☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Loki
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
56

Hétf. Május 08, 2017 10:26 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Szükségem lenne a laboromra egy új áldozatra...vagyis khmmm...asszisztensre, amíg a másik lábadozik. Vajon akkor is így hívják, ha nincs meg a lába?

No mindegy, illetve, kéne egy haver is, akivel lehet piálni, és hasonlók. Az italt én állom =)

Lilith
WHISPERING AMEN

Szomb. Május 06, 2017 11:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Én is beállnék a sorba.
Egyetlen játékom kiadó, aki kapja-marja alapon. Bárkivel, bárhol, bármit szívesen játszom.
Ha vagy olyan bátor, hogy játsz egy pszichopata démonnal bbb akkor dobj meg egy PM-el Wink

Extra gyorsan elkeltem, duplán! OMG

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Május 01, 2017 3:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Keresem első partnerem egy könnyed (aka nem túl hosszú hsz-es) játékra.  Princess

(Olyan játszótársat keresek, aki nem félti a karakterét, mert Gabriel elég szeszélyes és megalázó tud lenni... de az angyalkák iránt érez némi szeretetet, úgyhogy angyal jelentkezőnek örülnék leginkább.)

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Ápr. 28, 2017 4:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Üdv Mindenki ^^

Megpróbálom, hátha valakinek szimpatikus lesz egy szárnyaitól jogtalanul megfosztott angyal, aki az emberek mellett harcolva gyilkolja halomra sajátjait.
Bármilyen játékban benne vagyok, teljesen mindegy, melyik csoportba tartozol.  szemöldökemelgetés

Amit tudok ígérni, hogy heti 1-2 reag biztos érkezik felőlem, kirívó esetekben pedig úgyis jelzek.  Juhééé

Nem lenne rossz néhány barát, aki egy kicsit kiigazít az emberi érzelmek kusza ösvényeiben.  *q*

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Ápr. 27, 2017 5:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ééés, itt is volnék! OMG
Írjon, aki elég bátor hozzá szemöldökemelgetés

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Ápr. 26, 2017 9:33 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Én is bedobnám magam Cool Gyertek, tépjetek ketté üzenetekkel fanolos

Natasya Alaskeevich
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
I'm only human
☩ Reagok :
67

Hétf. Ápr. 10, 2017 9:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Keresek Egy Démont!

Ki lenne olyan gonosz és csúfot akarna űzni belőlem. Pontosabban szórakozna velem. A tudtom nélkül hajszolna bele különböző veszélyes szituációkba, emiatt a múltam egyes részleteiről akár tudhatna is. Továbbá akár alkut is kívánhatna velem kötni, lényegében bármi megteszi, amíg jót szórakozik rajtam a háttérbe. Very Happy ^^

Rámtalált fanolos *q*

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Márc. 31, 2017 5:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Aranykalitkába zárt kismadár nephilim keres játszópajti(ka)t! Cupidó
Jelentkezni PM-ben! luvu

Azazel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Bukott
☩ Reagok :
77
☩ Keresett személy :

Vas. Márc. 26, 2017 11:00 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Bevállalok még egy szálat, olyan játékossal, akinek még egyik karakterével sincs aktív játékom. Amit kínálok: heti minimum egy, de átlag három reag. Ha már vannak terveid, de még nincs időd, akkor is egyeztethetünk - előjegyzést felveszek! Very Happy

Minden kreatív, eszement, őrült és/vagy egyszerű hétköznapi, ismerkedős ötletet örömmel fogadok! Bárkit szívvel-lélekkel vagy anélkül megkínzok.

Futó, lezárt, jövőbeli játékaimról itt informálódhatsz.

Keresettjeim, mert ez itt a reklám helye: Egyes, Kettes, Ex-nőm. Velük, amint megérkeznek, szálaim számától függetlenül bármikor.

Múltban és jelenben egyaránt, a teremtéstől elérhető vagyok.

És ha nincs kedved egy bukotthoz, akkor ajánlok egy szeszélyes kerubot SF-es játékokra: Anael személyében.

Natasya Alaskeevich
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
I'm only human
☩ Reagok :
67

Hétf. Márc. 20, 2017 9:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Továbbra is várom eme bátor jelentkezőt. :3 Very Happy

@Natasya Alaskeevich írta:
Eladó, kiadó, most a szivem  játékom.
Egy szálam még szabad, igy várom kedves/kedvetlen érdeklődőket is. ^*^

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Márc. 20, 2017 12:58 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Én is bedobnám magam, mint friss hús, ha már elfogadott jóságos Teremtőnk. :DDD

Az ötletek folyama végtelen, szóval, aki kedvet kapott hozzám, az dobjon meg egy pm-el. :3

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Hell Or Heaven Vezetőségébe tartozó fiók
☩ Reagok :
133

Pént. Márc. 17, 2017 4:31 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali valaki egy játék? Very Happy

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Born in Hell Miss Daemon
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
- Bitch...
- true, But not yours...

Azura
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
8

Pént. Márc. 17, 2017 1:42 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!
Gondoltam meghirdetem a második játékom - az első agramon-é, akirede még várnom kell -, aki kapja-marja alapon Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Márc. 15, 2017 12:40 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Csak úgy bedobom magamat ide, mintsem egyféle lehetőséget, hiszen bármikor elérhető vagyok egy játékra, ha netán úgy gondolod, hogy érdemes vagyok rá Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Márc. 13, 2017 6:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nyuuuuuuuuuuuuuu Holy Moly
Kiadó egy-két játékom, jelentkezőket várok szíves örömest OMG Konkrét témám egyelőre nincs, de hát majd csak kialakul Wink
Tárt karokkal, forró csokival, és egy zacskó keksszel várom a pm-eket Hmmm

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next