• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Nasargiel - A lelkek őrzője
SzerzőÜzenet

Ramiél
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
75
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Feb. 04, 2017 1:31 pm írtam neked utoljára

Nasargiel

Véleménye az emberekről
Tekintve hogy az én bizalmasom és hogy mi is a feladata a Mennyek országában, ezért úgy vélem inkább pozitívnak kellene lennie, avagy tárgyilagosnak, esetleg semleges hangvételű véleménnyel bír róluk, de egy icicpicit titkon kedveli őket, vagy iylesmi
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Mihály vagy Gabriel, semleges?
Isten, Ramiél
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Valamikor régen nagyon csúnya dolgot csináltál, amiért bukottként száműzve lettél. Ezután sokáig a földön éltél, az Akhád birodalomban. Haragod, büszkeséged elvakított, magányos gőgödben felégettél magad körül mindent. Hadvezér voltál, utadat a halál kísérte. Kapcsolatod Ramiél-el innentől kezdődik és részben neki is köszönheted hogy visszakaptad szárnyaidat.-> Persze nagyobb részt saját magadnak tartozol vállveregetéssel, ugyanis Atyánk annak kapcsán fontolta meg a döntését, mely alapján saját életedet áltoztad egy bajba jutott falu lakosságáért cserébe. (a történet kialakítása rajtad áll, szabad kialakítású Wink) Mára már csak nyomaiban emlékszel erre, s jól tudod milyen az ha valaki rossz útra téved. Talán Atyánk ezért is bízta rád az egyik leghálátlanabb és egyben legfelemelőbb munkakört otthon, te vigyázol az Édenkertre, be és kilépni rajta keresztül csak is a te engedélyeddel, tudtoddal lehet. Parancsokat, kérést, tanácsot meg egyéb mást csak is tőle és Ramiéltől fogadsz el. Puszipajtások vagytok a Kaszással, enyhe túlzással. Van egy sajátos megjelenésed, mely keveseknek adatik meg, jellemed egyenes, általában szűkszavú vagy, nem szeretsz hamis álarcot viselni. Még is van hogy egy adott társaság középpontjába kerülsz, tekintve hogy tudsz te harsány is lenni, ha akarsz. Harci képességeid egyedülállóak, Ramiél szeret veled gyakorolni. Harcosaid mind hűek hozzád, bár napjainkban elég nehéz szót értenetek Gábriel csatlósaival. Te magad a Földön ragadtál, velem együtt, ritkán tudunk jelenést tenni a Mennyek országában, harcosaid egy része a földön, másik része odafent ragadt, látszatra behódoltak a bátyámnak, valójában annyira érdekli őket a célja, mint vakot a néma film. (logikus ha aggódsz értük és fel akarod szabadítani a Mennyt a söpredéktől)

A jelleme többi része rád bízva, én szeretném ha megbízna Ramiél-ben, tekintve hogy az ő bizalmasa lenne és szerintem simán elképzelhető a baráti viszony. Egyéb felmerült kérdés, ötlet, vagy hiányosság esetén küldj üzenetet és megbeszéljük Wink

Szabad/Foglalt
Dwayne Johnson
több ezer éves
rangja: Iphraem

Nasargiel - A lelkek őrzője
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal