☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Dec. 22, 2016 1:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!
A hétvégétől kezdve, körülbelül egy hónapig ( remélem kevesebb ideig ) nem tudok majd lenni. Költözöm és kérdőjel még az internet és az is, hogy milyen melót kapok és hogy lesz időm mellette.
Türelmeteket kérem Smile

Köszi!

Loki
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
54

Szer. Dec. 21, 2016 11:07 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Élek még, de a karácsony végéig már tuti nem leszek, utána viszont visszatérek =)

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Dec. 12, 2016 6:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Úgy néz ki, hogy a holnapi nap folyamán ismét elutazom, és csak péntek hajnalban érek haza, tehát hétvégén már leszek, de addig felnézni sem fogok tudni majd, úgyhogy bármi van, csak később tudok válaszolni, amikor már itthon vagyok.

xoxo, Ruby k76k

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
53
☩ Keresett személy :

Csüt. Dec. 08, 2016 2:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!

Mostanában szégyentelen rendszerességgel írogatok ebbe a topicba, de ez sajnos egy ilyen időszak. Holnap hajnalban indulok Németországba, és maradok is január elejéig, így ezen a hétvégén a készülődés, az út, és a többi miatt valószínűleg már nem sokszor fogok jelt adni magamról, illetve a következő egy hónapban is a családi, ünnepi elfoglaltságok miatt elég hullámzó lehet majd az aktívságom, amiért előre is elnézést. Azért teljesen eltűnni biztos nem fogok, amikor csak tudok, reagolok, felnézek, a jövőévtől viszont igyekszem majd mindent hamar behozni, amivel elmaradnék.

Astarte, Gabriel, Coralyn

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 30, 2016 12:18 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!

Nem akartam ide írni, de muszáj sajnos.
Gondolom feltűnt, hogy az utóbbi időben nem nagyon voltam fent, megvannak az okai.
Sulis dolgok, zh-k stb. Magán dolgok is. Beteg is vagyok. Szét is vagyok esve. Ki vagyok merülve.
Kell egy kis szünet. Felnézni fel fogok, de írni nem.
A jövőhét az utolsó hetem a suliban, ezt a másfél hetet még éberkómával kihúzom, aztán feltöltöm magam 48 óra alvással és visszatérek.
Addig is elnézést a játékos társaimtól, a reagok érkeznek, amint visszatérek.

Trinity, Eris.

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Nov. 29, 2016 7:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nem akartam ilyen hamar kiírni magam, de mivel elérkezett a második zh időszakom és még a beadandómon is át kell küzdenem magam szeretném erre a hétre és a jövőhétre kiírni magam, utána pedig ígérem jövök teljes lendülettel. s4h4h

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Nov. 26, 2016 2:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Családi okok miatt egész hétvégére, sőt lehet, hogy még a hét elejére is kiírom magam.
Köszi a megértést!

Sealiah

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
53
☩ Keresett személy :

Vas. Nov. 20, 2016 11:44 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Éééés megint itt vagyok. Neutral Holnap sajnos ismét be kell vonulnom a kórházba egy-két napra, ismét vár rám néhány izgi vizsgálat meg vérvételek, ennél fogva a hét elején legjobb esetben csak telefonról tudok majd jelentkezni, talán chatelni is, reagokat viszont leghamarabb most csak a következő hétvégére ígérhetek. Van még néhány tartozásom, amelyeket megpróbálok a mai nap folyamán törleszteni, de ha nem jönne össze, akkor igyekszem azokkal is egy héten belül érkezni. :3

Asty és a másik kettő

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 18, 2016 6:26 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!
Nos az a helyzet, hogy megőrült a munkahelyemen a főnökség, elővettek az elmúlt héten minket többször is a kollégáimmal. Tegnap megint ment az oltári lecseszés és nagyon meg lettünk szorongatva, ezért sem tudok lenni sokat mostanában. Nem tűnök el, amint tudom pótolom a dolgaim.
Köszönöm előre is a türelmeteket.
Asmodeus & Belphegor

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
61

Hétf. Nov. 14, 2016 7:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nov. 15 - Nov. 29-ig hiányzok (valószínűleg előbb vissza jövök).

Tárgytalan! Visszatértem!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 09, 2016 9:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tudom, hogy még csak most érkeztem nemrégiben az oldalra, de a hétvégén nem leszek egyáltalán gépközelben, úgyhogy szerintem jobb, ha inkább kiírom magam. (:

xoxo

Phelgor
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
35
☩ Keresett személy :
Még nincs.

Kedd Nov. 08, 2016 9:24 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!

Nehéz szívvel írok ide.
Kezdeném talán azzal, hogy elnézést kérek minden játékostársamtól, akivel jelenleg fut valamiféle játékunk. Sajnos idő- és ihlethiány miatt nem nagyon volt alkalmam írni nektek.
Nos, továbbra sem lesz... Egy időre ugyanis elhagyom az oldalt. Nem tudom, mikor térek vissza, vagy hogy egyáltalán visszatérek-e, de sajnos az élet úgy hozta, hogy el kell mennem. Talán egy-egy alkalommal megtaláltok majd chaten, az esti órákban, de azok az alkalmak nem fognak sűrűn előfordulni.
Hogy mi az oka ennek? Hát, nem túlzottan publikus a dolog, de hogy mégis mondjak valamit, annyit elárulok, hogy tanulással, családdal, élettel kapcsolatosak az indokok. Nem kívánom részletezni, mert, mint írtam is, nem nyilvános téma, másrészt pedig lehet eláztatnám a könnyeimmel a billentyűzetet. Tudom, ez így talán túlzásnak hangzik, de akik kicsit közelebbről ismernek, valószínűleg sejtik, hogy mi lappanghat a háttérben.
Minden esetre, vissza fogok térni hozzátok, remélhetőleg. Addig is puszilok mindenkit, valamint még egyszer bocsánatot kérek azoktól, akikkel van megkezdett játékunk és nem írtam rá választ.

Ölel benneteket:
Phelgor, Agramon és Sariel

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
268

Szomb. Nov. 05, 2016 1:31 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!

A hétvégét vidéken töltöm messze a gépemtől, így reagolni sajnos nem áll módomban sem ma, sem holnap, talán csak késő este.

Pmekre tudok válaszolni, habár iszonyú lassan, illetve néhányszor cseten is meglelhettek.

Pusz, Ashtaroth n' multies

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 02, 2016 9:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sóval, borssal, és egy csipetnyi szerecsendióval. Holnaptól vasárnapig nem leszek, hébe-hóba lehet felbukkanok, talán reagot is tudok potyogtatni, de ebben nem vagyok biztos. Viszont hétfőtől igyekszem, reményeim szerint ez a kikapcsolódás visszahozza a kedvem is az íráshoz, most kicsit ramaty vagyok.

Syn, és csapata

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 31, 2016 1:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nem gondoltam, hogy ez szükséges lesz, de csak, hogy mindenki lássa, a következő 2 napban nem leszek 100%-ban fent az oldalon, és elnézést, ha nem rögtön válaszolok akármire.
A reagokat is csak utána tudom pótolni.

Sea

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next