☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Feb. 18, 2017 6:29 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Bár nem vagyok teljes mértékben inaktív, ami azt jelenti, hogy fel-fel nézegetek az oldalra, pm-eket is olvasok, sőt még játékba is szívesen kezdenék a továbbiakban is, ha sikerül végre partnert találnom, de azért mindenképpen jelezném, hogy csakúgy félgőzzel vagyok jelen munka és egyebek miatt az elkövetkezendő hetekben. De élek és élni fogok. (Legalábbis szeretnék.)

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Pént. Feb. 17, 2017 11:46 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!SZIAAA

A hétvégén barátokhoz megyünk látogatóba. Telefonon fel fel nézzek, de reagok nem igazán lesznek. Tudom, hogy tartozom sajnálom igyekszem kissé szét estem. wtf

Deedra, Raiden, Mazikeen, Michael

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Miss Cartelle
You

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
132

Hétf. Feb. 13, 2017 7:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Nem tudom, mennyire volt feltűnő az utóbbi időben gyakorolt aktivitáscsökkenésem, de a múlt héten elég sok minden összejött. Még nem igazán találom magamat, ezért egy kis türelmet szeretnék kérni azoktól, akiknek reaggal tartozok!
(Nem kell hosszú időre számítani, rajta vagyok az ügyön Very Happy)

Admini teendőimet igyekszem változatlan lelkesedéssel és aktivitással ellátni, keressetek bátran! Smile

Cass(tanyette)

Grace only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
177

Pént. Feb. 10, 2017 5:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Követem Abaddon példáját, s szombattól én sem leszek előreláthatóan a következő hét vasárnapjáig. ^^
Mindenkitől egy picike kis türelmet kérek, s igyekszem majd vissza hozzátok, ha csak közbe nem szól a sors s a Lord Razz Wink

Abaddon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
91

Szer. Feb. 08, 2017 9:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ugyan a héten még vagyok, de azért gondoltam előre jelzem, hogy: most szombattól egy hétig nem vagyok, külföldre utazom. Utána természetesen ott folytatok mindent ahol abbahagytam Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Feb. 05, 2017 6:30 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Kissé már eleve el vagyok maradva, de gondoltam jelzem, hogy a jövő hét is necces még, viszont nem felejtettem el az oldalt, és köszönöm a türelmet (utólag és előre is). Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Jan. 31, 2017 8:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ehelyen is jelezni szeretném, hogy péntektől vasárnapig szórványosan leszek jelen az oldalon (bár inkább a "nem leszek elérhető" felé hajolnék).

Ambriel  3

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Kedd Jan. 31, 2017 2:21 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali!

Na, holnap megyek ismét Ausztriába, megint lakást nézni barátommal, így fél év után már nagyon jó lenne, ha ez össze jönne.
Viszem magammal a laptopom így este gépen leszek, és a reagok kicsit le lesznek korlátozódva.

Vagy az lesz, hogy az nap már haza is jövök vagy vasárnapig el leszek.

szóval : 2017.02.01 - 2017.02.05 ami között elszórtan leszek.

Deedra, Michael, Mazikeen, Raiden

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
56
☩ Keresett személy :

Kedd Jan. 10, 2017 4:08 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hahó!

Szeretném jelezni, hogy bár a hétvégén sikeresen hazaértem az egy hónapos kiruccanásomból, az elmúlt pár hétben alaposan elhavazódtam minden téren, a személyes ügyeimben, és a reagtartozásokkal is, melyek száma már kétjegyűre rúg ki. Időbe fog telni, amíg utolérem magam, egy-két hét, vagy több, ezért kérném a játszótársak és az adminok türelmét. Ne selejtezzetek ki, nem tűnök el, ígérem. Very Happy 3  s4h4h

Asty, Cora, Gabriel

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Jan. 09, 2017 4:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Napocskát.

Tény és való, hogy nem vagyok valami aktív mostanság és akad egy-két tartozásom (ha jól tudom, jelen pillanatban csak Uriellel), csak gondoltam ide biggyesztem, hogy a héten még biztosan nem tudom őket pótolni, bármennyire is szeretném. Jelen pillanatban a szalagavatóra készülés minden időmet elveszi, ezzel párhuzamosan pedig az idegeim is kezdik feladni a szolgálatot, lassan, de biztosan. De igyekszem jövőhéten mindent pótolni, és újra aktívkodni az oldalon. (Az érettségi hajrá kezdetéig biztosan.)

Addig is puszi pá mindenkinek;
Uriel, Rosier és Olisha

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Dec. 26, 2016 11:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihó!

Tudom, nagyon eltűntem, de azért mégsem teljesen.
Nem szabadultok meg tőlem.
Viszont kérnék egy kis türelmet. Szét vagyok esve, nem is kicsit. Ráadásul vizsgákra kell tanulnom, amik mindjárt itt vannak egymás után.
Január 11-ig nem igazán leszek.
A karácsonyi bálba igyekszem még a hét első felében írni, legkésőbb péntekig, de ezen kívül nem nagyon leszek aktív.
Elnézést még egyszer, és kérnék egy kis türelmet.

Trinity, Eris.
.

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
64

Pént. Dec. 23, 2016 3:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

December 24.-től 26-ig offline leszek, tekintve hogy hazautazom az ősi vámpírokhoz (szülők), és nem lesz se gépem, se netem. Igyekszem vissza o/
Tárgytalan! Megjöttem!

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Dec. 22, 2016 1:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!
A hétvégétől kezdve, körülbelül egy hónapig ( remélem kevesebb ideig ) nem tudok majd lenni. Költözöm és kérdőjel még az internet és az is, hogy milyen melót kapok és hogy lesz időm mellette.
Türelmeteket kérem Smile

Köszi!

Loki
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
56

Szer. Dec. 21, 2016 11:07 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Élek még, de a karácsony végéig már tuti nem leszek, utána viszont visszatérek =)

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Dec. 12, 2016 6:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Úgy néz ki, hogy a holnapi nap folyamán ismét elutazom, és csak péntek hajnalban érek haza, tehát hétvégén már leszek, de addig felnézni sem fogok tudni majd, úgyhogy bármi van, csak később tudok válaszolni, amikor már itthon vagyok.

xoxo, Ruby k76k

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next