☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 25, 2016 12:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok! Smile

Frissen, ropogósan keresném a játékostársam Smile Rugalmas vagyok, bármit meg lehet velem beszélni Smile

Egy pm az ára, és szívesen ötletelek bárkivel! Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 23, 2016 12:32 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Hali!

Friss ember 1 játékra kapható, aki gyors azt elviszem játszani.

Elkeltem! Majd lesz következő alkalom.

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
51
☩ Reagok :
36
☩ Keresett személy :
- Iphraem
☩ Rólam :

◖A Tejút a szerelem csillagfényből szőtt hídja,
amelyet száműzött arkangyalok feszítettek ki két
csillag közé.◗

☩ Rang :
Hadak vezére
☩ Play by :
Keanu Reeves
☩ Pokol vagy menny? :
SF Városa

Az ember szíve éjszakai madár. Csendesen vár valamire,
és ha eljött az idő, egyenesen elrepül felé.

Hétf. Nov. 21, 2016 1:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Újonnan érkeztem, és várom, hogy ki szeretne velem játszani! Mindenre kapható vagyok. Wink

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Nov. 20, 2016 6:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Első játékom kiadó Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 18, 2016 7:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

s4h4h
Nem tudom, ki kelt el, és kire írhatnék rá - így első körben itt ajánlom fel magam egy játékra. Minden lényre nyitott vagyok, szóóval amennyiben úgy véled, egy tudatlan félangyal valamilyen módon belefér az életedbe... pm

Kétszeresen is elkeltem, köszönöm juuj

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Nov. 17, 2016 11:35 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Hali!

A hirdetés jelmondata: " Ki vagy te? Miért teszed ezt velem? Nincs fogalmad róla, hogy mennyit szenvedtem eddig. "

Keresnék egy személyt egy másik szálra a már meglevő mellett. Nincs kikötésem sem fajra, sem nemre. Akit érdekel egy bukott, s annak különös élete, akkor írj rám pm-ben, s beszéljük meg a játékot.

Elkeltem! Majd később hirdetem az új lehetőséget Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Nov. 15, 2016 7:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Bedobom magam Cool
Keresnék játékostársakat, nincs kikötésem fajra.
Kicsit harapós vagyok, de ki lehet bírni.
Amit userről érdemes tudni:
*Szeretem ha egy játékban van akció
*Szeretem veszélybe sodorni a karakterem
*Nem vagyok vérpisti :3
*Ha kell elég aktív tudok lenni
*Szeretem a lélektani drámás játékokat is

Szóval, ha úgy érzed, tudsz valamit kezdeni egy bukottal, aki jelenleg kegyetlen vadász, ne habozz írj! Vagy kiabálj..esetleg küldj egy galambot, baglyot, követ Very Happy
Nagyon várom!

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Nov. 14, 2016 9:49 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Frissen érkezettként szívesen játszanék San Franciscóban bárkivel, bármit.
Ha esetleg felkeltettem az érdeklődésed, pm-ben megtalálsz Wink

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Nov. 12, 2016 2:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Örömmel venném, ha valaki elvinne egy körre. Aktivitással hálálom meg, ígérem. bounce

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 11, 2016 1:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Assassin démon keresi játszópartnerét/partnereit. :3
Jelentkezni pm-ben lehetséges, ha szeretnél velem játszani fanolos

Ugyanitt egy Alexiel névre hallgató Büszkeség is várja a pajtásokat. :3

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Nov. 10, 2016 5:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Helló- helló!

Az a szomorú helyzet, hogy a látszat szerint befagytak a játékaim, viszont nem szeretnék még a levesbe menni. Ha te is unatkozol, dobj rám egy PM-t, és üssük agyon az időt. bbb

Két karakterrel állok rendelkezésetekre:
Judas (angyal)- New York (miért akartam J-vel írni? o.O) - tűzoltó, és
Nathalie (nephilim)- San Fransisco helyszínnel - moteles, benzinkutas, éttermes, boltos, de a városban más közegben is felbukkanó lányka.
update: neeeem diszkriminálás (lehet, hogy kicsit mégis =D ) Judasommal elkeltem ^^ Többször is ^^ Meg hát ^^

Két dolog rólam így useresen: Az egyik, hogy nem rángat az ideg, ha egy vitából nem az én karakterem kerül ki győztesen; a másik, hogy nincs az a szitu, amiben ne találnám fel magam ígw akarommondani: igyekszem feltalálni magam; ha a játékban nem is eseménydús a cselekmény, akkor legalább arra törekszek, hogy az olvasmány szórakoztató legyen. 3 Aztán vagy sikerül, vagy nem. ^^"

Naszóval: Valaki? o.o Bárki? o.o

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Nov. 07, 2016 11:38 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

No, hát én is szeretném ezennel ünnepélyes keretek között felavattatni a lánykámat a játéktéren. Mindenféle ötletekre vevő vagyok, különösebb kikötéseim nincsenek - legfeljebb csak annyi, hogy tartózkodjunk az ismerkedős, kávézóba beülős játékoktól. Kivéve ha az ismerkedés izgalmas háttérrel zajlik, mert akkor természetesen az is jöhet. És esküszöm, hogy nem idegesítelek halálra. Dehogyisnem. szemöldökemelgetés fanolos

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 02, 2016 4:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy játékom kiadó, (egyelőre) olyan démonnak, akinek esetleg hosszabb távon és később több cselekményszálnál is lesz kedve velem maradni játékpartnerként.
Gyere és kísérts meg!
Talán egyszer nyersz ááüáö Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 02, 2016 12:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Háj! Very Happy

Két, azaz KETTŐ, TWO, ZWEI, DOS, DUE Laughing játékom kiadó.
Ha valakinek kedve lenne egy menetre Laughing a Kapzsisággal, akkor egy postagalamb az ára. Vagy morze. De füstjeleket is fogadok.
k76k

Gráinne Mhaol
WHISPERING AMEN

☩ Posztok :
59
☩ Reagok :
48
☩ Rólam :
☩ Rang :
Golddigger
☩ Play by :
Kate Beckinsale
☩ Pokol vagy menny? :
A Pokolba kívánnak

Kedd Nov. 01, 2016 6:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Helló!

Száműzetésbe vetett kapzsi, köpönyegforgató démonnő keresne valakit fosztogatásra, vagy menekülésre, iszogatásra, nőzésre, pasizára, üzletelésre, műkincshajkurászásra.... Igazából akármire.

Pm-ben megtalálsz!
Xoxo

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 29, 2016 3:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Én is bedobnám magam, meg a szerszámom no nem félreérteni, a baseball ütőmre gondoltam egy, vagy esetleg kettő játékra! Ha valakinek volna kedve pm-ben jelezze :3

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
81
☩ Reagok :
59
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

Szomb. Okt. 29, 2016 1:51 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

1 játék erejéig én is fejest ugranék a jungelbe.
A karakter Mihályhoz lojális, így a háta mögötti szervezkedés kizárva, egyéb ellene irányuló, vagy a tervét meghiúsító szervezkedés is kizárva.
Fajok tekintetében, démonok, félvérek és nephilimek csak saját felelősségre keressenek, mondjuk az igazán jó ötletek elől nem zárkózom el, nem vagyok semminek az elrontója. De nyilván a többiekkel inkább kijövök (egy ajtón?  Laughing)
Jobban kedvelem a célirányos játékokat, ami lehet nem túl emelkedett játék, de valaminek, vagy valakinek az előre mentelét szolgálja, adott esetben a jövőbeni terveire hatással lehet, és hát nagyon örülök neki ha be is fejezzük, mert manapság ez már nem divat. Én garantáltan nem fogok eltűnni, de megeshet hogy néha pár napot csúszok a válasz reaggal, szóval kelleni fog hozzám egy adag türelem is. (főleg meg nagyon troll tudok lenni  Laughing)
Köszönöm annak, aki a sok hülyeségemet végig olvasta, és Áve Én! Surprised

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 24, 2016 2:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Bedobnám magam én is ide.  Twisted Evil
Ha valakinek lenne kedve meghalni egy kegyetlen Papnővel játszani, akinek a szíve kőből van, az sikítson/dobjon meg egy PM-mel, vagy egyszerűen csak füstjelezzen, hiszen már tűkön ülök, hogy valakinek újfent Pokollá tehessem a létezését. fanolos

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 23, 2016 5:41 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Eljutottam ide végre. Very Happy
Én is keresem játékostársaimat. Limitált: 2 fő Már csak 1
Elsősorban akciósabb játékok érdekelnének.
Kiegészìtés:Néha piszok lassú vagyok. Embarassed
Üzenetfogadás nyitott.

Kirakja a Zárva táblát!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Okt. 19, 2016 9:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ha valakinek kapóra jönne egy vadász... vagy nem, akkor játszanék Wink

Jelentem, elkeltem, de ha van valami nagyon király ötleted, akkor nyugodtan írj Razz

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 17, 2016 8:48 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Úgy tűnik akad még egy-két játékra időm. Lehetőleg San Francisco közelében keresnék egy játszótársat, bármiféle akcióban, bármilyen fajjal benne vagyok. A lényeg, hogy legyen valamiféle bonyodalom, izgalom vagy akár szenvedély, de ezt majd együtt kiötöljük. Csak dobj megy egy PM-el és a tiéd vagyok. Very Happy

Megint csak elkeltem, egyelőre. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 17, 2016 10:13 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Szívesen vállalnék még egy játékot, méghozzá egy démonkával, hogyha akad jelentkező. Smile

Idő közben elkaptam egy angyalt a játékra. *-*

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 16, 2016 8:48 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Update: Visszavonásig nyitott még a keresésem Very Happy

Cool

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 15, 2016 5:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy elvetemültebb játékra keresek partnert, valami szadizósra gondoltam, szóval ha szívesen megkínoztatnád a karaktered, dobj egy pm-et és megbeszéljük a részleteket!
Fajra való kikötésem nincs. bbb

Ui. mostanában nem vagyok valami gyors :S

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Okt. 14, 2016 3:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Első játékomat eladnám egy PM-ért ^^ New York-on belül bármit bárhol *.*

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next