• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Hiányzásnapló
SzerzőÜzenet

Raiden
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

❝Légy bátor, hallj meg úgy ahogyan kell ❞.

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

❝Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!❞.

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Csüt. Okt. 27, 2016 8:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Hola, Gutten Abend, Jónagyooot Razz

Holnap utazom külföldre, vasárnap este jövök. Oda kinn csak telefonon leszek elérhető.
emelt díjas számom, jah ez nem az a hely xD  lxcvbnm,

SONKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég

•we're fallen angels •

Csüt. Okt. 20, 2016 7:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok! Smile

Holnap délutántól novemberig nem leszek, mert külföldön fogok tartózkodni. A játékaimhoz meglehet, hogy ma/holnap még írok egy reagot, de ha nem, akkor kérem türelmeteket, novembertől ismét leszek és írok mindenkinek.

Nem kell aggódni, nem fogok elveszni! Wink

Legyetek rosszak!

Üdv:
Andariel

Vendég

•we're fallen angels •

Szomb. Okt. 15, 2016 9:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Szeretnék jelezni, hogy még itt vagyok, és szeretnék is maradni, de eléggé húzosak a napjaim. Jelenleg tanulok, és szakmai gyakorlatra is járok, aránylag sokat utazok, és eléggé rapszodikusan tudok csak jelen lenni az oldalon, de nagyon igyekszem majd, becsszó! s4h4h
Köszönöm a megértést, és a türelmet! k76k

Bastien, Lilith és Ridia

Astarte

☩ Történetem :
☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Posztok :
70
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
•we're fallen angels •

Pént. Okt. 07, 2016 10:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Szeretném előrejelezni, hogy jövőhét elején legjobb esetben is csak telefonról tudok majd jelentkezni, mivel egy-két napra be kell vonulnom a kórházba. Valójában már napok óta nem vagyok formában a gyakori fejfájások miatt. Reagokat szerintem leghamarabb csak a jövőhét második felén tudok majd írni, bár egyelőre tudtommal nem lógok egyel sem. Very Happy

Astarte, Coralyn és Gabriel

Raiden

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
257
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

❝Légy bátor, hallj meg úgy ahogyan kell ❞.

☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

❝Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!❞.

•we're fallen angels •

Csüt. Okt. 06, 2016 1:06 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sajnos csatlakoznom kell, illetve kinek hogy.
Péntektől  - keddig ilyen hébe hóba felnézek, de reag nem nagyon fog érkezni, illetve nem tudok majd fogadni.
Csók addig is Wink

Maze, Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Cassael

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
205
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins

•we're fallen angels •

Szer. Okt. 05, 2016 6:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Előreláthatólag hétvégéig nem tudok jönni. :'( Kis türelmet kérnék még drága játékos-cimbijeimtől k76k

Grace only exists to be fallen from

Vendég

•we're fallen angels •

Kedd. Okt. 04, 2016 2:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sajnos muszáj írnom ide Sad
Holnaptól kezdve nem tudom meddig festés lesz az egész házban. Számításaim szerint vasárnapra vagy hétfőre meg lesz az első felével a háznak ahol a gépem is van,így visszatérhetek pár nap után. A lapomat igyekeztem megírni, de sajnos nem jött össze, a pakolás meg egyéb dolgok miatt. Tudom már a két hét lejárt, de remélem kapok még haladékot majd ha visszajöttem.

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Okt. 02, 2016 2:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Nem tűnök el (nem úgy, mint a sztori szerint), de a hétköznapjaim eléggé húzósak, és emiatt ahogy az már az első reagjaimnál látszik, inkább hétvégén van csak időm effektívebben írogatni. Szóval jelen leszek, de a rendszerem úgy fog kinézni, hogy hétköznap csak felnézek az oldalra, chatre járni meg pm-ekre válaszolgatni tudok, játéktéri válaszokat viszont csak péntek/szombat/vasárnap folyamán érdemes várni tőlem. Smile
Bocsánat azoktól a lassúság miatt, akikkel van megkezdett játékom, de nem tudom jobban megoldani! Embarassed

Vendég

•we're fallen angels •

Csüt. Szept. 22, 2016 11:30 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Csak nem úsztam meg, hogy írjak ide. Sad
Több ok miatt is ki kell írnom magamat minimum 1 hétre; az első és legfontosabb, hogy 2 napja bujkál már bennem valami, tegnap be is lázasodtam, ma reggelre már hangom sincs és a torkom is fáj, így nem is tudnék túlságosan figyelni. :/ A másik magánügyi gondok, amik remélem minél hamarabb meg fognak oldódni, de addig is ha szeretném, ha nem, de legalább 1 hétre el fogok tűnni és hatalmas elnézést azoktól akik várnak rám játékterén, akiknek kezdőt vagy reagot ígértem be, de esküszöm amint rendbe jövök és itthon is rendbe jönnek a dolgok, vissza térek újult erővel és nem szabadultok meg tőlem.

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Szept. 18, 2016 8:19 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Szomorú vagyok, hogy nekem kell felavatnom ezt a topicot, de anyuék olyan sikeresen széthúzták a kábeleket a festés miatt, hogy hiába dugom össze a kábeleket, nem működik a net >< hétfőn kihívjuk a szerelőt de addig nem tudok reagolni Sad igyekszem visszatérni hozzátok, Babák <3

Caelo Vel In Inferno

☩ Faj :
Hell Or Heaven Vezetőségébe tartozó fiók
☩ Posztok :
56
☩ Rólam :

☩ Pokol vagy menny? :
℘ Pokol vagy mennyország?

•we're fallen angels •

Szomb. Aug. 20, 2016 4:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Born in Hell Miss Daemon
- Bitch...
- true, But not yours...

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5