• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Játékos keresése
SzerzőÜzenet

Neilla Armstrong
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Nephilim
☩ Posztok :
16
☩ Képességem :
Empátia - érzések átvétele, befolyásolása
☩ Play by :
Felicity Jones
☩ Korom :
26
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Jan. 30, 2017 1:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Elfogadásom örömére szívesen bevetném Ambriel-t a játéktér rejtelmeibe.
Kissé kétkedő, kicsit talán bizonytalan és furcsa gondolkodású, de alapvetően roppantul kedves és nyugodt őrangyal a hölgy. ( a sodrából nem nagyon lehet kihozni, de próbálkozni lehet Very Happy)

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését kérem keressen meg.
A gyorsaság mellett nem én vagyok az illusztráció a szótárban, de az igyekezetnél bizonyosan Very Happy

Villámgyorsan elraboltak! Köszönet érte. s4h4h

Kirsten Skarsgard

☩ Történetem :
☩ Faj :
●●human●●
☩ Posztok :
5
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
●● so I fight like a Viking ●●
☩ Play by :
●● Holland fcking Roden ●●
☩ Korom :
23
☩ Pokol vagy menny? :
●● Heaven ●●

•we're fallen angels •

Pént. Jan. 27, 2017 7:16 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!
Kiadó az első két játékom, ha valaki kedvet érez egy kissé hiperaktív, a föld felett lebegő leányzóra, akkor bombázzon meg egy pm-el. :úúú
:

Amara

☩ Történetem :
☩ Posztok :
9
☩ Rólam :

☩ Rang :
The Darkness
☩ Play by :
Lyndsy Fonseca
•we're fallen angels •

Szomb. Jan. 21, 2017 5:52 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Karakterfelavató játékra keresnék egy bátor önkéntest! king
Nem kell félni, senkit nem filézek ki, hacsak nem szeretné az illető Very Happy

Játékokra ötleteim;

- Amara még csak nemrég szabadult, nem sokat ért a világból, ennek kapcsán bármilyen helyzet szóba jöhet. Például a kicsit ravaszabbak megpróbálhatják a maguk oldalára állítani (csupán egy ötlet Very Happy), de egy teljesen átlagos játékot is el tudok képzelni. A humort sem vetem meg, ha arról volna szó.

- Aztán, ha egy jó kis kínzásra vágysz, nálam biztos kezekben leszel Very Happy Amara megrögzötten keresi a testvérét, Istent, ennek okán bármit képes latba vetni.

- Bár fentebb már említettem ilyesmit, azonban egy csatlóst sem vetnék meg. A Sötétség nem éppen a  társasági élet mintaképe, viszont amíg a szükség megkívánja, eltűrne maga mellett valakit. Nem ragaszkodom kizárólag gonosz karakterhez, arról sem kell tudnia feltétlen, hogy Amara kicsoda, tényleg bármire vevő vagyok.

Ezek tényleg pusztán gondolatébresztők, hátha valakit megmozgatnak, azonban egyebekre is nyitott vagyok Smile

Ne féljetek megdobni egy PM-el!

Egyelőre elkeltem, köszönöm! Smile

Ophilia

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Posztok :
157
☩ Rólam :
☩ Play by :
Blake Lively
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Vas. Jan. 15, 2017 8:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kiadó egy, azaz egy játékom bárki számára, aki kedvet érez egy kissé hiperaktív, szétszórt angyal társaságához. Faji, nemi megkötésem nincsen. Mindenkivel szívesen játszok, ötleteknek nem vagyok híján. Wink Ha egy picit is meggyőztelek ne habozz, dobj egy pm-et. Wink ^ˇ^

Elkeltem. ^*^

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Jan. 13, 2017 3:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Egy isteni játék? Very Happy
Az esetemben tényleg bármi meg történhet. Very Happy

Ramiél

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
75
☩ Rólam :
☩ Play by :
Johnny Depp
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •

Vas. Dec. 18, 2016 2:29 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Úgy tűnik, akivel leszerveztem a játékot, az szőrén szálán eltűnt, akivel meg belekezdtünk, nos, az is. Így nyitott az 1 játék ismét!

@Ramiél írta:
1 játék erejéig én is fejest ugranék a jungelbe.
A karakter Mihályhoz lojális, így a háta mögötti szervezkedés kizárva, egyéb ellene irányuló, vagy a tervét meghiúsító szervezkedés is kizárva.
Fajok tekintetében, démonok, félvérek és nephilimek csak saját felelősségre keressenek, mondjuk az igazán jó ötletek elől nem zárkózom el, nem vagyok semminek az elrontója. De nyilván a többiekkel inkább kijövök (egy ajtón?  Laughing)
Jobban kedvelem a célirányos játékokat, ami lehet nem túl emelkedett játék, de valaminek, vagy valakinek az előre mentelét szolgálja, adott esetben a jövőbeni terveire hatással lehet, és hát nagyon örülök neki ha be is fejezzük, mert manapság ez már nem divat. Én garantáltan nem fogok eltűnni, de megeshet hogy néha pár napot csúszok a válasz reaggal, szóval kelleni fog hozzám egy adag türelem is. (főleg meg nagyon troll tudok lenni  Laughing)
Köszönöm annak, aki a sok hülyeségemet végig olvasta, és Áve Én! Surprised

Coralyn Pearce

☩ Történetem :
☩ Faj :
human
☩ Posztok :
27
☩ Keresett személy :
my dear brother

and myself, i guess
☩ Rólam :
☩ Képességem :
being kind and innocent
☩ Rang :
I'm just a nurse
☩ Play by :
Jenna-Louise Coleman
☩ Korom :
25
☩ Pokol vagy menny? :
Earth

Some people come in
your life as blessings,
others come in
your life as lessons.

•we're fallen angels •

Pént. Dec. 16, 2016 11:43 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Mivel Coralyn karimmal még nem sok felé kalandoztam eddig, most őt is bedobnám a mélyvízbe. A leányzó egy egyszerű halandó, nincs semmi különleges képessége, jelentőségét tekintve teljesen elveszik a sok démon, angyal, vadász, félvérek között, de kíváncsi természete és enyhe makacssága által könnyedén tud maga körül veszélyes helyzetet teremteni, plusz user általában elég kreatív ahhoz, hogy kitaláljon valami izgalmasat egy-egy játékhoz. Nem mellesleg szívesen ötletelek, és nyitott vagyok sok mindenre. Szóval csak bátran! Very Happy

Ps.: Ha nem láttok fenn, nyugodtan pötyögjetek Astarte karimnak. :3

Elkelt

Vendég

•we're fallen angels •

Szomb. Dec. 10, 2016 10:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Egy vérszomjas démonka keresi lelkes játszótársát, akivel elszórakozhat pár kör erejéig! Bármire nyitott vagyok, csupán egy levél az ára!! Smile

Elkeltem!

A.

Darius Harlan

☩ Faj :
Féldémon
☩ Posztok :
14
☩ Rólam :
☩ Képességem :

☩ Play by :
Wesley Snipes
•we're fallen angels •

Csüt. Dec. 01, 2016 6:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Játszótársat keresek egy, lassabb játék esetén kettő játékra.

Okosságok:
- Változóan írok. Az időt értve. Van, hogy instant írom a választ, de előfordul, hogy egy-két napot is igénybe vesz.
- Türelmes vagyok. Csak azért, mert én képes vagyok két másodpercre rá válaszolni a reagra (költői túlzás) én ezt nem várom el. Mindenkinek van élete!
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nem harapok. Akkorát.
- Szeretem az akciót. Azért két püfölés közé egy kis chill belefér.
- Tárgyalóképes vagyok a helyzetekkel kapcsolatban. Avagy ha az a kérdés, ki kerül felülre, vagy épp miként játszunk ki valamit, szívesen egyezkedem.
- Szeretem a kreatív ötleteket és megoldásokat, minimeséket -kapni és adni is-. Így ha valami folytatólagos minikalandot akarsz, én vagyok az embered!
- Szeretek kapcsolathálókat építeni. Így ha egyszer játszottunk, szerintem nincs akadálya egy második játéknak!
- Szeretem, ha egy játéknak van eleje, közepe és vége. Avagy ha úgy érzed, nem fogod befejezni a dolgot, vagy nincs erőd még se a játékra, inkább szólj, inaktiváljuk, aztán máskor folytassuk.

Ha érdekel a dolog, dobj meg egy PM-el.

Elkeltem!

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
There is no place
where you can hide

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Nov. 30, 2016 6:34 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Keresnék egy játékostársat, szórakozás és szórakoztatás céljából. Ha magadra ismertél, akkor írm pm-et, s a többit majd megtudjuk. Várjak !

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Nov. 25, 2016 12:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok! Smile

Frissen, ropogósan keresném a játékostársam Smile Rugalmas vagyok, bármit meg lehet velem beszélni Smile

Egy pm az ára, és szívesen ötletelek bárkivel! Smile

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Nov. 23, 2016 12:32 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

Friss ember 1 játékra kapható, aki gyors azt elviszem játszani.

Elkeltem! Majd lesz következő alkalom.

Michael

☩ Történetem :
☩ Faj :
Arkangyal
☩ Posztok :
43
☩ Rólam :

◖A Tejút a szerelem csillagfényből szőtt hídja,
amelyet száműzött arkangyalok feszítettek ki két
csillag közé.◗

☩ Rang :
Hadak vezére
☩ Play by :
Keanu Reeves
☩ Pokol vagy menny? :
SF Városa

Az ember szíve éjszakai madár. Csendesen vár valamire,
és ha eljött az idő, egyenesen elrepül felé.

•we're fallen angels •

Hétf. Nov. 21, 2016 1:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Újonnan érkeztem, és várom, hogy ki szeretne velem játszani! Mindenre kapható vagyok. Wink

Vendég

•we're fallen angels •

Vas. Nov. 20, 2016 6:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Első játékom kiadó Smile

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Nov. 18, 2016 7:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

s4h4h
Nem tudom, ki kelt el, és kire írhatnék rá - így első körben itt ajánlom fel magam egy játékra. Minden lényre nyitott vagyok, szóóval amennyiben úgy véled, egy tudatlan félangyal valamilyen módon belefér az életedbe... pm

Kétszeresen is elkeltem, köszönöm juuj

Vendég

•we're fallen angels •

Csüt. Nov. 17, 2016 11:35 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Hali!

A hirdetés jelmondata: " Ki vagy te? Miért teszed ezt velem? Nincs fogalmad róla, hogy mennyit szenvedtem eddig. "

Keresnék egy személyt egy másik szálra a már meglevő mellett. Nincs kikötésem sem fajra, sem nemre. Akit érdekel egy bukott, s annak különös élete, akkor írj rám pm-ben, s beszéljük meg a játékot.

Elkeltem! Majd később hirdetem az új lehetőséget Smile

Vendég

•we're fallen angels •

Kedd. Nov. 15, 2016 7:12 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Bedobom magam Cool
Keresnék játékostársakat, nincs kikötésem fajra.
Kicsit harapós vagyok, de ki lehet bírni.
Amit userről érdemes tudni:
*Szeretem ha egy játékban van akció
*Szeretem veszélybe sodorni a karakterem
*Nem vagyok vérpisti :3
*Ha kell elég aktív tudok lenni
*Szeretem a lélektani drámás játékokat is

Szóval, ha úgy érzed, tudsz valamit kezdeni egy bukottal, aki jelenleg kegyetlen vadász, ne habozz írj! Vagy kiabálj..esetleg küldj egy galambot, baglyot, követ Very Happy
Nagyon várom!

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Nov. 14, 2016 9:49 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Frissen érkezettként szívesen játszanék San Franciscóban bárkivel, bármit.
Ha esetleg felkeltettem az érdeklődésed, pm-ben megtalálsz Wink

Vendég

•we're fallen angels •

Szomb. Nov. 12, 2016 2:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Örömmel venném, ha valaki elvinne egy körre. Aktivitással hálálom meg, ígérem. bounce

Vendég

•we're fallen angels •

Pént. Nov. 11, 2016 1:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Assassin démon keresi játszópartnerét/partnereit. :3
Jelentkezni pm-ben lehetséges, ha szeretnél velem játszani fanolos

Ugyanitt egy Alexiel névre hallgató Büszkeség is várja a pajtásokat. :3

Vendég

•we're fallen angels •

Csüt. Nov. 10, 2016 5:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Helló- helló!

Az a szomorú helyzet, hogy a látszat szerint befagytak a játékaim, viszont nem szeretnék még a levesbe menni. Ha te is unatkozol, dobj rám egy PM-t, és üssük agyon az időt. bbb

Két karakterrel állok rendelkezésetekre:
Judas (angyal)- New York (miért akartam J-vel írni? o.O) - tűzoltó, és
Nathalie (nephilim)- San Fransisco helyszínnel - moteles, benzinkutas, éttermes, boltos, de a városban más közegben is felbukkanó lányka.
update: neeeem diszkriminálás (lehet, hogy kicsit mégis =D ) Judasommal elkeltem ^^ Többször is ^^ Meg hát ^^

Két dolog rólam így useresen: Az egyik, hogy nem rángat az ideg, ha egy vitából nem az én karakterem kerül ki győztesen; a másik, hogy nincs az a szitu, amiben ne találnám fel magam ígw akarommondani: igyekszem feltalálni magam; ha a játékban nem is eseménydús a cselekmény, akkor legalább arra törekszek, hogy az olvasmány szórakoztató legyen. 3 Aztán vagy sikerül, vagy nem. ^^"

Naszóval: Valaki? o.o Bárki? o.o

Vendég

•we're fallen angels •

Hétf. Nov. 07, 2016 11:38 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

No, hát én is szeretném ezennel ünnepélyes keretek között felavattatni a lánykámat a játéktéren. Mindenféle ötletekre vevő vagyok, különösebb kikötéseim nincsenek - legfeljebb csak annyi, hogy tartózkodjunk az ismerkedős, kávézóba beülős játékoktól. Kivéve ha az ismerkedés izgalmas háttérrel zajlik, mert akkor természetesen az is jöhet. És esküszöm, hogy nem idegesítelek halálra. Dehogyisnem. szemöldökemelgetés fanolos

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Nov. 02, 2016 4:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Egy játékom kiadó, (egyelőre) olyan démonnak, akinek esetleg hosszabb távon és később több cselekményszálnál is lesz kedve velem maradni játékpartnerként.
Gyere és kísérts meg!
Talán egyszer nyersz ááüáö Very Happy

Vendég

•we're fallen angels •

Szer. Nov. 02, 2016 12:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Háj! Very Happy

Két, azaz KETTŐ, TWO, ZWEI, DOS, DUE Laughing játékom kiadó.
Ha valakinek kedve lenne egy menetre Laughing a Kapzsisággal, akkor egy postagalamb az ára. Vagy morze. De füstjeleket is fogadok.
k76k

Gráinne Mhaol

☩ Posztok :
54
☩ Rólam :
☩ Rang :
Golddigger
☩ Play by :
Kate Beckinsale
☩ Pokol vagy menny? :
A Pokolba kívánnak
•we're fallen angels •

Kedd. Nov. 01, 2016 6:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Helló!

Száműzetésbe vetett kapzsi, köpönyegforgató démonnő keresne valakit fosztogatásra, vagy menekülésre, iszogatásra, nőzésre, pasizára, üzletelésre, műkincshajkurászásra.... Igazából akármire.

Pm-ben megtalálsz!
Xoxo

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next