We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Játékos keresése
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Ruben

☩ Reagok :
31

Utolsó Poszt Vas. Júl. 01, 2018 8:11 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Az élő példája annak, aki nem tudja a mértéket: szeretettel (inkább kevesebbel, mint többel) várok még két egy személyt társasjáték klubomba az alábbi feltételek mellett:
rule no. 1 - nem jelent gondot, hogy csak hétvégén vagyok aktív
rule no. 2 - bábunak a cipőt vagy a kisautót választhatod, nem cserélem el veled a kiskutyás bábot
rule no. 3 - nem gond, hogyha nincs ötleted, közösen kitalálunk egyet, a félig kitaláltat pedig kiegészítjük
rule no. 4- szeretem ha nyerek, te is ehhez igazítsd magad
rule no. 5 - Ruben kissé kelekótya de jól ellehet lenni vele (ergo bármilyen játékra nyitott vagyok)

Van még egy pár, de ha eggyel több lenne senki nem olvasná már el. Aki az alábbi feltételek mellett szeretne klub tagságot és tag kártyát, PM-ben tud jelentkezni
patty

sold out

Hunter Hayes

☩ Reagok :
8
☩ Korom :
11

Utolsó Poszt Pént. Jún. 29, 2018 4:32 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nálam kicsit szűkitik a kört a feltételek, de remélem valaki kedvet kap hozzám. Razz New Yorkban/környékén keresek partnert és szívesebben játszanék természetfeletti lénnyel - emberrel már van játékom.

Ezt a két kritériumot leszámítva bármiben benne vagyok. Ha nem vagy egy túl... kedves lény - vagy épp nagyon vadásznak érzem magam és elfér két atyai pofon - bántani is ér, nem török olyan könnyen, hála egy pecsétnek.

Ötletem biztosan lesz, dobj meg egy pm-el. [You must be registered and logged in to see this image.]

Elkeltem. luvu

Utolsó Poszt Szer. Jún. 27, 2018 10:59 am

Sziasztok! Very Happy

Készen vagyok, úgyhogy én is bedobom magam a mélyvízbe. Very Happy
Jelenben démonként, a múltban pedig akár szakadérként is szívesen játszom, csak egy pm-be kerül juuj

Roan

This will never end 'cause I want more More, give me more

☩ Reagok :
23

Utolsó Poszt Kedd Jún. 19, 2018 1:15 pm

Bedobom magam. Társamnak nyoma veszett. Rolling Eyes
Mini harcoló valami reag? Very Happy

Natalie Rossmyra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
43

Utolsó Poszt Vas. Jún. 03, 2018 9:42 pm

Sziasztok!

A közösbe is bedonám magam. Smile Egy játékom még kiadó. Habár a hétvégén igazán csalóka képet mutattam magamból, előre jelezném, hogy nem feltétlenül leszek mindig ilyen gyors. Viszont ötletekkel - vagy akár anélkül is, de úgy inkább ne Razz - szívesen várom bárki pm-ét. Biztos, hogy kitudunk találni együtt valami murisat.
Faji, nemi, rasszi, kaszti megkülönböztetéssel nem élek - Éljen Marthin Luther King \o/

Üdvi,
Natalie

Lucifer

☩ Keresett személy :
"When God is gone and the Devil takes hold
Who will have mercy on your soul?"
Maze

☩ Reagok :
47

Utolsó Poszt Szomb. Május 26, 2018 10:11 am

"Gyertek, gyertek, bújjatok elő!" Twisted Evil

A tiétek vagyok, drágáim, csak írjatok PM-et, amiben esetleg tüntessétek fel, hogy milyen a korábbi viszonyotok Lucikával  Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

Utolsó Poszt Pént. Május 25, 2018 8:16 am

Mivel kezdünk egyre többen és többen lenni, frissíteném eme posztot. A party még él - amíg onnan el nem távozik elkárhozott lelkem, de erre ne számíts - így bárki ki kedved kap rá, jöjjön csak el. Érezzük jól magunkat, igyatok, egyetek, öljetek, mocskoljátok be lelketeket! bbb
A mulatságról eddig én és kedvenc pacikám biztosít, de minden más rosszalkodót is szívesen várok halááál2

@Kyara Gilberung írta:
Sziasztok!!

Megrendezésre került az év legnagyobb bulija a Világvége party \o
Sokan gondoltak már rá, hogy lehetne szervezni, sokak fejébe megfordult, ám senki sem tette. Eddig! Most, minden kedves érdeklődőt várok halálos szeretettel a New York legelhagyatottabb, lepukkantabb, legördögibb, legbujább bárjába a BelzeBoobsba. Van itt minden mi szem, szájnak, bűnnek ingere ^^ Mindenki megtalálhatja sötét oldalának kivetítését. Ne aggódjatok, hisz senki sem fog utána számon kérni semmin.
Ami BelzeBoobsba történik, az BelseBoobsba is marad.
Gyertek és élvezzétek a véres halált!

Akinek van kedve, csatlakozzon. Nembeli és fajbeli megkötések nincsenek. Ha úgy tartja kedvetek kezdjetek új topikokat, vagy meglévőkbe is írhattok, mehet globálisba is, csak akkor mindenki fejlécezze, hogy kinek is szól az adott reag.
Érezzétek rosszul magatokat és legyetek rosszak bbb halááál sdad

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I looked in the mirror and said to myself
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Why are you so serious?

It's time to confront my demon

Rassilon

☩ Reagok :
109

Utolsó Poszt Szer. Május 23, 2018 8:00 pm

Én is bedobnám magam egy-két játékra. Elég rugalmas vagyok, a karakternek szinte mindenhol vannak összeköttetései és bár hűséges, de nemfanatikus Gabriel kapcsán. Ha van kedved játszani, PM-ben várlak szeretettel! grabs popcorn

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
23
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Pént. Május 18, 2018 6:55 pm

Hali! Smile

Édes, kedves, jámbor, ártatlan nephilim keresi hű játszótársát... a megrontóm szerepe már foglalt (khm... Lilith anyu luvu ) de bármi más jöhet. Smile no-consuela

Uriel

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
41

Utolsó Poszt Kedd Május 08, 2018 7:33 pm

@Uriel írta:
Üdv! Cupidó

Na, azt hiszem, akad még szabad hely a táncrendemben, ha netalántán valaki szívesen felkérne táncolni, nagy eséllyel elfogadom, de üsse kő, ha valaki nincs táncos kedvében, másba is beleegyezem, kávé, tea, bármi jöhet. OMG A faj nem számít, elfogadó vagyok, Isten minden teremtményét szeretem. láv hág shy angel

Még mindig él az ajánlat. *q*

Delphinia

Looking at the city like I alreadyown it
I wait for you Standing on top'cause I earned this moment I took what was mine yeah I'm a hustler

☩ Reagok :
20

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 30, 2018 8:49 pm

Halika!
bedobom magam. Szeretem a mini reagos részt is, ha valaki csak pörögne cheers ipippipi

Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 26, 2018 1:52 pm

Sziasztok!

Kétféle játékot keresek:

-az egyik aki mindenáron ártani akarna nekem és a fiamnak (preferáltak a sötétebb démonok)
-a másik, aki mindenáron segíteni szeretne (itt nincs preferált faj)

Peter egy éves, nephilim. Egy próféciai küldetéssel született meg egy angyal és az én kapcsolatomból: ő lesz az aki hamarosan feláldozva magát megnyitja a Mennyek kapuját.( az angyali apukát meghirdettem, de ő még nem érkezett meg, így névvel sajnos őt illetően nem szolgálhatok).
A konkrét próféciáról kizárólag Mihály, Cassael és a nemző apuka tud, más nem. De a démonok között az a szóbeszéd járja, hogy az angyalok bizonyos csoportjának fontos ez a gyerek, csak még nem tudják pontosan miért. Csak azt, hogy el kell pusztítani az anyjával, vagyis velem együtt.
Ha valakinek van esetleg kedve egy ilyen hangulatú játékhoz, az nyugodtan keressen meg.
Többnyire hosszabb reagokkal szoktam játszani, ezt azért írom le már most, mert minden esetben kapok ezzel kapcsolatban üzenetet ha játékba kezdek, de ez senki kedvét ne szegje velem kapcsolatban, engem magának a játéknak a hangulata vonz, nem a szószám. Laughing
Ritmus tekintetében rettentő rapszodikus vagyok, amit az időm végessége és a fáradtági szintem egy-egy nap után határoz meg.

Üzenetben limitáltan elérhető vagyok. OMG

Uriel

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
41

Utolsó Poszt Szer. Ápr. 25, 2018 4:30 pm

Üdv! Cupidó

Na, azt hiszem, akad még szabad hely a táncrendemben, ha netalántán valaki szívesen felkérne táncolni, nagy eséllyel elfogadom, de üsse kő, ha valaki nincs táncos kedvében, másba is beleegyezem, kávé, tea, bármi jöhet. OMG A faj nem számít, elfogadó vagyok, Isten minden teremtményét szeretem. láv hág shy angel

Ruben

☩ Reagok :
31

Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 14, 2018 9:21 am

Heeellooo  patty

A köretekkel sosem bántam valami jól, így íme a főfogás csak úgy magában: szabadon engedném Rubent a játéktéren, maximum 2-3 szabad férőhellyel - már csak 1! -. Az ötlet hiánya nem jelent problémát, de ha már esetleg PM írása közben elkezdett egy játék foszlány összeállni a fejedben és leírod, azért sem harapok.
Sőt! Ha társasozni mentek és hagyod nyerni, akkor még a fejét is megsimogathatod grátiszként  Holy Moly - nem, erre nincs külön kupon -

Várlak, he-he-he fanolos

sold out! juuj

Utolsó Poszt Kedd Márc. 27, 2018 7:36 pm

Valaki a minireagos szekcióba nem akar fogócskázni, elkapni és megkínozni valamiért?  szemöldökemelgetés Légyszi. *q*

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 10:51 pm

Üdv hölgyek, urak!

Eladóvá váltam, kikiáltási ár csak egy darab pm fanolos
Nemtől, fajtól, akármitől függetlenül játszhatunk, ötletem mindig van és lesz is, ettől nem kell aggódni, vevő vagyok én mindenre Very Happy Rövid, hosszú, oly mindegy. Részletkérdés.
És akit érdekel egy úriember, aki nem mellesleg démon, de utóbbi is csak részletkérdés, az jöjjön.
Én várlak luvu
Gyere!
Nem fogod megbánni :3

Szeretettel: Mephistopheles
Cupidó

Uriel

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
41

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 9:09 pm

Üdv a nagyérdeműnek! 3

Táncóra, ingyen, tőlem kérhető! Casstanyette De ha valakit más is érdekelne velem, nem csak egy jeté entrelacé, amit egyébként szerintem jelenleg én csinálok a világon a legszebben... khm... nem felvágásból, no-consuela shy angel  szóval, az is nyugodtan megkereshet egy PM-ben. Hjdhfg

Athan

☩ Reagok :
103

Utolsó Poszt Szer. Márc. 14, 2018 11:14 pm

do you wanna play with me?
- ohh, ne fogd vissza magad. Most akciós a buli.

Akár jelen, akár múlt - ide értelemszerűen azok a V.I.P. tagok, akik: rettentő öregek; a testvéreim; és ugye épp az a két szeretetcsomag aki velünk nyaralt; - a jövőt meg majd leromboljuk.  Juhééé
Első sorban megnézném magamnak ezt a romhalmazt, csak aztán a munka.  khjg.g
Ha nincs időd, de nagyon akarsz valamit, nekem bejön a "Minireag" szekció is

Várlak! What a Face

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
23
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Vas. Márc. 11, 2018 12:00 am

Hali! Smile

Izgatottan várom első bátor jelentkezőmet, aki szeretne találni egy cuki macskát az utcán, vagy szeretne éjjel menekülni egy mérges kutya elől... de ha a kétlábú énem érdekel valakit, az is vevő a kedves (vagy kevésbé kedves Wink ) arcokra.
Csak egy PM az ára. Smile lol!

Utolsó Poszt Csüt. Márc. 01, 2018 10:01 pm

Tessék, csak tessék, vigyék az őrült nőszemélyt! Ingyé', bérmentve!
Viccet félretéve tényleg örülnék neki, ha valaki felavatná a kisasszonyt. Jelige: minél véresebb izgibb, annál jobb! szemöldökemelgetés

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next