☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Márc. 15, 2017 12:40 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Csak úgy bedobom magamat ide, mintsem egyféle lehetőséget, hiszen bármikor elérhető vagyok egy játékra, ha netán úgy gondolod, hogy érdemes vagyok rá Very Happy

Loriel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
17

Hétf. Márc. 13, 2017 6:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nyuuuuuuuuuuuuuu Holy Moly
Kiadó egy-két játékom, jelentkezőket várok szíves örömest OMG Konkrét témám egyelőre nincs, de hát majd csak kialakul Wink
Tárt karokkal, forró csokival, és egy zacskó keksszel várom a pm-eket Hmmm

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Márc. 12, 2017 6:10 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kicsi vagyok, székre állok... juuj
Akarom mondani, két játék keresi gazdáját. Nem mindig vagyok gyors, tudom, de igyekszem vvv
Opcionálisan választható, milyen hangulatomban legyek.

Várom pm-ed fanolos

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Márc. 10, 2017 12:03 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy,  maximum két játékot keresnék magamnak, ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj nyugodtan és összedugjuk a fejünket aztán kitalálunk valamit Very Happy SZIAAA

Natasya Alaskeevich
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
I'm only human
☩ Reagok :
67

Szer. Márc. 01, 2017 10:07 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Eladó, kiadó, most a szivem játékom.
Egy szálam még szabad, igy várom kedves/kedvetlen érdeklődőket is. ^*^

Anael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
angel
☩ Reagok :
49
☩ Keresett személy :
Csak önmagamat keresem

Kedd Feb. 28, 2017 10:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Várom a kedves még-nem-szerelmeseket boronálásra! Egy szálam szabad, ha megsúgnád, ki szíved választottja, küld a galambod!

Inanna
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
102
☩ Keresett személy :

Kedd Feb. 28, 2017 8:57 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ki szeretné felforgatni az életét némi bujaság kíséretében? Very Happy
Jöhet ember, démon, angyal, ismerhetjük egymást régebbről, vagy futhatunk össze most. Ha még nincs is ötleted jelentkezz, ET alapján lehet összeszedünk valamit. Smile
Amit lehetőleg kerüljünk: szex a karakterek között. Legyünk kicsit kreatívabbak az egyértelműnél. Very Happy
De hármasban szívesen segédkezem!

Két szálat tudok bevállalni.

Ugyanitt: Maiara New York városában keres múltbéli ismerősöket akikkel játszhat (max. 1 szál).

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Feb. 27, 2017 7:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Szívesen bedobnám Aingeal-t a játéktérre.
Limitál férőhely: Max. 2 fő. Már csak 1 fő
Szeretek együtt ötletelni vagy kitalálni valamit.
Kerülendő mondatok: Játsszunk valamit! Én szívesen játszok veled valamit! Játszanék veled, van valami ötleted?  Evil or Very Mad
Ha ezeken át tudunk ugrani hidd el, nem bánod meg Wink luvu

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Feb. 23, 2017 9:06 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Hello-Hello shy angel

Szóval az a nagy helyzet, hogy egy kisebb kihagyás után lehelnék életet ebbe az alapvetően kellemes, bár helyenként talán furcsa és kétkedő őrangyalba.

Sajnos nem mindig van alkalmam gyorsan válaszolni, de kétségtelenül igyekszem mindig a maximalizmusra törekedni.
Viszont nagyon lelkes és alapvetően nyugodt játszótárs vagyok. Cupidó
Amennyiben szívesen ötletelnél velem vagy egyszerűen csak felkeltettem az érdeklődésed, a postaládám zárásig nyitva áll.

Zárva shy angel

Azazel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Bukott
☩ Reagok :
77
☩ Keresett személy :

Csüt. Feb. 23, 2017 7:44 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Teljesen összhangban a korábbi posztommal. Very Happy

Bevállalok még egy szálat, olyan játékossal, akinek egyik karakterével sincs aktív játékom. Very Happy Amit ajánlok: heti minimum egy, de átlag három reag. Ha már vannak terveid, de nincs időd, akkor is egyeztethetünk! Minden kreatív, eszement, őrült és/vagy egyszerű. hétköznapi, ismerkedős ötletet örömmel fogadok!

Futó, lezárt, jövőbeli játékaimról itt informálódhatsz.

Keresettjeim, mert ez itt a reklám helye: Egyes, Kettes, Ex-nőm. Velük, amint megérkeznek, szálaim számától függetlenül bármikor.

Múltban és jelenben egyaránt, a teremtéstől elérhető vagyok.

Efreet
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
6

Vas. Feb. 19, 2017 12:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok!

Egyenlőre csak 2 játékot vállalnék maximum Smile Bárkivel játszok szívesen Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Feb. 13, 2017 11:40 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Játszótársat kereseeeek, írjatok, bárkivel szívesen játszok. Very Happy fanolos szemöldökemelgetés

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Feb. 10, 2017 10:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok SZIAAA
Bárkivel szívesen játszok bármit Very Happy Azokkal is szívesen játszok, akik már írtak ide előttem és még nem keltek el Smile Írj egy pm-et és a többit megbeszéljük szemöldökemelgetés

Maiara Arkwright
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
13

Szer. Feb. 08, 2017 8:44 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Minden út visz valahová,
lehet, hogy jó felé, lehet, hogy nem,
de mindenkinek el kell indulni valamerre.
LGT

Szóval keresek valakit akivel elindulhatok az úton. Smile (Jelenleg városokon kívül New Orleans felé tartok.) Minden ötlet érdekel.

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Feb. 05, 2017 2:49 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Hello!
Frissen elfogadott manipulatív démoncica keresi első játszótársait. Gyilkolni nem fogok, utálom, ha véres lesz a ruhám, szóval nyugodtan jelentkezzen bárki és bármi. Téma megegyezés kérdése. Várom a pm-eket,
üdv,
Lucy

Köszönöm a lelkesedést, több játékot most nem tudom vállani

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Feb. 01, 2017 6:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Halihó! Very Happy

Megújult formában, immáron bukottként keresnék játszópajtikat.
Reagálok füstjelre, morzéra, de javaslom a pm-et is. Very Happy

Abaddon
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
88

Szer. Feb. 01, 2017 8:43 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Frissen elkészülve bedobom magam a mélyvízbe.
Ötleteim vannak, de Téged is szívesen meghallgatlak.
Aztán ha nem jöh az ihlet, improvizálni még mindig lehet.

De félre a rímeket, jöhetnek a Pm ek! Smile

Leviathan
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
86

Hétf. Jan. 30, 2017 5:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kedves halandók és halhatatlanok!

Eljött az a pillanat, hogy én is élek a már sokak által kipróbált önajánlással, szóval... Ha valakinek akad kedve, ideje és szereti/nem szereti/stb. a démonokat, szíves örömest ajánlom magamat társaságnak!
Nem kell mást tennie az illetőnek, mint dobni egy pm-et, vagy döglött madarat, nekem egyre megy. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Jan. 30, 2017 1:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok!

Elfogadásom örömére szívesen bevetném Ambriel-t a játéktér rejtelmeibe.
Kissé kétkedő, kicsit talán bizonytalan és furcsa gondolkodású, de alapvetően roppantul kedves és nyugodt őrangyal a hölgy. ( a sodrából nem nagyon lehet kihozni, de próbálkozni lehet Very Happy)

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését kérem keressen meg.
A gyorsaság mellett nem én vagyok az illusztráció a szótárban, de az igyekezetnél bizonyosan Very Happy

Villámgyorsan elraboltak! Köszönet érte. s4h4h

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Jan. 27, 2017 7:16 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok!
Kiadó az első két játékom, ha valaki kedvet érez egy kissé hiperaktív, a föld felett lebegő leányzóra, akkor bombázzon meg egy pm-el. :úúú
:

Amara
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
13

Szomb. Jan. 21, 2017 5:52 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Karakterfelavató játékra keresnék egy bátor önkéntest! king
Nem kell félni, senkit nem filézek ki, hacsak nem szeretné az illető Very Happy

Játékokra ötleteim;

- Amara még csak nemrég szabadult, nem sokat ért a világból, ennek kapcsán bármilyen helyzet szóba jöhet. Például a kicsit ravaszabbak megpróbálhatják a maguk oldalára állítani (csupán egy ötlet Very Happy), de egy teljesen átlagos játékot is el tudok képzelni. A humort sem vetem meg, ha arról volna szó.

- Aztán, ha egy jó kis kínzásra vágysz, nálam biztos kezekben leszel Very Happy Amara megrögzötten keresi a testvérét, Istent, ennek okán bármit képes latba vetni.

- Bár fentebb már említettem ilyesmit, azonban egy csatlóst sem vetnék meg. A Sötétség nem éppen a  társasági élet mintaképe, viszont amíg a szükség megkívánja, eltűrne maga mellett valakit. Nem ragaszkodom kizárólag gonosz karakterhez, arról sem kell tudnia feltétlen, hogy Amara kicsoda, tényleg bármire vevő vagyok.

Ezek tényleg pusztán gondolatébresztők, hátha valakit megmozgatnak, azonban egyebekre is nyitott vagyok Smile

Ne féljetek megdobni egy PM-el!

Egyelőre elkeltem, köszönöm! Smile

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
159

Vas. Jan. 15, 2017 8:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kiadó egy, azaz egy játékom bárki számára, aki kedvet érez egy kissé hiperaktív, szétszórt angyal társaságához. Faji, nemi megkötésem nincsen. Mindenkivel szívesen játszok, ötleteknek nem vagyok híján. Wink Ha egy picit is meggyőztelek ne habozz, dobj egy pm-et. Wink ^ˇ^

Elkeltem. ^*^

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Jan. 13, 2017 3:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy isteni játék? Very Happy
Az esetemben tényleg bármi meg történhet. Very Happy

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
61

Vas. Dec. 18, 2016 2:29 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Úgy tűnik, akivel leszerveztem a játékot, az szőrén szálán eltűnt, akivel meg belekezdtünk, nos, az is. Így nyitott az 1 játék ismét!

Ramiél írta:
1 játék erejéig én is fejest ugranék a jungelbe.
A karakter Mihályhoz lojális, így a háta mögötti szervezkedés kizárva, egyéb ellene irányuló, vagy a tervét meghiúsító szervezkedés is kizárva.
Fajok tekintetében, démonok, félvérek és nephilimek csak saját felelősségre keressenek, mondjuk az igazán jó ötletek elől nem zárkózom el, nem vagyok semminek az elrontója. De nyilván a többiekkel inkább kijövök (egy ajtón?  Laughing)
Jobban kedvelem a célirányos játékokat, ami lehet nem túl emelkedett játék, de valaminek, vagy valakinek az előre mentelét szolgálja, adott esetben a jövőbeni terveire hatással lehet, és hát nagyon örülök neki ha be is fejezzük, mert manapság ez már nem divat. Én garantáltan nem fogok eltűnni, de megeshet hogy néha pár napot csúszok a válasz reaggal, szóval kelleni fog hozzám egy adag türelem is. (főleg meg nagyon troll tudok lenni  Laughing)
Köszönöm annak, aki a sok hülyeségemet végig olvasta, és Áve Én! Surprised

Coralyn Pearce
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
human
☩ Reagok :
19
☩ Keresett személy :
my dear brother

and myself, i guess
☩ Korom :
25

Pént. Dec. 16, 2016 11:43 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok!

Mivel Coralyn karimmal még nem sok felé kalandoztam eddig, most őt is bedobnám a mélyvízbe. A leányzó egy egyszerű halandó, nincs semmi különleges képessége, jelentőségét tekintve teljesen elveszik a sok démon, angyal, vadász, félvérek között, de kíváncsi természete és enyhe makacssága által könnyedén tud maga körül veszélyes helyzetet teremteni, plusz user általában elég kreatív ahhoz, hogy kitaláljon valami izgalmasat egy-egy játékhoz. Nem mellesleg szívesen ötletelek, és nyitott vagyok sok mindenre. Szóval csak bátran! Very Happy

Ps.: Ha nem láttok fenn, nyugodtan pötyögjetek Astarte karimnak. :3

Elkelt

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next