☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Abaddon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
91

Szer. Feb. 01, 2017 8:43 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Frissen elkészülve bedobom magam a mélyvízbe.
Ötleteim vannak, de Téged is szívesen meghallgatlak.
Aztán ha nem jöh az ihlet, improvizálni még mindig lehet.

De félre a rímeket, jöhetnek a Pm ek! Smile

Leviathan
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
87

Hétf. Jan. 30, 2017 5:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Kedves halandók és halhatatlanok!

Eljött az a pillanat, hogy én is élek a már sokak által kipróbált önajánlással, szóval... Ha valakinek akad kedve, ideje és szereti/nem szereti/stb. a démonokat, szíves örömest ajánlom magamat társaságnak!
Nem kell mást tennie az illetőnek, mint dobni egy pm-et, vagy döglött madarat, nekem egyre megy. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Jan. 30, 2017 1:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Elfogadásom örömére szívesen bevetném Ambriel-t a játéktér rejtelmeibe.
Kissé kétkedő, kicsit talán bizonytalan és furcsa gondolkodású, de alapvetően roppantul kedves és nyugodt őrangyal a hölgy. ( a sodrából nem nagyon lehet kihozni, de próbálkozni lehet Very Happy)

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését kérem keressen meg.
A gyorsaság mellett nem én vagyok az illusztráció a szótárban, de az igyekezetnél bizonyosan Very Happy

Villámgyorsan elraboltak! Köszönet érte. s4h4h

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Jan. 27, 2017 7:16 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!
Kiadó az első két játékom, ha valaki kedvet érez egy kissé hiperaktív, a föld felett lebegő leányzóra, akkor bombázzon meg egy pm-el. :úúú
:

Amara
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
13

Szomb. Jan. 21, 2017 5:52 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Karakterfelavató játékra keresnék egy bátor önkéntest! king
Nem kell félni, senkit nem filézek ki, hacsak nem szeretné az illető Very Happy

Játékokra ötleteim;

- Amara még csak nemrég szabadult, nem sokat ért a világból, ennek kapcsán bármilyen helyzet szóba jöhet. Például a kicsit ravaszabbak megpróbálhatják a maguk oldalára állítani (csupán egy ötlet Very Happy), de egy teljesen átlagos játékot is el tudok képzelni. A humort sem vetem meg, ha arról volna szó.

- Aztán, ha egy jó kis kínzásra vágysz, nálam biztos kezekben leszel Very Happy Amara megrögzötten keresi a testvérét, Istent, ennek okán bármit képes latba vetni.

- Bár fentebb már említettem ilyesmit, azonban egy csatlóst sem vetnék meg. A Sötétség nem éppen a  társasági élet mintaképe, viszont amíg a szükség megkívánja, eltűrne maga mellett valakit. Nem ragaszkodom kizárólag gonosz karakterhez, arról sem kell tudnia feltétlen, hogy Amara kicsoda, tényleg bármire vevő vagyok.

Ezek tényleg pusztán gondolatébresztők, hátha valakit megmozgatnak, azonban egyebekre is nyitott vagyok Smile

Ne féljetek megdobni egy PM-el!

Egyelőre elkeltem, köszönöm! Smile

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
179

Vas. Jan. 15, 2017 8:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Kiadó egy, azaz egy játékom bárki számára, aki kedvet érez egy kissé hiperaktív, szétszórt angyal társaságához. Faji, nemi megkötésem nincsen. Mindenkivel szívesen játszok, ötleteknek nem vagyok híján. Wink Ha egy picit is meggyőztelek ne habozz, dobj egy pm-et. Wink ^ˇ^

Elkeltem. ^*^

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Jan. 13, 2017 3:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Egy isteni játék? Very Happy
Az esetemben tényleg bármi meg történhet. Very Happy

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
65

Vas. Dec. 18, 2016 2:29 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Úgy tűnik, akivel leszerveztem a játékot, az szőrén szálán eltűnt, akivel meg belekezdtünk, nos, az is. Így nyitott az 1 játék ismét!

@Ramiél írta:
1 játék erejéig én is fejest ugranék a jungelbe.
A karakter Mihályhoz lojális, így a háta mögötti szervezkedés kizárva, egyéb ellene irányuló, vagy a tervét meghiúsító szervezkedés is kizárva.
Fajok tekintetében, démonok, félvérek és nephilimek csak saját felelősségre keressenek, mondjuk az igazán jó ötletek elől nem zárkózom el, nem vagyok semminek az elrontója. De nyilván a többiekkel inkább kijövök (egy ajtón?  Laughing)
Jobban kedvelem a célirányos játékokat, ami lehet nem túl emelkedett játék, de valaminek, vagy valakinek az előre mentelét szolgálja, adott esetben a jövőbeni terveire hatással lehet, és hát nagyon örülök neki ha be is fejezzük, mert manapság ez már nem divat. Én garantáltan nem fogok eltűnni, de megeshet hogy néha pár napot csúszok a válasz reaggal, szóval kelleni fog hozzám egy adag türelem is. (főleg meg nagyon troll tudok lenni  Laughing)
Köszönöm annak, aki a sok hülyeségemet végig olvasta, és Áve Én! Surprised

Coralyn Pearce
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
human
☩ Reagok :
19
☩ Keresett személy :
my dear brother

and myself, i guess
☩ Korom :
25

Pént. Dec. 16, 2016 11:43 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Mivel Coralyn karimmal még nem sok felé kalandoztam eddig, most őt is bedobnám a mélyvízbe. A leányzó egy egyszerű halandó, nincs semmi különleges képessége, jelentőségét tekintve teljesen elveszik a sok démon, angyal, vadász, félvérek között, de kíváncsi természete és enyhe makacssága által könnyedén tud maga körül veszélyes helyzetet teremteni, plusz user általában elég kreatív ahhoz, hogy kitaláljon valami izgalmasat egy-egy játékhoz. Nem mellesleg szívesen ötletelek, és nyitott vagyok sok mindenre. Szóval csak bátran! Very Happy

Ps.: Ha nem láttok fenn, nyugodtan pötyögjetek Astarte karimnak. :3

Elkelt

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Dec. 10, 2016 10:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Egy vérszomjas démonka keresi lelkes játszótársát, akivel elszórakozhat pár kör erejéig! Bármire nyitott vagyok, csupán egy levél az ára!! Smile

Elkeltem!

A.

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Dec. 01, 2016 6:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Játszótársat keresek egy, lassabb játék esetén kettő játékra.

Okosságok:
- Változóan írok. Az időt értve. Van, hogy instant írom a választ, de előfordul, hogy egy-két napot is igénybe vesz.
- Türelmes vagyok. Csak azért, mert én képes vagyok két másodpercre rá válaszolni a reagra (költői túlzás) én ezt nem várom el. Mindenkinek van élete!

- Nem harapok. Akkorát.
- Szeretem az akciót. Azért két püfölés közé egy kis chill belefér.
- Tárgyalóképes vagyok a helyzetekkel kapcsolatban. Avagy ha az a kérdés, ki kerül felülre, vagy épp miként játszunk ki valamit, szívesen egyezkedem.
- Szeretem a kreatív ötleteket és megoldásokat, minimeséket -kapni és adni is-. Így ha valami folytatólagos minikalandot akarsz, én vagyok az embered!
- Szeretek kapcsolathálókat építeni. Így ha egyszer játszottunk, szerintem nincs akadálya egy második játéknak!
- Szeretem, ha egy játéknak van eleje, közepe és vége. Avagy ha úgy érzed, nem fogod befejezni a dolgot, vagy nincs erőd még se a játékra, inkább szólj, inaktiváljuk, aztán máskor folytassuk.

Ha érdekel a dolog, dobj meg egy PM-el.

Elkeltem!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 30, 2016 6:34 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Keresnék egy játékostársat, szórakozás és szórakoztatás céljából. Ha magadra ismertél, akkor írm pm-et, s a többit majd megtudjuk. Várjak !

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Nov. 25, 2016 12:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok! Smile

Frissen, ropogósan keresném a játékostársam Smile Rugalmas vagyok, bármit meg lehet velem beszélni Smile

Egy pm az ára, és szívesen ötletelek bárkivel! Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 23, 2016 12:32 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali!

Friss ember 1 játékra kapható, aki gyors azt elviszem játszani.

Elkeltem! Majd lesz következő alkalom.

Michael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
37
☩ Keresett személy :
- Iphraem

Hétf. Nov. 21, 2016 1:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Újonnan érkeztem, és várom, hogy ki szeretne velem játszani! Mindenre kapható vagyok. Wink

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next