☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Júl. 30, 2017 12:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

- Halihó!- döföm bele a faasztalba a késem pengéjét.- Ki szeretne játszani Velem?- húzom kaján vigyorra az ajkam szegletét miközben kérdőn végig futtatom a tekintetem az egybegyűlteken.

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Júl. 27, 2017 6:06 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nah, én is ide kerültem... Holy Moly
Visszatérésem örömére kiadó egy-két játékom, mivel az előző játszópajtijaim eltűntek Sad (vagy nem tudom mi lett velük, nem voltam itt sajnos)
Úgyhogy aki érez magában elég bátorságot vagy kedvet ahhoz, hogy egy szőke démonnal törjön-zúzzon - vagy ki tudja mit csináljon sunyilapos -, az dobjon meg egy galambbal, vagy támadjon le az utcán, postázzon egy szép képeslapot... A lényeg, hogy jelezze, hogy igényt tart rám OMG

Aki bevállal az kap tőlem csokit, szeressetek *q*

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
179

Csüt. Júl. 20, 2017 8:00 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Szisztok!

Kiadó egy játékom. Aki kedvet érez egy kissé szeleburdi, életvidám, szelíd angyal társaságát élvezze, ne habozz szólni.
Sok kikötésem nincs, csak egy minimális aktivitás ^^ 3 Ophilia

Lilith
WHISPERING AMEN

Hétf. Júl. 17, 2017 9:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Eladó egy játék az első asszonnyal, a legszexibb démonherceggel, a döggel, aki bárkit megkörnyékez, hogy megkínozhassa bbb Lilith megtalálható New Orleans területén és a Pokol észak-nyugati régiójában. Lil' elkelt, Nagyfőnöknek szüksége van rám *q*

Kedvesebbik démonkám játékostársat keres, Agramon tanácsadójaként inkább valamilyen mágikus kéréssel lehet őt keresni. A pokolban bárhol lehet vele játszani. Barátok és ellenségek is jöhetnek bátran, kapcsolatokra van szüksége... Elkelt!

Egyetlen - lassan árva - Gabriel párti angyalka keres magának játszótársakat, érzelem manipulációra képes és bárkit seggbe lő egy szerelem nyílvesszővel  shy angel Las Vegas és környékén repked.

Minden játéknak az ára egy PM (rosszabb esetben kezdő is fgbhjfk )

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Júl. 05, 2017 7:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihó, hát halihó!

Akinek előző user után van félbemaradt játéka Lucival és szeretné azt folytatni, legyen drága hajigáljon meg egy pm-mel és egy linkkel az adott játékhoz, megbeszéljük. Smile

Emellett bárkivel szívesen játszanék, akinek dolga volna az ördöggel, különös tekintettel bármelyik testvéremmel Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Jún. 24, 2017 9:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nos, nem vagyok benne, biztos, hogy az előttem szóló démonok ideális választásai lennének egy kezdő játékhoz. Már csak a végkimenetel miatt sem. Éppen ezért, aki úgy gondolja, hogy van türelme hozzám az írjon egy PM-et!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Jún. 24, 2017 5:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Első játékom kiadó, egy pm az ára. szemöldökemelgetés (és majd egy kezdő reag) fgbhjfk

Elkeltem fanolos

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Jún. 19, 2017 11:47 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Bárki, aki kedvet érez a balra látható "úriemberhez" táncba viheti, egy pm az ára csupán Smile

Efreet
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Démon
☩ Reagok :
6

Szomb. Jún. 17, 2017 9:55 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Van kiadóba egy játékom Smile Mindegy a faj annyi, hogy valószínűleg kb. heti 1 reagot tudok csak írni Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Jún. 17, 2017 5:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Nos, bedobnám a kis démonom a közösbe egy játék erejéig. Bárki jöhet, kislány - khm -, nagylány, fiú, férfi, ember vagy sem.
Valószínűleg kissé lassú leszek és csak hétvégente tudok inkább írni, de nagyon igyekszek Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Jún. 14, 2017 6:25 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Egy lelkes, vállalkozó szellemű játszópartnert khmm... akarom mondani társat keresek második játékomnak! Akit érdekel egy kissé vérszomjas szárnyas lény, az tudja, mi az ár! Smile Hjdhfg
ELKELTEM!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Jún. 14, 2017 9:58 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok

egy játékom kiadó Mammonnal.
Helyileg a pokolt, vagy San Francisco környékét javasolnám, fajilag teljesen mindegy.

bbb

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Jún. 12, 2017 5:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ha valaki érez magában kellő affinitást, hogy jöjjön, kb bármit szívesen játszanék vele, de a mindenféle füstös/szárnyas jószágokkal sajnos csak a bunyó adott. Ez van. Szóval szívesen bedobnám a közösbe az öreget, hátha kell valakinek Smile

Kaitlyn Zoé Payne
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Reagok :
21

Pént. Jún. 09, 2017 2:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Kiadó egy játékom, vagy ha lehet több is. :3
Valami izgalmat keresek, ha van valami remek ötleted Drake Wallenberg kis tanítványához, akinek az ikernővére szakadár, és ő maga nem tud róla.. jelentkezz bounce bounce

Na ezt jól leírtam.. haha! xD

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.]Stend up and fight
[You must be registered and logged in to see this image.]

Csüt. Jún. 01, 2017 1:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Tisztelt közérdemű!
Szeretném meghirdetni az első játékomat, viszont gyorsan megjegyezném azt is, hogy halandóval csak akkor jelentkezz, ha hajlandó vagy feláldozni az életét... Twisted Evil

Illetve játszótársat keresek, most szintén csak egy szem játékra, Coralyn karakteremnek is. Hozzá akármilyen fajú lény jöhet, szabad kínozni is, amíg van esélye túlélni. Illetve ápolónő a drága, akár a segítségedre is lehet, ha sérülést kell ellátni. Trix méhe

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next