☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hiányzásnapló

Laerke
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Bukott angyal
☩ Reagok :
1
☩ Keresett személy :

Pént. Szept. 15, 2017 6:40 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Jövő hét végéig szórványosan leszek elérhető.
Igyekszem minden nap legalább belépni, hogy jelezzem maradási szándékomat, de ha ez pár napig nem sikerül azért elnézést, jövök ahogyan tudok.

Idő előtt Bekk Smile

Loki
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
54

Szer. Aug. 16, 2017 11:18 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Megint itt -.-"
Cseppet ihlethiányban vagyok, amikor meg megjönne rám zúdítanak egy csomó melót...de nem tűntem el, és amint összeszedtem magam írok mindenkinek Smile

Abaddon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
88

Szomb. Aug. 12, 2017 7:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Jelzem azért itt is: beláthatatlan ideig most kicsit kevésbé leszek aktív a játéktéren. Ettől függetlenül persze itt vagyok, megtalálható vagyok FBn akár itt is alkalomadtán. Smile

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :
•• Testvérem, aki az ellenségem

[url=Link]•• Lincoln, kedvesem [/url]

Pént. Aug. 11, 2017 10:34 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!
Szokásos zarándok utam, megtisztítom bűnös lelkem! sdad
Bécsbe utazom:

2017.08.13 [Vasárnap] ----> 2017.08.27 [Vasárnap] de ezt nem állítanám 100%-ra, hogy akkor jövök, ez van terven, aztán meglátjuk kapok e munkát, vagy MÉG mindig nem.. Sad

Laptop jön velem, így fenn leszek, csak tudjátok miért nem írok esetleg, meg barátommal is szeretnék lenni így lehet hajnalban mennek a reagok! s4h4h

@deedra  @raiden  @michael   @kylee lea blake    @kaitlyn zoé Payne

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
267

Kedd Aug. 08, 2017 10:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok SZIAAA

20-ig szórványosan vagyok. A FINA vízilabda VB-n dolgozom, szóval gondolhatjátok, mennyi energiám és időm marad, mire hazaérek. Very Happy (Ha netán valaki jönne a Hajós Alfrédba, csekkoljon minket a kajáldánál. Cool )

Addig is jó játékot!

Ashtaroth'n multies

"War only needs an excuse and weapons"
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Aug. 08, 2017 11:14 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!
Jelezni szeretném, hogy augusztus 20.-ig nem fogok tudni aktívan részt venni az oldal életében. Akik rám várnak azoktól elnézést kérek, igyekszem majd mindent bepótolni! s4h4h

Addig is, legyetek rosszak! Twisted Evil
Sargatanas

Aliyah
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos angyal
☩ Reagok :
77

Vas. Aug. 06, 2017 2:48 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Elnézést kérek mindenkitől aki rám vár! Szeretném jelezni hogy augusztus 19-ig próbák és egyéb elfoglaltság miatt nem garantált hogy tudok írni.

Lucifer...
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
arkangyal
☩ Reagok :
21
☩ Keresett személy :
én már csak Aput keresem...

Szer. Aug. 02, 2017 8:51 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Bocsi mindenkitől, most is csak egy kölcsöntelóról tudok írni, mert a gépem procija megadta magát úgy teljesen. Pénteken fizetés, akkor veszek bele újat, szóval szombaton visszatérek, addi is ne haragudjon senki, akinek tartozom, kis türelmet please Embarassed

Zarzahl
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
24
☩ Keresett személy :

Kedd Aug. 01, 2017 7:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok,

holnaptól magánügyi problémák miatt nem leszek. Sajnos előreláthatólag nem tudom megjósolni az időt, de igyekszem vissza, mivel vannak még elintézetlen ügyeim veletek. Twisted Evil

Akinek tartozok, Morgi és Ash, nektek próbálok még ma írni, ha sikerül. O.O Ha nem, akkor bocsi, de visszatértemkor kaptok mindketten. Ha el nem ugortok. Twisted Evil

Zar

Asmodeus
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
166

Pént. Júl. 28, 2017 7:42 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Üdv, üdv!

Mától jövőhét vasárnapig fesztiválon taposom a port, térerő hiányában egyáltalán nem leszek elérhető. Utána rendezem minden tartozásom felétek.

Nektek addig is jó írkálást Smile
Asmo

Egy arcüreg gyulladás társaságában, de visszatértem Very Happy

Raguel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angyal
☩ Reagok :
103

Csüt. Júl. 27, 2017 3:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

SZIAAA

Pár nap erejéig nem igazán leszek elérhető. Szeretném utolérni magamat. Adminos kérdésekkel, démonokkal, netán plottal kapcsolatban nyugodtan kereshette pmben, de reagokat nem fogok küldeni ezalatt az idő alatt.

Köszi a megértést!

Ashtaroth'n multies

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
White light fades to Red

Azura
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
8

Szer. Júl. 26, 2017 10:49 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Végre elérkezett ez a nap is, holnaptól elmegyek nyaralni. Jöttömre 5 nap múlva számítsatok, Kelet felől, alkonyatkor.

xoxo: Lilith, Azura, Seraphiel

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
30

Hétf. Júl. 24, 2017 12:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

A hétvégén költöztem el. Most nincs internetem, így türelmet kérnék mindenkitől.
Amint lesz jelentkezem Smile

Pucca
Amy

Mammon.,..
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Reagok :
59
☩ Korom :
36

Vas. Júl. 23, 2017 11:06 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Ez nem kifejezetten hiányzás, mert továbbra is bóklászom majd erre. De szabadidő hiánya miatt a megszokotthoz képest nagyon keveset tudok mostantól írni (valószínűleg egy jó darabig, úgyhogy ez a poszt érvényes, amíg nem húzom át).

Köszi a megértést.

Gadreel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Fallen.
☩ Reagok :
3

Pént. Júl. 21, 2017 5:28 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Röstellem, de a következő két hétre megint el kell tűnnöm, nyáron sajnos ilyen a munkahelyem. Rettenetesen ég a pofám és nagyon sajnálom, hogy ennyire elhúzódnak a válaszadásaim.
Amint tudok visszatérek hozzátok drágáim.

Gadreel, Klepoth, Wanheda

Loki
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
54

Pént. Júl. 21, 2017 3:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

*Elpakol minden kamiont és szögesdildót a bőröndjébe.*
A hétvégére elutazom, és velem tart Rafi is valamiért

Lincoln.......
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
SZAKADÁR / VADÁSZ / EMBER
☩ Reagok :
34

Hétf. Júl. 17, 2017 8:28 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

A héten ismét szabadságolok egyet, így teljesen elszakadok az internet világától egy kis időre! A jövő hét elején visszatérek reagokkal, addig minden játékostárstól türelmet kérnék!

Köszi!

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :

Hétf. Júl. 10, 2017 1:19 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok! Változott a program Holnap(vagy is már ma xD Júli 10) vagy is KORÁBBAN indulok Bécsbe, és 23-án jövök vissza. Költözést nagyon remélem már sikerül le rendeznünk. azt a három napot úgy töltöm, hogy barátom dolgozik, szóval jönnek a reagok hála istennek, és többet látok  s4h4h

Deedra írta:
Sziasztok!

Ma (2017.07.06) érkezik a barátom és itt lesz nálam egészen Hétfőig(2017.07.10)
Ami azt jelenti, hogy fel-fel lesek csak időnként az oldalra.

És szeretném jelezni, hogy utána héten
2017.07.13 - 2017.07.21-ig nem leszek, ugyan csak megyek barátomhoz Bécsben évfordulós ünnepünkre ^^ Gép szokásosan nálam lesz,reagolni talán fogok este s4h4h

Valamint kövi hónap:
Agusztus: 2017.08.13 - 2017.08.22-ig Barátom születésnapjára megyünk Bécsbe, de most jön a barátnőm is, és kirúgunk a hámból Very Happy akkor is, gép nálam lesz Wink

Ennyi lennék, egyenlőre. Very Happy

Karakterek:
@Deedra @Raiden @Michael @Kaitlyn Zoé Payne

I am Broken..

Abaddon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
88

Szomb. Júl. 08, 2017 3:37 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Mos hétvégén egy kis rögtönzött nyaralásra megyünk, kedden érkezem/ünk. Addig nem leszek internet közelben.
A játékostársaktól kis türelmet kérek Smile

Addig is, ne legyetek túl rosszak! Wink
Abaddon user

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :

Csüt. Júl. 06, 2017 2:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Ma (2017.07.06) érkezik a barátom és itt lesz nálam egészen Hétfőig(2017.07.10)
Ami azt jelenti, hogy fel-fel lesek csak időnként az oldalra.

És szeretném jelezni, hogy utána héten
2017.07.13 - 2017.07.21-ig nem leszek, ugyan csak megyek barátomhoz Bécsben évfordulós ünnepünkre ^^ Gép szokásosan nálam lesz,reagolni talán fogok este s4h4h

Valamint kövi hónap:
Agusztus: 2017.08.13 - 2017.08.22-ig Barátom születésnapjára megyünk Bécsbe, de most jön a barátnőm is, és kirúgunk a hámból Very Happy akkor is, gép nálam lesz Wink

Ennyi lennék, egyenlőre. Very Happy

Karakterek:
@Deedra @Raiden @Michael @Kaitlyn Zoé Payne

I am Broken..

Anael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
angel
☩ Reagok :
49
☩ Keresett személy :
Csak önmagamat keresem

Kedd Júl. 04, 2017 6:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Kedves Játékostársak, Kedves Adminisztrátorok!

Igyekszem írni a héten, de mivel felmondott az egyik munkatársunk és a munkája a nyakunkban szakadt, nem tudom magamat garantálni. Valószínűleg július 20-ig csak ritkán leszek elérhető, de igyekezni fogok. Szeretném sorban minden tartozásomat letudni.

Köszönöm a türelmet előre is,
T.S.

Azazel írta:

Igyekszem írni a héten, de mivel felmondott az egyik munkatársunk és a munkája a nyakunkban szakadt, nem tudom magamat garantálni. Valószínűleg július 20-ig csak ritkán leszek elérhető, de igyekezni fogok. Szeretném sorban minden tartozásomat letudni.

T.S.

Azazel írta:
Kedves Adminisztrátorok, Kedves Játékostársak!

Derült égből villámcsapás, hogy azon a vizsgán, amin elméletileg meg kellett volna buknom, mégsem sikerült, így kénytelen vagyok az elkövetkező hetekben tényleg a szakmai záró vizsgámra (június 13-ra és június 27-re) tanulni.

Tehát valószínűleg július 3-ig nem leszek túl aktív a fórumon.

Mindenkitől elnézést kérek a várakozásért!

Üdvözlettel,
T.S.

Azazel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Bukott
☩ Reagok :
77
☩ Keresett személy :

Kedd Júl. 04, 2017 6:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

T.S.

Azazel írta:
Kedves Adminisztrátorok, Kedves Játékostársak!

Derült égből villámcsapás, hogy azon a vizsgán, amin elméletileg meg kellett volna buknom, mégsem sikerült, így kénytelen vagyok az elkövetkező hetekben tényleg a szakmai záró vizsgámra (június 13-ra és június 27-re) tanulni.

Tehát valószínűleg július 3-ig nem leszek túl aktív a fórumon.

Mindenkitől elnézést kérek a várakozásért!

Üdvözlettel,
T.S.

Aliyah
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos angyal
☩ Reagok :
77

Hétf. Júl. 03, 2017 3:45 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Csütörtökön (07.06.) nyaralni megyek másfél hétre (07.16-ig), ez alatt az idő alatt nem leszek elérhető. Reagokat nem biztos, hogy addigra tudok alkotni, ezért türelmet kérek mindenkitől, akinek tartozok!

Aliyah

Wanheda
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Szakadár.
☩ Reagok :
2

Szomb. Júl. 01, 2017 4:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok s4h4h
Munkából adódóan a nyaram elég zűrös, a következő héten sem tudok még sajnos aktivizálódni, utána valószínüleg lesz egy hét pihim, amikor tudok majd válaszolni mindenkinek akinek csak tartozom luvu

Wanheda, Klepoth, Gadreel

Lincoln.......
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
SZAKADÁR / VADÁSZ / EMBER
☩ Reagok :
34

Pént. Jún. 23, 2017 4:42 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Bár szabadsávon vagyok jövő héten, de ezt az időt Sopronnak és a VOLTNAK szentelem, így csak jövő szombaton ülök legközelebb géphez. Addig is köszi a türelmet, a még vizsgázóknak pedig sok sikert!

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next