⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Hiányzásnapló
The devil's voice is sweet to hear.

Vendég
'Cause we're hot like hell

Utolsó Poszt Kedd Okt. 04, 2016 2:09 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Sajnos muszáj írnom ide Sad
Holnaptól kezdve nem tudom meddig festés lesz az egész házban. Számításaim szerint vasárnapra vagy hétfőre meg lesz az első felével a háznak ahol a gépem is van,így visszatérhetek pár nap után. A lapomat igyekeztem megírni, de sajnos nem jött össze, a pakolás meg egyéb dolgok miatt. Tudom már a két hét lejárt, de remélem kapok még haladékot majd ha visszajöttem.

Vendég

Utolsó Poszt Vas. Okt. 02, 2016 2:18 pm

Nem tűnök el (nem úgy, mint a sztori szerint), de a hétköznapjaim eléggé húzósak, és emiatt ahogy az már az első reagjaimnál látszik, inkább hétvégén van csak időm effektívebben írogatni. Szóval jelen leszek, de a rendszerem úgy fog kinézni, hogy hétköznap csak felnézek az oldalra, chatre járni meg pm-ekre válaszolgatni tudok, játéktéri válaszokat viszont csak péntek/szombat/vasárnap folyamán érdemes várni tőlem. Smile
Bocsánat azoktól a lassúság miatt, akikkel van megkezdett játékom, de nem tudom jobban megoldani! Embarassed

Vendég

Utolsó Poszt Csüt. Szept. 22, 2016 11:30 am

Csak nem úsztam meg, hogy írjak ide. Sad
Több ok miatt is ki kell írnom magamat minimum 1 hétre; az első és legfontosabb, hogy 2 napja bujkál már bennem valami, tegnap be is lázasodtam, ma reggelre már hangom sincs és a torkom is fáj, így nem is tudnék túlságosan figyelni. :/ A másik magánügyi gondok, amik remélem minél hamarabb meg fognak oldódni, de addig is ha szeretném, ha nem, de legalább 1 hétre el fogok tűnni és hatalmas elnézést azoktól akik várnak rám játékterén, akiknek kezdőt vagy reagot ígértem be, de esküszöm amint rendbe jövök és itthon is rendbe jönnek a dolgok, vissza térek újult erővel és nem szabadultok meg tőlem.

Vendég

Utolsó Poszt Vas. Szept. 18, 2016 8:19 am

Szomorú vagyok, hogy nekem kell felavatnom ezt a topicot, de anyuék olyan sikeresen széthúzták a kábeleket a festés miatt, hogy hiába dugom össze a kábeleket, nem működik a net >< hétfőn kihívjuk a szerelőt de addig nem tudok reagolni Sad igyekszem visszatérni hozzátok, Babák <3

Caelo Vel In Inferno

☩ Faj :
Staff fiók
☩ Reagok :
133

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 20, 2016 4:02 pm

Sponsored content

Utolsó Poszt