We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Játékos keresése
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Utolsó Poszt Pént. 10 Nov. 2017 - 21:42
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hola!

Némi egzisztenciális krízis után úgy érzem, visszatérnék Casstyűvel a terepre Very Happy Van már a háta mögött csata, románc, bolondozás, a kocsmatúrákban kiváló, szóval tulajdonképpen bármilyen szituációba örömmel veti magát Cool
Egyelőre 1-2 játékkal bírnék el, ötletekben sosem szűkölködök Wink

Cassie

Elkeltem! Casstanyette

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Grace
only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
380

Utolsó Poszt Hétf. 30 Okt. 2017 - 13:40
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Nem nagyon tudom, hogy melyik hirdetés él még, melyik nem. De...
Alkotói szabadságomból visszatérve, szívesen kiadó egy játékom Smile bárki kedvet érez egy cserfes angyal társaságához bátran írjon. Ötletünk van dögivel ^*^

Oph

Elkeltem OMG

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

She's both, hellfire and holy water

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
And the flavor you taste depends on how you treat her

Utolsó Poszt Csüt. 19 Okt. 2017 - 17:32

Halihó*-*

Nem tudom ki az, aki játszik-e már, így én is körmölök. Egy játék már folyamatban, de még egyet nyomnék, és aki érez vágyat erre, valamint nem riad vissza ijesztő, vérszomjas kinézetemtől, az küldjön postagalambot. Nem vagyok rasszista... annyira, nemtől, fajtól független bárkivel játszom. bounce koé

Utolsó Poszt Csüt. 12 Okt. 2017 - 21:44

Én is szívesen játékra adnám a fejem. Wink Aki lát fantáziát kiképzői mivoltomban, dobjon meg nyugodtan egy PM-el! Wink Smile

Utolsó Poszt Vas. 1 Okt. 2017 - 14:53

Halihó-hahó falatkáim!
Alkalmat megragadva, jómagam is beállnék a sorba, hogy vacso- khm akarom mondani játszópajtás után nézzek.
Ui.: Ez nem aféle Armin Meiwes ehető partner keresés, én játszanék is az illetővel :3

Utolsó Poszt Pént. 29 Szept. 2017 - 17:46

Játszótársamat keresem, Las Vegasban tartózkodom jelenleg ^^

Utolsó Poszt Pént. 29 Szept. 2017 - 12:43

Kihívásokra vágyó játszópajti kerestetik s4h4h
Karakterem háttere miatt olyan vállalkozó szellemű egyéneket keresek, akik benne vannak egy kis csihi-puhiban, éles szóváltásban. Vaaagy olyanokban, akik békésebb ügyekben kereshetik a nyugati szakadár klán vezetőjét.
Sikítson ki magára ismer juuj

Utolsó Poszt Szomb. 23 Szept. 2017 - 11:40

Helló!

Kiadó 1, az az egy játékom (egyelőre Very Happy Később remélem többet is betudok vállalni).
Most még természetfelettit előnyben részesítem a történések miatt, de igazából a leggyorsabbé a megtiszteltetés, hogy játszok vele. Razz Cool Very Happy

Dobj pm-et, ha össze szeretnél akadni velem!

Elkeltem!

Utolsó Poszt Csüt. 21 Szept. 2017 - 23:47

Eladó-kiadó most a szí... az első játékom! cheers
Kevésbé könnyű prédák előnyben, de öngyilkos hajlammal megáldottakkal is szívesen ötletelek. szemöldökemelgetés ggrr

Ps.: Egyelőre nem ígérhetek pörgős, gyors játékot. fgbhjfk

Elkelt!

Utolsó Poszt Csüt. 21 Szept. 2017 - 13:13

Gyerkőcök, még mindig kimeríthetetlen az ihlettáram, és időmből is most sok van, pláne, hogy nem FB-zek most már XD Szeretném ezt a felszabadult időmennyiséget ennek örömére játékkal tölteni, úgyhogy ha valaki San Franciscóban tartózkodik, és nagyon unatkozik, dobjon megy egy PM-mel, nincs faji megkötésem. Very Happy

Utolsó Poszt Csüt. 21 Szept. 2017 - 11:29

ELKELT! Első játékom eladó, kiadó New York-ban. Smile
Jelige: Nem harapok. Very Happy

Utolsó Poszt Vas. 10 Szept. 2017 - 20:19

Halihó! Keresek valakit, aki játszana velem SF-be, illetőleg elvezetne odáig, lehetőleg angyal, vagy ember legyen, de egy nephilim társnak is örülnék Smile

Megtaláltam az illetőt, köszönöm luvu

Utolsó Poszt Szomb. 9 Szept. 2017 - 23:16

Sziasztok!

Huhh, hát itt elég régi keresések is vannak, és nem tudom kié él még és kié nem, szóval inkább bedobom ide magam és 1-2 játék bevállalásáig meghirdetem szabad kapacitásom.
Türelmes játékostársakat keresek.
Áthúzásig él az ajánlatom. Smile

Amber Cartelle

☩ Reagok :
86
☩ Korom :
24

Utolsó Poszt Vas. 3 Szept. 2017 - 15:14

Sziasztok!

Újult erővel térek vissza és ennek megünneplésére egyelőre egy játékhoz keresek egy játszótársat. San Francisco területén tudok mozogni. A polgármester húga vagyok.
Bármiféle játékra benevezek.

Jelentkezni pmben.

pucca

Utolsó Poszt Hétf. 21 Aug. 2017 - 13:02

Na sssziasztok pupákok! SZIAAA
Eladó játékom van, az ára egy galamb lenne :3 A téma bármi lehet, faji korlátot se szeretnék megszabni koé
Kikötésem nincs, csak annyit kérek, hogy ne egyetek meg Holy Moly

Utolsó Poszt Szomb. 19 Aug. 2017 - 14:42

Sziasztok! Egy szelíd, szerény kis nephilim játszótársat keres <3
Nyitott vagyok bármilyen játékra, nem zárkózom el a lehetőségek elől, bár most egyetlen aprócska kikötésem azért lenne: angyalt keresnék mellé, ha nem probléma Smile

Utolsó Poszt Szer. 16 Aug. 2017 - 16:59

Sziasztok!

Még mindig játszanék és arra gondoltam jó lenne egy kis kaland Sheina életébe és itt most nem harcra gondolok, hanem egy kis "pezsgésre". Wink
Nem feltétlen holtomiglan-holtodiglanra (már ha meg tudsz halni egyáltalán) szerelmi szálra gondolok, csupán csak jó lenne kicsit megvillantani Sheina érzelmesebb oldalát és nem mindig csak a kemény Osztag parancsnok harcias jellemét előtérbe helyezni... mondjuk arra senki se számítson, hogy könnyen adja magát majd. Razz

Noh, ha van kedved egy szerelmi csatához, írj PM-et.

Ui: persze más játékra is nyitott vagyok Smile

Utolsó Poszt Szer. 16 Aug. 2017 - 16:31

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne egy bizalmatlan, igencsak megkeseredett, de a mogorva felszín alatt igen magányos és szeretetéhes nephilim, egy-két játékra még vihető volnék.
Az esetleges érdeklődők a bevett módon, pm-ben elérnek Smile

Utolsó Poszt Kedd 15 Aug. 2017 - 22:16

Fogalmam sincs, ki talált már eddig játékot a lent hirdetők közül, úgy hogy kirakom magamat ide. Very Happy

Tudnivalók:
- Lassú vagyok. Nagyon. Nagyon-nagyon.
- Mivel én is lassan írok munka miatt, természetesen én se várok gyorsaságot.
- Nyitott vagyok mindenfajta játékra.
- Bármely fajjal szívesen eljátszogatok.

Ha érdekel a dolog, dobj meg egy levéllel!

Utolsó Poszt Pént. 11 Aug. 2017 - 8:41

Keresek 1, azaz egy darab játékostársat SF-ben. Nemi, faji, vallási, bőrszíni, szagi megkülönböztetést nem alkalmazok, bárki postagalambját - vagy épp palacküzenetét - szívesen várom, ki kedvet érez egy korán sem normális és még kicsit sem épelméjű, mindazonáltal életvidám és bohókás kis esetlen emberkével lenne kedve játszania ^^ hero

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next