☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Karma Delight
WHISPERING AMEN

« she is delightfully c h a o t i c »

« a b e a u t i f u l mess »
☩ Faj :
« nephilim »
☩ Reagok :
2

Kedd Nov. 14, 2017 7:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Egyáltalán nem terveztem ide írni, de sajnos úgy hozta a helyzet, hogy nem igazán bírom szusszal az egyetemet, teljesen elhavazódtam és rengeteg a pótolnivalóm, ráadásul a vizsga időszak is a nyakamon. Emiatt a hónap hátralévő részében nem igen leszek látható az oldalon, valószínűleg reagok sem fognak születni. fgbhjfk Hatalmas elnézést kérek érte mindenkitől, akivel van (lebeszélt) játékom, igyekszem minél hamarabb összeszedni magam és visszatérni!

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Kedd Nov. 07, 2017 11:41 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Kiírom magam, hogy még gépközelben se leszek, vész esetén telefon közelbe, amit admin társaim ismernek.  Intézem az ügyeim, itthon és külföldön.

@kaitlyn zoé payne, @Raiden , @Michael , @deedra

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Lilith
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 03, 2017 7:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Ezen a hétvégén egyáltalán nem leszek elérhető, elrabolnak szülinapozni.
Elnézést a játékpartnereimtől hétfőn pótlok mindent.

xoxo: Lilith & Azura

Isten
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Az elsők
☩ Reagok :
21

Szer. Nov. 01, 2017 8:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ahogy közeledik a December, úgy leszek egyre jobban elhavazva, egészen az ünnepekig. Sajnos ez néha feltűnő eltűnést jelent a részemről, most a héten is túlórázunk, és csak ma jutottam ide.
Kérem az adminokat vegyék ezt figyelembe nálam, amint elült a "szél", jövök vissza aktivizálódni. Addig is amikor ráérek és eljutok idáig, letudom az ígért tartozásaimat, nem fogok eltűnni teljesen..legalább is próbálok. Ha nagyon húzós heteim lesznek csak akkor nem láttok.

Karakterek: @Ramiél, @Isten

Wanheda
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Szakadár
☩ Reagok :
0

Hétf. Okt. 30, 2017 5:14 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

sziasztok, sajnos a hétvégén a pasimnál lebetegedtem Sad ezen a héten nem nagyon fogok tudok lenni, tudom, Wanhedaval még nem sikerült alkotnom, de ha meggyógyultam jövök. :3

Wanheda, Jess, Liv

Klepoth
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
a demon is inside of me.
☩ Reagok :
14

Pént. Okt. 27, 2017 9:07 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok! s4h4h
Én vasárnap elutazom egy teljes hétre, úgyhogy addig nem igazán tudok aktívkodni, ha van lehetőség azért felpillantok néha, de írni biztosan csak jövőhét utáni hétfőn tudok majd! Sietek vissza!
Puszi
Klepoth, Gadreel

Phanuel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
20

Kedd Okt. 24, 2017 9:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hat hétig nem leszek aktív, hisz eltörtem a jobb lapockám, majd amint meggyógyultam reagolok mindenhová.

Alexander Payne
WHISPERING AMEN

I'm a Hunter. Clearly I'm not afraid of the Dark.
☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
32

Hétf. Okt. 23, 2017 9:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Sajnos a héten egész végig dolgozni fogok + suli, így legkorábban hétvégén várható tőlem reag. Bocsi kalandos társaimtól! :<

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Life isn't about having it all together - it's about knowing together we have it all

Sariel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angyal
☩ Reagok :
9
☩ Keresett személy :

Vas. Okt. 22, 2017 6:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Bocsi mindenkitől, akinek nem írtam, tartozom, stb. Húzós napjaim voltak. Igyekszem visszatérni.

Phel/Agri/Sari

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Vas. Okt. 15, 2017 12:30 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Holnap megyek le Nyíregyházára. Kedden este jövök vissza. Nem hiszem, hogy lesz időm írni.

Megértéseteket és türelmeteket köszönöm!

Imádott Amy Very Happy Very Happy

Steven Grattling
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
1
☩ Korom :
26

Vas. Okt. 08, 2017 7:44 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sajnos 2 projektnek is előrehoztál 1 hónappal a határidejét, így alvás helyett is azt kell csinálnom. Szóval kb 2 hétig nem élek. Sad

Kaitlyn Zoé Payne
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Reagok :
21

Pént. Okt. 06, 2017 1:08 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ma este érkezik a párom. Holnap azaz (10.07) Szerdáig (10.11) nem leszek.Szülinapom lesz és party lesz. juuj vvv

@michael @deedra @raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Stend up and fight
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Okt. 03, 2017 4:41 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali

Nem tartózkodom otthon, ergo számítógép közelben -telóról macerás írni-, de okt.07. után ismét aktív leszek!

Köszönöm a türelmet!

Üdv, Sheina

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Szomb. Szept. 30, 2017 11:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali!

Holnap hajnalban megyek Bécsbe egy napra állás miatt, este jövök. Very Happy

@raiden @kaitlyn Zoé Payne @michael @deedra

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Gráinne Mhaol
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
50

Csüt. Szept. 28, 2017 1:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Családban történt halálozás miatt nem leszek a hétvégén, de egyáltalán, temetés és hasonlók miatt.

Ashtaroth'n multies

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next