☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Posztok :
72
☩ Reagok :
46
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
☩ Rang :
I am Death, darlin' ψ

Csüt. Dec. 08, 2016 2:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Mostanában szégyentelen rendszerességgel írogatok ebbe a topicba, de ez sajnos egy ilyen időszak. Holnap hajnalban indulok Németországba, és maradok is január elejéig, így ezen a hétvégén a készülődés, az út, és a többi miatt valószínűleg már nem sokszor fogok jelt adni magamról, illetve a következő egy hónapban is a családi, ünnepi elfoglaltságok miatt elég hullámzó lehet majd az aktívságom, amiért előre is elnézést. Azért teljesen eltűnni biztos nem fogok, amikor csak tudok, reagolok, felnézek, a jövőévtől viszont igyekszem majd mindent hamar behozni, amivel elmaradnék.

Astarte, Gabriel, Coralyn

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 30, 2016 12:18 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Nem akartam ide írni, de muszáj sajnos.
Gondolom feltűnt, hogy az utóbbi időben nem nagyon voltam fent, megvannak az okai.
Sulis dolgok, zh-k stb. Magán dolgok is. Beteg is vagyok. Szét is vagyok esve. Ki vagyok merülve.
Kell egy kis szünet. Felnézni fel fogok, de írni nem.
A jövőhét az utolsó hetem a suliban, ezt a másfél hetet még éberkómával kihúzom, aztán feltöltöm magam 48 óra alvással és visszatérek.
Addig is elnézést a játékos társaimtól, a reagok érkeznek, amint visszatérek.

Trinity, Eris.

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Nov. 29, 2016 7:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Nem akartam ilyen hamar kiírni magam, de mivel elérkezett a második zh időszakom és még a beadandómon is át kell küzdenem magam szeretném erre a hétre és a jövőhétre kiírni magam, utána pedig ígérem jövök teljes lendülettel. s4h4h

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Nov. 26, 2016 2:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Családi okok miatt egész hétvégére, sőt lehet, hogy még a hét elejére is kiírom magam.
Köszi a megértést!

Sealiah

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
☩ Posztok :
72
☩ Reagok :
46
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
☩ Rang :
I am Death, darlin' ψ

Vas. Nov. 20, 2016 11:44 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Éééés megint itt vagyok. Neutral Holnap sajnos ismét be kell vonulnom a kórházba egy-két napra, ismét vár rám néhány izgi vizsgálat meg vérvételek, ennél fogva a hét elején legjobb esetben csak telefonról tudok majd jelentkezni, talán chatelni is, reagokat viszont leghamarabb most csak a következő hétvégére ígérhetek. Van még néhány tartozásom, amelyeket megpróbálok a mai nap folyamán törleszteni, de ha nem jönne össze, akkor igyekszem azokkal is egy héten belül érkezni. :3

Asty és a másik kettő

Asmodeus
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
184
☩ Reagok :
166
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :
Wrath

and Pleasure

☩ Rang :
Demon Prince of Wrath and Pleasure
☩ Play by :
Manu Bennett
☩ Pokol vagy menny? :
Team Hell

Pént. Nov. 18, 2016 6:26 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!
Nos az a helyzet, hogy megőrült a munkahelyemen a főnökség, elővettek az elmúlt héten minket többször is a kollégáimmal. Tegnap megint ment az oltári lecseszés és nagyon meg lettünk szorongatva, ezért sem tudok lenni sokat mostanában. Nem tűnök el, amint tudom pótolom a dolgaim.
Köszönöm előre is a türelmeteket.
Asmodeus & Belphegor

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
81
☩ Reagok :
59
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

Hétf. Nov. 14, 2016 7:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Nov. 15 - Nov. 29-ig hiányzok (valószínűleg előbb vissza jövök).

Tárgytalan! Visszatértem!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 09, 2016 9:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Tudom, hogy még csak most érkeztem nemrégiben az oldalra, de a hétvégén nem leszek egyáltalán gépközelben, úgyhogy szerintem jobb, ha inkább kiírom magam. (:

xoxo

Phelgor
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
47
☩ Reagok :
34
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :
The child without a name grew up to be the hand

To watch you, to shield you...

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

Please forgive me for the sorrow, for leaving you in fear
For the dreams we had to silence, that's all they'll ever be
Still I'll be the hand that serves you
Though you'll not see that it is me...

Kedd Nov. 08, 2016 9:24 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Nehéz szívvel írok ide.
Kezdeném talán azzal, hogy elnézést kérek minden játékostársamtól, akivel jelenleg fut valamiféle játékunk. Sajnos idő- és ihlethiány miatt nem nagyon volt alkalmam írni nektek.
Nos, továbbra sem lesz... Egy időre ugyanis elhagyom az oldalt. Nem tudom, mikor térek vissza, vagy hogy egyáltalán visszatérek-e, de sajnos az élet úgy hozta, hogy el kell mennem. Talán egy-egy alkalommal megtaláltok majd chaten, az esti órákban, de azok az alkalmak nem fognak sűrűn előfordulni.
Hogy mi az oka ennek? Hát, nem túlzottan publikus a dolog, de hogy mégis mondjak valamit, annyit elárulok, hogy tanulással, családdal, élettel kapcsolatosak az indokok. Nem kívánom részletezni, mert, mint írtam is, nem nyilvános téma, másrészt pedig lehet eláztatnám a könnyeimmel a billentyűzetet. Tudom, ez így talán túlzásnak hangzik, de akik kicsit közelebbről ismernek, valószínűleg sejtik, hogy mi lappanghat a háttérben.
Minden esetre, vissza fogok térni hozzátok, remélhetőleg. Addig is puszilok mindenkit, valamint még egyszer bocsánatot kérek azoktól, akikkel van megkezdett játékunk és nem írtam rá választ.

Ölel benneteket:
Phelgor, Agramon és Sariel

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Posztok :
359
☩ Reagok :
267
☩ Play by :
Rhona Mitra

Szomb. Nov. 05, 2016 1:31 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

A hétvégét vidéken töltöm messze a gépemtől, így reagolni sajnos nem áll módomban sem ma, sem holnap, talán csak késő este.

Pmekre tudok válaszolni, habár iszonyú lassan, illetve néhányszor cseten is meglelhettek.

Pusz, Ashtaroth n' multies

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 02, 2016 9:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sóval, borssal, és egy csipetnyi szerecsendióval. Holnaptól vasárnapig nem leszek, hébe-hóba lehet felbukkanok, talán reagot is tudok potyogtatni, de ebben nem vagyok biztos. Viszont hétfőtől igyekszem, reményeim szerint ez a kikapcsolódás visszahozza a kedvem is az íráshoz, most kicsit ramaty vagyok.

Syn, és csapata

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 31, 2016 1:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Nem gondoltam, hogy ez szükséges lesz, de csak, hogy mindenki lássa, a következő 2 napban nem leszek 100%-ban fent az oldalon, és elnézést, ha nem rögtön válaszolok akármire.
A reagokat is csak utána tudom pótolni.

Sea

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
☩ Posztok :
72
☩ Reagok :
46
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
☩ Rang :
I am Death, darlin' ψ

Szomb. Okt. 29, 2016 7:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Részben egészségügyi, részben családi okokból nemigen fogok tudni reagolni a következő napokban. Megérzésem szerint leghamarabb a jövőhét vége felé tudok majd érkezni a válaszokkal, de egyelőre nem ígérnék semmit.

Asty, Gabriel és Cora

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
262
☩ Reagok :
29
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

◄I`m selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I`m out of control, and at times hard to handle. But if you can`t handle me at my worst, then you sure as hell don`t deserve me at my best.►

Szomb. Okt. 29, 2016 7:03 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Raiden írta:
Hola, Gutten Abend, Jónagyooot Razz

Holnap utazom külföldre, vasárnap este jövök. Oda kinn csak telefonon leszek elérhető.
emelt díjas számom, jah ez nem az a hely xD  lxcvbnm,

SONKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka

Keddig maradok úgy alakult!

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
262
☩ Reagok :
29
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

◄I`m selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I`m out of control, and at times hard to handle. But if you can`t handle me at my worst, then you sure as hell don`t deserve me at my best.►

Csüt. Okt. 27, 2016 8:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Hola, Gutten Abend, Jónagyooot Razz

Holnap utazom külföldre, vasárnap este jövök. Oda kinn csak telefonon leszek elérhető.
emelt díjas számom, jah ez nem az a hely xD  lxcvbnm,

SONKAAAAAAAAAAAAAAAAAA ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka  ezegykibaszottsonka

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
ha egyedül vagyunk ott.

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Okt. 20, 2016 7:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok! Smile

Holnap délutántól novemberig nem leszek, mert külföldön fogok tartózkodni. A játékaimhoz meglehet, hogy ma/holnap még írok egy reagot, de ha nem, akkor kérem türelmeteket, novembertől ismét leszek és írok mindenkinek.

Nem kell aggódni, nem fogok elveszni! Wink

Legyetek rosszak!

Üdv:
Andariel

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 15, 2016 9:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Szeretnék jelezni, hogy még itt vagyok, és szeretnék is maradni, de eléggé húzosak a napjaim. Jelenleg tanulok, és szakmai gyakorlatra is járok, aránylag sokat utazok, és eléggé rapszodikusan tudok csak jelen lenni az oldalon, de nagyon igyekszem majd, becsszó! s4h4h
Köszönöm a megértést, és a türelmet! k76k

Bastien, Lilith és Ridia

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
☩ Posztok :
72
☩ Reagok :
46
☩ Keresett személy :
the leader of my army ψ
Kain, my right hand ψ

☩ Rólam :
☩ Képességem :
demonic powers ψ
☩ Rang :
I am Death, darlin' ψ

Pént. Okt. 07, 2016 10:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Szeretném előrejelezni, hogy jövőhét elején legjobb esetben is csak telefonról tudok majd jelentkezni, mivel egy-két napra be kell vonulnom a kórházba. Valójában már napok óta nem vagyok formában a gyakori fejfájások miatt. Reagokat szerintem leghamarabb csak a jövőhét második felén tudok majd írni, bár egyelőre tudtommal nem lógok egyel sem. Very Happy

Astarte, Coralyn és Gabriel

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
262
☩ Reagok :
29
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

Csüt. Okt. 06, 2016 1:06 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sajnos csatlakoznom kell, illetve kinek hogy.
Péntektől  - keddig ilyen hébe hóba felnézek, de reag nem nagyon fog érkezni, illetve nem tudok majd fogadni.
Csók addig is Wink

Maze, Raiden

ha egyedül vagyunk ott.

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
215
☩ Reagok :
128
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins

Szer. Okt. 05, 2016 6:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sziasztok!

Előreláthatólag hétvégéig nem tudok jönni. :'( Kis türelmet kérnék még drága játékos-cimbijeimtől k76k

Grace only exists to be fallen from

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Okt. 04, 2016 2:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sajnos muszáj írnom ide Sad
Holnaptól kezdve nem tudom meddig festés lesz az egész házban. Számításaim szerint vasárnapra vagy hétfőre meg lesz az első felével a háznak ahol a gépem is van,így visszatérhetek pár nap után. A lapomat igyekeztem megírni, de sajnos nem jött össze, a pakolás meg egyéb dolgok miatt. Tudom már a két hét lejárt, de remélem kapok még haladékot majd ha visszajöttem.

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 02, 2016 2:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Nem tűnök el (nem úgy, mint a sztori szerint), de a hétköznapjaim eléggé húzósak, és emiatt ahogy az már az első reagjaimnál látszik, inkább hétvégén van csak időm effektívebben írogatni. Szóval jelen leszek, de a rendszerem úgy fog kinézni, hogy hétköznap csak felnézek az oldalra, chatre járni meg pm-ekre válaszolgatni tudok, játéktéri válaszokat viszont csak péntek/szombat/vasárnap folyamán érdemes várni tőlem. Smile
Bocsánat azoktól a lassúság miatt, akikkel van megkezdett játékom, de nem tudom jobban megoldani! Embarassed

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Szept. 22, 2016 11:30 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Csak nem úsztam meg, hogy írjak ide. Sad
Több ok miatt is ki kell írnom magamat minimum 1 hétre; az első és legfontosabb, hogy 2 napja bujkál már bennem valami, tegnap be is lázasodtam, ma reggelre már hangom sincs és a torkom is fáj, így nem is tudnék túlságosan figyelni. :/ A másik magánügyi gondok, amik remélem minél hamarabb meg fognak oldódni, de addig is ha szeretném, ha nem, de legalább 1 hétre el fogok tűnni és hatalmas elnézést azoktól akik várnak rám játékterén, akiknek kezdőt vagy reagot ígértem be, de esküszöm amint rendbe jövök és itthon is rendbe jönnek a dolgok, vissza térek újult erővel és nem szabadultok meg tőlem.

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Szept. 18, 2016 8:19 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Szomorú vagyok, hogy nekem kell felavatnom ezt a topicot, de anyuék olyan sikeresen széthúzták a kábeleket a festés miatt, hogy hiába dugom össze a kábeleket, nem működik a net >< hétfőn kihívjuk a szerelőt de addig nem tudok reagolni Sad igyekszem visszatérni hozzátok, Babák <3

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Hell Or Heaven Vezetőségébe tartozó fiók
☩ Posztok :
56
☩ Reagok :
133
☩ Rólam :

☩ Pokol vagy menny? :
℘ Pokol vagy mennyország?

Szomb. Aug. 20, 2016 4:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Born in Hell Miss Daemon
- Bitch...
- true, But not yours...

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5