This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Játékos keresése
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Loki
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
68

Utolsó Poszt Hétf. Május 08, 2017 10:26 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Szükségem lenne a laboromra egy új áldozatra...vagyis khmmm...asszisztensre, amíg a másik lábadozik. Vajon akkor is így hívják, ha nincs meg a lába?

No mindegy, illetve, kéne egy haver is, akivel lehet piálni, és hasonlók. Az italt én állom =)

Utolsó Poszt Szomb. Május 06, 2017 11:39 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Én is beállnék a sorba.
Egyetlen játékom kiadó, aki kapja-marja alapon. Bárkivel, bárhol, bármit szívesen játszom.
Ha vagy olyan bátor, hogy játsz egy pszichopata démonnal bbb akkor dobj meg egy PM-el Wink

Extra gyorsan elkeltem, duplán! OMG

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Május 01, 2017 3:04 pm

Keresem első partnerem egy könnyed (aka nem túl hosszú hsz-es) játékra.  Princess

(Olyan játszótársat keresek, aki nem félti a karakterét, mert Gabriel elég szeszélyes és megalázó tud lenni... de az angyalkák iránt érez némi szeretetet, úgyhogy angyal jelentkezőnek örülnék leginkább.)

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Pént. Ápr. 28, 2017 4:32 pm

Üdv Mindenki ^^

Megpróbálom, hátha valakinek szimpatikus lesz egy szárnyaitól jogtalanul megfosztott angyal, aki az emberek mellett harcolva gyilkolja halomra sajátjait.
Bármilyen játékban benne vagyok, teljesen mindegy, melyik csoportba tartozol.  szemöldökemelgetés

Amit tudok ígérni, hogy heti 1-2 reag biztos érkezik felőlem, kirívó esetekben pedig úgyis jelzek.  Juhééé

Nem lenne rossz néhány barát, aki egy kicsit kiigazít az emberi érzelmek kusza ösvényeiben.  *q*

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 27, 2017 5:09 pm

Ééés, itt is volnék! OMG
Írjon, aki elég bátor hozzá szemöldökemelgetés

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Szer. Ápr. 26, 2017 9:33 am

Én is bedobnám magam Cool Gyertek, tépjetek ketté üzenetekkel fanolos

Natasya Alaskeevich
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
67

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 10, 2017 9:01 pm

Keresek Egy Démont!

Ki lenne olyan gonosz és csúfot akarna űzni belőlem. Pontosabban szórakozna velem. A tudtom nélkül hajszolna bele különböző veszélyes szituációkba, emiatt a múltam egyes részleteiről akár tudhatna is. Továbbá akár alkut is kívánhatna velem kötni, lényegében bármi megteszi, amíg jót szórakozik rajtam a háttérbe. Very Happy ^^

Rámtalált fanolos *q*

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Pént. Márc. 31, 2017 5:39 pm

Aranykalitkába zárt kismadár nephilim keres játszópajti(ka)t! Cupidó
Jelentkezni PM-ben! luvu

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Vas. Márc. 26, 2017 11:00 am

Bevállalok még egy szálat, olyan játékossal, akinek még egyik karakterével sincs aktív játékom. Amit kínálok: heti minimum egy, de átlag három reag. Ha már vannak terveid, de még nincs időd, akkor is egyeztethetünk - előjegyzést felveszek! Very Happy

Minden kreatív, eszement, őrült és/vagy egyszerű hétköznapi, ismerkedős ötletet örömmel fogadok! Bárkit szívvel-lélekkel vagy anélkül megkínzok.

Futó, lezárt, jövőbeli játékaimról itt informálódhatsz.

Keresettjeim, mert ez itt a reklám helye: Egyes, Kettes, Ex-nőm. Velük, amint megérkeznek, szálaim számától függetlenül bármikor.

Múltban és jelenben egyaránt, a teremtéstől elérhető vagyok.

És ha nincs kedved egy bukotthoz, akkor ajánlok egy szeszélyes kerubot SF-es játékokra: Anael személyében.

Natasya Alaskeevich
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
67

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 20, 2017 9:13 pm

Továbbra is várom eme bátor jelentkezőt. :3 Very Happy

@Natasya Alaskeevich írta:
Eladó, kiadó, most a szivem  játékom.
Egy szálam még szabad, igy várom kedves/kedvetlen érdeklődőket is. ^*^

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 20, 2017 12:58 pm

Én is bedobnám magam, mint friss hús, ha már elfogadott jóságos Teremtőnk. :DDD

Az ötletek folyama végtelen, szóval, aki kedvet kapott hozzám, az dobjon meg egy pm-el. :3

Caelo Vel In Inferno
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Reagok :
132

Utolsó Poszt Pént. Márc. 17, 2017 4:31 pm

Hali valaki egy játék? Very Happy

Azura
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Pént. Márc. 17, 2017 1:42 am

Sziasztok!
Gondoltam meghirdetem a második játékom - az első agramon-é, akirede még várnom kell -, aki kapja-marja alapon Smile

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Szer. Márc. 15, 2017 12:40 am

Csak úgy bedobom magamat ide, mintsem egyféle lehetőséget, hiszen bármikor elérhető vagyok egy játékra, ha netán úgy gondolod, hogy érdemes vagyok rá Very Happy

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Márc. 13, 2017 6:32 pm

Nyuuuuuuuuuuuuuu Holy Moly
Kiadó egy-két játékom, jelentkezőket várok szíves örömest OMG Konkrét témám egyelőre nincs, de hát majd csak kialakul Wink
Tárt karokkal, forró csokival, és egy zacskó keksszel várom a pm-eket Hmmm

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Vas. Márc. 12, 2017 6:10 pm

Kicsi vagyok, székre állok... juuj
Akarom mondani, két játék keresi gazdáját. Nem mindig vagyok gyors, tudom, de igyekszem vvv
Opcionálisan választható, milyen hangulatomban legyek.

Várom pm-ed fanolos

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Pént. Márc. 10, 2017 12:03 pm

Egy,  maximum két játékot keresnék magamnak, ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj nyugodtan és összedugjuk a fejünket aztán kitalálunk valamit Very Happy SZIAAA

Natasya Alaskeevich
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
67

Utolsó Poszt Szer. Márc. 01, 2017 10:07 am

Eladó, kiadó, most a szivem játékom.
Egy szálam még szabad, igy várom kedves/kedvetlen érdeklődőket is. ^*^

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Feb. 28, 2017 10:54 pm

Várom a kedves még-nem-szerelmeseket boronálásra! Egy szálam szabad, ha megsúgnád, ki szíved választottja, küld a galambod!

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Feb. 28, 2017 8:57 pm

Ki szeretné felforgatni az életét némi bujaság kíséretében? Very Happy
Jöhet ember, démon, angyal, ismerhetjük egymást régebbről, vagy futhatunk össze most. Ha még nincs is ötleted jelentkezz, ET alapján lehet összeszedünk valamit. Smile
Amit lehetőleg kerüljünk: szex a karakterek között. Legyünk kicsit kreatívabbak az egyértelműnél. Very Happy
De hármasban szívesen segédkezem!

Két szálat tudok bevállalni.

Ugyanitt: Maiara New York városában keres múltbéli ismerősöket akikkel játszhat (max. 1 szál).

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next