⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Játékos keresése
The devil's voice is sweet to hear.

Vendég
'Cause we're hot like hell

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 20, 2017 12:58 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Én is bedobnám magam, mint friss hús, ha már elfogadott jóságos Teremtőnk. :DDD

Az ötletek folyama végtelen, szóval, aki kedvet kapott hozzám, az dobjon meg egy pm-el. :3

Caelo Vel In Inferno

☩ Faj :
Staff fiók
☩ Reagok :
133

Utolsó Poszt Pént. Márc. 17, 2017 4:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali valaki egy játék? Very Happy

Azura

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
10

Utolsó Poszt Pént. Márc. 17, 2017 1:42 am

Sziasztok!
Gondoltam meghirdetem a második játékom - az első agramon-é, akirede még várnom kell -, aki kapja-marja alapon Smile

Vendég

Utolsó Poszt Szer. Márc. 15, 2017 12:40 am

Csak úgy bedobom magamat ide, mintsem egyféle lehetőséget, hiszen bármikor elérhető vagyok egy játékra, ha netán úgy gondolod, hogy érdemes vagyok rá Very Happy

Vendég

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 13, 2017 6:32 pm

Nyuuuuuuuuuuuuuu Holy Moly
Kiadó egy-két játékom, jelentkezőket várok szíves örömest OMG Konkrét témám egyelőre nincs, de hát majd csak kialakul Wink
Tárt karokkal, forró csokival, és egy zacskó keksszel várom a pm-eket Hmmm

Vendég

Utolsó Poszt Vas. Márc. 12, 2017 6:10 pm

Kicsi vagyok, székre állok... juuj
Akarom mondani, két játék keresi gazdáját. Nem mindig vagyok gyors, tudom, de igyekszem vvv
Opcionálisan választható, milyen hangulatomban legyek.

Várom pm-ed fanolos

Vendég

Utolsó Poszt Pént. Márc. 10, 2017 12:03 pm

Egy,  maximum két játékot keresnék magamnak, ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj nyugodtan és összedugjuk a fejünket aztán kitalálunk valamit Very Happy SZIAAA

Natasya Alaskeevich

☩ Faj :
I'm only human
☩ Reagok :
67

Utolsó Poszt Szer. Márc. 01, 2017 10:07 am

Eladó, kiadó, most a szivem játékom.
Egy szálam még szabad, igy várom kedves/kedvetlen érdeklődőket is. ^*^

Vendég

Utolsó Poszt Kedd Feb. 28, 2017 10:54 pm

Várom a kedves még-nem-szerelmeseket boronálásra! Egy szálam szabad, ha megsúgnád, ki szíved választottja, küld a galambod!

Vendég

Utolsó Poszt Kedd Feb. 28, 2017 8:57 pm

Ki szeretné felforgatni az életét némi bujaság kíséretében? Very Happy
Jöhet ember, démon, angyal, ismerhetjük egymást régebbről, vagy futhatunk össze most. Ha még nincs is ötleted jelentkezz, ET alapján lehet összeszedünk valamit. Smile
Amit lehetőleg kerüljünk: szex a karakterek között. Legyünk kicsit kreatívabbak az egyértelműnél. Very Happy
De hármasban szívesen segédkezem!

Két szálat tudok bevállalni.

Ugyanitt: Maiara New York városában keres múltbéli ismerősöket akikkel játszhat (max. 1 szál).

Vendég

Utolsó Poszt Hétf. Feb. 27, 2017 7:39 pm

Szívesen bedobnám Aingeal-t a játéktérre.
Limitál férőhely: Max. 2 fő. Már csak 1 fő
Szeretek együtt ötletelni vagy kitalálni valamit.
Kerülendő mondatok: Játsszunk valamit! Én szívesen játszok veled valamit! Játszanék veled, van valami ötleted?  Evil or Very Mad
Ha ezeken át tudunk ugrani hidd el, nem bánod meg Wink luvu

Vendég

Utolsó Poszt Csüt. Feb. 23, 2017 9:06 pm

Hello-Hello shy angel

Szóval az a nagy helyzet, hogy egy kisebb kihagyás után lehelnék életet ebbe az alapvetően kellemes, bár helyenként talán furcsa és kétkedő őrangyalba.

Sajnos nem mindig van alkalmam gyorsan válaszolni, de kétségtelenül igyekszem mindig a maximalizmusra törekedni.
Viszont nagyon lelkes és alapvetően nyugodt játszótárs vagyok. Cupidó
Amennyiben szívesen ötletelnél velem vagy egyszerűen csak felkeltettem az érdeklődésed, a postaládám zárásig nyitva áll.

Zárva shy angel

Vendég

Utolsó Poszt Csüt. Feb. 23, 2017 7:44 pm

Teljesen összhangban a korábbi posztommal. Very Happy

Bevállalok még egy szálat, olyan játékossal, akinek egyik karakterével sincs aktív játékom. Very Happy Amit ajánlok: heti minimum egy, de átlag három reag. Ha már vannak terveid, de nincs időd, akkor is egyeztethetünk! Minden kreatív, eszement, őrült és/vagy egyszerű. hétköznapi, ismerkedős ötletet örömmel fogadok!

Futó, lezárt, jövőbeli játékaimról itt informálódhatsz.

Keresettjeim, mert ez itt a reklám helye: Egyes, Kettes, Ex-nőm. Velük, amint megérkeznek, szálaim számától függetlenül bármikor.

Múltban és jelenben egyaránt, a teremtéstől elérhető vagyok.

Vendég

Utolsó Poszt Vas. Feb. 19, 2017 12:35 pm

Sziasztok!

Egyenlőre csak 2 játékot vállalnék maximum Smile Bárkivel játszok szívesen Smile

Vendég

Utolsó Poszt Hétf. Feb. 13, 2017 11:40 pm

Játszótársat kereseeeek, írjatok, bárkivel szívesen játszok. Very Happy fanolos szemöldökemelgetés

Sponsored content

Utolsó Poszt

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next