We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Játékos keresése
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Utolsó Poszt Kedd 27 Márc. 2018 - 19:36
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Valaki a minireagos szekcióba nem akar fogócskázni, elkapni és megkínozni valamiért?  szemöldökemelgetés Légyszi. *q*

Utolsó Poszt Szomb. 24 Márc. 2018 - 22:51
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Üdv hölgyek, urak!

Eladóvá váltam, kikiáltási ár csak egy darab pm fanolos
Nemtől, fajtól, akármitől függetlenül játszhatunk, ötletem mindig van és lesz is, ettől nem kell aggódni, vevő vagyok én mindenre Very Happy Rövid, hosszú, oly mindegy. Részletkérdés.
És akit érdekel egy úriember, aki nem mellesleg démon, de utóbbi is csak részletkérdés, az jöjjön.
Én várlak luvu
Gyere!
Nem fogod megbánni :3

Szeretettel: Mephistopheles
Cupidó

Uriel

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
38

Utolsó Poszt Szomb. 24 Márc. 2018 - 21:09

Üdv a nagyérdeműnek! 3

Táncóra, ingyen, tőlem kérhető! Casstanyette De ha valakit más is érdekelne velem, nem csak egy jeté entrelacé, amit egyébként szerintem jelenleg én csinálok a világon a legszebben... khm... nem felvágásból, no-consuela shy angel  szóval, az is nyugodtan megkereshet egy PM-ben. Hjdhfg

Athan

☩ Reagok :
84

Utolsó Poszt Szer. 14 Márc. 2018 - 23:14

do you wanna play with me?
- ohh, ne fogd vissza magad. Most akciós a buli.

Akár jelen, akár múlt - ide értelemszerűen azok a V.I.P. tagok, akik: rettentő öregek; a testvéreim; és ugye épp az a két szeretetcsomag aki velünk nyaralt; - a jövőt meg majd leromboljuk.  Juhééé
Első sorban megnézném magamnak ezt a romhalmazt, csak aztán a munka.  khjg.g
Ha nincs időd, de nagyon akarsz valamit, nekem bejön a "Minireag" szekció is

Várlak! What a Face

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
22
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Vas. 11 Márc. 2018 - 0:00

Hali! Smile

Izgatottan várom első bátor jelentkezőmet, aki szeretne találni egy cuki macskát az utcán, vagy szeretne éjjel menekülni egy mérges kutya elől... de ha a kétlábú énem érdekel valakit, az is vevő a kedves (vagy kevésbé kedves Wink ) arcokra.
Csak egy PM az ára. Smile lol!

Utolsó Poszt Csüt. 1 Márc. 2018 - 22:01

Tessék, csak tessék, vigyék az őrült nőszemélyt! Ingyé', bérmentve!
Viccet félretéve tényleg örülnék neki, ha valaki felavatná a kisasszonyt. Jelige: minél véresebb izgibb, annál jobb! szemöldökemelgetés

Azura

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
62

Utolsó Poszt Szomb. 24 Feb. 2018 - 14:59

@Lilith írta:
Sziasztok!

Mindkét hölgyeményem; Lilith & Azura eladó játékokra, semmi megkötésem sincs. Az ára egyetlen PM, várom a bombázásokat! Wink

Ahoy!

Azura karakterem még mindig eladó játékokra! Bárki bombázhat bármivel! *q*
Várom az ajánlatokat!

Kyara Gilberung

☩ Keresett személy :
The boy with a demon blood
Madnass, as you know, is a lot like gravity, all it takes is a little push.
☩ Reagok :
114

Utolsó Poszt Hétf. 5 Feb. 2018 - 9:31

Sziasztok!!

Megrendezésre került az év legnagyobb bulija a Világvége party \o
Sokan gondoltak már rá, hogy lehetne szervezni, sokak fejébe megfordult, ám senki sem tette. Eddig! Most, minden kedves érdeklődőt várok halálos szeretettel a New York legelhagyatottabb, lepukkantabb, legördögibb, legbujább bárjába a BelzeBoobsba. Van itt minden mi szem, szájnak, bűnnek ingere ^^ Mindenki megtalálhatja sötét oldalának kivetítését. Ne aggódjatok, hisz senki sem fog utána számon kérni semmin.
Ami BelzeBoobsba történik, az BelseBoobsba is marad.
Gyertek és élvezzétek a véres halált!

Akinek van kedve, csatlakozzon. Nembeli és fajbeli megkötések nincsenek. Ha úgy tartja kedvetek kezdjetek új topikokat, vagy meglévőkbe is írhattok, mehet globálisba is, csak akkor mindenki fejlécezze, hogy kinek is szól az adott reag.
Érezzétek rosszul magatokat és legyetek rosszak bbb halááál sdad

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I looked in the mirror and said to myself
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Why are you so serious?

It's time to confront my demon

Utolsó Poszt Vas. 4 Feb. 2018 - 20:10

Sziasztok!

Mindkét hölgyeményem; Lilith & Azura eladó játékokra, semmi megkötésem sincs. Az ára egyetlen PM, várom a bombázásokat! Wink

Isten

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
39

Utolsó Poszt Vas. 21 Jan. 2018 - 13:04

@Isten írta:
Szóval @Isten karakteremmel vállalok "hangulat bemesélést", effektet vagy nevezd aminek akarod. Biztos van rá kifejezés, de a lényeg hogyha kell valakinek egy Isteni hang, egy sugallat, amikor elég maga a hang a fejében, vagy egy embertől random az utcán, netán csúnyán vagy szépen nézzen rá egy valami háziállat..stb..stb...(mivel a lehetőségek tárháza végtelen, inkább nem sorolom) A lényeg hogy egy két reag erejéig beugrós legyek.

Ez még mindig él, de egyenlőre komolyabb játékba most nem ugornék be vele...bár próbálkozni lehet, de nem ígérek semmit.

Ha valaki úgy érzi kihagytam az eljövendő kalandból és igényelni óhajt ilyen Isteni Kinyilatkoztatást, az írjon rám és megy neki is! Akik meg kaptak, hát remélem kezdenek vele valamit. Utólag is sorry Ophi-tól és Ashti-tól hogy őket a kalandban zaklattam vele s4h4h

Utolsó Poszt Pént. 19 Jan. 2018 - 16:04

Halihó. Játszótársakat keresek mindkét lánykám, Sophia és Anusha is választható Very Happy. Nincs semmilyen megkötésem.

Utolsó Poszt Szomb. 23 Dec. 2017 - 14:41

Volna még szabad kapacitásom, ezért ha valakit esetleg érdekelne a Halál tanácsadója, az ne habozzom pm-et írni nekem. Szívesen játszom bárkivel mindenféle megkötés nélkül Smile

Utolsó Poszt Hétf. 11 Dec. 2017 - 19:11

No, van pár kiadó helyem még, lassabb leszek a megszokottnál, de megkötések nélkül, kapható vagyok játékra Very Happy Egy PM az ára csak Smile

Utolsó Poszt Csüt. 23 Nov. 2017 - 12:17

Sziasztok! *-*

Eladó sorba adom az első játékaimat. 2-3 játékot bőven elbírok, szóval bombázzatok pm-ben. Nincsen faji megkötés. Bárki jó nekem.

Csóközön.

Utolsó Poszt Szer. 15 Nov. 2017 - 18:53

Keresek egy olyan, vállalkozó szellemű személyt (legyen az ember, vadász, nephilim, angyal, stb) akinek lenne kedve játszani és plotolni velem. s4h4h
A nem és mint azt írtam fentebb, a faj lényegtelen, bárkit szívesen látok :3
Ha elkelt, áthúzom :3

Elkeltem s4h4h

Utolsó Poszt Pént. 10 Nov. 2017 - 21:42

Hola!

Némi egzisztenciális krízis után úgy érzem, visszatérnék Casstyűvel a terepre Very Happy Van már a háta mögött csata, románc, bolondozás, a kocsmatúrákban kiváló, szóval tulajdonképpen bármilyen szituációba örömmel veti magát Cool
Egyelőre 1-2 játékkal bírnék el, ötletekben sosem szűkölködök Wink

Cassie

Elkeltem! Casstanyette

Grace
only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
380

Utolsó Poszt Hétf. 30 Okt. 2017 - 13:40

Sziasztok!

Nem nagyon tudom, hogy melyik hirdetés él még, melyik nem. De...
Alkotói szabadságomból visszatérve, szívesen kiadó egy játékom Smile bárki kedvet érez egy cserfes angyal társaságához bátran írjon. Ötletünk van dögivel ^*^

Oph

Elkeltem OMG

She's both, hellfire and holy water

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
And the flavor you taste depends on how you treat her

Utolsó Poszt Csüt. 19 Okt. 2017 - 17:32

Halihó*-*

Nem tudom ki az, aki játszik-e már, így én is körmölök. Egy játék már folyamatban, de még egyet nyomnék, és aki érez vágyat erre, valamint nem riad vissza ijesztő, vérszomjas kinézetemtől, az küldjön postagalambot. Nem vagyok rasszista... annyira, nemtől, fajtól független bárkivel játszom. bounce koé

Utolsó Poszt Csüt. 12 Okt. 2017 - 21:44

Én is szívesen játékra adnám a fejem. Wink Aki lát fantáziát kiképzői mivoltomban, dobjon meg nyugodtan egy PM-el! Wink Smile

Utolsó Poszt Vas. 1 Okt. 2017 - 14:53

Halihó-hahó falatkáim!
Alkalmat megragadva, jómagam is beállnék a sorba, hogy vacso- khm akarom mondani játszópajtás után nézzek.
Ui.: Ez nem aféle Armin Meiwes ehető partner keresés, én játszanék is az illetővel :3

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next