☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 18, 2016 6:26 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!
Nos az a helyzet, hogy megőrült a munkahelyemen a főnökség, elővettek az elmúlt héten minket többször is a kollégáimmal. Tegnap megint ment az oltári lecseszés és nagyon meg lettünk szorongatva, ezért sem tudok lenni sokat mostanában. Nem tűnök el, amint tudom pótolom a dolgaim.
Köszönöm előre is a türelmeteket.
Asmodeus & Belphegor

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
64

Hétf. Nov. 14, 2016 7:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nov. 15 - Nov. 29-ig hiányzok (valószínűleg előbb vissza jövök).

Tárgytalan! Visszatértem!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 09, 2016 9:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Tudom, hogy még csak most érkeztem nemrégiben az oldalra, de a hétvégén nem leszek egyáltalán gépközelben, úgyhogy szerintem jobb, ha inkább kiírom magam. (:

xoxo

Phelgor
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
35
☩ Keresett személy :
Még nincs.

Kedd Nov. 08, 2016 9:24 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Nehéz szívvel írok ide.
Kezdeném talán azzal, hogy elnézést kérek minden játékostársamtól, akivel jelenleg fut valamiféle játékunk. Sajnos idő- és ihlethiány miatt nem nagyon volt alkalmam írni nektek.
Nos, továbbra sem lesz... Egy időre ugyanis elhagyom az oldalt. Nem tudom, mikor térek vissza, vagy hogy egyáltalán visszatérek-e, de sajnos az élet úgy hozta, hogy el kell mennem. Talán egy-egy alkalommal megtaláltok majd chaten, az esti órákban, de azok az alkalmak nem fognak sűrűn előfordulni.
Hogy mi az oka ennek? Hát, nem túlzottan publikus a dolog, de hogy mégis mondjak valamit, annyit elárulok, hogy tanulással, családdal, élettel kapcsolatosak az indokok. Nem kívánom részletezni, mert, mint írtam is, nem nyilvános téma, másrészt pedig lehet eláztatnám a könnyeimmel a billentyűzetet. Tudom, ez így talán túlzásnak hangzik, de akik kicsit közelebbről ismernek, valószínűleg sejtik, hogy mi lappanghat a háttérben.
Minden esetre, vissza fogok térni hozzátok, remélhetőleg. Addig is puszilok mindenkit, valamint még egyszer bocsánatot kérek azoktól, akikkel van megkezdett játékunk és nem írtam rá választ.

Ölel benneteket:
Phelgor, Agramon és Sariel

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
268

Szomb. Nov. 05, 2016 1:31 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

A hétvégét vidéken töltöm messze a gépemtől, így reagolni sajnos nem áll módomban sem ma, sem holnap, talán csak késő este.

Pmekre tudok válaszolni, habár iszonyú lassan, illetve néhányszor cseten is meglelhettek.

Pusz, Ashtaroth n' multies

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 02, 2016 9:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sóval, borssal, és egy csipetnyi szerecsendióval. Holnaptól vasárnapig nem leszek, hébe-hóba lehet felbukkanok, talán reagot is tudok potyogtatni, de ebben nem vagyok biztos. Viszont hétfőtől igyekszem, reményeim szerint ez a kikapcsolódás visszahozza a kedvem is az íráshoz, most kicsit ramaty vagyok.

Syn, és csapata

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 31, 2016 1:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nem gondoltam, hogy ez szükséges lesz, de csak, hogy mindenki lássa, a következő 2 napban nem leszek 100%-ban fent az oldalon, és elnézést, ha nem rögtön válaszolok akármire.
A reagokat is csak utána tudom pótolni.

Sea

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
56
☩ Keresett személy :

Szomb. Okt. 29, 2016 7:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Részben egészségügyi, részben családi okokból nemigen fogok tudni reagolni a következő napokban. Megérzésem szerint leghamarabb a jövőhét vége felé tudok majd érkezni a válaszokkal, de egyelőre nem ígérnék semmit.

Asty, Gabriel és Cora

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Szomb. Okt. 29, 2016 7:03 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

@Raiden írta:
Hola, Gutten Abend, Jónagyooot Razz

Holnap utazom külföldre, vasárnap este jövök. Oda kinn csak telefonon leszek elérhető.
emelt díjas számom, jah ez nem az a hely xD  lxcvbnm,

SONKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka

Keddig maradok úgy alakult!

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Csüt. Okt. 27, 2016 8:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hola, Gutten Abend, Jónagyooot Razz

Holnap utazom külföldre, vasárnap este jövök. Oda kinn csak telefonon leszek elérhető.
emelt díjas számom, jah ez nem az a hely xD  lxcvbnm,

SONKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Okt. 20, 2016 7:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok! Smile

Holnap délutántól novemberig nem leszek, mert külföldön fogok tartózkodni. A játékaimhoz meglehet, hogy ma/holnap még írok egy reagot, de ha nem, akkor kérem türelmeteket, novembertől ismét leszek és írok mindenkinek.

Nem kell aggódni, nem fogok elveszni! Wink

Legyetek rosszak!

Üdv:
Andariel

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 15, 2016 9:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Szeretnék jelezni, hogy még itt vagyok, és szeretnék is maradni, de eléggé húzosak a napjaim. Jelenleg tanulok, és szakmai gyakorlatra is járok, aránylag sokat utazok, és eléggé rapszodikusan tudok csak jelen lenni az oldalon, de nagyon igyekszem majd, becsszó! s4h4h
Köszönöm a megértést, és a türelmet! k76k

Bastien, Lilith és Ridia

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
56
☩ Keresett személy :

Pént. Okt. 07, 2016 10:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Szeretném előrejelezni, hogy jövőhét elején legjobb esetben is csak telefonról tudok majd jelentkezni, mivel egy-két napra be kell vonulnom a kórházba. Valójában már napok óta nem vagyok formában a gyakori fejfájások miatt. Reagokat szerintem leghamarabb csak a jövőhét második felén tudok majd írni, bár egyelőre tudtommal nem lógok egyel sem. Very Happy

Astarte, Coralyn és Gabriel

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Csüt. Okt. 06, 2016 1:06 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sajnos csatlakoznom kell, illetve kinek hogy.
Péntektől  - keddig ilyen hébe hóba felnézek, de reag nem nagyon fog érkezni, illetve nem tudok majd fogadni.
Csók addig is Wink

Maze, Raiden

ha egyedül vagyunk ott.

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
132

Szer. Okt. 05, 2016 6:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Előreláthatólag hétvégéig nem tudok jönni. :'( Kis türelmet kérnék még drága játékos-cimbijeimtől k76k

Grace only exists to be fallen from

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next