni fogok!

Addig is jó játékot mindenkinek
Aliyah

Deedra

☩ Történetem :
Ω [url=lnk] Szakadárok vezére [/url]
☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Posztok :
110
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :

Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád,
másként elpusztítanak

☩ Rang :
Ω North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Pokol vagy menny? :
Ω Föld

Ω Deedra&Lincoln •• Egy népet csak úgy lehet vezetni, ha
jövőt mutatunk neki. A vezető: reménységmondó..

•we're fallen angels •

Pént. Jún. 02, 2017 12:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Na hali!

Ismét barátommal töltöm az időmet, ma érkezik és kedden megy is vissza sajnos. Na, de csak szeretném tudatni veletek, hogy ezért nem leszek.
Nem tudom, hogy a többi adminnak hogy lesz a hétvége, de úgy tudom lehet ők sem lesznek, de nem messze leszek a géptől, ha elfogadás, vagy nagy baj lenne, akkor igyekszem feljönni! ^^

Remélem pihentek sokat, puszi

Michael, Raiden, Deedra, Kaitlyn

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Deedra North commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Posztok :
157
☩ Rólam :
☩ Play by :
Blake Lively
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Csüt. Jún. 01, 2017 9:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

A hétvégét kivenném magamnak szabinak. Holnap még leszek - remélhetőleg - estefelé de a hétvégén nem nagyon, legfeljebb csak fel-felkukkantok. Így mindenkitől - kinek majd lesz tartozásom addigra - szívélyes türelmét kérem. ^^
És inkább most szólok, mert halmemóriámmal holnapra tuti elfelejtem Very Happy

Köszöntem szépen,
Ophy

Mammon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Posztok :
69
☩ Rólam :
☩ Korom :
36
☩ Pokol vagy menny? :
Emberiség

•we're fallen angels •

Szer. Máj. 31, 2017 7:29 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

A legtöbben tudjátok, de akadhat, aki nem, úgyhogy hagyok itt én is egy lábjegyzetet. A különösebb indoklást kihagynám. Még egy, max két hétre szükségem van, hogy felvegyem a szálakat és tudjak írni mindenkinek. Addig a főszálamon kívül takaréklángon üzemelek. Köszi a türelmet. Smile

Maiara Arkwright

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
30
☩ Képességem :
Az álmaid az enyémek!
☩ Play by :
Tanaya Beatty
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

Az, aki uralja az álmokat, uralja a világot.

Álmaink rejtett titkaink hordozói. Minden mese egy rejtekhely. A fantázia köntösébe burkolt, életbevágóan fontos titok.

A rémálomból nincs ébredés, nem suttogja senki a sötétben, hogy ne féljen, mert a veszély a képzelet játéka.

•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 29, 2017 10:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Emlékeztetőül: Május 31-ig zombi üzemmódban a munkahelyen tengetem az időm nagy részét.
Ezen felül: június 13-án vizsgázom.
Utána pótlom a reagokat, senkiről nem feledkeztem meg.

Üdv,
Maiara/Inanna/Morbus

Ramiél

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
75
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 29, 2017 5:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

A héten én is kevesebbett vagyok, illetve nem fognak írásaim érkezni, tekintve hogy még tart a karibi őrület a mozikban, és a kevés szabadidőm nagyrészét ott tengetem, de nagyjából hét közepétől ismét írásra vetemedem Smile

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 29, 2017 10:35 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Helló!

Véget ért a hétvégi melóm. Még ezt a napot kiveszem pihinapnak (3x15óra után úgy érzem ez szükséges), aztán már leszek!

Addig is jó játékot nektek

Ashtaroth'n multies

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Deedra

☩ Történetem :
Ω [url=lnk] Szakadárok vezére [/url]
☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Posztok :
110
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :

Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád,
másként elpusztítanak

☩ Rang :
Ω North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Pokol vagy menny? :
Ω Föld

Ω Deedra&Lincoln •• Egy népet csak úgy lehet vezetni, ha
jövőt mutatunk neki. A vezető: reménységmondó..

•we're fallen angels •

Pént. Máj. 26, 2017 5:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Szokásos hétvégi dolgom lesz, csak most itthon. Jön a barátom, szóval ritkábban leszek fenn, hétfőn megy haza.

Addig is puszi s4h4h

Deedra North commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Gráinne Mhaol

☩ Posztok :
54
☩ Rólam :
☩ Rang :
Golddigger
☩ Play by :
Kate Beckinsale
☩ Pokol vagy menny? :
A Pokolba kívánnak
•we're fallen angels •

Csüt. Máj. 25, 2017 7:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Helló!

Ismét munka! Péntek-szombat-vasárnap nem leszek sajnos. Utána igyekszem vissza és pótolni a befolyó reagokat!

Ashtaroth'n multies

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Csüt. Máj. 25, 2017 11:54 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!
Bár annyira elmaradva most nem vagyok semmivel, de azért szeretném itt jelezni, hogy betegeskedünk egy kicsit. Először én betegedtem le, aztán a pici is, ma meg az orvosnál szigorú ágynyugalomra ítéltek, úgy tűnik, túl virgonc voltam. Szóval most megint nem leszek túl aktív, de azért nem tűnök el, és írok is majd, ahogy tudok.

Asty, Cora, Zad

Cassael

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
206
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins

•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 23, 2017 11:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hola!

Péntektől számítottan kb három hét tömény szo... vizsgaidőszak következik, szóval úgy fognak suhanni a reagok, hogy sehogy. Egyedül a főszálamhoz szeretnék írni, amikor lesz időm, bocsássátok meg vétkeimet ˇ.ˇ Persze, ha valami csoda folytán lenne kapacitásom többre, akkor érthető módon írok, de tényleg szíves türelmeteket szeretném kérni, amíg túlélem a félév végi darálót.

Admini teendőimet azért igyekszem továbbra is ellátni Wink

Grace only exists to be fallen from

Lilith

☩ Történetem :
☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
31
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

•we're fallen angels •

Vas. Máj. 21, 2017 10:30 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Mint minden egyetemistának, így nekem is eljött a várva várt vizsgaidőszak, amellett záróvizsgázom is. Így valószínű, hogy keveset leszek az oldalon június 14-ig, ha néha fenn leszek az valószínű zombi üzemmód lesz. Nem tudom mennyire fog menni egy-egy reag írása. Tudom, hogy eddig se sokat voltam, de reményeim szerint ha végetér ez az időszak, akkor aktívabb leszek.
Türelmet kérek a játékostársaimtól és az adminoktól - ne utáljatok nagyon - is újfent.

Lilith/ Azura / Seraphiel

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Szomb. Máj. 20, 2017 6:21 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok! SZIAAA

A hétvégén előre láthatóan nem leszek az oldalon munka miatt. Fb-n talán elérhető leszek (fene tudja rá tudok-e nézni, vagy nem merülök-e le) de nem ígérem ezt se. Addig is türelmet kérek a reagokhoz!

Köszi

Ashtaroth'n multies

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Anael

☩ Történetem :
☩ Faj :
angel
☩ Posztok :
59
☩ Keresett személy :
Csak önmagamat keresem
☩ Képességem :
Pimaszság
☩ Rang :
kerub
☩ Play by :
Gal Gadot
☩ Pokol vagy menny? :
föld

•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 16, 2017 10:19 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kedves Adminisztrátorok, Kedves Játékostársak!

Mint azt már páran tudjátok a szakmámban a májusi hónap felér egy véres pszicho horror filmmel, de legalábbis egy rabszolga-munkatáborral mindenképpen. Sajnos ebben az időszakban kétszer annyit kell dolgozunk, mint az év bármely más szakában. Nem panaszkodni akarok, de ez nem ritkán heti 6 napon, napi 17 óra masszív szellemi munkát igényel tőlünk, amibe nem minden esetben fér bele pihenés. Sajnos ezt még az is tetézi, hogy az NGM szabályozása alapján pont ebben az időszakban érhető el a szakmai záró vizsgája a képzésemnek, amire gyakran még tanulni sincs időm. Ha véletlen értelmem vesztve a chaten tévelygek, az a fáradtságból adódik.

A fenti leírásból talán nem következik egyértelműen, ezért inkább leírom: ez már alapvetően egy nagyon feszült, stresszes időszak a számomra. (Amikor 10-ből 9 embert simán, gondolkodás nélkül elküldök egy másik planétára.) Pláne, mivel sikeresen elvéreztem az első vizsgámon, ami előfeltétele a vizsgáim kétharmadának. A javító vizsgám június 6-án lesz, melyet 1-2 hét eltéréssel követnek a záró vizsgák, - ha átmegyek, - így a kvázi vizsgaidőszakom kitolódott június második feléig, amikor is eredetileg nyaralnék.

Szeretném a játékostársaim, valamint az adminisztrátorok további türelmét kérni! Könnyen lehet, hogy ez időszak alatt életjelent se adok magamról.

A korábbi szavaimhoz még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy habár ilyesmiről nem szeretek nagy közönség előtt írni, de az utóbbi hónapokban gyülekező baljós fellegek miatt egyre ritkábban látom a napot az égen ragyogni.

Köszönettel,
Anael / Azazel / Cyros

@Cyros Marquess írta:
Drukkoljatok, plíz, kedden lesz az első vizsgám!  :pompom:

@Azazel írta:
Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ophilia

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Posztok :
157
☩ Rólam :
☩ Play by :
Blake Lively
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Vas. Máj. 14, 2017 9:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Személlyes okok miatt csökkentett üzemmódba fogok tudni csak írni. Kérek minden játékostársamtól türelmet.
A főszálamat (Egyiptom) fogom tudni egyelőre csak normális tempóba vinni, a többieknek pedig ígérem, ahogy energiám és ihletem engedi fogok írni. Smile

Még egyszer kérem szívélyes türelmeteket.

Köszi.

Ophy/Tasy

Stamiel

☩ Történetem :
☩ Faj :
warrior psychopath
☩ Posztok :
68
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :

☩ Rang :
fated to fail
☩ Play by :
mr. chris wood
☩ Pokol vagy menny? :
in the hell, darls'

•we're fallen angels •

Pént. Máj. 12, 2017 5:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nem így kalkuláltam, de sajnos úgy jött ki a lépés, miszerint teljesen elfogok havazódni, ugyanis a helyzet a következőképpen alakul:

- A jövő héttől kezdve megindul a vizsgaidőszakom, és kihúzódik egészen Június közepéig.

- Aztán pedig esélyes, hogy nyári szezonális munkára megyek a Balatonra, ami röviden annyit tesz, hogy Június 15.-től - Szeptember, sőt akár Október végéig, nem is leszek elérhető állapotú. Fogalmam sincs egyébként arról, hogy egyáltalán lesz-e net, avagy sem. Illetve egy jó tíz órán felüli munkaidőszak nem hinném, hogy hagyna bennem kellő energiát, még neki állni az íráshoz.

Ezért is elnézést szeretnék kérni a játszótársaimtól, és leginkább az adminoktól, ugyanis jelentős idő kihagyást eredményezek ezáltal.
Remélhetőleg megtudom oldani a helyzetet, és még, ha csak ritkán is, de valahogy alkotni egy-két reagot, amennyiben nem, úgy totálisan leállnak a velem folytatott játékok.

Előre is köszönöm a megértéseket, sőt a türelmet, mert én tényleg nem ezt akartam, de mégis... állandóan ilyen balszerencsétlen vagyok Rolling Eyes

Üdv.,
Stamy' & Robert

Cyros Marquess

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
2
☩ Keresett személy :
Keresem a kishúgomat, remélem, megérkezik!
☩ Play by :
Hugh Jackman
☩ Pokol vagy menny? :
"Menny" a pokolba!
•we're fallen angels •

Szomb. Máj. 06, 2017 8:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drukkoljatok, plíz, kedden lesz az első vizsgám!  :pompom:

@Azazel írta:
Hát... ez a nap is eljött.

A jarlom ezen a tavaszon is hajóra parancsolt, annak reményében, hogy keletről hatalmas zsákmánnyal, kincsekkel, rabszolgákkal, új területeket elfoglalva térek vissza. Oda, ahová az evezők visznek, csak a legbátrabbak merészkednek.

Nagyjából május 31-ig csak fél szemmel leszek jelen a fórumon. Esetleg az is előfordulhat, hogy ez alatt az időszak alatt életjelet se adok magamról.

7 szakmai vizsga és napi 36 órányi munka vár rám.

Júniustól ismét feszített vitorlákkal térek vissza,
- de a hónap vége felé beiktatunk egy rövid szabadságot, mely alatt számos keresztény templomot igyekszünk feldúlni.

Elnézést kérek, illetve türelmet azoktól a játékostársaktól, akiket ez idő alatt megvárakoztatok! Sajnos a munkahely Nagy Úr!

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Pént. Máj. 05, 2017 12:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok! SZIAAA

Ezúttal magam miatt írok ide. A hétvégén vidékre utazom, így nem leszek jelen az oldalon vasárnap estig. Talán chatre felnézek, pm-ekre válaszolok és facebookon elérhető leszek továbbra is, de reagolni nem fogok tudni. Emiatt egy kis türelmet kérek minden játékostársamtól erre a kis időre. Smile

Home sweet home!

Ash, Raguel, Iliana

Mammon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Posztok :
69
☩ Rólam :
☩ Korom :
36
☩ Pokol vagy menny? :
Emberiség

•we're fallen angels •

Csüt. Máj. 04, 2017 4:49 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Szombattól nyaralni megyek két hétre (de rossz nekem), úgyhogy kicsit kibillenek a megszokott rutinomból. Ha minden igaz, lesz netem úgyhogy szerintem ugyanúgy feljárok majd és írni is tudok... de azért így a tuti, hogy jelzek. Ha valakit elhanyagolnék, az ezért van (de nem fogok!!Very Happy csak ha másnapos leszek)

Kivéve Gabriel részéről. Neki szimplán ki kell pihennie, hogy senki nem szereti.

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Máj. 03, 2017 5:14 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Trinity írta:
Trinity írta:
Halihó!

Tudom, nagyon eltűntem, de azért mégsem teljesen.
Nem szabadultok meg tőlem.
Viszont kérnék egy kis türelmet. Szét vagyok esve, nem is kicsit. Ráadásul vizsgákra kell tanulnom, amik mindjárt itt vannak egymás után.
Január 11-ig nem igazán leszek.
A karácsonyi bálba igyekszem még a hét első felében írni, legkésőbb péntekig, de ezen kívül nem nagyon leszek aktív.
Elnézést még egyszer, és kérnék egy kis türelmet.

Trinity, Eris.

UPDATE:
Fogalmam sincs, mikor leszek, de amint tudok, jövök. Egy kicsit hosszabb időre fogok eltűnni magánéleti, családi és egyéb okok miatt, amiért megértéseteket kérem

Tudom, fura, de még élek, mint olyan Very Happy :"D
Már csak 6 zh, 1 szóbeli, aztán visszatérek. vérnyúúúl

Loki

☩ Posztok :
59
•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 02, 2017 9:45 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

Bár ezzel a karakterrel speciel sehol sem én jövök, viszont ihlet és időhiány miatt se vele, se rafael-el nem tudtam írni egy ideje, légyszi ne töröljetek Sad

Dr. Xhexania Payne Ward

☩ Faj :
Ember
☩ Posztok :
3
☩ Play by :
Ashley Benson
☩ Korom :
27
•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 02, 2017 8:22 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali mindenki!

Ambernek szól elsősorban, meg az Adminoknak!
Május 10-én műtik a kezem, emiatt 6-10 hétig biztos nem fogok tudni írni. Előre is bocsi! Néha majd fellesek.

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 02, 2017 6:40 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kiírom ide is, mert oldalchatről eltűnik egy idő után:

Lucifer üzeni minden játékostársának, hogy türelmet kér, mert habár internete már lesz, történt vele egy kis baleset, ami miatt nem fog tudni írni.

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 01, 2017 7:41 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Szép napot!
Azok kedvéért, akik hetek óta izgatottan várják a híreket, szeretném bejelenteni - bár néhányan már tudják is -, hogy tegnap délután 1.05-kor végre megszületett a kisfiam.
Ebből kifolyólag a következő napokban nemigen leszek aktív, de majd igyekszem vissza hozzátok. Csók, drágák! ❤

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next